خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدوم بهتره؟ ( نظام جدیدیدید) (قابلیت چند گزینه رای هستش

رأی دهندگان
    87. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • شیمی میکرو

23 26.44%
    • شیمی مبتکران

60 68.97%
    • فیزیک خیلی سبز

35 40.23%
    • فیزیک الگو

16 18.39%
    نظرسنجی با انتخاب چندگانه
    صفحه 1 از 12 1211 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 173
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات

Exclamation :: شیمی میکرو یا بهمن بازرگانی ؟

سلام بچه ها راستیتش واقعا این مدت یه شکی تو دلم ایجاد شده که واقعا نمیدونم منابع ام رو درست انتخاب کردم یا نه . حتی برا اون کتابایی که با عشق و ته جان دوست داشتم و میخوندم .... (حالا بماند که سیل عظیمی از هم کلاسی ها و انجمنی ها مخالف زیست نشر الگو اند اما من این کتاب خط قرمزمه و نمیخوام در بارش حرف زده بشه ممنون)

اها برم اصل مطلب :

بین کتب میکرو شیمی گاج و شیمی مبتکران بهمن بازرگانی کدوم بنظرتون یه سر گردن بالا تره ( درسنامه + تست + پاسخنامه) مد نظر باشه .

و اما بین : فیزیک الگو و خیلی سبز بنظرتون کدوم بهتر و درسنامه و تست خوبی داره ؟

رفع اسپم : تا مهر ماه تو عربی ول بودم اما به لطف کاربر محبوب همین انجمن ( والله اسمش یادم نیست اما همونی که عکس مرحوم ایت الله رفسنجانی رو گذاشته عربی پایه سیرتا پیاز رو خریدم و الان حداقل درصد 50 یا 60 عربی تو ازمون میزنم این منبع رو حتما امتحان کنین.
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      شیمی بازرگان
      فیزیک خیلی سبز
      ?why do we fall
      so that we can learn
      to pick ourselves
      up

3. Top | #3
      کاربر اخراجی

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      من ک از مبتکران جواب خوبی گرفتم کاملا راضی!!! درسنامه و تستاش رو کاملا بررسی میکنم و عالیه { فیزیک نمیدونم}

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      شیمی گاج
      فیزیک مبتکران(خدایی حرف نداره)
      [IMG][/IMG]

5. Top | #5
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط erfann21 نمایش پست ها
      شیمی گاج
      فیزیک مبتکران(خدایی حرف نداره)

کدوم فیزیک ( من نظام جدیدم هااا) . یه چنتا فیزیک هستش برا نظام جدید
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

6. Top | #6
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نظر بنده:
      شیمی مبتکران: از لحاظ درسنامه کلا یه سر و گردن بالا تر بود برای من، گاج رو اول سال داشتم باهاش ارتباطی برقرار نکردم ولی لحن خودمونی شیمی مبتکران باعث میشه شیمی برات تبدیل به لذت بشه
      درباره تست هم، مقایسه نکردم و نظری ندارم
      درصورتی که شیمی مبتکران رو گرفتید در کنار اون فیل شیمی پیشنهاد میشه برای جمع بندی
      البته بستگی به وقتی که میخواهید برای شیمی بگذارید دارد (مبتکران 11 2 جلده فقط)
      فیزیک خیلی سبز: اگر برای تست میخواهید بستگی به سطحتون خیلی سبز نردبام یا چهار گزینه ای
      اگه برای یادگیری میخواهید (بطور عمیق) سری شگفت انگیز خیلی سبز که نویسده اش استاد شهریاری هست(همون نویسنده سابق مبتکران)
      Who am I

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      مثل اینه که بیای تتلو(گاج) رو با شجریان(بهمن جون) مقایسه کنی خب معلومه که شجریان

کتاب فیزیک مبتکران هم معجزه نمیکنه خودم دارمش که میگم بهت بچه ها جوری تعریف میکنن که انگار همین که کتابو باز کردی صد میزنی :/ بنظرم که کتاب جالبناکی نیست
      Lɪғᴇ ɪs ʟɪᴋᴇ Mᴀᴛʜ .. ɪғ ɪᴛ ɢᴏᴇs ᴛᴏ ᴇᴀsʏ .. sᴏᴍᴇᴛʜɪɴɢ ɪs ᴡʀᴏɴɢ <₃
      ویرایش توسط MehranWilson : 30 فروردین 1398 در ساعت 22:59

8. Top | #8
      در انتظار تایید ایمیل

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      منم یه مدت روی منبع شیمی خیلی شک کرده بودم.. پرس و جو کردم .. نتیجش شد این :
      شیمی : منبع اصلی خیلی سبز و بعد از اون تست های نشان دار میکرو .. بعد از اون اگه وقت اضاف اوردی تست های vip مبتکران.. مبتکران مثل این که دهمش خیلی درخشان تر از یازدهمش بوده و یه ویژگی منفیش هم درسنامه های به شدت طولانیشه که خصوصا برای سال اخر واقعا وقت گیره..
      میکرو کلا سطحش خیلی بالاست .. تست سطح بالا زیاد داره .. ولی خب این به هیچ عنوان ویژگی بدی نیست ولی خب لاطم هم نیست همه ی تست هاش رو بزنی.. یه سری تست داره که رنگ شماره ی تست آبیه.. اینا تست های منتخب تیم تالیفه.. همینارو بزنی کفایت میکنه.. در ضمن اطلاع دارم مثل اینکه میکرو شیمی یکی از منابع اصلی تمرین و حل مسئله ی بچه های علامه حلی 1 تهرانه..

9. Top | #9
      در انتظار تایید ایمیل

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      برای فیزیک..
      توی منابع نظام جدید فعلا میکرو فیزیک یه سرو گردن از بقیه کتابا جلوتره و صدر جدوله.. من خودم دارم و راضیم ..
      بعد از اون خیلی سبز خوبه که تقریبا هم سطح میکروئه..
      الگو رو من دهمشو داشتم..راضی نبودم حقیقتا
      پیشنهاد من : میکرو به عنوان مبع اصلی و درسنامه .. بعد از اون تست های خیلی سبز ... و بعد اگه وقت اضاف آوردی تست های الگو رو هم یه نگاهی بنداز.. در ضمن برای جمع بندی کتاب نردبام فیزیک فوقِ فوق العادست... همه ی اینارو بخونی محاله 100 نزنی : ))

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      شیمی : درسنامه فیل شیمی ( همون درسنامه های کتاب تست بدون شکل ها ) + تست میکرو
      فیزیک : خیلی سبز ( من خودم همین همین امروز گرفتم )
      اون دوستمون که فیزیک مبتکران رو توصیه کردن منظورشون فرید شهریاریه که الان ت خیلی سبزه ولی کتاب یازدهمش نیومده (10 و 12 هست آموزش شگفت انگیز )

11. Top | #11
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MehranWilson نمایش پست ها
      مثل اینه که بیای تتلو(گاج) رو با شجریان(بهمن جون) مقایسه کنی خب معلومه که شجریان کتاب فیزیک مبتکران هم معجزه نمیکنه خودم دارمش که میگم بهت بچه ها جوری تعریف میکنن که انگار همین که کتابو باز کردی صد میزنی :/ بنظرم که کتاب جالبناکی نیست
      این مثال و تشبیه های شما خیلی منو یاد یکی از معلمام میندازه . یادت باشه یه زمانی هاشمی رو لکسوز و اون نویسنده زیست دریافت رو بوگاتی گفته بودی ( اسمش یادم نیس )
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mohamad_R نمایش پست ها
      این مثال و تشبیه های شما خیلی منو یاد یکی از معلمام میندازه . یادت باشه یه زمانی هاشمی رو لکسوز و اون نویسنده زیست دریافت رو بوگاتی گفته بودی ( اسمش یادم نیس )
      به منم مصلایی رو هیوندا بابایی رو بی ام وگفته بود
      میدونی من مخالف چیم؟ مخالف یه فکرم! یه فکر که این حقو میده تحمیلش بکنی بهم.

تو طول روز عرض شب من به دنبال سه بخشم
      که ( آ ) اولش کلاهی رو سرش نباشه
      ( را ) دومش منو وصل کنه به بخش سومش (مش)
      من زنده میشم حتی با حضور ناقصش
      تو یه لکه نور نشونم بده
      تا من دنیایی بسازم با انفجارو تابشش

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mohamad_R نمایش پست ها
      اگر شما از اقوام اقای هاشمی هستی من عذر میخوام
      Lɪғᴇ ɪs ʟɪᴋᴇ Mᴀᴛʜ .. ɪғ ɪᴛ ɢᴏᴇs ᴛᴏ ᴇᴀsʏ .. sᴏᴍᴇᴛʜɪɴɢ ɪs ᴡʀᴏɴɢ <₃

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MehranWilson نمایش پست ها
      اگر شما از اقوام اقای هاشمی هستی من عذر میخوام
      هاشمی معلم زیست خواهرم بود سال 94 بهشدت قبولش دارهاون سال 3000 شد ولی باریاضی فیزیک هولهوش پنج درصد و زیستو شیمی هولوهوش 50 سال بعدش عمارلو رو نکته و تست رفت میگفت اشغاله حتی کلاسایه اخرش هم نرفت
      میدونی من مخالف چیم؟ مخالف یه فکرم! یه فکر که این حقو میده تحمیلش بکنی بهم.

تو طول روز عرض شب من به دنبال سه بخشم
      که ( آ ) اولش کلاهی رو سرش نباشه
      ( را ) دومش منو وصل کنه به بخش سومش (مش)
      من زنده میشم حتی با حضور ناقصش
      تو یه لکه نور نشونم بده
      تا من دنیایی بسازم با انفجارو تابشش

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      ببین براشیمی من حتی آمارمدارس بنام تبریز روهم دارم که منابعشون مبتکرانه وبه نظرمن هم از همه نظر عالیه.
      برا فیزیک هم خیلی سبز چون هم درسنامه ش کامله هم تستاش.
      وَلَا يَحْزُنْكَ قَوْلُهُمْ إِنَّ الْعِزَّةَ لِلَّهِ جَمِيعًا هُوَ السَّمِيعُ الْعَلِيمُ ﴿۶۵﴾

و گفتارشان تو را غمگین نکند
      زیرا همه عزت و توانمندی برای خداست
      او شنوا و داناست .

صفحه 1 از 12 1211 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن