خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 13 از 13
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

اصلاحیه حذفیات کنکور

⚠ سازمان سنجش در اقدامی عجیب نسبت به تغییر حذفیات منابع کنکور ۹۸ (در گروه نظام قدیم ) در درس فیزیک ،حذفیات فیزیک که شامل نور هندسی بود ، و همچنین در درس شیمی،حفظ کردن معادله های واکنش های شیمیایی را از فهرست حذفیات کنکور حذف کرد!

یعنی از نور هندسی طبق سال های قبل سوال طرح خواهد شد
      ایضا حفظ واکنش های شیمی لازم و ضروری می باشد!
      ویرایش توسط Abolfazl_Az78 : 27 بهمن 1397 در ساعت 19:12

2. Top | #2
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      آخر چی شد واکنشارو حفظ کنیم یا نه؟؟!

======ویرایش==========
      البته من بیشترشو حفظ کردم
      اینجا اونوقت تو مسائل استوکیو به مشکل نمیخوریم؟
      من واسش حرف آخر بودم اما اون آلاء دوست داشت

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط V_buqs نمایش پست ها
      آخر چی شد واکنشارو حفظ کنیم یا نه؟؟!

======ویرایش==========
      البته من بیشترشو حفظ کردم
      اینجا اونوقت تو مسائل استوکیو به مشکل نمیخوریم؟
      هم واکنشا رو حفظ کنید
      هم آینه عدسی رو بخونید.

4. Top | #4
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Abolfazl_Az78 نمایش پست ها
      ⚠ سازمان سنجش در اقدامی عجیب نسبت به تغییر حذفیات منابع کنکور ۹۸ (در گروه نظام قدیم ) در درس فیزیک ،حذفیات فیزیک که شامل نور هندسی بود ، و همچنین در درس شیمی،حفظ کردن معادله های واکنش های شیمیایی را از فهرست حذفیات کنکور حذف کرد!

یعنی از نور هندسی طبق سال های قبل سوال طرح خواهد شد
      ایضا حفظ واکنش های شیمی لازم و ضروری می باشد!
      ندیدم یه بار از این سنجش به نظام ما هم یه خیری برسه !
      معلوم نیس برا کنکورمون چه خوابی دیدن

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Miss.Sad نمایش پست ها

ندیدم یه بار از این سنجش به نظام ما هم یه خیری برسه !
      معلوم نیس برا کنکورمون چه خوابی دیدن
      جالبیش اینجاست نظام جدیدا نیازی نیس واکنش ها رو حفظ کنن و جزء هدف های آموزشیشون نیست!
      اما نظام قدیم باید حفظ کنه !
      گویا هدفشون از آموزش شیمی به نظام جدیدا با ما فرق میکنه

6. Top | #6
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Abolfazl_Az78 نمایش پست ها

جالبیش اینجاست نظام جدیدا نیازی نیس واکنش ها رو حفظ کنن و جزء هدف های آموزشیشون نیست!
      اما نظام قدیم باید حفظ کنه !
      گویا هدفشون از آموزش شیمی به نظام جدیدا با ما فرق میکنه
      نه کلا سنجش منظورش اینه ما چیز دیگه ای تشریف داریم غیر آدم -__-
      انصافا چرا انقد نظام جدیدا رو در نظر میگیرن ولی ما علف هرزم محسوب نمیشیم ؟
      نمیدونم چه پدرکشتگی دارن باهامون این دم آخری

7. Top | #7
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      من واکنش هارو حفظم...یعنی کلا زیاد تستس بزنی بخوای نخوای حفظت میشه این زیاد مهم نیس
      اما چرا نورهندسی حذف کردن باز گذاشتن؟ خودشون هم دارن باعث حاشیه میشن واقعا

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      برید خدارو شکر کنید که نور و اینه و عدسی حذف نکردن واگرنه خدا میدونه جاش چه سوالاتی میخواست طرح بشه از چه مبحثی !!
      نور مبحث خیلی ساده است و راحت میشه خوندش تعداد سوالاتش هم ۳ است کم نیست در ضمن تو بازتاب اینه تخت و شکست نور سوالات مشترک ما هست با نظام جدید ها و سوالات غیر مشترک احتمالا اینه مقعر و عدسی برای ما و برای اونا پدیده پراش نور هست ...
      حفظ واکنش های شیمیایی برای راحتی کار همه نیاز دارن حتی نظام جدید هامون
      ویرایش توسط Megan_Mccarthy : 27 بهمن 1397 در ساعت 20:16

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

bazande
      نمایش مشخصات
      چه خوب که نور و عدسی برگشت...سه تا سوال به شدت روتین که حیف بود حذف بشه....سنجش عملا گفت هر کاری واسه کنکور ۹۷ کردید، واسه ۹۸ هم بکنید

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

bazande
      نمایش مشخصات
      فهرست حذفیات دروس تخصصی تجربی....کلا همه چی مثل کنکور ۹۶ و ۹۷ هستشو چیز خاصی حذف نشده و تغییر نکرده..نور و آینه و عدسی هست....واکنش های شیمی حفظ...امسال من پیشبینی میکنم از حفظیات و مفاهیم حفظی کتاب درسی فیزیک چند تا سوال بدن پس کتاب درسی فیزیک رو فراموش نکنید
      13971127p6282v6476.jpg

11. Top | #11
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نیازمند ازمونهای نظام قدیم

دوستان سلام خواهشا اگر کسی کانالی -گروهی- سایتی چیزی دارین که ازمونای گاج نظام قدیم امسال رو قرار میده بذارید
      سوالات کانون امسال رو خود این سایت فروم میذاره گزینه 2هم خودم کانال دارم فقط گاج ندارم

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

bazande
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط احسان0 نمایش پست ها
      نیازمند ازمونهای نظام قدیم

دوستان سلام خواهشا اگر کسی کانالی -گروهی- سایتی چیزی دارین که ازمونای گاج نظام قدیم امسال رو قرار میده بذارید
      سوالات کانون امسال رو خود این سایت فروم میذاره گزینه 2هم خودم کانال دارم فقط گاج ندارم
      داداش شما سوالای قلمچی و گزینه دو امسال رو کامل حل کن..وقت زیاد آوردی دو سال اخیرشون رو هم حل کن...کنکور ۹۰ تا ۹۷ رو هم فول شو....اگه رتبه زیر ۱۰۰ نیاوردی بیا هر چی خواستی بگو...متاسفانه اینها حاشیه هست و هممون کم و بیش بهش مبتلاییم..میخواییم همه چی ایده آل باشه بعد شروع کنیم، ولی یه موقعی به خودمون میایم میبینیم با همون سوالای کنکور و یه آزمون آزمایشی هم میشد بهترین رتبه رو آورد...اینو من دارم بهت میگم که امسال کنکور سومم هست و دقیقا پارسال و پیارسال دنبال آزمون گاج و و سنجش و کتابای جور واجور بودم...نتیجش رو هم دیدم

13. Top | #13
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SEYED.mjtf نمایش پست ها
      داداش شما سوالای قلمچی و گزینه دو امسال رو کامل حل کن..وقت زیاد آوردی دو سال اخیرشون رو هم حل کن...کنکور ۹۰ تا ۹۷ رو هم فول شو....اگه رتبه زیر ۱۰۰ نیاوردی بیا هر چی خواستی بگو...متاسفانه اینها حاشیه هست و هممون کم و بیش بهش مبتلاییم..میخواییم همه چی ایده آل باشه بعد شروع کنیم، ولی یه موقعی به خودمون میایم میبینیم با همون سوالای کنکور و یه آزمون آزمایشی هم میشد بهترین رتبه رو آورد...اینو من دارم بهت میگم که امسال کنکور سومم هست و دقیقا پارسال و پیارسال دنبال آزمون گاج و و سنجش و کتابای جور واجور بودم...نتیجش رو هم دیدم
      دمت گرم داداش به حرفت گوش میدم

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن