خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 22 از 22
    1. Top | #16
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      فقط اینجا جای این برنامه ها نیس خیلیا حال ندارم جواب یه سوال بله خیر رو بدن تو انتظار یه طومار نویسی داری ازشون
      بهتره ی فکر بهتر کنی برای برنامه ات .....دوستانه گفتم
      نشخوار کردنم بلد نیستم........هنوز مث جنابعالی به اون درجه از عرفان نرسیدم

2. Top | #17
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من طرفدار نوع جواب دادن استارتر تاپیک نیستم ولی نمی فهمم چرا بقیه سعی در منحرف کردن این تاپیک دارند؟ فکر نمی کنم ایشون با ایجاد این تاپیک کار اشتباهی کرده باشه. اگر تمایلی به جواب دادن به سوال ندارید این تاپیک رو مثل خیلی تاپیک های دیگه نادیده بگیرید.

3. Top | #18
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Accident نمایش پست ها
      من طرفدار نوع جواب دادن استارتر تاپیک نیستم ولی نمی فهمم چرا بقیه سعی در منحرف کردن این تاپیک دارند؟ فکر نمی کنم ایشون با ایجاد این تاپیک کار اشتباهی کرده باشه. اگر تمایلی به جواب دادن به سوال ندارید این تاپیک رو مثل خیلی تاپیک های دیگه نادیده بگیرید.
      این کانال تلگرام بچه های المپیاده بزاره گروه اونجا تو ثانیه حل میکنن اینجا تاپیک کنکوری های داغون هستن از بدبختی و میان اینجا برا مشاوره و...اگه چیزی بارمون بود که انجمن نمیومدیم

irysc

4. Top | #19
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط yasser.97 نمایش پست ها
      الان بخندم یا پولتو بدم؟نمیتونی سوالو حل کنی غمی نیست چون اون سوال از اندازه ی شما بزرگتره ولی مجبورین که کامنت بذارین؟من نگفتم به اولین کسی که کامنت میذاره جایزه میدم بلکه گفتم به اولین کسی که جواب درستو میذاره جایزه میدم!راسته که میگن وقتی دهن گربه به گوشت نمیرسه میگه پیف پیف گوشت بو داره!میدونم با این کامنتتون میخواستین منو زیر سوال ببرین و حقم دارین چون آدمای کوچیک که توان در افتادن با آدمای بزرگ رو ندارن تنها راهی که دارن میتونن از پشت خنجر بزنن!

حالا شاید بعضی از دوستان بگن که موضوع چیه و من دارم درباره ی چی حرف میزنم.بذارین همین جا به شما هم بگم:
      دارم درباره ی این پست حرف میزنم====> (http://forum.konkur.in/thread65958.html)
      این پست رو چند وقت پیش من گذاشتم و حرفایی که تو این پست زدم رو واقعا خودم با گوشت و پوستم تو جاده کنکور لمس کرده بودم و تو انجمن گذاشتم تا مبادا مشکلی که واسه من افتاد برای بقیه دوستان هم بیفته اما یه عده اومدن و زیر اون پستم گفتن که من با اون پستم قصد داشتم رقیبام رو حذف کنم یا اونا رو ناامید کنم اما نمیدونستن که من دیگه اصلا کنکور نمیدم که بخوام رقیبام رو حذف کنم یا اونارو ناامید کنم.به هر حال من هنوز هم رو حرفایی که تو اون پستم نوشتم هستم و خواهم بود چون میدونم حرفام کاملا حقه اما حیف که حرف حق خریدار نداره
      برو این کانال گروه تلگرام هر درسی رو داره برا بچه های حرفه ای و المپیادی هستش اونجا بزار حل میکنن برات میگن سخت ترش رو هم بیار حل کنیم

irysc

5. Top | #20
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط احسان0 نمایش پست ها
      این کانال تلگرام بچه های المپیاده بزاره گروه اونجا تو ثانیه حل میکنن اینجا تاپیک کنکوری های داغون هستن از بدبختی و میان اینجا برا مشاوره و...اگه چیزی بارمون بود که انجمن نمیومدیم

irysc
      همانطور که گفتم شما که قصد جواب دادن ندارید این تاپیک رو نادیده بگیرید. وجود این تاپیک چه ضرری برای این انجمن داره؟

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Curer نمایش پست ها
      حتی با وجود توهینی ک توی مورد 3و4 کردی واقعا حس جواب دادنم نی...خسته ام (شایدم برام مهم نی حرف بقیه)
      اوکی موفق باشی
      من همون جوری که شما با من حرف زدین باهاتون حرف زدم
      اگه قادر نیستی که خودت رو بالا ببری
      همانند سیب باش تا با افتادنت
      اندیشه ایی رو بالا ببری

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Accident نمایش پست ها
      قربون آدم چیز فهم.من دیگه حرفی ندارم
      اگه قادر نیستی که خودت رو بالا ببری
      همانند سیب باش تا با افتادنت
      اندیشه ایی رو بالا ببری

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن