خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 8 از 9 نخستنخست ... 789 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 106 به 120 از 130
    1. Top | #106
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      معمولا تو این تاپیک ها نظر نمیدم ولی منو تگ کرده بودن ! پس فضولی منو ببخشین ! متاسفانه دیگه نمیشه نظری داد راجب این مسائل ... از اول سال تا حالا اینجا عضوم و هرروز یکی از این تاپیک ها زده میشه .
      یه سری افراد هستن ک هرچقدرم بهشون توضیح بدی باز همون آشه و همون کاسه ... کار خودشونو میکنن !
      یه بار یه طومار واسه یکی تایپ کرده بودم که برای 98 بخون و دیر نیست و ... همین تازگیا دیدم ک شروع نکرده و دوباره داره میپرسه ک 99 بخونه یا نه ! ( دی بود ک گفته بودم بهش ! )

انقد خودتونو درگیر حاشیه کردین ک نمیدونین باید چیکار کنین ، از مهر تا حالا میگین واسه 99 ، میدونستین اگه از مهر تا حالا روزی فقط 8 ساعت میخوندین الان تو چه سطحی بودین ؟! تنبلی خودتونو گردن کنکور 98 نندازین !

خیلی جدی میگم ! جمع کنین انجمن رو و برین تا تیر 98 بخونین ، کاریم ب نتیجه نداشته باشین ، هر رتبه ای اوردین اوردین ، اگه رتبه تون خوب شد ک خیلیم عالی ؛ اگه بد شد ، با یه پایه قوی استارت میزنین واسه 98 ! ولی خوندنتون جوری باشه که انگار 98 آخرین کنکور عمرتونه !

اینا رو گفتم ولی متاسفانه کسایی ک این حرفا رو قبول نمیکنن زیادن ... باز یه ماه بعد تاپیک میزنن راجب اینکه آبا با 4 ماه میتوان پزشکی قبول شد ؟ آیا استارت 99 رو بزنم ؟ و اینا دقیقا همونایین ک از مهر تا حالا دارن اینکارو میکنن .....

ویرایش توسط Ellie.79 : 25 بهمن 1397 در ساعت 23:37

2. Top | #107
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دارم دیوونه میشم.
      چیکااار کنم اه
      فیزیک صفرم صفر

3. Top | #108
      کاربر انجمن

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط asaal9093 نمایش پست ها
      دارم دیوونه میشم.
      چیکااار کنم اه
      فیزیک صفرم صفر
      منبعتو عوض کن منبع مناسب تر بگیر
      مباحثو گزینش کن
      پیش نیاز هارو رعایت کن
      از فیلم های مناسب استفاده کن مثل کازرانیان یا طلوعی یا کامیار
      زمان های که انرژی بیشتری داری مثل اول صبح فیزیک بخون
      محاسبات ریاضی و تمرین کن
      مثلثات و هندسه رو مسلط باش

4. Top | #109
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      خداروشکر برنامه ام اساسی و خوبه تا اردیبهشت همه چی کلا تمومه خرداد هم میمونه برای مرور دوباره و تست های اضافی
      بچه من از شما عقب تر نباشم جلو تر نیستم پس بخونین که هنوز کلی زمان مونده وراحت به همه ی رشته ها میشه فکر کرد

5. Top | #110
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mrhadi نمایش پست ها
      منبعتو عوض کن منبع مناسب تر بگیر
      مباحثو گزینش کن
      پیش نیاز هارو رعایت کن
      از فیلم های مناسب استفاده کن مثل کازرانیان یا طلوعی یا کامیار
      زمان های که انرژی بیشتری داری مثل اول صبح فیزیک بخون
      محاسبات ریاضی و تمرین کن
      مثلثات و هندسه رو مسلط باش
      گاج چاپ ۹۳ دارم. جدیدشو بگیرم؟
      اخه تو این مدت میتونم برسم

6. Top | #111
      کاربر انجمن

Sheytani
      نمایش مشخصات
      گاج چاپ ۹۳ دارم. جدیدشو بگیرم؟
      اخه تو این مدت میتونم برسم
      بهتره از خیلی سبز4 جلدی استفاده کنی و یا مبتکران شهریاری درسنامه بهتری دارن (پیشنهاد من پایه خیلی سبز و پیش شهریاریه اما خودت ببین کدوم رو پیدا میکنی و با کدوم راحت تری )
      نمیرسی همه ی مباحث رو بخونی ولی برای قبولی تو رشته ی خوب نیازی هم به خوندن همه ی مباحث نداری باید چندتا فصل رو حذف کنی
      تموم پایه + 3 فصل اخر پیش رو بخونی درصد خیلی خیلی خوبی میتونی بدست بیاری و تو این زمان هم کاملا شدنیه
      سعی کن اول مفاهیم اولیه هندسه یعنی هندسه و استدلال رو یادبگیری بعد فصل یکا و بردار رو بخون بعد نورهندسی و فشار و گرما و ..
      در کنارش فیلم های الا استاد کازرانیان و طلوعی و حرف آخر کامیار هم خوبن اما فقط برای قسمت هایی که متوجه نمیشی چون زمان زیادی میبرن و بازدهی کم تری نسبت به درگیر شدن با کتاب و تست دارن
      هنوز 4 ماه مونده تا کنکور یه چیزی حدود 130 روز از صفر صفر هم شروع کنی میتونی رتبه برتر بشی فقط باید بخوای
      ویرایش توسط Mrhadi : 27 بهمن 1397 در ساعت 16:55

7. Top | #112
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      پزشکی قبول شم. رتبه برتر نمیخوام.
      فردا میخواستم بگیرم. حالا باز دو دل شدم. گاج یا خیلی سبز؟
      حجم خیلی سبز ۴ جلدیش زیاذه؟
      چاره ای جز قبولی ندارم.
      شرایطم تو خونه خیلی بده

8. Top | #113
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      چاره ای جز قبولی ندارم.
      شرایطم تو خونه خیلی بده
      آفرین، تنها تلاشت رو بزار روی اینکه رشته ی دلخواتو بیاری و زندگی جدید و مستقلتو شروع کنی.
      هیچ چیز به اندازه موفقیت در زمان کوتاه و شرایط سخت با ارزش نیست، شما با تمام وجود تلاش کن، مطمئن باش به هدفت میرسی امسال.

9. Top | #114
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dr.K98 نمایش پست ها
      آفرین، تنها تلاشت رو بزار روی اینکه رشته ی دلخواتو بیاری و زندگی جدید و مستقلتو شروع کنی.هیچ چیز به اندازه موفقیت در زمان کوتاه و شرایط سخت با ارزش نیست، شما با تمام وجود تلاش کن، مطمئن باش به هدفت میرسی امسال.
      سلام. ممنونم. این فیزیک نبود تا الان قبول بودم. شما با چی میخونی؟

10. Top | #115
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      چاره ای جز قبولی ندارم.
      شرایطم تو خونه خیلی بده
      حجم خیلی سبز زیاده حقیقتش ولی خوب تست علامت دار خودش داره که اگه وقت کم دارید همونا رو بزنید .

11. Top | #116
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ha.hg نمایش پست ها
      حجم خیلی سبز زیاده حقیقتش ولی خوب تست علامت دار خودش داره که اگه وقت کم دارید همونا رو بزنید .
      اخه من شروع از صفرم‌ البته پایه ام بد نبودا.
      اما فقط بدم میاد نمیخونم

12. Top | #117
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      فیزیک رو با کامیار میرم جلو و از روی گاج نقره ای هم تستاشو میزنم.

13. Top | #118
      کاربر اخراجی

Mashkok
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط D R E A M= نمایش پست ها
      این بلاتکلیفی و دوراهی که واسه خودت درست کردی خیلی بده!بشین یه روز دو روز اصلا چن روز با خودت فکر کن که میخای چیکار کنی!ییه بار میگی میخام واسه امسال بخونم هر کی تازه استارت زده بیاد یه بار میگی کنکوریای 99 بیان!!!یه معادله صد مجهولی که نمیخای حل کنی یا اینوری برو یا اونوری اینطوری فقط خودتو عذاب میدی!اگه میخای شانستو واسه 98 امتحان کنی که از الان بخون اگرم میخای واسه 99 بخونی که شروع کن نظام جدیدا رو بخون!من خودمم وضعیتم مثل تو بود ولی تصمیم گرفتم واسه 98 همه زورمو بزنم!

14. Top | #119
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      اخه من شروع از صفرم‌ البته پایه ام بد نبودا.
      اما فقط بدم میاد نمیخونم
      دوست عزیز شما سعی کنید از 2 درس اخر پیش شروع کنید چون ساده س باعث میشه ک علاقه پیدا کنین تا فصول بیشتری رو مطالعه کنین.
      در مورد منبع اگر کتاب براتون خسته کننده س توصیه میکنم فیلم های کازرانیان آلا رو تماشا کنید خیلی روان توضیح داده همراه با حل مسائل زیاد

15. Top | #120
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hazrate_doost نمایش پست ها
      دوست عزیز شما سعی کنید از 2 درس اخر پیش شروع کنید چون ساده س باعث میشه ک علاقه پیدا کنین تا فصول بیشتری رو مطالعه کنین.
      در مورد منبع اگر کتاب براتون خسته کننده س توصیه میکنم فیلم های کازرانیان آلا رو تماشا کنید خیلی روان توضیح داده همراه با حل مسائل زیاد
      سلام ممنونم.
      کتاب درسی که ندارم من ۵/۶ سال قبل مدرسه رو تموم کردم.
      هر فصل رو تو چند جلسه تدریس میکنه؟
      اول اونو ببینم بعد گاج بخونم؟

صفحه 8 از 9 نخستنخست ... 789 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن