خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 19 از 19
    1. Top | #16
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Madmazel77 نمایش پست ها
      نتایج رتبه‌بندی دانشکده‌های داروسازی کشور براساس شاخص «اچ ایندکس» مبتنی بر مقالات اعضای هیات علمی دانشکده مربوطه منتشر و برترین ها معرفی شدند.
      به گزارش خبرنگار مهر، نتایج رتبه‌بندی دانشکده‌های داروسازی کشور براساس شاخص H-Index، مبتنی بر مقالات اعضای هیات علمی دانشکده مربوطه منتشر شد.
      در این رتبه‌بندی تعداد مقالات تمامی اعضای هیات علمی دانشکده داروسازی هر دانشگاه علوم پزشکی به تفکیک دانشگاه استخراج شده و سپس استنادات و شاخص H-Index آن درج شده است.
      این رتبه بندی که براساس بانک اطلاعاتی Scopus در پایان سال میلادی ۲۰۱۷ استخراج شده است، در برگیرنده شاخص‌های تعداد مقالات، تعداد استنادات و شاخص H-index است.
      شاخص H-Index نمادی از کمیت و کیفیت کار پژوهشی یک مجموعه است. به عنوان مثال اگر دانشکده‌ای شاخص H-Index برابر با ۴۰ داشته باشد یعنی آن دانشکده ۴۰ مقاله حداقل ۴۰ استنادی دارد.
      مرکز توسعه و هماهنگی اطلاعات و انتشارات علمی وزارت بهداشت شاخص‌های جدول زیر را براساس اطلاعات مقالات منتشرشده اعضای هیات علمی در هر دانشکده داروسازی گردآوری و محاسبه کرده است.

رتبه‌بندی دانشکده‌های داروسازی کشور براساس شاخص H-Index مبتنی بر مقالات اعضای هیات علمی دانشکده (بانک اطلاعاتی Scopus در پایان سال میلادی ۲۰۱۷)

فایل پیوست 78603
      حدس میزدم تاپیکت
      دختر جا اینکارا بشین درس بخون

2. Top | #17
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hazrate_doost نمایش پست ها
      حدس میزدم تاپیکت
      دختر جا اینکارا بشین درس بخون

من کنکوری نیستم
      ​تو به هیچکس غیر از خودت نیاز نداری

3. Top | #18
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Madmazel77 نمایش پست ها

من کنکوری نیستم
      بله فراموش کرده بودم خانم دکتر

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Erfan778 نمایش پست ها
      آره ولی واقعا خیلی بده بین دانشگاها این قدر اختلاف وجود داشته باشه.
      به نظر من اگه رتبه های خوب هر شهر تو شهر خودشون می موندن و همشون نمی رفتن تهران وضع اوضاع از این بهتر می شد.
      این رتبه بندی نوشته بر اساس مقالات هیئت علمیه

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن