خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 11 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 161
    1. Top | #1
      نفر برتر کنکور

نمایش مشخصات

پرسش و پاسخ با رتبه برتر کنکور تجربی

سلام. من محمد اسدی هستم ، رتبه 13 کنکور 92 و در حال حاصر دانشجوی پزشکی تهران
      توی این ۵ سال افتخار کار کردن با خیلی دانش آموز ها و دوستای عزیزی مثل شما رو داشتم چه به عنوان مربی و مشاور و چه به عنوان مدرس و طراح سوال. به طور اتفاقی دیدم اینجا خیلی هاتون سوالای زیادی ذهنتون رو درگیر کرده فکر کردم بد نباشه اگه توی این تاپیک در خدمتتون باشم و نظراتم رو بگم امیدوارم بتونم به عنوان یه راهنما نقش مثبتی توی مسیر درس خوندن و موفقیتتون داشته باشم...
      هر گونه سوالی در هر زمینه ای دارید میتونید بپرسید، من هر موقع فرصت داشته باشم جواب میدم سعی میکنم بیشتر از ۲۴ ساعت نشه

2. Top | #2
      نفر برتر کنکور

نمایش مشخصات
      سلام به نظرم اول یه تاپیک مصاحبه بزنید و سوالاتش رو جواب بدید بیشتر سوالات احتمالی هم جواب داده میشن

3. Top | #3
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط دکتر اسدی نمایش پست ها
      توی این ۵ سال افتخار کار کردن با خیلی دانش آموز ها و دوستای عزیزی مثل شما رو داشتم چه به عنوان مربی و مشاور و چه به عنوان مدرس و طراح سوال. به طور اتفاقی دیدم اینجا خیلی هاتون سوالای زیادی ذهنتون رو درگیر کرده فکر کردم بد نباشه اگه توی این تاپیک در خدمتتون باشم و نظراتم رو بگم امیدوارم بتونم به عنوان یه راهنما نقش مثبتی توی مسیر درس خوندن و موفقیتتون داشته باشم...
      هر گونه سوالی در هر زمینه ای دارید میتونید بپرسید، من هر موقع فرصت داشته باشم جواب میدم سعی میکنم بیشتر از ۲۴ ساعت نشه
      نقشتون رایگانه یا شمام افشار ثانی هستین

4. Top | #4
      نفر برتر کنکور

نمایش مشخصات
      حالا سوال مصاحبه طور هم داشته باشین درباره ی خودم جواب میدم ولی بعید میدونم خیلی به دردتون بخوره چون هرکسی روش های خودسو داره نمیشه گفت بقیه هم باید این کارا رو بکنن و اتفاقا توصیه میکنم خیلی از کارایی که من کردم رو اصلا نکنین!

5. Top | #5
      نفر برتر کنکور

نمایش مشخصات
      مشاور معروف رو میگید؟ داستانش چیه چیکار کرده مگه؟

6. Top | #6
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      در زمینه مدیریت زمان در جلسه ی کنکور و مباحثی که دور دوم باید بزنیم کمی توضیح بدین چطور باید این سوالات رو شناسایی کنیم و اون فراشناخت رو به دست بیاریم!
      !LOSE YOURSELF IN SCIENCE

7. Top | #7
      نفر برتر کنکور

نمایش مشخصات
      حالا سوال مصاحبه طور هم داشته باشین درباره ی خودم جواب میدم ولی بعید میدونم خیلی به دردتون بخوره چون هرکسی روش های خودسو داره نمیشه گفت بقیه هم باید این کارا رو بکنن و اتفاقا توصیه میکنم خیلی از کارایی که من کردم رو اصلا نکنین!
      در ضمن لطفا زحمت کارنامه+کارت دانشجویی و کارت ملی هم بکشید لطفا

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      از دوران جمع بندی بگو کی شروع کردی و چه کردی
      ?why do we fall
      so that we can learn
      to pick ourselves
      up
      ویرایش توسط Levi_Ackerman : 26 فروردین 1398 در ساعت 08:56

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      ددش اگه خواستی پیامی بدی که در جواب کسی باشه
      دکمه (پاسخ با نقل قول) سمت چپ پایین بزن بعد چیزی که میگی در جواب اون شخصه و به خودش اطلاع داده میشه که شما جوابشو دادید .
      همینطوری پیام بدی متوجه نمیشه
      یکم با انجمن کار کنی راه میفتی
      ?why do we fall
      so that we can learn
      to pick ourselves
      up

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

Sheytani
      نمایش مشخصات
      خواهشا کارنامه تون رو قرار بدید وعلاوه بر سوال پایینی که دوستمون کردند در مورد دوران انتقالی /همون هفته مونده با شروع جمع بندی توضیح بدید

نقل قول نوشته اصلی توسط Avatar2020 نمایش پست ها
      در زمینه مدیریت زمان در جلسه ی کنکور و مباحثی که دور دوم باید بزنیم کمی توضیح بدین چطور باید این سوالات رو شناسایی کنیم و اون فراشناخت رو به دست بیاریم!
      دمت گرم سوالی که می خواستم بنویسم رو نوشتی /
      برای انکس
      که ایمان دارد ناممکن وجودندارد/دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی کرمان
      اگر بتوانم یک دل را از شکستن باز دارم،به بیهودگی زندگی نخواهم کرد .
      اگر یارای آن داشته باشم که یک تن را از رنج برهانم ، یا دردی را تسکین بخشم ، یا انسانی تنها را یاری کنم، که دیگر بار بسوی شادی بازگردد ، به عبث زندگی نخواهم کرد
      من برای این هدف می خواهم پزشک شوم

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سلام خوب هستید؟بنده یک دانش آموزیازدهمی هستم تابه الان دستاوردخاصی نداشتم ساعت مطالعه م هم خیلی کم بوده ولی میخوام ازاین به بعدوازدست ندم نظرتون چیه؟باچه استراتژی برم جلو؟ازالان تاتابستون وبعدازاون .دانشگاهی که شمادرس میخونید هدف منه.نه یه هدف معمولی هدفی که رسیدن بهش مهم ترین اولویتمه .یکم راهنماییم کنین.
      وَلَا يَحْزُنْكَ قَوْلُهُمْ إِنَّ الْعِزَّةَ لِلَّهِ جَمِيعًا هُوَ السَّمِيعُ الْعَلِيمُ ﴿۶۵﴾

و گفتارشان تو را غمگین نکند
      زیرا همه عزت و توانمندی برای خداست
      او شنوا و داناست .

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      سلام وقتتون بخیر
      ببخشید میخواستم بدونم شما تو آزمون شرکت میکردین؟ و اینکه مشاوره داشتین یا خیر؟
      کدوم آزمونو پیشنهاد میکنین؟ کانون؟
      حالتی از تیمارستان را در زندگی خودم احساس میکنم ؛ بی گناه و در عین حال خطاکار ، نه در یک سلول بلکه در این شهر زندانی ام...

#کافکا

13. Top | #13
      نفر برتر کنکور

نمایش مشخصات
      چه سوال خوبی! چون معمولا سوال هایی که بچه ها میپرسن خیلی کلیه توی این مایه ها که چه جوری آزمونمون رو خوب بدیم! این که اینقد جزیی و دقیق میپرسین نشونه ی خوبیه!
      بخش مهمی از این فراشناخت که گفتین و خیلی هم مهم هست از تمرین های توی خونه و آزمون های قبلی به دست میاد؛ مثلا بعد از حل کردن تعداد زیادی از تست هایی که درباره مراحل مختلف میتوز هست و ویژگی های جانداران مختلف رو توی گزینه ها مطرح کرده میبینید که برای حل این تیپ سوال ها وقتتون زیاد گرفته میشه پس دیگه هرموقع سر جلسه ی آزمون اگه این مدل سوال مطرح بشه سریع پیش خودتون میگید که اینو میذارم آخر سرش فکر میکنم.
      یه نکته خیلی مهم دیگه اینه که شما برای حل هر مساله ای مثلا کل سوالات ریاضی و فیزیک و اکثر سوالات شیمی، حتما باید قبل از این که مطالب رو روی کاغذ بنویسید قبل از اون یک نقشه ی کلی و theme از راه حلتون رو توی ذهن خودتون بیارید و خیلی سریع قدم هایی رو که میخواهید بردارید به طور کلی مرور کنین و ببینین جواب میده یا فکر نمیکنین به جایی برسید. اگه حالت دوم بود طبیعیه که نباید شروع به حل سوال کنید و به دنبال این باشین که حواستون به چه نکته ای از سوال نبوده یا از چه راه دیگه ای باید حلش کنید. اگه دیدین بیشتر از نصف تایم متوسط استاندارد برای حل اون تست گذشته و هنوز راه حل به ذهنتون نرسیده باید حتما بگذاریدش برای آخر دفترچه و الان از اون عبور کنید.
      شاید از همه این ها مهم تر اینه که به این باور و اعتماد به نفس برسید که بتونید از خیلی سوال ها رد بشید و اون ها رو حل "نکنید"! شما قرار نیست هر سوالی جلوتون گذاشتن حتما بتونین حلش کنین حتی اگه سوالش از قسمتی هست که برای شما همیشه خیلی آسون بوده یا همیشه سوالای اون قسمت رو درست جواب میدادین! رسیدن به این قدرت ذهنی خیلی خیلی سخته! این که همیشه یادتون بمونه که شما توی یک رسابت سرار دارید و بقیه بچه ها هم همزمان با شما دارن با همین سوال مواجه میشن و ممکنه برای همه رقیب هاتون این سوال خیلی سخت باشه پس شاید خیلی وقت ها اونی که کمتر ذهن خودش رو مشغول افکار مزاحم کنه برنده بشه! افکاری مثل این که "چرا هرکاری کردم نتونستم به جواب اون سوال برسم" یا "چرا اصلا راه حلش به ذهنم نرسید" یا "من که خونده بودم، من که بلد بودم و.... "

14. Top | #14
      نفر برتر کنکور

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط dr.amin نمایش پست ها
      در ضمن لطفا زحمت کارنامه+کارت دانشجویی و کارت ملی هم بکشید لطفا

توی پروفایل من اگه برید یک آلبوم درست کردم و اینا رو توش آپلود کردم

15. Top | #15
      نفر برتر کنکور

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Old seyed نمایش پست ها

ددش اگه خواستی پیامی بدی که در جواب کسی باشه
      دکمه (پاسخ با نقل قول) سمت چپ پایین بزن بعد چیزی که میگی در جواب اون شخصه و به خودش اطلاع داده میشه که شما جوابشو دادید .
      همینطوری پیام بدی متوجه نمیشه
      یکم با انجمن کار کنی راه میفتی
      آره الان دیدم که بدون نقل قول اومده، دکمه پاسخ خالی رو دیگه کی استفاده میکنه که گذاشتن!

صفحه 1 از 11 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن