خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 22 از 22
    1. Top | #16
      mvp
      کاربر انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      خیلی خوب بود
      من که واقعا حال کردم با روشش

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      من اساسی ترین مشکلم متاسفانه همین سرعت عمل تو محاسباته
      خوشحال میشم راهکار هایی رو بهم پیشنهاد بدید
      این پکیجم که خیلی تعریف کردید نظرمو خیلی جلب کرده
      ینی همین پکیجو بگیرم و بعد برم سراغ مسائل و دستمو گرم کنم؟ یا پیشنهاد دیگه ایم دارید؟

3. Top | #18
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Sina Nmt نمایش پست ها
      من اساسی ترین مشکلم متاسفانه همین سرعت عمل تو محاسباته
      خوشحال میشم راهکار هایی رو بهم پیشنهاد بدید
      این پکیجم که خیلی تعریف کردید نظرمو خیلی جلب کرده
      ینی همین پکیجو بگیرم و بعد برم سراغ مسائل و دستمو گرم کنم؟ یا پیشنهاد دیگه ایم دارید؟
      متاسفانه اين پكيج ندارم راهنمايي كنم ولي اينطور كه بقيه ميگن بايد خوب باشه
      من حوصله ديدن فيلم ندارم بخاطر همين از كتاب محاسبات سريع رياضي گاج استفاده ميكنم و سرعت عملم خيلي بهتر شده، فقط روش جمع، تفريق، ضرب، تقسيم، مجذور و جذر سريعو ميگه و چيزي راجب شيمي نگفته
      نيم نگاهشو ببينيد
      http://book.gaj.ir/Book/Index/91/آمو...ع-ریاضی

4. Top | #19
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      برخلاف نظر دوستان به نظر من زیاد موثر نیست تو روش معکوس منتظری فقط وقتی بدرد کنکور میخوره که گزینه ها خیلی از هم دور باشه بخوایید با روش عزیزم دقیقا کجایی حل کنید هم خیلی وقت گیر و هم خیلی احتمال خظا هست شما باید کلی وقت بزارید و روش حفظ کنید من بت پسرخاله ام که رتبه 500 کنکور شد و یکی از دوستام که رتبه 270 شد به نقل از اونها هیچ راهی بهترجز محاسبه دقیق نیست این حرف رو یک رتبه برتر (35)هم به من زد منطقی فکر کنید چرا باید بیاد دی وی دی رو 20 تومان بفروشه اون هم بدون کد الان قیمت دی وی دی مشاوره اش که هیچ چیزی جز از خودشون تعریف کردن و نفرین کردند کپی کارها نداره هم قیمت باشه اگر این روش واقعا موثر و بدرد بخور بود قطعا به این قیمت نبود و متاسفانه من نگاه میکنم طراحهای کنکور خیلی حرفه ای عمل میکنند احساس میکنم انگار اونها میشینن همه این دی وی دی ها و روشها رو مبینند و تجزیه تحلیل میکنند و سوالاتی طرح میکنند تا این روشها نا موثر باشه مثال بزنم من دی وی دی ارایه حرف آخر رو دیدم واقعا خوب و موثره حتما ببینید ولی وقتی سوالات کنکور 97 رو خواستم حل کنم دیدم اصلا روشهای سریعش جواب نمیده

5. Top | #20
      کاربر انجمن

Mariz
      نمایش مشخصات
      سلام دوستان عزیزم... یک پیشنهاد... بنظرم... بیایم یکبار برای همیشه این موسسات رو تحریم کنیم... چون واقعا هیچ چیزی بهتر از خوندن خود کتاب نیست... داستانمون شده مثل همون کسایی که به امید گنج رفتن و بیل خریدن ولی گنجی نبود اما بیل فروشان پولدار شدند...
      دو تا کتاب در این زمینه می شناسم ک داخل خودشونم تمرین هست و اگ بخواین محاسبات سریع رو یادبگیری همینا کافیه!!! و چ بسا برای کل زندگیتونم بدرد بخوره!!! -بخدا مولفش خودم نیستم ک تبلیغ کنم، خودم استفاده کردم راضی بودم-

یکی کتاب تکنیک های محاسبات ریاضی سریع کنکور نوشته ی مصطفی باقری منتشر شده توسط مهر و ماه
      و یکی هم کتاب ذهن برتر: اسرارجادوگری با اعداد که نویسنده‌ش آرتور بنیامین و مترجمش ایوب حیدری هست و نشر نوید ظهور اون رو به چاپ رسونده

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      یه آقایی تو ونوس بود فیلمای محاسباتش رو من دیدم، ۶ قسمت بود جمعاً ۳۰ دقیقه
      واسه کنکور کافی بود، چون توی پکیج تخصصی ترش یا منتظری فرمولا و روش هایی ارائه میشه که از فرمولای مثلثات صدها برابر سخت ترن

7. Top | #22
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      مخترعین فیزیک و ریاضی یکیش امیر مسعودی بود یکیشم منتظری خبر ندارین
      Lɪғᴇ ɪs ʟɪᴋᴇ Mᴀᴛʜ .. ɪғ ɪᴛ ɢᴏᴇs ᴛᴏ ᴇᴀsʏ .. sᴏᴍᴇᴛʜɪɴɢ ɪs ᴡʀᴏɴɢ <₃

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 3 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 3 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن