خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

Lightbulb قــرائت قـــرابت | درک کــلـوز !!!!

سلام دوستان

بنظرتون از همین الان بشینم روزی یه ردینگ یه کلوز از تستای کنکور 90-97 کار کنم تا خوده کنکور؟

قرابت چطور ؟ قرابتم هم 9 سوال داره تقریبا از سال 90-97 میشه حدود 600 تست قرابت!! یعنی روزی مثال میگم 10 تست قرابت کار کنم از تستای کنکور کافیه ؟!.

کلا نظرتون در مورد این روند چیه؟!
      Lɪғᴇ ɪs ʟɪᴋᴇ Mᴀᴛʜ .. ɪғ ɪᴛ ɢᴏᴇs ᴛᴏ ᴇᴀsʏ .. sᴏᴍᴇᴛʜɪɴɢ ɪs ᴡʀᴏɴɢ <₃

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      از همین امشب شروع کن
      عالیه

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      دوستان قرابت معنایی چیز خاصی داره؟ یا باید یعنی باید با مهارت تستزنی تقویتش کرد؟

4. Top | #4
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MehranWilson نمایش پست ها
      دوستان قرابت معنایی چیز خاصی داره؟ یا باید یعنی باید با مهارت تستزنی تقویتش کرد؟
      ببین من قرابتم تقریبا خوبه ‌...تشتاشو اکثرا میتونم بزنم همیشم تو مبحث قرابت بالای ۸۰ میزنم.به این تجربه گوش بده(((:
      اگه خیلی داغون وضعت حتما کتاب هامون سبطی و بخون که من دهم بودم خوندم و واقعا راه انداخت منو...و بعدش حتما حتما حتما تعداد زیادی تست کار کن واسه قرابت هامون فصل یک و نمیخواد بخونی دو و سه بهتره‌‌...و سعی کن بفهمی منظور شاعرو قرابت اصلا فرمول یا روش خاصی نداره بیشتر مهارته که میاد دستت همینا دیگه(((: !

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      1- در درجه اول باید درک ادبیت خوب باشه..یعنی باید معنی یه شعر رو بتونی بفهمی ..که اگه خیلی ضعیفی میتونی از شعرای کتابای دبیرستان استفاده کنی ..هامون و اینا لازم نیست به نظرم
      در درجه دوم حل تست زیاد ..حل تست زیاد باعث میشه با شعرهای مختلف اشنا بشی

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SinaAhmadi نمایش پست ها
      1- در درجه اول باید درک ادبیت خوب باشه..یعنی باید معنی یه شعر رو بتونی بفهمی ..که اگه خیلی ضعیفی میتونی از شعرای کتابای دبیرستان استفاده کنی ..هامون و اینا لازم نیست به نظرم
      در درجه دوم حل تست زیاد ..حل تست زیاد باعث میشه با شعرهای مختلف اشنا بشی
      نه ببین از ۹ تا مثلا ۴ تاشو بلدم و خیلی تمرکز کنم از ۹ تا ۷تاشو میزنم

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نه ببین از ۹ تا مثلا ۴ تاشو بلدم و خیلی تمرکز کنم از ۹ تا ۷تاشو میزنم
      خب این خیی خوبه..واسه این که همه رو حل کنی همونجو که گفتم باید زیاد تست حل کنی..سراسری اولیته ولی بهش بسنده نکن..تست کتابای دیگه رو هم حل کن یا ازموها دیگه

8. Top | #8
      همکار سابق انجمن
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      سلام دوستان

بنظرتون از همین الان بشینم روزی یه ردینگ یه کلوز از تستای کنکور 90-97 کار کنم تا خوده کنکور؟

قرابت چطور ؟ قرابتم هم 9 سوال داره تقریبا از سال 90-97 میشه حدود 600 تست قرابت!! یعنی روزی مثال میگم 10 تست قرابت کار کنم از تستای کنکور کافیه ؟!.

کلا نظرتون در مورد این روند چیه؟!
      روزی 1 کلوز با 2 تا ریدینگ خوبه اینطوری یه دفترچه رو تموم میکنید و چیزی جا نمیمونه ولی نه اینکه فقط تست بزنید حتما تحلیل کنید و نکات رو حاشیه نویسی یا اینکه توی یه دفترچه بنویسید مخصوصا لغات جدید رو یا گرامری که توی کلوز هست
      Hell is empty....
      All the devils are here........

9. Top | #9
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      فقط داش یه نصیحت از من البته من قوی نیستم تو عمومی ها به جز عربی. از من میشنوی وقتتو با لغات ادبیات هدر نده کافیه بری چک کنی سوال لغات کنکور ها رو همش از لغات اخر کتاب هس من اونا رو با املای سبطی دیدم همه رو زدم یادمه یه سال خودمو درگیر کردم با این لغات اخرش فهمیدم لغات پایان کتاب درسی +املای سبطی میشه به ۵ تست کنکور جواب داد تاریخ ادبیاتم که اسونه یه ۴ تا هم قرابت میزنیم میشه ۵۰ درصد خوب حله دیگه من که از ادبیات خوشم نمیاد و تصمیم گرفتم وقتمو حروم این درس و شاعرای مفت خورش نکنم

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن