خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات

جملات انگیزشی رستگار رحمانی تنها

قبلنا که زیاد فیلم هندی میدیدم با خودم میگفتم کاش مادرم مرا همان دوران نوزادی میبرد جلوی در یک خانواده پولدار که بچه شان نمیشد یه مدتی هم فانتزی داشتم که تو یه قصر کارگر باشم و بعد مخ پرنسس یا حتی ملکه رو بزنم!!!در جوانی که دیگه از پولداری والدینم نا امید شده بودم منتظر بودم بانک زنگ بزنه بگه اقا بیا این مرسدس بنز رو وردار ببر همون 10 هزار تومنی که در حسابت بود برنده قرعه کشی بانک شده کمی بزرگتر شدم و دیگه دنبال دختر پولداری میگشتم که با غلظت شدیدی عاشقم بشه (باور کنید بعضی ها تا اخر عمرشان در این مرحله گیر میکنند)چه راه هایی که امتحان نکردم برای یک لحظه ارامش و دریغ .... سال ها گذشت و فهمیدم که برای تغییر زندگی چاره دیگه ای ندارم بجز موفق شدن!
      در زندگانی ادم روزهایی است که به غایت با روزهای گذشته ماه های گذشته و سالیان قبل متفاوت است!همه چیز سریع اتفاق می افتد یک روز ... و در طول یک روز زندگی ات به اندازه چندین سال عوض خواهد شد!! اما نه..! این روزها و ماهها و سال ها نیستند که متفاوتند این تویی که هزاران بار متفاوت شده ای این تویی که کم کم راز رنج ها را کشف کرده ای و راه رهایی ها را راهی طولانی امده ای و الان باید محکم بمانی محکم تر از همیشه موج های دریاکه در وقت طلوع ماه و خورشید این قدر قشنگ و برازنده است چه کسی توانسته است به ان اعتماد کند و روی ان بیافتد ؟؟ ولی کوه محکم اگر چه به ظاهر خشن است تمام گل ها روی ان قرار گرفته اند
      در دنیای کوچک خودت انقدر که پاهایت توان داشته رفته ای و امروز جای دیگری هستی و میخاهی جهانت را عوض کنی فقط کافی است دستت را روی قلبت بگذاری و یک نفس عمیق بکشی و اهسته با خودت بگویی الا بذکر الله تطمین القلوب ... او همیشه اینجاست پس این دلشوره ها برای چیست؟؟؟!!

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      خشت بر سر و بر تارگ هفت اختر پای

( درسته؟)
      ?why do we fall
      so that we can learn
      to pick ourselves
      up

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن