خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 6 از 7 نخستنخست ... 567 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 76 به 90 از 98
    1. Top | #76
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      قشنگ تر از این نمیتونستن به نظام قدیم ضربه بزنن
      فک کن
      تو داری انتگرال و ویروس و قارچ و باکتری میخونی
      بعد نظام جدید اصا نمیدونه اینا چی هستن

دست کم باید کنکور 99 انتخابی باشه که نظام قدیمی که مایل نظام جدید آزمون بده حقش ضایع نشه
      خداشاهده یه شب نشستم نصف زیست 12 نظام جدیدو تموم کردم

2. Top | #77
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط meysam.aziziani نمایش پست ها
      فک کن

دست کم باید کنکور 99 انتخابی باشه که نظام قدیمی که مایل نظام جدید آزمون بده حقش ضایع نشه
      انتگرال از اسون ترین مباحث ریاضیه ویروس و قارچ و باکتری و غازیان هم جزو فصلای نمره بیار هستن فقط باید به کتاب و تستای کنکور اخیر مسلط شی کسی که الان نق بزنه بعدا هم همینه

3. Top | #78
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Kia_k نمایش پست ها
      داداش یعنی تو اگه بعد این همه کنکور دادن هنوز مشکلت انتگرال و ماتریس نور اینه و عدسی و باکتری قارچ ... ایناست مطمئن باش نظام جدید هم کنکور بدی هیجی نمیشی
      اولا یک بار کنکور دادم
      راجب آسونی و کم حجمی نظام جدیدم که همه میدونن
      کاش بزارن انتخابی شه انوقت شماها راه خودتونو برید مام راه خودمونو
      نتایج که بیاد قیافه هاتون دیدنی میشه

4. Top | #79
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اولا یک بار کنکور دادم
      راجب آسونی و کم حجمی نظام جدیدم که همه میدونن
      کاش بزارن انتخابی شه انوقت شماها راه خودتونو برید مام راه خودمونو
      نتایج که بیاد قیافه هاتون دیدنی میشه
      داداش من راهم امسال میرم تو سال دیگه میخوای کنکور بدی از الان تصمیم گرفتی میشه بار دومت سال ۹۹ همه نظام قدیم حداقل دوبار کنکور دادن یعنی کسی تو این دو بار مطالب هنوز جمع نمیتونه بکنه و از نظرش برای نظام قدیم زیاد هست برای نظام جدید هم تلاش بکنه نتیجه نخواهد گرفت مشکل برنامه ریزی شما هست واگرنه نظام آموزشی فقط یکسری منابع است
      الان چه بگن منبع شما جدید یا قدیم اونایی که خوب برنامه بریزن از اول تابستون و به برنامه خودشون پایبند باشن قطعا نتیجه دلخواه خودشون میگیرن خیلی ها با همین منابع نظام قدیم درصد های بالا زدن فرق شما با اونا چی هست فقط اونا برنامه داشتن تلاش کردن خوب همین دانش آموز ها بین نظام جدیدی ها هم هست فرقی نمیکنه منابع شما این وسط
      به هر حال امیدوارم انتخابی بشه این وسط اونی که احساس میکنه سال دیگه با کدوم منابع راحت تر هست با همون بره آزمون بده که بلکه حاشیه و بهانه خیلی ها هم کم بشه

5. Top | #80
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      داداش من راهم امسال میرم تو سال دیگه میخوای کنکور بدی از الان تصمیم گرفتی میشه بار دومت سال ۹۹ همه نظام قدیم حداقل دوبار کنکور دادن یعنی کسی تو این دو بار مطالب هنوز جمع نمیتونه بکنه و از نظرش برای نظام قدیم زیاد هست برای نظام جدید هم تلاش بکنه نتیجه نخواهد گرفت مشکل برنامه ریزی شما هست واگرنه نظام آموزشی فقط یکسری منابع است
      الان چه بگن منبع شما جدید یا قدیم اونایی که خوب برنامه بریزن از اول تابستون و به برنامه خودشون پایبند باشن قطعا نتیجه دلخواه خودشون میگیرن خیلی ها با همین منابع نظام قدیم درصد های بالا زدن فرق شما با اونا چی هست فقط اونا برنامه داشتن تلاش کردن خوب همین دانش آموز ها بین نظام جدیدی ها هم هست فرقی نمیکنه منابع شما این وسط
      به هر حال امیدوارم انتخابی بشه این وسط اونی که احساس میکنه سال دیگه با کدوم منابع راحت تر هست با همون بره آزمون بده که بلکه حاشیه و بهانه خیلی ها هم کم بشه
      من همون سال اول قبول شدم و الانم پرستاری آزاد میخونم
      ولی وقتی این کتابای جدید رو می بینم وسوسه میشم بازم کنکور بدم
      ترستون رو کنار بذارید
      دست کم یه فصل از هر کتابشون رو مطالعه کنید
      مطمئنم نظرت عوض میشه

6. Top | #81
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من همون سال اول قبول شدم و الانم پرستاری آزاد میخونم
      ولی وقتی این کتابای جدید رو می بینم وسوسه میشم بازم کنکور بدم
      ترستون رو کنار بذارید
      دست کم یه فصل از هر کتابشون رو مطالعه کنید
      مطمئنم نظرت عوض میشه
      قبول دارم خیلی مطالب حذف شده کم شده ولی چند نکته رو مد نظر بگیرید یکی حجم مطالب یکی سختی کنکور در رقابت کنکور برای کسانی که از ابتدا کار با برنامه ریزی و منظم جلو رفتن نمیکنه اگه سخت ترین کنکور سال داشته باشیم برای همه سخت میشه همینطور اگه منابع آسون هست از دید شما برای همه نظام جدید ها آسون هست ولی این تفاوتی در رقابت نمیکنه هر کس از اول تابستون یا حتی خیلی ها هستن از الان یا سال دوم دبیرستان برای کنکور تلاش میکنن و برنامه منظمی دارن اونا هستن نتیجه میگیرن فارغ از اینکه منابع اونا پر حجم یا کم حجم تر باشه یکسال زمان کافی هست که شما چه منابع نظام قدیم چه جدید رو با برنامه منظم دنبال کنید کار کنید آزمون بدید
      ولی یه تفاوتی هست شما میخواید چند سال که با کتاب های خودتون آشنا هستید کنار بذارید و برید یکساله کتاب های کار کنید که حجم کمتر ولی یکسری مطالب جدید تر هم دارن و منابع تست هم براشون کم تر از نظام قدیم هست اون نظام جدید از سال اول دوم و سوم متوسطه این درس ها رو آروم آروم کار کرده آشنا هست شما باید تو مدت یکسال یادشون بگیرید ‌و میشه هم تلاش باید براش کرد نمیگم نمیشه ولی با برنامه ریزی باز هم نظام قدیم ها هم سال های پیش رتبه برتر شدن درس های صد زدن اعتراض به این نداشتن حجم چقدر یا انتگرال بخونم نخونم فیزیک دینامیک حرکت شناسی خازن کم یا زیاد فقط طبق یه برنامه ی رفتن جلو و نتیجه گرفتن
      من مطمئنم هر کسی از الان از جمله شما دوست خوبم بشینی روحیه خودت برای این کنکور اولا از دست ندی این سه ماه هم تلاش بکنی و اگه نتیجه گرفتی هیچ نگرفتی با برنامه از تابستون کار کنی بار هر منبعی صد درصد نتیجه دلخواه میگیری

7. Top | #82
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      قبول دارم خیلی مطالب حذف شده کم شده ولی چند نکته رو مد نظر بگیرید یکی حجم مطالب یکی سختی کنکور در رقابت کنکور برای کسانی که از ابتدا کار با برنامه ریزی و منظم جلو رفتن نمیکنه اگه سخت ترین کنکور سال داشته باشیم برای همه سخت میشه همینطور اگه منابع آسون هست از دید شما برای همه نظام جدید ها آسون هست ولی این تفاوتی در رقابت نمیکنه هر کس از اول تابستون یا حتی خیلی ها هستن از الان یا سال دوم دبیرستان برای کنکور تلاش میکنن و برنامه منظمی دارن اونا هستن نتیجه میگیرن فارغ از اینکه منابع اونا پر حجم یا کم حجم تر باشه یکسال زمان کافی هست که شما چه منابع نظام قدیم چه جدید رو با برنامه منظم دنبال کنید کار کنید آزمون بدید
      ولی یه تفاوتی هست شما میخواید چند سال که با کتاب های خودتون آشنا هستید کنار بذارید و برید یکساله کتاب های کار کنید که حجم کمتر ولی یکسری مطالب جدید تر هم دارن و منابع تست هم براشون کم تر از نظام قدیم هست اون نظام جدید از سال اول دوم و سوم متوسطه این درس ها رو آروم آروم کار کرده آشنا هست شما باید تو مدت یکسال یادشون بگیرید ‌و میشه هم تلاش باید براش کرد نمیگم نمیشه ولی با برنامه ریزی باز هم نظام قدیم ها هم سال های پیش رتبه برتر شدن درس های صد زدن اعتراض به این نداشتن حجم چقدر یا انتگرال بخونم نخونم فیزیک دینامیک حرکت شناسی خازن کم یا زیاد فقط طبق یه برنامه ی رفتن جلو و نتیجه گرفتن
      من مطمئنم هر کسی از الان از جمله شما دوست خوبم بشینی روحیه خودت برای این کنکور اولا از دست ندی این سه ماه هم تلاش بکنی و اگه نتیجه گرفتی هیچ نگرفتی با برنامه از تابستون کار کنی بار هر منبعی صد درصد نتیجه دلخواه میگیری

واضحه که با کتاب های جدید آشنا نیستید
      اسکلت اصلی کتاب ها همون مطالب قبلی هست
      80% مطالب کتاب جدید مو به مو از کتابای نظام قدیم برداشته شده
      و الباقی هم خیلی ساده ست

عملا نظام جدید برای یک نظام قدیم نقش یک جمع بندی رو داره تا استارت از صفر
      شاید خود نظام جدیدها این عقیده رو نداشته باشن
      ولی ما که از بالا می بینیم می دونیم اوضاع چ خبره

8. Top | #83
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      فک کن

حالا شما بیا به اینا حالی کن اگه فهمیدن که سازمان سنجش سوال خارج از کتاب که طرح نمیکنه حالا در نظر بگیر یه معلم میخواد از دو دسته شاگرد تو یه کلاس امتحان بگیره به دسته اول 10 صفحه جزوه داده به دسته دوم یه کتاب 100 صفحه ای در ضمن از مطالب اون 10 صفحه تا حالا سوال نیومده و خیلیم آسونتره قاعدتا سوالای اونا سختشم به اندازه سوالای متوسط کتاب 100 صفحه ایه نیست اینجا کی راحت تر تراز میاره بعد توجیهشون اینه که نظام قدیمی که 3 سال این کتابارو خونده از اونی که میخواد کتابای نظام جدیدو بخونه جلوتره یکی نیست بگه اون عزیز اگه 3 سال درس خونده بود تا حالا قبول شده بود طرف 3 سال ادای درس خوندن در آورده . منم اتفاقا امیدوارم انتخابی بشه تا این دسته از خر متعصبا همون قدیم بمونم و قشنگ تو کنکور 99. مورد عنایت سازمان سنجش قرار بگیرن و به حرف من برسن الهی آمین
      جالبش اینجاس که اگه کارنامه های قلم چیو دیده باشی طرف نظام جدیده رتبش تو کارنامه جدیدا شده 2000 کشور بعد تو کارنامه مشترک که هم جدیدا و هم قدیما هستن شده 1500 بااینکه تعداد شرکت کننده ها 2 برابر شدن شاخ نظام قدیم تراز آزمونش 7500 شاخ نظام جدید 8000 در نهایت نرود میخ آهنی در سنگ
      ویرایش توسط konkoor98 : 28 اسفند 1397 در ساعت 09:56

9. Top | #84
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط konkoor98 نمایش پست ها
      حالا شما بیا به اینا حالی کن اگه فهمیدن که سازمان سنجش سوال خارج از کتاب که طرح نمیکنه حالا در نظر بگیر یه معلم میخواد از دو دسته شاگرد تو یه کلاس امتحان بگیره به دسته اول 10 صفحه جزوه داده به دسته دوم یه کتاب 100 صفحه ای در ضمن از مطالب اون 10 صفحه تا حالا سوال نیومده و خیلیم آسونتره قاعدتا سوالای اونا سختشم به اندازه سوالای متوسط کتاب 100 صفحه ایه نیست اینجا کی راحت تر تراز میاره بعد توجیهشون اینه که نظام قدیمی که 3 سال این کتابارو خونده از اونی که میخواد کتابای نظام جدیدو بخونه جلوتره یکی نیست بگه اون عزیز اگه 3 سال درس خونده بود تا حالا قبول شده بود طرف 3 سال ادای درس خوندن در آورده . منم اتفاقا امیدوارم انتخابی بشه تا این دسته از خر متعصبا همون قدیم بمونم و قشنگ تو کنکور 99. مورد عنایت سازمان سنجش قرار بگیرن و به حرف من برسن الهی آمین
      جالبش اینجاس که اگه کارنامه های قلم چیو دیده باشی طرف نظام جدیده رتبش تو کارنامه جدیدا شده 2000 کشور بعد تو کارنامه مشترک که هم جدیدا و هم قدیما هستن شده 1500 بااینکه تعداد شرکت کننده ها 2 برابر شدن شاخ نظام قدیم تراز آزمونش 7500 شاخ نظام جدید 8000 در نهایت نرود میخ آهنی در سنگ
      جالبیش می دونی کجاست؟
      برای کنکور 99 پشت کنکوری نظام جدید هم داریم که به مراتب با تجربه تر از نظام جدیدهای امسالن
      اونوقته که این سینه چاکان نظام قدیم با کله برن تو دیوار
      حماقت و ترس نمیزاره
      انسان تصمیم درستو بگیره

10. Top | #85
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نظام قدیم درسته حجمش بیشتره ولی اینقدری ک دوستان هم میگن نیست ک جدید مثل جزوه ۱۰ ص و قدیم جزوه ۱۰۰ص.
      جدای از اون نظام قدیمی ک درسخون باشه و به هر علت نتونسته باشه بخونه اگ بخونه مثل رتبه برتر های هر سال میتونه درس ها رو بالای ۷۰-۸۰بزنه.اگ سنجش بخواد با سطح سختی برابر سوال بده جدید ها هم فکر میکنم مثل سال های قبل بتونن درصد بزنن،حالا یکم کمتر بیشتر.
      هزینه ی کتاب ها هم هست که شاید براتون مهم نباشه اما برای خیلی ها نقش مهمی رو توی تصمیم گیری داره...
      جدای از اون من نمیفهمم چرا همه اینقدر دایه ی مهربون هستن تو این انجمن.دانش آموزا اونقدر توی فضای کنکور بودن ک بدونن صلاحشون چیه...

11. Top | #86
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      مطمئنا نظام قدیم مسلط به هندسه1و مشتق و کاربرد مشتق پیشرفته و انتگرال و ترکیبیات و احتمال پیشرفته و مثلثات سنگین و حدوپیوستگی و مسائل ژنتیک و دودمانه و گیاهی خفن و سنگین نظام قدیم و زبان فارسی و معتل و اعلال عربی و 42 درس دین و زندگی پرآیه و حدیث و دو کتاب زمین شناسی پراز اسم کانی و دینامیک و سینماتیک پیشرفته و فیزیک پیش2 که کلا نظام جدیدی ها ندارن و اسید و باز و الکتروشیمی و.......... در مدت زمان پاسخ گویی برابر نمیتواند با 10000 نفر اول کشور در رشته تجربی که خواهان اون سه رشته معروف هستن رقابت کنه تازه اگه مسلط نباشه که دیگه هیچ.اما در صورت تسلط برای رشته های دیگه شاید شانسی داشته باشه.

12. Top | #87
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      بچه هایی که میگن کلاه بزرگ سر نظام قدیمی ها رفته جالب اینا خودشون سال ۹۷ که فقط یه کنکور بوده چیکار کردن چرا الان باید کنکور ۹۸ و ۹۹ بدن بنظرم بچه هایی که از الان تو فکر کنکور ۹۹ هستن فقط یه دلیل داره بهانه آوردن و توجیه کردن کم کاری خودشون
      شما بذارید اول کنکور ۹۸ بدید اصلا بینید چجوری دو کنکور بگذار شدن خوب بده ؟! اصلا عدالت رعایت میشه بعد از کنکور سوالات باهم مقایسه کنید وقت ها بسنجید احساسی هم نظر ندید البته خود معلم ها این کار را خواهند کرد بعد بیاین بگید که ما یه کنکورت میخوایم یا با منابع خودمون باشه الان هم وقتتون بذارید برای کنکور ۹۸

13. Top | #88
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      مدیر برتر

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      تاپیک باز شد...
      لطفا رعایت کنید دوستان
      ویرایش توسط Wild Rose : 28 اسفند 1397 در ساعت 18:25

14. Top | #89
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      یه سوال کلا من که کنکوری ۹۹ هستم چیکار کنم الان ؟ بازم مبحث مشترک بخونم ؟

15. Top | #90
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات

نمیخوام کشش بدم ولی به جای توهین کردن، اقامه دلیل کنید و استدلال ارائه بدید، توهین و بی احترامی کردن رو همه بلدند!
      طرف (مخالفین) از اول گفتمانی که شکل گرفته تنها حرفی که واسه گفتن داشته فقط توهین و افترا بوده و
      هلهله هاش گوش فلک را کر کرده!
      دوره این لودبازیا گذشته!

صفحه 6 از 7 نخستنخست ... 567 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن