خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 23 از 23

موضوع: برام راحته

1. Top | #16
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amirkhan21 نمایش پست ها
      موافقم سید زیست گزینه ۲ از بقیه موسسات بهتره

طراح تستای گزینه دو فک کنم مال پازوکی باشه

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mohamad_R نمایش پست ها
      با سلام خدمت دوستای عزیز .
      بنده از اونجایی که شاید بدونین پایه یازدهمم و یه مشکل به وجود آومده برام (مشکل مشکل که نه)

تو درس زیست من نشر الگو استفاده میکنم . البته چون ساعت مطالعه من تو این درس زیاده ( حدود 20 الی 18 ساعت در هفته) یعنی حدودا 2 ساعت در روز (البته بدون ریا )

تست های این کتاب برا من دیگه چالشی نیست و آسونه ( سطح C هم آسونه) به خاطر همین موندم چیکار کنم تستاشو بزنم و نکته برداری کنم یا برم سراغ منبع دیگه ای .

مسیله دیگه اینه که از قرار معلوم خیلیا برا زیست میکرو گرفتن ( 99/9 درصد کلاس ما) و همین منو نگران کرده که نکنه منبع من اشتباهه و باید میکرو میگرفتم

الان دوستان چیکار کنم الگو رو ادامه بدم یا میکرو رو بخرم .

حائز اهمیت که چون تستای میکرو دوستمو یه روز گرفتم و زدم تستایی که تو پاسخنامه به صورت سبز و نارنجی هست برام آسون بوده .
      (بازم بدون ریا)

موفق باشید

چه نتیجه ای گرفتین بالاخره؟ اگر موفقیت آمیز بوده باهامون به اشتراک بذارین منم دارم با الگو پیش میرم

3. Top | #18
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Yasaman717 نمایش پست ها
      چه نتیجه ای گرفتین بالاخره؟ اگر موفقیت آمیز بوده باهامون به اشتراک بذارین منم دارم با الگو پیش میرم
      این مال دوسال پیشه ! خیلی خندیدم چرا اینجوری مینوشتم

اونموقع راس میگفتم اره الگو خیلی تو تفهیم درس بهم کمک کرد طوری که من الان برا سال پایه هیچ درسنامه ای جز کتاب درسی نمیخونم ! ولی تستاش تستاش اگه سه بعدی هست شاید 20 درصدش به زور ارزش کنکوری داشته باشن!
      سال دوازدهمش رو هم اصلا توصیه نمیکنم برخلاف بقیه و طولانی خسته کننده و زیاده ! نمیدونم این نسل جدید چطوره ولی من سه بعدی داشتم .
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات

این مال دوسال پیشه ! خیلی خندیدم چرا اینجوری مینوشتم

اونموقع راس میگفتم اره الگو خیلی تو تفهیم درس بهم کمک کرد طوری که من الان برا سال پایه هیچ درسنامه ای جز کتاب درسی نمیخونم ! ولی تستاش تستاش اگه سه بعدی هست شاید 20 درصدش به زور ارزش کنکوری داشته باشن!
      سال دوازدهمش رو هم اصلا توصیه نمیکنم برخلاف بقیه و طولانی خسته کننده و زیاده ! نمیدونم این نسل جدید چطوره ولی من سه بعدی داشتم .
      اره میدونم واسه سالای پیشه من تازه کارم واسه همون پرسیدم که از تجربه استفاده کنم. من سال دهم یازدهم الگو دارم دوازدهم میکرو
      بنظرم منبع تکمیلی که حتما نیازه چون تستایی که میزنم تعداد کمیشون مارک دار میشه که واسه مرور کمه. من اصلا درسنامشو نمیخونم چون بخوام درسنامه بخونم کل تستاش لو رفته محسوب میشه ولی ببینم مبحثی تست بزنم مشکل داشته باشم بعدش میرم سراغ درسنامه مثلا مبحث الکترو کاردیو گرام برام گنگ بود موج هاش.
      آزمون پلاس گرفتم ولی شنیدم خوب نیست خودمم فرصت نکردم بررسیش کنم
      گمونم واسه تستای سطح بالا تر ای کیو بد نباشه. واسه جمع بندی نمیدونم چیا بگیرم دقیقا حالا فعلا با همین پیش برم تا عید

5. Top | #20
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      اره میدونم واسه سالای پیشه من تازه کارم واسه همون پرسیدم که از تجربه استفاده کنم. من سال دهم یازدهم الگو دارم دوازدهم میکرو
      بنظرم منبع تکمیلی که حتما نیازه چون تستایی که میزنم تعداد کمیشون مارک دار میشه که واسه مرور کمه. من اصلا درسنامشو نمیخونم چون بخوام درسنامه بخونم کل تستاش لو رفته محسوب میشه ولی ببینم مبحثی تست بزنم مشکل داشته باشم بعدش میرم سراغ درسنامه مثلا مبحث الکترو کاردیو گرام برام گنگ بود موج هاش.
      آزمون پلاس گرفتم ولی شنیدم خوب نیست خودمم فرصت نکردم بررسیش کنم
      گمونم واسه تستای سطح بالا تر ای کیو بد نباشه. واسه جمع بندی نمیدونم چیا بگیرم دقیقا حالا فعلا با همین پیش برم تا عید

ایکیو نظام جدید مثل قدیم خوب نیس . منبع دوم رو ول کنین به نظر من الگو رو بزارین کنار کتاب دیگه ای کار کنین
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات

ایکیو نظام جدید مثل قدیم خوب نیس . منبع دوم رو ول کنین به نظر من الگو رو بزارین کنار کتاب دیگه ای کار کنین
      چی مثلا؟ نمیخوام خیلی هزینه کنم کتابای مختلف بگیرم ولی یه کتاب که پوشش بده همه چیزو و سطحش خوب باشه چیه بنظر شما‌؟

7. Top | #22
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      چی مثلا؟ نمیخوام خیلی هزینه کنم کتابای مختلف بگیرم ولی یه کتاب که پوشش بده همه چیزو و سطحش خوب باشه چیه بنظر شما‌؟

خب فاگوزیست جامع که بتونین بعدا برای جمعبندی هم استفاده کنین
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

8. Top | #23
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      جامع دو جلدی خیلی سبز کتاب خوبیه
      عاشقم گر نیستی لطفی بکن، نفرت بِوَرز
      بی‌تفاوت بودنت هر لحظه آبَم می‌کند...

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن