خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 227 از 227 نخستنخست ... 127217226227
    نمایش نتایج: از 3,391 به 3,400 از 3400
    1. Top | #3391
      کاربر اخراجی

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ffatemeh نمایش پست ها
      سلام دوستان
      من یه سوال برام پیش اومده. اگه سال دیگه بخوام کنکور بدم چون نظام قدیم و فارغ التحصیل هستم اختیاری هست که نظام جدید رو بزنم یا مجبورم تست قدیم رو بزنم؟
      سلام هنوز مشخص نیست
      اما بعید بنظر میرسه امکان انتخاب وجود داشته باشه. پس درواقع شما باید همون نظام قدیم رو بدی

2. Top | #3392
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      خواهش میکنم قبل از اینکه زندگی تون رو ول کنید بیاد زندان کنکور یه نگاه به رنج و عذابی که تمام کنکوری ها دارن میکشن بندازین وبعد تصمیم خودتون رو بگیرید
      از دور که بهش نگاه میکنید میگید بابا راحته ولی وقتی میاین داخل میدون میفهمین که چه عذابیه

3. Top | #3393
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      گاهی ادم راهی جز انتخاب زندان نداره. اتفاقا اصلا خوشم نمیاد...

4. Top | #3394
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      دوستان داشتن لیسانس ازاد (غیر رایگان) و قبولی پزشکی روزانه مشکلی داره؟

Let not your heart be troubled: ye believe in God, believe also in me.

5. Top | #3395
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      داشتن لیسانس روزانه چطور؟

6. Top | #3396
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط gigabyte2052 نمایش پست ها
      دوستان داشتن لیسانس ازاد (غیر رایگان) و قبولی پزشکی روزانه مشکلی داره؟
      خیر

7. Top | #3397
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      دوستان قدانین هنوز مثل سابق هستش یعنی با لیسانس و فوق ازاد در صورت قبولی سه رشته اصلی میشه رایگان درس خوند ؟

8. Top | #3398
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط lily7 نمایش پست ها
      دوستان قدانین هنوز مثل سابق هستش یعنی با لیسانس و فوق ازاد در صورت قبولی سه رشته اصلی میشه رایگان درس خوند ؟
      اره. میشه . تغییری نکرده.

9. Top | #3399
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reza333 نمایش پست ها
      اره. میشه . تغییری نکرده.
      سلام
      من دیشب توی یه سایت دیدم قوانین رو عوض کردن و پرسیدم. الان جوابشون این بوده دارندگان ارشد میتونن شرکت کنند ولی در مورد هزینه هنوز تصمیمی گرفته نشده است.
      ویرایش توسط lily7 : 25 خرداد 1398 در ساعت 10:08

10. Top | #3400
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط lily7 نمایش پست ها
      سلام
      من دیشب توی یه سایت دیدم قوانین رو عوض کردن و پرسیدم. الان جوابشون این بوده دارندگان ارشد میتونن شرکت کنند ولی در مورد هزینه هنوز تصمیمی گرفته نشده است.
      سازمان سنجش گفته رای دیوان که شهریه رایگان باشه یک رای موقته . مثلا خواسته تهدید کنه بچه های فارغ التحصیل روزانه یا ارشد از همین قضیه بترسن بیخیال کنکور تجربی بشن.
      ولی اگر میتونست رای به نفع خودش بگیره نمیذاشت امسال رای موقت اجرا بشه. پس اینا هیچ ادله ای برای گرفتن رای به نفع خودشون نداشتن و ندارن.
      شما با خیال راحت کنکور شرکت کن.

صفحه 227 از 227 نخستنخست ... 127217226227

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 17 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 17 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

فیزیک، فارغ، قبلی، لیسانس، لیسانسه، مهسا، موقع، مورد، میخوام، میخواستم، میشم، متولد، متاسفانه، مجدد، مخصوص، مسئولین، مشکل، مشتاق، مطالعه، معدل، چند، چی، نیست، نداره، نسبت، چشم، چطور، نظام، نظام وظیفه، همچین، همین، هوش، ها، های، هایی، هدف، هست، ولی، واسم، واسه، وحشتناک، وسط، وظیفه، یه، یاد، کمین، کنین، کنید، کنکور، کنکور 94، کنکور 95، کنار، که، کاری، کتاب، گل، گوش، پیش، پارسال، پزشکی، پست، پشت کنکوری، آقا، آمار، آوردن، آزمونای، آزمایشی، آزاد، افتاد، الان، التحصیلان، امسال، انگیزه، اول، این، اینه، اینکه، اگه، ادامه، ادغام، استقبال، اصلا، بچه، به، بهمون، بهتره، بودم، بیاریم، بگیرم، بالا، بالاتر، باهم، باشه، باشیم، ببینیم، بدم، بدو، بدین، بدید، برای، برسیم، بزنن، بزنیم، بزنین، بشم، تموم، تا، تایپیک، تاپیک، تاپیکی، جلو، جوری، جا، جدید، حالا، حرکت، خواستن، خوبه، خوبی، خوش، خب، دندون، دوم، دوره، دوستان، دینی، دیپ، دانشگاه، داوطلب، دارم، دارو، داریم، داشتم، داشته، در، درس، دستتون، رو، روز، راه، راهنمایی، رایگان، رشته، زور، زیاد، زبان، زدم، سنجش، سوی، سوال، سال، سازمان، سازمان سنجش، سر، شیمی، شد، شده، صنایع، صورت، ضمن، ضد، طور، علی، علاقتون، عربی، عشق، غذایی

نمایش برچسب‌ها

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن