خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 5 از 17 نخستنخست ... 45615 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 61 به 75 از 248
    1. Top | #61
      در انتظار تایید ایمیل

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط fatemehp1381 نمایش پست ها
      دوستان مدارس شماهم زودتر شروع میشه؟
      ما مدرسه نداریم تو تابستون شکر خدا
      اینجا چون هوا گرمه تو تابستون و پول برقا اینا ظاهرا خیلی زیاد میشه .. بنابراین نداریم کلاس...
      البته فکر کنم امسال چون سال آخره برامون برگزار کنن

2. Top | #62
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      به نظرم هرچقدرم عوض شن
      بازم ارزش خوندنودارن من خودم که حتما بایه هاروخریداری میکنم.

سلام وقت بخیر و خسته نباشید.
      آخه به نظر خودم ارزش نداری چون باید بریزمشون دور ! و مثلا وقتی ادبیات فارسی 7 8 تا درسش کلا عوض شده قدیمی هاش دیگه به کارم نمیاد و خود درس های تغییر کرده کلی نکته و گیر داره !
      حالا منتظرم ببینم دوسای دیگمون مثل @r.sh و @Mohamad_Rمنابعی که تهییه کردن برای خودشون رویکردشون چی بوده !

3. Top | #63
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط r.sh نمایش پست ها
      دوست عزیز.. در مورد منابعتون اول باید بگم که کتاب های نشرالگو زیست برای نظام جدید ظاهرا مناسب نیستن ...
      این کتابا توی نظام قدیم منابع خیلی خوبی بودن ولی برای نظام جدید ظاهرا خیلی ضعیف عمل کردن .
      در مورد مشکلتون هم باید بگم که من منابعی که معرفی کردم رو هنوز خیلیایشو خودم تهیه نکردم و دقیقا گذاشتم منابع مناسب 99 چاپ بشه و بعد تهیه کنم..
      ولی شما می تونید کتابای سال به سال رو بخرید.. مثلا برای زبان آقای اناری.. الان هم کتاب دهم چاپ شده و هم یازدهم .. که من یازدهمشو دارم خودم و مخصوص کنکور 99 هستش..
      بقیه کتاب هارو هم همینطور اگه بخواید سال به سال تهیه کنید هم کتابای دهم و هم کتابای یازدهم کنکور 99 موجود هستن .. فقط کتابای جامع و کتابای کمک درسی دوازدهم هستن که مناسب کنکور 99 شون هنوز به چاپ نرسیده

سلام
      پس دقیقا مثل من شما هم به این نکته رسیدید یه سری کتاب مناسب 99 نیست هنوز ! و باید منتظر بود برای چاپشون !
      من هم به چنین نتیجه ای رسیدم که بیام سال به سال جدا بگیرم ! منتظر بودم ببینم شمایی که جلو تر هستید چه راهی رو انتخاب کردید !یعنی دهم و یازدهم جدا !
      فقط یه سوال الان پایه دهم مناسب کنکور 99 چاپ شده ؟

4. Top | #64
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      دوستان مدارس شماهم زودتر شروع میشه؟
      من هم مدرسه ندارم ولی مدرسه هم خوبی خودش رو داره به زور ازت می کشن و درس می خوان !

دوستان کی استارت می زنید؟
      تجربه ی من اینه تعلل درشروع کردن باعث تنبلی میشه.
      ازهمین الان شروع کنید.
      446روزتاکنکورباقی مونده ینی تقریبا 15ماه
      چشم به هم بزنیم رسیدیم به مهر
      لطفا نگیدهی تابستون بنظرم عالی و(کنکوری) بستن یازدهم یه امتیازمثبته.که باعث میشه تعداد مروری که می کنیم بیشترشه.
      واینکه فرجه امتحانات بهترین فرصته.لطفا براتابستون برنامه درستی بریزید که مهمه به قول یکی از رتبه های برترکنکورکسی که شهریور98براکنکور دهم ویازدهم آماده نباشه درصد بشت کنکوری موندنش یه 30درصدی میره بالا موفق باشید.

من به محض این که تکلیف خرید کتاب ها مشخص بشه ( که با لطف دوستان تا حدیش مشخص هم شده ) شروع می کنم.
      ویرایش توسط MYDR : 24 فروردین 1398 در ساعت 20:51

5. Top | #65
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MYDR نمایش پست ها

سلام
      پس دقیقا مثل من شما هم به این نکته رسیدید یه سری کتاب مناسب 99 نیست هنوز ! و باید منتظر بود برای چاپشون !
      من هم به چنین نتیجه ای رسیدم که بیام سال به سال جدا بگیرم ! منتظر بودم ببینم شمایی که جلو تر هستید چه راهی رو انتخاب کردید !یعنی دهم و یازدهم جدا !
      من سال پیش ۱۰ ام گرفته بودم واسه ۹۹ بود الان نمیدونم
      آنکه ثروت خود را باخت ، زیاد باخته است ولی آنکه شهامت خود را باخت پاک باخته است " . (سروانتس)

6. Top | #66
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      بریم واس ۹۹ یعنی ؟

خدایا ب امید تو

پای دوست داشتنت ایستاده‌ام...
      مثلِ درختِ کاج
      روبروی پاییز...

7. Top | #67
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MYDR نمایش پست ها

سلام
      به نظرم اگر صبر کنید تا نمایشگاه کتاب تهران (4 تا 14 اردیبهشت) ، چاپ جدید کتاب ها مطابق با کنکور 99 منتشر میشه
      همچنین توصیه شدیدا اکید میشه دوستان از تعدد منابع جدا خودداری کنید

8. Top | #68
      در انتظار تایید ایمیل

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      up

9. Top | #69
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ما هم یه لیست منابع بزاریم
      زیست : دهم و یازدهم میکرو ، دوازدهم خیلی سبز ماز
      شیمی : دهم مبتکران ، یازدهم و دوازدهم خیلی سبز
      ریاضی : جامع مهر و ماه
      فیزیک : میکرو
      دینی : خیلی سبز
      عربی : خیلی سبز ، مینی میکرو درک مطلب
      فارسی : قرابت الگو / ارایه و دستور نشر دریافت ( اگه از تابستون شروع میکنین و قرابتتون ضعیفه حتما قرابت سبطی رو بگیرین و تو تابستون تموم کنید و از مهر الگو رو شروع کنید )
      زبان : مبتکران ، از متن نترسیم شبقره
      زمین : میکرو
      ویرایش توسط farshid.y : 05 اردیبهشت 1398 در ساعت 17:03

10. Top | #70
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط farshid.y نمایش پست ها
      ما هم یه لیست منابع بزاریم
      زیست : دهم و یازدهم میکرو ، دوازدهم خیلی سبز
      شیمی : دهم و یازدهم مبتکران ، دوازدهم خیلی سبز ( مبتکران بیاد امسال باید بررسی شه)
      ریاضی : جامع مهر و ماه
      فیزیک : میکرو
      دینی : خیلی سبز
      عربی : خیلی سبز و الگو ایاد فیلی ، مینی میکرو درک مطلب
      فارسی : قرابت الگو / ارایه و دستور نشر دریافت
      زبان : مبتکران ، از متن نترسیم شبقره
      زمین : میکرو
      فرق دینی گاج با خیلی سبز چیه؟کدوم بهتره
      آنکه ثروت خود را باخت ، زیاد باخته است ولی آنکه شهامت خود را باخت پاک باخته است " . (سروانتس)

11. Top | #71
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ..Erfan.. نمایش پست ها
      جفتشون کتاب های خوبی هستن ولی بشخصه من نگا کردم یکی اینکه بخش های ترکیبی خیلی سبز با سال های پایه کاملتر هست و یکی هم اینکه تست های تالیفی گاج از نظر من ضعیفتر از تست های خیلی سبز بودن

12. Top | #72
      نفر برتر کنکور

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ..Erfan.. نمایش پست ها
      درسنامه میکرو طلایی بهتره ولی سال دیگه بگیر یکم فرق کرده

13. Top | #73
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      دوستان گرامي نظام جديد، از دين و زندگي خيلي سبز قلم خانم سميعي عارف استفاده كنيد.
      ايشون مؤلف باسابقه و متبحر دين و زندگي گاج بودن كه حالا با خيلي سبز همكاري مي كنن.
      ديني فعلي گاج تأليف آقاي افشين افشار ناقصه؛ تكرار مي كنم ناقصه و به درد كنكور حال حاضر نميخوره...

كتاب دين و زندگي ميكرو طلايي به قلم استاد محسني كبير هم به شدت كتاب خوبيه و كاملا براساس كتاب راهنماي معلم نوشته شده؛ لازمه بگم جلد دوم هم توسط آقاي عليرضا دلشاد نوشته شده و تست هاي فوق العاده چالشي و هم سنگ كنكور داره. ايشون قبلا مؤلف ديني معروف همگامان بودن و دبير حلي يك تهران هستن.
      آقاي محسني كبير هم استاد علامه طباطبايي آبشناسان و ابوريحان هستن و تدريسشون فوق العاده مفهوميه، لازمه بگم نويسنده ديني iq هم بودن..
      Mathematics, rightly viewed, possesses not only truth, but supreme beauty—a beauty cold and austere, like that of sculpture, without appeal to any part of our weaker nature, without the gorgeous trappings of painting or music, yet sublimely pure, and capable of a stern perfection such as only the greatest art can show. The true spirit of delight, the exaltation, the sense of being more than Man, which is the touchstone of the highest excellence, is to be found in mathematics as surely as poetry

14. Top | #74
      نفر برتر کنکور

نمایش مشخصات
      یه کتاب خیلی بهتر هم برای دین و زندگی موجود هست که خیلی کمیاب و ناشناسه. من به نظرم خانم سمیعی عارف چندان خلاقیت شما رو پرورش نمیدن درصورتی که این واقعا مهمه که شما توانایی استدلال و تحلیل و جواب دادن به َوالات جدید رو به دست بیارید نه این که فقط الگو های تکراری توی ذهنتون باشه

15. Top | #75
      نفر برتر کنکور

نمایش مشخصات
      به نظر من هم خیلی سبز ضعیفه هم حتی گاج. هردو تا خیالتون رو از بابت دین و زندگی کنکور راحت نمیکنن

صفحه 5 از 17 نخستنخست ... 45615 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن