خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

Question رتبه مورد نیاز برای قبولی در مترجمی زبان دانشگاه شهید چمران اهواز

سلام به همه کاربران و مدیران عزیز
      من تازه با این انجمن آشنا شدم و نمیدونم این عنوان قبلا مطرح شده یا نه اگر تکراریه پیشاپیش من رو ببخشید
      سوال من در مورد "رتبه در کنکور" و "درصد دروس" در حالت های زیر هست:
      1- با کنکور تخصصی زبان بخوام در مترجمی زبان قبول بشم
      2- با کنکور ریاضی بخوام در مترجمی زبان قبول بشم "که آیا اصلا همچین چیزی میشه؟؟"

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام
      مگه حالت دوم امکان پذیره؟؟
      کنکور زبان مجزاست وبرای قبولی تو رشته های زبان باید کنکور منحصرا زبان روشرکت کنید
      من مترجمی زبان چمران خوندم ورودی سال 87 بودم...اون موقع رتبه م 2 هزار و 800 و خرده ای بود...الان دیگه فکر کنم (البته مطمئن نیستم) زبان جزو این رشته های بدون کنکور شده...پیگیر باشید...اگر هم کنکور داشت خب باید درسای عمومی رو خوب بزنید و تخصصی رو هم دیگه بالا 50...من اون موقع 48 زدم...ولی از وضعیت الان خبرندارم...کارنامه های قبولی های سالهای قبل رو ببینید...درضمن اگر دلیل خاصی برای انتخاب این دانشگاه ندارید من توصیه نمیکنم این دانشگاه رو و همینطور این رشته رو یا حداقل این رشته رو تو این دانشگاه انتخاب کنید...چمران فقط اسمش بزرگه...جو اموزشی خوبی اصلا نداره...درمورد دانشگاهی که انتخاب میکنید تحقیق کنید که اساتید کجا به دانشجو اهمیت میدن...

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلام, رتبه قبولی رو از سایت گزینه 2 میشه ببینید
      B.sc: Civil Engineering - Tabriz University

M.sc: Marine Structures Engineering - Tehran University

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن