خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

تاخیر ثبت نام دانشگاه ازاد - رشته پرستاری

سلام
      تو دانشگاه ازاد یه بندی تو ثبت نام هست که میگه میشه تا یه سال تو ثبت نام تاخیر انداخت.حالا سوال اصلی من به مدت زمان یه ترم یا یه نیم سال برمیگرده
      اینکه برای ثبت نام این نیم سال یعنی بهمن نرفت و در صورت نیاز مهر ماه با یه نیم سال تاخیر برای ثبت نام با قبولی بهمن مراجعه کرد!!!
      قوانین و تبصره های این قانون در کل و برای رشته پرستاری به چه شکله؟!
      .

you can't kill spirit even if you try too​

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      سلام
      منظورتون رزو كردنه؟؟
      تا جايي من ميدونم موقع ثبت نام ك مشخص ميكنند شما بايد مراجعه كني قسمت اموزش بگيد براتون رزو كنن و شهريه ثابت رو بايد پرداخت كنيد و مراحل ثبت نام رو انجام بديد ولي براتون انتخاب واحد نميكنن من در اين حد ميدونم
      Hell is empty....
      All the devils are here........

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Melikamg نمایش پست ها
      سلام
      منظورتون رزو كردنه؟؟
      تا جايي من ميدونم موقع ثبت نام ك مشخص ميكنند شما بايد مراجعه كني قسمت اموزش بگيد براتون رزو كنن و شهريه ثابت رو بايد پرداخت كنيد و مراحل ثبت نام رو انجام بديد ولي براتون انتخاب واحد نميكنن من در اين حد ميدونم
      نه منظورم تاخیر کردنه .
      تو رزرو همونطور که گفتی باید شهریه ثابت رو پرداخت کنی.
      اما تو تاخیر میتونی یه ترم تا دو ترم نری و بعد اون با توجه به قبولی که قبلا داشتی بعد این مدت ثبت نام کنی و اون دو ترم تاخیر رو به حسب مرخصی برات میزارن.
      مثلا یکی از اشنا که ارشد قبول شده و بعد یه سال اس ام اس دادن که فلانی میتونی بیای ثبت نام کنی با توجه به اینکه پارسال قبول شدی
      حالا میخام بدونم تبصره های کلی اش چطوره و بررای خاص پرستاری شرایط اش چطوره
      .

you can't kill spirit even if you try too​

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط YasharUR نمایش پست ها

نه منظورم تاخیر کردنه .
      تو رزرو همونطور که گفتی باید شهریه ثابت رو پرداخت کنی.
      اما تو تاخیر میتونی یه ترم تا دو ترم نری و بعد اون با توجه به قبولی که قبلا داشتی بعد این مدت ثبت نام کنی و اون دو ترم تاخیر رو به حسب مرخصی برات میزارن.
      مثلا یکی از اشنا که ارشد قبول شده و بعد یه سال اس ام اس دادن که فلانی میتونی بیای ثبت نام کنی با توجه به اینکه پارسال قبول شدی
      حالا میخام بدونم تبصره های کلی اش چطوره و بررای خاص پرستاری شرایط اش چطوره
      این چیزی هست که من از سایت دانشگاه آزاد واحد تهران جنوب پیدا کردم:
      تبصره 2- حداکثر تأخیر متقاضی برای ثبت نام در مقطع کاردانی(پیوسته و نا پیوسته و آموزش معلمان) و کارشناسی (پیوسته و ناپیوسته و آموزش معلمان)یکسال از زمان پذیرش در آزمون ورودی می باشد مشروط بر اینکه:الف- متقاضی ذکور از نظر نظام وظیفه منع تحصیلی نداشته باشد.ب- هنگام ثبت نام مدرک پایه نداشته باشد.ج- واحد دانشگاهی ظرفیت مصوب داشته باشد . در غیر این صورت شورای آموزشی واحد دانشگاهی اتخاذ تصمیم می نماید.د- مدت تأخیر تا یکسال جزو سنوات مجاز تحصیل دانشجو محسوب می گردد و واحد دانشگاهی موظف است پس از ثبت نام با اخذ شهریه ثابت بر مبنای سال ورود برای این مدت مرخصی تحصیلی صادر نماید.ه- هزینه تأخیر را برابر دستور العمل به حساب 1486 بانک ملی تهران شعبه زبرجد(قابل پرداخت در کلیه شعب کشور)واریز و رسید آنرا به واحد دانشگاهی تسلیم نمایند تا به صورت یکجا به امور مالی سازمان مرکزی ارسال نمایند.
      تبصره 3:در مورد پذیرفته شدگان فاقد مدرک پایه ، یکسال تأخیر جزو سنوات مجاز تحصیلی محسوب نمی گردد و واحد دانشگاهی باید مرخصی تحصیلی بدون احتساب صادر و شهریه ثابت این مدت را بر مبنای سال ورود از دانشجو اخذ نماید.تبصره
      4:واحد های دانشگاهی موظفند لیست اسامی متأخرین ثبت نام را حداکثر تا یکماه پس از ثبت نام به مرکز آزمون و نسخه ای از آن را همراه با رسید بانکی مربوط،به امور مالی سازمان مرکزی ارسال دارند.
      تبصره 5:دانشجوی متأخر از سال شروع به تحصیل تابع مقررات مالی و آموزش همان سال خواهد بود.
      تبصره 6:شروع به تحصیل پذیرفته شدگان دوره کارشناسی نا پیوسته که با استفاده از ماده 20 آیین نامه از مقطع کاردانی فارغ التحصیل می شوند در صورتی امکان پذیر است که امتحان درس یا دروس مزبور قبل از سپری شدن سه شانزدهم از شروع کلاس های مقطع جدید انجام شده و نمره قبولی کسب کرده باشد.
      منبع سایت آئين نامه آموزشي دانشگاه آزاد اسلامي
      ونیز، پُر از توریست‌هایی ست که به کبوترهای ایتالیایی غذا می‌دهند ولی به کبوترهای شهرِ خودشان محل نمی‌گذارند.

«جزء از کل»، استیو تولتز. ترجمه پیمان خاکسار،نشر چشمه

ویرایش توسط last shot : 03 بهمن 1397 در ساعت 00:11

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن