خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 12 از 12
    1. Top | #1
      کاربر اخراجی

Mashkok
      نمایش مشخصات

ماجراهای من و سبطی:))

سلام.قضاوت با شما!
      من یه بحثی توی این انجمن مطرح کردم که با واکنش دکتر سبطی توی کانال تلگرامیشون مواجه شد و گفتند که این حرفا دروغه و کانالای فیک رو بلاک کنید و......!
      قضیه از این قرار بود که اقای سبطی توی تلگرام به من این حرفو زد که احتمال برگزاری نظام قدیم در سال 99 زیاد نیست!

بعدش اقای سبطی حرفای منو که توی این فروم گزاشتم رو گذاشتن توی کانال تلگرامشون

و بعدش یه وویس عجیب فرستادن

توی وویسشون میگن به کانالای غیر واقعی که به اسم من ساخته میشه توجه نکنید اونها رو بلاک کنید و.......

sebtii

نکته اینجاست که این حرفی هست که خود اقای سبطی به من تو تلگرام گفتن من گفتم هر کی هم باور نداره بیاد تا براش حرفشو فوروارد کنم حالا یه عده اومدن اینجا گفتن اکانت فیک واسه سبطی ساختم و.....آخه مگه من بیکارم برم از زبون سبطی حرف در بیارم و بیام بزارم توی فروم نکته ی مهم اینه که چجور جناب سبطی حرفی که خودش توی تلگرام زده رو هم قبول نداره و میگه این حرف من فیکه و حرف من نیستکسی که حرف خودشم قبول نداره چجور میاد این همه ادعا میکنه حداقل اگه سبطی دکتره بهتره رو حرفی که خودش زده وایسه نه این که حرفی که خودش زده رو هم بگه دروغه !

با آرزوی موفقیت برای همگی

2. Top | #2
      کاربر فعال

Tajob
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط DR._.ALI نمایش پست ها
      سلام.قضاوت با شما!
      من یه بحثی توی این انجمن مطرح کردم که با واکنش دکتر سبطی توی کانال تلگرامیشون مواجه شد و گفتند که این حرفا دروغه و کانالای فیک رو بلاک کنید و......!
      قضیه از این قرار بود که اقای سبطی توی تلگرام به من این حرفو زد که احتمال برگزاری نظام قدیم در سال 99 زیاد نیست!

بعدش اقای سبطی حرفای منو که توی این فروم گزاشتم رو گذاشتن توی کانال تلگرامشون

و بعدش یه وویس عجیب فرستادن

توی وویسشون میگن به کانالای غیر واقعی که به اسم من ساخته میشه توجه نکنید اونها رو بلاک کنید و.......

sebtii

نکته اینجاست که این حرفی هست که خود اقای سبطی به من تو تلگرام گفتن من گفتم هر کی هم باور نداره بیاد تا براش حرفشو فوروارد کنم حالا یه عده اومدن اینجا گفتن اکانت فیک واسه سبطی ساختم و.....آخه مگه من بیکارم برم از زبون سبطی حرف در بیارم و بیام بزارم توی فروم نکته ی مهم اینه که چجور جناب سبطی حرفی که خودش توی تلگرام زده رو هم قبول نداره و میگه این حرف من فیکه و حرف من نیستکسی که حرف خودشم قبول نداره چجور میاد این همه ادعا میکنه حداقل اگه سبطی دکتره بهتره رو حرفی که خودش زده وایسه نه این که حرفی که خودش زده رو هم بگه دروغه !

با آرزوی موفقیت برای همگی
      آيديتو خصوصي كن واسم

3. Top | #3
      کاربر فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      علی مشهورشدی خخخخ
      اما من حرفتوقبول دارم موفق باشی
      ولش کن سبطی رودرستوبخون بیخیااااال

4. Top | #4
      کاربر انجمن

Mariz
      نمایش مشخصات
      این جریان انتشاراتی ها و مولف هاهم مثل سیاست مدارا شده
      بقول یه دوست عزیزی، سیاست تویله‌ی...

5. Top | #5
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      یادمون نره دکتر سبطی توی بحث تاثیر معدل چقدر کمکمون کردن! نمک نشناس نباشیم

6. Top | #6
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Rouhollahbnd نمایش پست ها
      دقیقا دکتر سبطی هم مثل بقیه موسسات هم حق داره محصولات خودشو که اکثرا کتاب هستش و خیلی هم خوبن حتی اگه کل کتابای موسسش رو هم بخری پول یه دی وی دی نمیشن دکتر سبطی خیلی ادم خوبیه

7. Top | #7
      کاربر اخراجی

Mashkok
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Rouhollahbnd نمایش پست ها
      من اصلا کاری به معدل ندارم چرا همه چیو شما بهم ربط میدی!تا یه چیزی میشه هر که میگه سبطی تو معدل فلان کرده!بله وقتی بحث معدل بود شما بیا از ایشون دفاع کن!همون معدل هم خود بچه ها کمک کردن سبطی فقط یه واسطه بود پس منتی سر معدل نبایدبزاره سر بچه ها! حالا چون سر معدل یکم کمک کرده باید روی همه ی کاراش آدم سرپوش بزاره!ولی الان بحث یه چیز دیگه اس!بحث سر اینه که چرا حرفی که خودش زده رو داره میگه دروغه و اکانت فیک ساختن واسم!یا همچین آدمی نباید حرفی بزنه یا اگه میزنه پاش وایسه حداقل حرف خودشو نیاد بزنه زیرش

8. Top | #8
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات

فکر کردم اسم کتابه! ماجراهای من و سبطی!

9. Top | #9
      کاربر اخراجی

Mashkok
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saj8jad نمایش پست ها

فکر کردم اسم کتابه! ماجراهای من و سبطی!
      این قضیه رو بخونی اولویت کتاب شدن هم داره
      فک کنم پر فروش هم بشه

10. Top | #10
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      سبطی چه کارس درباره ۹۹ که بدونه اخرش چی پیش میاد از حالا اونم

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط DR._.ALI نمایش پست ها
      من اصلا کاری به معدل ندارم چرا همه چیو شما بهم ربط میدی!تا یه چیزی میشه هر که میگه سبطی تو معدل فلان کرده!بله وقتی بحث معدل بود شما بیا از ایشون دفاع کن!همون معدل هم خود بچه ها کمک کردن سبطی فقط یه واسطه بود پس منتی سر معدل نبایدبزاره سر بچه ها! حالا چون سر معدل یکم کمک کرده باید روی همه ی کاراش آدم سرپوش بزاره!ولی الان بحث یه چیز دیگه اس!بحث سر اینه که چرا حرفی که خودش زده رو داره میگه دروغه و اکانت فیک ساختن واسم!یا همچین آدمی نباید حرفی بزنه یا اگه میزنه پاش وایسه حداقل حرف خودشو نیاد بزنه زیرش
      دکتر ما قبولت داریم
      نمیخواد اعصابتو سر این چیزا خورد کنی
      چوكشتي بي ناخدا به سينه ی دريا دلم

12. Top | #12
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      مشکل شما سبطی نیستا مشکل شما کنکورتون ببین سبطی پزشکیشو قبول شده جزو اساتید برند کنکوری شده انتشارات داره پول پارو میکنه زن و زندگی داره و ... حالا شما بیا با گیر دادن به یه همچین کسی وقتتو هدر بده تا یه روزی در حسرت داشته های یه همچین آدمایی بمونی من یه سوال دارم ازت اگه الان کنکور نداشتی به سبطی اصلا فکرم میکردی ؟عاقلان دانند

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن