خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

مشکل اساسی در مطالعه ژنتیک!

سلام دوستان، خسته نباشید.
      من تازه میخوام مبحث ژنتیک(فصل 8 سال سوم) رو شروع کنم به خوندن،
      رشته م ریاضی بوده و هیچی حالیم نیست تبعا معلم هم نداشتم و صفرِ صفرم
      حالا سوالی که دارم اینه ک با توجه ب اینکه وقت زیادی ندارم از رو چی بخونم؟ نهایتا میتونم یک هفته روزی 7-8 ساعت فقط ژنتیک بخونم تا تموم شه
      کافیه این وقت؟ یا باتوجه ب اینکه فرصت آزمون و خطا ندارم اصلا بیخیال ژنتیک بشم؟
      و اینکه اگه اینو نخونم ژنتیک سال چهارم رو هم نمیتونم جواب بدم؟ ینی حدودا هشت تست پر؟
      آلاء هم هرچی گشتم مبحث ژنتیک رو پیدا نکردم که درست حسابی و کامل درس داده باشن
      درسنامه های خیلی سبز هم هست که خیلی زیاده!
      پیشنهادتون چیه در کل؟

با تشکر از توجه شما

2. Top | #2
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      سلام
      به نظرم بهتره متنشو بخونی ویاد بگیری که اگه سوال از متن اومد بتونی جواب بدی وسوالات حل کردنیو بیخیال بشی.متنشو یاد بگیری واسه بقیه مبحثا تقریبا کافیه .ولی اگر وقت داشتی ودوست داشتی می تونی رو حلیاتشم کار کنی.

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      اگه اصن تا حالا اسم ژنتیک به گوشت نخورده کافیه فقط یکبار dvd های ژنتیک عمارلو رو ببینی اون وقت میفهمی کاش همه ی سوالات زیست ژنتیک بودن !

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ژنتتیک الا از پویا رحیمی خیلی خوبه
      منم خدا را با اون یاد گرفتم

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام
      ازاین جاhttps://sanatisharif.ir/c/7387میتونید ببینید .کلا مندلی و جمعیت 8جلسه هس
      واسه ژنتیک پیش یه سری مطالب ژنتیک سوم مورد نیازه

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      براي ژنتيك درسنامه نخونسوالات سرارسري رو دو بار حل كني همش رو دستت مياد( ابي كانون و مهرفايق به ترتيب سال دارن سراسري ها رو)اصلا سمت كتاب هايي مثل تخته سياه يه به زبان ادميزاد هم نرو كه فقط وقتت رو حرام ميكني

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام منم مثل شما تغیر رشته ای بودم و از صفر و بدون معلم شروع کردم اولین بارم که ژنتیک رو میخوندم واقعا هیچی متوجه نمیشدم ولی بعدا یکی از مبحثای مورد علاقم شد و تو کنکور بیشتر سوالای ژنتیکو درست جواب دادم
      اول اینکه رو مطالب کتاب خوب خوب مسلط شو حتی جاهاییش که بنظرت مهم نیس رو هم دقیق بخون چندین بار مرور کن بعد از اون از سوالای ژنتیک نهایی رو بخون و حل کن یکم که راه افتادی برو سراغ کتاب تست من یادمه اول ژنتیک رو از روی گاج جامع نقره ای خوندم بعد از اون تستای الگو رو هم زدم و بعد تقریبا تسلطم رو ژنتیک کاملِ کامل شد
      و اینکه برخلاف چیزی که میگن بنظر من ژنتیک جز شیرین ترین درسای زیسته واسه کسایی هم که ریاضی بودن درکش حتی راحتتره بنظرم

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      سلاااام.... سلاااام
      ژنتیک عشقهههه.... عشقهههه
      من در ابتدا از ژنتیک و گیاهی متنفر بودم.... در انتها باز هم از گیاهی متنفرم
      منتها ژنتیک رو بنده از روی کتاب ژنتیک تخته سیاه آرامفر خوندم مو به مو و تستاشو زدم مو به مو.... و هرچی زیست تو کنکور زدم از ژنتیک بود بخدا... یعنی همشو زدم
      حجمشم زیاد نیس
      پیروز باشید

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن