خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 5 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 65
    1. Top | #16
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      خیلیا نکاتی رو گفتن همش درسته تقلب بسیار شدیده از اون جیزی که فکرشو میکنید بیشتره همشونم میرن بالای 90 میزنن....................اما من خودم سنجش میرم به هیج عنوان سطحشون بالا نیس مثل سال پیش البته با اینکه سولای سنجشم لو میره
      من در جامعه ای زندگی میکنم که در آن مشکلات بیداد میکند و خدایی دارم که مرا در همه ی مشکلات یاری میکند آری این است زندگانی من......

2. Top | #17
      RGA
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط BoskabadiHamed نمایش پست ها
      خیلیا نکاتی رو گفتن همش درسته تقلب بسیار شدیده از اون جیزی که فکرشو میکنید بیشتره همشونم میرن بالای 90 میزنن....................اما من خودم سنجش میرم به هیج عنوان سطحشون بالا نیس مثل سال پیش البته با اینکه سولای سنجشم لو میره
      سنجش جامعه ی آماریش کمه.بیشتر خوبا هم که می رن قلم چی.

3. Top | #18
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      خب اگه ترازا فيكن و تقلب شده بايد برا هر دو گروه اينجوري باشه
      يعني برا نظام قديما فيك نيست ولي جديدا چون ترازشون بالاست يعني دارن تقلب ميكنن؟
      اقا همينه ديگه درساشون اسونه مباحث كمتره كلي مطلب حذف شده دارن
      مسلما به تسلط رسيدن تو يه كتاب به فرض ٢٠٠ صفحه از يه كتاب ٣٥٠ صفحه اي اسونتره
      منم خيلي نگرانم

4. Top | #19
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      راستي يه سوال
      چجوريه نظام جديدا همه زمينو بالاي ٦٠ ميزنن؟ حتي تراز متوسطا هم زمينشون حداقل ٦٠ درصده!!
      در صورتي كه نظام قديما تك و توك زمين ميزنن

5. Top | #20
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Elahe_ نمایش پست ها
      راستي يه سوال
      چجوريه نظام جديدا همه زمينو بالاي ٦٠ ميزنن؟ حتي تراز متوسطا هم زمينشون حداقل ٦٠ درصده!!
      در صورتي كه نظام قديما تك و توك زمين ميزنن
      جدی؟
      استرس گرفتم: ((

6. Top | #21
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      خب اگه ترازا فيكن و تقلب شده بايد برا هر دو گروه اينجوري باشه
      يعني برا نظام قديما فيك نيست ولي جديدا چون ترازشون بالاست يعني دارن تقلب ميكنن؟
      اقا همينه ديگه درساشون اسونه مباحث كمتره كلي مطلب حذف شده دارن
      مسلما به تسلط رسيدن تو يه كتاب به فرض ٢٠٠ صفحه از يه كتاب ٣٥٠ صفحه اي اسونتره
      منم خيلي نگرانم
      اینکه کتابای نظام جدید راحت تر و آبکی تر شده کمتر شکی درش نیست

دین و زندگی رو ببینید چقدر سبک شده نظام جدید
      باقی عمومی ها همینطور تقریبا سبک تر شده
      زمین نظام قدیم دو کتابه، نظام جدید یک کتاب شده! معلومه که درصدهاشون میره بالا
      زیست همین جور در نقدا بررسی نکرده 5 تا فصلش کمتر شده!! ، حالا برید بررسی کنید ببینید چقدر از سر و ته مباحث زده شده و تحت عنوان بیشتر بدانید اومده که مجاز نیست تو کنکور ازش سوالی طرح بشه
      فیزیک همین طور سر و ته مباحث رو زدن ، سینماتیک و دینامیک نظام قدیم رو با نظام جدید برید مقایسه کنید تا موهای تنتون سیخ بشه!!
      شیمی هم همین طور که اصلا شده حفظی محور! از سر و ته مباحث محاسباتی زدن و بیشتر رو فهم شیمیایی مباحث تالیف کنندگان مانور دادن!!

بعد یه عده مغز فندوقی همین طور رو هوا میگن نظام جدید آسون تر و کم حجم تر نشده!

7. Top | #22
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دوستان گل یه سوال حرف همتون درست نظام جدید آسونه فلان و........... سوالم اینه آیا شما الان میخواید به این بهانه ول کنین درسو الان این حرفارو میگید درسای نظام جدیدا سخت میشه ننننننننننن فقط خودتون رو میبرید تو حاشیه و فکر..............با همه سختیا پیش رو همه ما نظام قدیم خودمون انتخاب کردیم یه سال دیگه بمونیم مطمئن باشین سنجش عدالت سوالارو برقرار میکنه
      من در جامعه ای زندگی میکنم که در آن مشکلات بیداد میکند و خدایی دارم که مرا در همه ی مشکلات یاری میکند آری این است زندگانی من......

8. Top | #23
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saj8jad نمایش پست ها
      اینکه کتابای نظام جدید راحت تر و آبکی تر شده کمتر شکی درش نیست

دین و زندگی رو ببینید چقدر سبک شده نظام جدید
      باقی عمومی ها همینطور تقریبا سبک تر شده
      زمین نظام قدیم دو کتابه، نظام جدید یک کتاب شده! معلومه که درصدهاشون میره بالا
      زیست همین جور در نقدا بررسی نکرده 5 تا فصلش کمتر شده!! ، حالا برید بررسی کنید ببینید چقدر از سر و ته مباحث زده شده و تحت عنوان بیشتر بدانید اومده که مجاز نیست تو کنکور ازش سوالی طرح بشه
      فیزیک همین طور سر و ته مباحث رو زدن ، سینماتیک و دینامیک نظام قدیم رو با نظام جدید برید مقایسه کنید تا موهای تنتون سیخ بشه!!
      شیمی هم همین طور که اصلا شده حفظی محور! از سر و ته مباحث محاسباتی زدن و بیشتر رو فهم شیمیایی مباحث تالیف کنندگان مانور دادن!!

بعد یه عده مغز فندوقی همین طور رو هوا میگن نظام جدید آسون تر و کم حجم تر نشده!
      خب اینطوری که شما میگی امسال نظام قدیما بیچارن
      من متوجه نشدم،توی کنکور،نظام قدیم وجدید بر اساس تراز باهم مقایسه میشن؟یا کاملا جداگانه؟

9. Top | #24
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط BoskabadiHamed نمایش پست ها
      دوستان گل یه سوال حرف همتون درست نظام جدید آسونه فلان و........... سوالم اینه آیا شما الان میخواید به این بهانه ول کنین درسو الان این حرفارو میگید درسای نظام جدیدا سخت میشه ننننننننننن فقط خودتون رو میبرید تو حاشیه و فکر..............با همه سختیا پیش رو همه ما نظام قدیم خودمون انتخاب کردیم یه سال دیگه بمونیم مطمئن باشین سنجش عدالت سوالارو برقرار میکنه
      بیخیال درس خوندن نمیشیم ولی به ادم استرس وارد میشه
      مثلا من واسه زمین 30 درصد برنامه ریخته بودم و به نظر خودم اینجوری خیلی جلو میفتادم ولی الان بچه ها میگن نظام جدیدا زمینو 60 میزنن حتی متوسطاشون.خوب الان فهمیدم نه تنها از خیلیا جلو نیستم.بلکه از کلی داوطلب عقب ترم.از طرفی وقت ندارم بیشتر از این زمین بخونم
      فقط خدا کنه سنجش عدالت رو رعایت کنه
      شما که سنجش شرکت میکنید از لحاظ سختی سوالا نظام قدیم و حدید یکسان هستن؟

10. Top | #25
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      اقا يعني چي مثلا ما واسه ٥٠ درصد زمين بايد دو تا كتاب بخونيم واسه اونوقت اونا يه كتاب
      بعدم به درصداي مساوي يه تراز بدن!!! اين الان عادلانست؟؟

11. Top | #26
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      اقا يعني چي مثلا ما واسه ٥٠ درصد زمين بايد دو تا كتاب بخونيم واسه اونوقت اونا يه كتاب
      بعدم به درصداي مساوي يه تراز بدن!!! اين الان عادلانست؟؟
      بله عادلانه هست چون شما قبلا يه دو خوندي زمین رو یعنی انگار دوتا زمین شما برابر يه زمین اوناست

12. Top | #27
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      من نمی فهمم چرا میگید عدالت نیست در حالی که کاملا عدالت هست نظام قدیم ها هم از نظام جدید ها وضعیتشون خیلی بهتره

13. Top | #28
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sina_hp نمایش پست ها

بله عادلانه هست چون شما قبلا يه دو خوندي زمین رو یعنی انگار دوتا زمین شما برابر يه زمین اوناست
      چه ربطي داره؟؟؟؟؟
      قبلا ما دانش اموز بوديم و دوتا كتاب زمين ميخونديم پشت كنكورام دوتا ميخوندن
      چون اونا دانش اموزن پس بايد حجم درساشون كمتر بشه ؟!!
      چه منطقي!

14. Top | #29
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      معیار کنکور وسوالای کنکور اسون بودن نظام اموزیشی نیست طراح ها میتونن از مبحثی اسون چنان سوالای سختی طرح کنن که بمونید توش.اگر بخوان تراز مشترک بدن قطعا این اتفاق میفته.سختیه سوالت تقریبا یکی شه.عقل حکم میکنه حرف اقا سینا درست باشه.چون نظام قدیما کتابای خودشونه راحتتر باهاش حالا طرف تا بیاد بفهمه نظام جدید چی گفته معلومه طول میکشه.درضمن همین جا به طور 100 درصد میگم کنکور تا 1400 دوکنکوره میشه .حتی ممکن اجازه بدن انتخاب کنی نظام اموزشیتو.کاری که سال 80 تا 83 که خودم کنکور اولمو دادم شد.
      ?

15. Top | #30
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      چه ربطي داره؟؟؟؟؟
      قبلا ما دانش اموز بوديم و دوتا كتاب زمين ميخونديم پشت كنكورام دوتا ميخوندن
      چون اونا دانش اموزن پس بايد حجم درساشون كمتر بشه ؟!!
      چه منطقي!
      چون شما قرار نیست هر دو کتاب رو بخونی شما با خواند 7 فصل راحت می تونی زمین رو بالا بزنی یعنی عملا انگار يه کتاب داری می خونی عین نظام جدید ها منتهی متوجه نمی شی شما از سال سوم فصل های 5 6 7 و از پیش دانشگاهی فصل های 2 3 7 9 رو کامل بخون و مسلط شو توی کنکور زمین بالای 60 درصد میزنی ديگه چی می خواي؟؟

صفحه 2 از 5 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن