خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 50
    1. Top | #16
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      رشته های بدون کنکور رو ثبت نام نکنید نظام قدیم ها تا تعداد نظام قدیم ها کم نشه تا در کنکور 99 هم برای نظام قدیم سوال مجزا طرح شه بنابر گفته وزیر علوم

2. Top | #17
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saj8jad نمایش پست ها
      اکثر دانشگاه های شهرستان رشته های روزانش خوب بودن، همینایی که گفتی رو داشتن

مثلا رشته علوم کامپیوتر دانشگاه کردستان روزانه هستش، 60 تا هم ظرفیت داره
      علوم کامپیوتر کجاش خوبه؟؟؟
      من خودم رشته ریاضیم نه اولین بارکه کنکور دادم و نه الان به چنین رشته هایی فکر هم نمیکنم
      رتبه 20 هزار ریاضی هم میتونه بیاره قبلن هم بدون کنکور محسوب میشد چون 20 هزار ریاضی که خوندن نداره

3. Top | #18
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Shah1n نمایش پست ها
      من خودم رشته ریاضیم نه اولین بارکه کنکور دادم و نه الان به چنین رشته هایی فکر هم نمیکنم
      رتبه 20 هزار ریاضی هم میتونه بیاره قبلن هم بدون کنکور محسوب میشد چون 20 هزار ریاضی که خوندن نداره
      فقط توی ایران مهندسی کامپیوتر داریم بقیه کشورا علوم کامپیوتر دارن
      چون از مهندسی سخت تره بخاطر همین کسی نمیره سمتش وگرنه برای اپلای کردن از کامپیوتر و ای تی خیلی بهتره

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      ی سوال من دیپلم ریاضی دارم و پیشمو تجربی خوندم.الان میتونم کنکورمو تجربی بدم ولی مثلا از رشته های بدون کنکور ریاضی ثبت نام کنم؟

5. Top | #20
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Melikamg نمایش پست ها

دانشگاه های تهران که هیچی نداره
      یعنی همچنان رقابت باقی است
      مثلا شیمی شهید بهشتی یا دانشگاه های تهران شبانه اشم نیست
      پس دیگه چه فرقی داره؟؟وقتی یکی هدفش تهران باشه بازم باید کنکور بده
      پس هیچ تغییر خاصی ایجاد نشده
      بله خب همینطوره که شما میگید هستش در حقیقت
      طبیعیه که برای کدرشته هایی که تقاضای زیادی براشون هست باید کنکور برگزار بشه
      شما نباید انتظار داشته باشید که برای رشته های درجه دو مثل پرستاری یا فیزیو یا ... که بازم تقاضای زیادی براش هست بگن با سوابق تحصیلی پذیرش میگیریم

پ.ن : برای کسی که هدفش صرفا اینه که دانشگاه بره به نظرم خیلی خوبه، خصوصا اینکه کدرشته های زیادی هم هستند که تحصیل درشون رایگان هستش و نیازی به پرداخت شهریه نداره، اینم در نظر بگیریم که همین رشته های درپیتی که شما میگید هر ساله متقاضیان خاص خودش رو داره و الا 85 درصد همین ظرفیت هر سال پر نمیشد و خالی میموندن

6. Top | #21
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Shah1n نمایش پست ها

عجب! شما بگو کجاش خوب نیست عزیز؟!
      اصلا درک صحیحی از این رشته دارید که اینطوری میگید؟! قبلا از کامنت دادن یه تحقیق و بررسی بزنید بدک نیست!
      اینکه هدف شما رشته دیگری هستش دلیلی بر بد بودن این رشته نیست
      موفق باشید

7. Top | #22
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط rezvan79 نمایش پست ها
      مهندسی خاک و فرش چیه دیگه خدایی
      بعضی رشته هارو واقعا ازکجا میارن اصلارشته ای که خود نظام میدونه بازار کار نداره و بدرد نمیخوره اخه براچی پس میزاری که پچه مردم بره بخونه بعد هیچی به هیچی.
      تقیریبا همه رشته های ریاضی و بدون کنکور کردن وفک کنم کم کم کنکور ریاضی و حذف کنن. دیگه تو ریاضی رقابتشون فقط سر دانشگاس
      این رشته مهندس خاک و فرش جدا تو دفترچه هست!؟
      خیلی برام جالبه که سرفصل های این رشته رو ملاحظه کنم شدیدا
      خدایا داریم به کجا میریم دقیقا!؟

8. Top | #23
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Seyed Chester نمایش پست ها
      برا تجربيا هيچي نداشت بدرد بخوره
      آره ، تجربیا مظلوم واقع شدن در این میان
      به نظر من این مغز فندوقیا باید بیشتر به تجربیا توجه میکردن تا از جمعیت متقاضیان و پشت کنکوری های تجربی کاسته بشه
      الان کنکور یعنی تجربی ، چون یه تنه 70 درصد متقاضیان کنکور رو تجربیا تشکیل میدن
      اینا اگر میخواستن کنکور به سبک فعلی برچیده بشه باید کدرشته محل های بیشتری صرفا بر اساس سوابق تحصیلی رو به گروه تجربی اختصاص میدادن که متاسفانه ندادن و در نتیجه به دلیل عدم عنصری به نام مغز در کله پوک این جماعت تمام آنچه تصور میکردن و رشته بودن در کسری از ثانیه پنبه شد اصطلاحا و امسال هم شاهد ثبت نام و حضور میلیونی امت حزب الله در سر جلسه کنکور 98 خواهیم بود
      ویرایش توسط saj8jad : 18 بهمن 1397 در ساعت 14:23

9. Top | #24
      همکار سابق انجمن
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      بله خب همینطوره که شما میگید هستش در حقیقت
      طبیعیه که برای کدرشته هایی که تقاضای زیادی براشون هست باید کنکور برگزار بشه
      شما نباید انتظار داشته باشید که برای رشته های درجه دو مثل پرستاری یا فیزیو یا ... که بازم تقاضای زیادی براش هست بگن با سوابق تحصیلی پذیرش میگیریم

پ.ن : برای کسی که هدفش صرفا اینه که دانشگاه بره به نظرم خیلی خوبه، خصوصا اینکه کدرشته های زیادی هم هستند که تحصیل درشون رایگان هستش و نیازی به پرداخت شهریه نداره، اینم در نظر بگیریم که همین رشته های درپیتی که شما میگید هر ساله متقاضیان خاص خودش رو داره و الا 85 درصد همین ظرفیت هر سال پر نمیشد و خالی میموندن
      شیمی رشته درپیته؟؟؟
      ممنونم ازتون
      Hell is empty....
      All the devils are here........

10. Top | #25
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      شیمی رشته درپیته؟؟؟
      ممنونم ازتون
      معلوم که نه
      خواهش میکنم

پ.ن : منظور من از رشته های درپیت، رشته هایی مثل همین مهندسی خاک و فرش و این دست رشته ها هستش که دوستان گفتن ، یا چند وقت پیش یه بنر آگهی دیدم که نوشته بود رشته کارشناسی نگهدای اسب !
      ویرایش توسط saj8jad : 18 بهمن 1397 در ساعت 14:42

11. Top | #26
      همکار سابق انجمن
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      معلوم که نه
      خواهش میکنم
      ولی من فقط راجع به شیمی نوشته بودم
      به هر حال گفتید دیگه
      Hell is empty....
      All the devils are here........

12. Top | #27
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      ولی من فقط راجع به شیمی نوشته بودم
      به هر حال گفتید دیگه
      دوباره با دقت رجوع کنید به کامنت من :

همونطوری که میبینید من برای کسانی که هدفشون صرفا دانشگاه رفتنه عرض کردم، همونطور که شما خودتون گفتید رشته شیمی حتی شبانه ش هم تو لیست نیست، پس این نشون دهنده اینه که شیمی رشته درپیتی نیستش
      در هر صورت من قصد بی احترامی نداشتم

13. Top | #28
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      دوباره با دقت رجوع کنید به کامنت من :

همونطوری که میبینید من برای کسانی که هدفشون صرفا دانشگاه رفتنه عرض کردم، همونطور که شما خودتون گفتید رشته شیمی حتی شبانه ش هم تو لیست نیست، پس این نشون دهنده اینه که شیمی رشته درپیتی نیستش
      در هر صورت من قصد بی احترامی نداشتم

به نظر من هر شغلی که بعدش فقط سگدو زدن و بیکاری و اسنپ باشه درپیته حالا چه تو این لیست باشه چه نباشه! فرق کسی که میره دانشگاه ولی بعدش بیکاره با کسی که از همون اول بیکاره فقط 4 سال وقت تلف کردنه !
      حالا اینم نظر شخصی منه شاید باشند کسایی که با همین رشته ها وضعشون از یه پزشک هم بهتره ولی خوب مثل سرخرگ هایی که بعد از شبکه مویرگی به وجود میاد توی کلیه های انسان فقط یه استثنا هست و هیچ!!!!!
      کسی هرگز نمیداند
      چه سازی می زند فردا
      چه میدانی تو از امروز،
      چه میدانم من ازفردا،
      همین یک لحظه رادریاب
      که فردا قصه اش فرداست.

14. Top | #29
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi_artur نمایش پست ها

به نظر من هر شغلی که بعدش فقط سگدو زدن و بیکاری و اسنپ باشه درپیته حالا چه تو این لیست باشه چه نباشه! فرق کسی که میره دانشگاه ولی بعدش بیکاره با کسی که از همون اول بیکاره فقط 4 سال وقت تلف کردنه !
      حالا اینم نظر شخصی منه شاید باشند کسایی که با همین رشته ها وضعشون از یه پزشک هم بهتره ولی خوب مثل سرخرگ هایی که بعد از شبکه مویرگی به وجود میاد توی کلیه های انسان فقط یه استثنا هست و هیچ!!!!!
      شدیدا موافقم باهات
      الان بیش از 80 85 درصد رشته ها
      در ایران ( و نه جهان) همچنین وضعیتی رو دارن ، یعنی نهایتش به حقوق 900 تا 1.5 تومن در ماه یا به اسنپ ختم میشه
      رشته شیمی و شیمی ها از نظر اهمیت و جایگاه علمی حقیقتا در پیتی نیستند، ولی تو ایران داستان به کلی متفاوته
      به دلایل معلوم الحال در کشور ما و همچنین بخاطر
      عدم وجود اقتصاد پویا و محرک و اینکه چون هیچ چیز سر جای خودش نیست بنابراین شما نمیتونی یه نسخه استاندارد و روتین جهانی برای هر کار و رشته و چیزی بپیچی!
      ایران ما یه تنه استانداردهای خاص خودش رو داره! و شما باید خودت رو با اون استانداردها و شاخص های مزخرف وفق بدی، طوری که جهانیان بخاطر این استانداردها از دهه 80 میلادی تا الان انگشت به دهان ماندن!
      ویرایش توسط saj8jad : 18 بهمن 1397 در ساعت 15:10

15. Top | #30
      کاربر اخراجی

Mashkok
      نمایش مشخصات
      سلام.به نظر من کارواسه رشته های ریاضی و اینا خیلی راحت شده انصافا و استرس کنکور اصلا ندارن همینطور که تو دفترچه هم میبینید رشته های خوبی مثل مهندسی برق و عمران و اینا که یه زمانی ملت واسش سر و دست میشکوندن واسه قبولیش الان تبدیل شده به بدون کنکور یعنی عملا داوطلبای ریاضی و انسانی و....خیلی دست و بالشون بازه واسه اینکه راحت برن دانشگاه و مثل همیشه تجربیا خدا تو سر زده رشته های شخمی تخیلی بدون کنکور گزاشته شده که به یه حیوون هم نشون بدی یه پشکل میندازه پشت سرش و راهشو کج میکنه میرهرقابت تا ابدالدهر همچنان باقیست واسه تجربی ولی داوطلبای رباضی و اینا بنظرم اصلا الکی اسیر خودتون نکنید واسه کنکور همینا رو بزنید برید

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)