خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 7 از 8 نخستنخست ... 678 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 91 به 105 از 109
    1. Top | #91
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ddd نمایش پست ها
      اینجوری که این گفت،فکر کردم بالای 70 رو شاخشه
      شما چکار به درصد من داری؟!
      انگار از بیکاری داری تو انجمن دنبال ماجرا میگردی!
      این جمله که من گفتم
      به هرکس بگی(چه رتبه 1 چه100/000)
      قبول داره که مبتکران کاملترین منبع آموزشی شیمی ایرانه!!
      اگه دنبال حاشیه ای
      وقت بقیه رو با تاپیک الکی زدن تلف نکن
      واسلام...
      لطفا منو نقل قول نکن
      موفق باشید.

2. Top | #92
      ddd
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط parham7983 نمایش پست ها
      شما چکار به درصد من داری؟!
      انگار از بیکاری داری تو انجمن دنبال ماجرا میگردی!
      این جمله که من گفتم
      به هرکس بگی(چه رتبه 1 چه100/000)
      قبول داره که مبتکران کاملترین منبع آموزشی شیمی ایرانه!!
      اگه دنبال حاشیه ای
      وقت بقیه رو با تاپیک الکی زدن تلف نکن
      واسلام...
      لطفا منو نقل قول نکن
      موفق باشید.
      لطفا اگه حرف درست و حسابی ندارید بزنید نیاین تو تاپیک

3. Top | #93
      کاربر نیمه فعال

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      با سلام
      من شیمی رو تو کنکور 65 زدم بدون مرور آنچنانی اونم شیمی سخت امسال که فقط 750 نفر شیمی رو بالای 70 زدن متاسفانه اگه خوب مرور میکردم منم جزو اون 750 نفر بودم شاید بالای 80 هم میزدم
      کتاب منبع اصلیت باشه و مبتکران یا فیلمیای آقا جانی منبع تکمیلی باشه
      کتاب رو مثل زیست ریز و دقیق یاد بگیر از کتاب سه سطحی تست بزن تا بفهمی چقدر و چطور کتاب رو بخونی و کجا ها رو بیشتر دقیق بخونی
      میتونی نکات مبتکران یا آقاجانی رو ببری تو کتاب فقط خوش خط و ریز بنویس با مداد چون خیلی کتاب زشت میشه
      در مورد شیمی شیروانی من امسال باهاش آشنا شدم و چون روش تناسب رفته تو پوست گوشت و خونم چشم بسته تناسب میبندم بدون نوشتن فرمول فقط با اعداد ولی اگه ضعیفی رو مسائل اول صفر تا صد شیمی شیروانی رو ببین بعد بیا رو جمع بندی اینطوری سریع تر یاد میگری من محلول ها رو با روش شیروانی میرم چون اشتباه رو خیلی کم میکنه ضمنا فرمول نیاز نداره
      اکثر بچه ها فقط جمع بندی رو میبینن چیزی نمیفهمن و فکر میکنن به درد نمیخوره اونم مسائل سخت جمع بندی که خودمم گاهی کم میرم و ناامید میشم و به خودم میگم چطوری 65 زدی توی خنگ... البته قبول دارم شیروانی خیلی نامرده فقط تبلیغ میکنه فقط بلده بگه چیزی نداره خیلی راحته نامرد پول پرست ولی خوبه گفته مسائل رو و زود مسائل رو یاد میگیری میره مفاهیم هم بعضی جاها چیزایی میگه که هیچ جای نمی گن و تو کتاب هم هست ولی باید خودت رو کتاب کار کنی که باز به عقلت نمیرسه که شیروانی میگه ضمنا هم تو کنکور و هم تو کانون از همون نکات زیاد تست مساد
      فیزیک اگه فیزیک ضعیفه صفر تا صد فیزیک رو ببین فقط خیلی وقت گیره اما اگه فیزیک مثل خودم قویه یک راست جمع بندی رو ببین هم سرعتت بالاتر میره هم فرمول های زیاد گیجت نمیکنه فقط روابط کتاب رو بهت یاد میده همه سوالات هم با همین روشا جواب داده میشه اونم خیلی سریع تر نسبت به فرمولای بعضی کتابها. .. فقط یکم سخت به فکر ما میرسه هر سوالای رو چطور با روش کامیار حل کنی دلیلشم کم تست زدنه
      ریاضی منتظری بینظیره البته من رشتم ریاضی بود خیلی راحتم باهاش
      زیست باید کتاب رو مو به مو بخونی و یاد بگیری باید کتاب رو بجوی فیلمای حرف آخر کمک کنندست و سرعت یاد گیری رو میبره بالا اما باید زیاد خودت تست بزنی و آزمونای لیمو ترش بسیار کمک کنندست
      عمومیا
      دینی عالیه ولی کافی نیست باید یک کتاب کمک آموزشی هم بخونی و زیاد تست بزنی
      ادبیات لغت آرایه بسیار کمک کنندست تاکید میکنم کمک کنندست کافی نیست زبان فارسی رو ندیدم گذاشتم نیم سال دوم
      تاریخ ادبیات بد نیست تصویر سازی های خوبی داره گاهی وقتا بیخوده
      قرابت رو میتونی ببینی. نبینی هم چیزی رو از دست نداده قرابت نشر الگو تستا رو بزن هر روز 10 تا جواب میگیری
      عربی افتضاح خوبه فقط مرتب مرور بشه
      انگلیسی گرامرش خیلی کمکت میکنه تست ها رو راحت میزنی
      اما در آخر دی وی دی کمک کنندست ولی کافی نیست
      اگه بخوای نت برداری بکنی خیلی وقت گیره و تا یک سال دیگه هم مطالب رو یاد نمیگیری پس سعی کن خودتم اسکرین شات بگیری با کامپیوترت و هم همچنین جزوه خوبن فقط عکسا کوچک هستن
      سعی کن راه حل راحتی برای اسکرین شات یاد بگیری کلی هم برنامه داریم برای این کار
      و در آخر بابت غلط املایی هام و ویرایش بدم معضرت گوشیم خیلی اذیت میکنه و حوصله هم ندارم سه باره ویرایش کنم
      گوشیم خودش کلمات رو تغییر میده

4. Top | #94
      ddd
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط zahed. نمایش پست ها
      با سلام
      من شیمی رو تو کنکور 65 زدم بدون مرور آنچنانی اونم شیمی سخت امسال که فقط 750 نفر شیمی رو بالای 70 زدن متاسفانه اگه خوب مرور میکردم منم جزو اون 750 نفر بودم شاید بالای 80 هم میزدم
      کتاب منبع اصلیت باشه و مبتکران یا فیلمیای آقا جانی منبع تکمیلی باشه
      کتاب رو مثل زیست ریز و دقیق یاد بگیر از کتاب سه سطحی تست بزن تا بفهمی چقدر و چطور کتاب رو بخونی و کجا ها رو بیشتر دقیق بخونی
      میتونی نکات مبتکران یا آقاجانی رو ببری تو کتاب فقط خوش خط و ریز بنویس با مداد چون خیلی کتاب زشت میشه
      در مورد شیمی شیروانی من امسال باهاش آشنا شدم و چون روش تناسب رفته تو پوست گوشت و خونم چشم بسته تناسب میبندم بدون نوشتن فرمول فقط با اعداد ولی اگه ضعیفی رو مسائل اول صفر تا صد شیمی شیروانی رو ببین بعد بیا رو جمع بندی اینطوری سریع تر یاد میگری من محلول ها رو با روش شیروانی میرم چون اشتباه رو خیلی کم میکنه ضمنا فرمول نیاز نداره
      اکثر بچه ها فقط جمع بندی رو میبینن چیزی نمیفهمن و فکر میکنن به درد نمیخوره اونم مسائل سخت جمع بندی که خودمم گاهی کم میرم و ناامید میشم و به خودم میگم چطوری 65 زدی توی خنگ... البته قبول دارم شیروانی خیلی نامرده فقط تبلیغ میکنه فقط بلده بگه چیزی نداره خیلی راحته نامرد پول پرست ولی خوبه گفته مسائل رو و زود مسائل رو یاد میگیری میره مفاهیم هم بعضی جاها چیزایی میگه که هیچ جای نمی گن و تو کتاب هم هست ولی باید خودت رو کتاب کار کنی که باز به عقلت نمیرسه که شیروانی میگه ضمنا هم تو کنکور و هم تو کانون از همون نکات زیاد تست مساد
      فیزیک اگه فیزیک ضعیفه صفر تا صد فیزیک رو ببین فقط خیلی وقت گیره اما اگه فیزیک مثل خودم قویه یک راست جمع بندی رو ببین هم سرعتت بالاتر میره هم فرمول های زیاد گیجت نمیکنه فقط روابط کتاب رو بهت یاد میده همه سوالات هم با همین روشا جواب داده میشه اونم خیلی سریع تر نسبت به فرمولای بعضی کتابها. .. فقط یکم سخت به فکر ما میرسه هر سوالای رو چطور با روش کامیار حل کنی دلیلشم کم تست زدنه
      ریاضی منتظری بینظیره البته من رشتم ریاضی بود خیلی راحتم باهاش
      زیست باید کتاب رو مو به مو بخونی و یاد بگیری باید کتاب رو بجوی فیلمای حرف آخر کمک کنندست و سرعت یاد گیری رو میبره بالا اما باید زیاد خودت تست بزنی و آزمونای لیمو ترش بسیار کمک کنندست
      عمومیا
      دینی عالیه ولی کافی نیست باید یک کتاب کمک آموزشی هم بخونی و زیاد تست بزنی
      ادبیات لغت آرایه بسیار کمک کنندست تاکید میکنم کمک کنندست کافی نیست زبان فارسی رو ندیدم گذاشتم نیم سال دوم
      تاریخ ادبیات بد نیست تصویر سازی های خوبی داره گاهی وقتا بیخوده
      قرابت رو میتونی ببینی. نبینی هم چیزی رو از دست نداده قرابت نشر الگو تستا رو بزن هر روز 10 تا جواب میگیری
      عربی افتضاح خوبه فقط مرتب مرور بشه
      انگلیسی گرامرش خیلی کمکت میکنه تست ها رو راحت میزنی
      اما در آخر دی وی دی کمک کنندست ولی کافی نیست
      اگه بخوای نت برداری بکنی خیلی وقت گیره و تا یک سال دیگه هم مطالب رو یاد نمیگیری پس سعی کن خودتم اسکرین شات بگیری با کامپیوترت و هم همچنین جزوه خوبن فقط عکسا کوچک هستن
      سعی کن راه حل راحتی برای اسکرین شات یاد بگیری کلی هم برنامه داریم برای این کار
      و در آخر بابت غلط املایی هام و ویرایش بدم معضرت گوشیم خیلی اذیت میکنه و حوصله هم ندارم سه باره ویرایش کنم
      گوشیم خودش کلمات رو تغییر میده
      دمت گرم بابت راهنماییت انصافا.ولی راه شیروانی رو همه مسایل جواب میده؟مثلاببین با همین روش این سوالایی که آرتیم تو همین تاپیک گذاشته رو میتونی حل کنی؟ممنون میشم جواب بدی

5. Top | #95
      کاربر نیمه فعال

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      ببین دوست عزیز همه روشه های شیروانی تقریبا مال کتابه ولی خودش ی سری کارای ابتکاری کرده در حل مسائل مطمئن باش جواب میده تمام مسائل رو
      ولی با تناسب یک ساله به تسلط میرسی یا این فیلما سریع تر
      من نمیدونم شیمی شما تو چه سطحیه ولی باشه سوال رو نگاه میکنم ولی حوصله نوشتن جواب رو ندارم فقط میگم جواب میتونی بدی یا هر چند قطعا میتونی جواب بدی چون روشا مال کتابه

6. Top | #96
      کاربر نیمه فعال

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      سوال رو دیدم الان چی بگم مثلا امتحان کردی شیمی حرف آخر رو آخه چی بگم
      تنها راه حل نگاه کردن حداقل یک ساعت از فیلماست
      اینم مثل همه سوالات

7. Top | #97
      ddd
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      ببخشید دوستان که دوبار تاپیک رو آپ کردم.ولی من هنوز منبع فیزیکم رو انتخاب نکردم.الآن بین فیزیک مبتکران(شهریاری) و فیزیک حرف آخر نمیدونم کدوم؟خواهشا راهنمایی کنید

8. Top | #98
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام دوستان ببخشید اینجا هم میگم اگه کسی داشت لطف کنه بفرسته
      جزوه فیزیک 6040 سال سوم رو کسی داره؟؟؟همون کتاب کار منظورمه

9. Top | #99
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      فقط بخش مدار و خازن بدرد من خورد.دینامیک رو واقعا افتضاح درس داده هیچی حالیت نمیشه.بزگ ترین عیبش هم اینه ای با ماژیک نمینویسه.مثلا یه سوال رو 1دقیقه سریع توضیح میده بعد یهو جواب میاد رو مانیتور.اصلا نمیفهمی سرش کجاس تهش کجاس اعصابت خورد میشه.و اینکه چون ماژیک ندارن تو هوا مینویسه جواب رو مثلا داره یاد میده بعضی از سوالات رو هم اونقدر سریع میگه اصلا نمیفهمی چیشد.در یک کلام اشغاله
      ویرایش توسط VENOM.M : 05 بهمن 1397 در ساعت 21:22

10. Top | #100
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط VENOM.M نمایش پست ها
      فقط بخش مدار و خازن بدرد من خورد.مکانیک رو واقعا افتضاح درس داده هیچی حالیت نمیشه.بزگ ترین عیبش هم اینه ای با ماژیک نمینویسه.مثلا یه سوال رو 1دقیقه سریع توضیح میده بعد یهو جواب میاد رو مانیتور.اصلا نمیفهمی سرش کجاس تهش کجاس اعصابت خورد میشه.و اینکه چون ماژیک ندارن تو هوا مینویسه جواب رو مثلا داره یاد میده بعضی از سوالات رو هم اونقدر سریع میگه اصلا نمیفهمی چیشد.در یک کلام اشغاله
      یادم رفت بگم اون منتظری هم اونقدر داد میکشه بعد 10 دیقه سر درد میگیری مجبوری میشی صدا شو قطع کنی بصورت پانتومیم ببینی

11. Top | #101
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط VENOM.M نمایش پست ها
      فقط بخش مدار و خازن بدرد من خورد.دینامیک رو واقعا افتضاح درس داده هیچی حالیت نمیشه.بزگ ترین عیبش هم اینه ای با ماژیک نمینویسه.مثلا یه سوال رو 1دقیقه سریع توضیح میده بعد یهو جواب میاد رو مانیتور.اصلا نمیفهمی سرش کجاس تهش کجاس اعصابت خورد میشه.و اینکه چون ماژیک ندارن تو هوا مینویسه جواب رو مثلا داره یاد میده بعضی از سوالات رو هم اونقدر سریع میگه اصلا نمیفهمی چیشد.در یک کلام اشغاله
      علم مدرس های حرف اخر به همون اسلایداشون هست اگه اونا نباشن در حد یه دانش اموز تراز 4000 هم چیزی بلد نیستن
      Lɪғᴇ ɪs ʟɪᴋᴇ Mᴀᴛʜ .. ɪғ ɪᴛ ɢᴏᴇs ᴛᴏ ᴇᴀsʏ .. sᴏᴍᴇᴛʜɪɴɢ ɪs ᴡʀᴏɴɢ <₃

12. Top | #102
      کاربر باسابقه

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      مسخره بازیه
      فیزیک رو با هدیه های آسمان اشتباه گرفتن
      همش تکنیک همش اسلاید
      یعنی چی
      تو فیزیک باید یه قلم دستت بگیری و مسئله حل کنی
      مطمئن باشید این تدریس هیچ بازده ای نداره
      فقط وقتتون و پولتون میره

13. Top | #103
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ultra نمایش پست ها
      مسخره بازیه
      فیزیک رو با هدیه های آسمان اشتباه گرفتن
      همش تکنیک همش اسلاید
      یعنی چی
      تو فیزیک باید یه قلم دستت بگیری و مسئله حل کنی
      مطمئن باشید این تدریس هیچ بازده ای نداره
      فقط وقتتون و پولتون میره
      اولا تکنیک نیست نمیدونم تکنیک از کجا اوردی چون حتی یه فرمول از رو خودش ندیدم بگه
      دوما دست به ماژیک شدن ربطی نداره خودت باید دست به خودکار بشی عادت کردیم طرف برامون حل کنه ماهم دست بع سینه وایسیم تموم که شد براش دست بزنیم
      سوما من دیدم واسه خیلی ها جواب داده
      ?why do we fall
      so that we can learn
      to pick ourselves
      up
      ویرایش توسط Levi_Ackerman : 08 بهمن 1397 در ساعت 02:23

14. Top | #104
      کاربر باسابقه

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Old seyed نمایش پست ها

اولا تکنیک نیست نمیدونم تکنیک از کجا اوردی چون حتی یه فرمول از رو خودش ندیدم بگه
      دوما دست به ماژیک شدن ربطی نداره خودت باید دست به خودکار بشی عادت کردیم طرف برامون حل کنه ماهم دست بع سینه وایسیم تموم که شد براش دست بزنیم
      سوما من دیدم واسه خیلی ها جواب داده
      و من الله توفیق

15. Top | #105
      ddd
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Old seyed نمایش پست ها
      اولا تکنیک نیست نمیدونم تکنیک از کجا اوردی چون حتی یه فرمول از رو خودش ندیدم بگه دوما دست به ماژیک شدن ربطی نداره خودت باید دست به خودکار بشی عادت کردیم طرف برامون حل کنه ماهم دست بع سینه وایسیم تموم که شد براش دست بزنیم سوما من دیدم واسه خیلی ها جواب داده
      منظورت از جواب دادن چیه؟میشه بگی؟مثلا از چند درصد به چند درصد رسیدن؟

صفحه 7 از 8 نخستنخست ... 678 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن