خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 35
    1. Top | #16
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بهترین ترکیب برا شیمی فیل مبتکران +موج ازمون یا فیل +ای کیو دنبال خط ویژه نرو نتیجه نمیگیری
      ویرایش توسط maryam13 : 20 دی 1397 در ساعت 14:04

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MeGa-Mind نمایش پست ها
      منم دام مبتکران ها رو میخونم تازه هم شروع کردم
      درسنامه های همه ی کتابهای مبتکران رو روزی 20 صفحه بخونم تا قبل عید همه تموم شدن (البته برای پیش خیلی سبز دارم ولی خب فکر نکنم به لحاظ حجم خیلی فرق داشته باشن)...بعد که درسنامه هارو تا یه جاهایی جلو رفتم برمیگردم تستارو خورد خوردمیزنم که از حجم کتابا نترسم...تازه شما یه کتاب رو که خوب بخونی مخصوصا درسی مثل شیمی وقتی سراغ یه منبع دیگه مثل گاج برای کار میری به اندازه ی منبع اول دیگه وقتگیر نیست...به شرطی که همون اولی رو خوب یادگرفته باشی...تازه موج رو هم میرسی کارکنی.

دم همه گرم
      من شیمی سال دوم فقط 2 فصل آخرشو کلا شوتم
      و شیمی پیش 2 هم اصلا ندیدمش
      این 4 فصلو از مبتکران میخونم و بقیه رو از گاج
      بازم ممنون
      [IMG][/IMG]

3. Top | #18
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط maryam13 نمایش پست ها
      سید بیخیال این دروغا رو باور نکن خط ویِژه برا کسی خوبه یه منبع رو کامل خونده باشه و برا جمع بندی از خط وِیژه استفاده کنه که اونم چیز خاصی تو خط ویژه نیست جز چن تا سوال کنکور وخلاصه ای از کتاب درسی که کلی نکات مهم رو حذف کرده در صورتی که فیل شیمی مبتکران یه منبع کامله برا درسنامه
      چی بگم والا هرکی با یه منبعی نتیجه میگیره .....
      الان من کلی پول دادم واسه خط ویژه نمیتونم برم فیل شیمی بگیرم دیگه ....
      به من چه
      ?why do we fall
      so that we can learn
      to pick ourselves
      up

4. Top | #19
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط erfann21 نمایش پست ها
      دم همه گرم
      من شیمی سال دوم فقط 2 فصل آخرشو کلا شوتم
      و شیمی پیش 2 هم اصلا ندیدمش
      این 4 فصلو از مبتکران میخونم و بقیه رو از گاج
      بازم ممنون

سلام دوست عزیز
      شیمی درسی نیست که بشه با حوصله ندارم و وقت ندارم و اینجور چیزا بشه بالای 40 زد واقعا شیمی چند سال اخیر خیلی دشوار شده
      قصدم ترسوندن و نا امید کردنتون نیست فقط واقعایت رو دارم بهتون میگم که تکلیفتون با خودتون رو بدونید
      حالا اگه تصمیم گرفتید که کار کنید پس بسم الله
      اگه واقعا صعف پایه ای دارید و از بیس مشکل دارید بهتره به چون و چرا فقط با مبتکران کار کنید و همه تست هاشون به قول معذروف بجوید یعنی هم درسنامه هم همه تست ها + بررسی پاسخ تشریحی تست ها
      اینطور کار کنید میتونید به درصدی بالای 70 برای خودتون در نظر بگیرید
      حالا چرا میگم 70 چون مابقی اش فقط چیزی نیست جز تمرین و تکرار و افزایش سرعت به خصوص در محاسبات وگرنه از نظر درسنامه و مفهوم با این روشی که گفتم بالای 120 هستید
      اگه هم زیاد مشکلی ندارید و الان تو آزمون ها 20-25%تا30% میزنید بهتره از ترکیب موج+گنجینه نکات آقای آقاجانی استفاده کنید+تست از همون گاج جامع ولی بهتره که از آیکیو استفاده کنید از اسمش نترسید اصلا مثل کتاب زیست و ریاضی آیکیو نیست و خیلی متعادل تر و در سطح کنکور تره بعد از آیکیو هم از موج استفاده کنید که تبدیل به غول شیمی بشید ولی توصیه برادرانه دارم بهتون اگه وقت داشتید تست های مبتکران خصوصا سال سومشو حتما یه دور کار کنید خیلی خوبن و مغز باز کن
      “مسولیت زندگیتان را به عهده بگیرید

این را بدانید … فقط شما هستید که میتوانید خودتان را به جایی که میخواهید برسانید، نه هیچکس دیگری”

5. Top | #20
      کاربر باسابقه

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Old seyed نمایش پست ها

چی بگم والا هرکی با یه منبعی نتیجه میگیره .....
      الان من کلی پول دادم واسه خط ویژه نمیتونم برم فیل شیمی بگیرم دیگه ....
      به من چه
      سید تا پیک قبلی که زدی از پاسخ ها بد برداشت کردی /خط ویزه مختصر گفته وبا تعداد تست محدود اگه در مبحثی مسلط هستی با هاش کار کن واز موج و.... تست بزن اما در مباحثی که بلد نیستی نمی شه باهاش کار کرد اول باید منبع کامل تری بخونی بعد خط ویزه //فیل وخط ویزه از نظر کاربردی تقریبا شبیه اند نیازی به خریدش/فیل/ نیست / کسی با خط ویزه تنها 50-60 نمی زنه باید منبع تست کامل ترداشته باشه اگه اوضاعت خوبه موج وایکیو /و متوسطه و.. است همون مبتکران و... که داری / درسنامه مفصل هم از کمک درسی اصلی مثل مبتکران و... استفاده کن
      برای انکس
      که ایمان دارد ناممکن وجودندارد/دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی کرمان
      اگر بتوانم یک دل را از شکستن باز دارم،به بیهودگی زندگی نخواهم کرد .
      اگر یارای آن داشته باشم که یک تن را از رنج برهانم ، یا دردی را تسکین بخشم ، یا انسانی تنها را یاری کنم، که دیگر بار بسوی شادی بازگردد ، به عبث زندگی نخواهم کرد
      من برای این هدف می خواهم پزشک شوم

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام
      ببینید من خودم اول دی وی دی آقاجانی رو میبینم بعد خط ویژه رو میخونم میرم سراغ ای کیو و تقزیبا ۹۰ درصد تستاشو درست میزنم بعد به همراه نکات تست ها و خلاصه موج آزمون و خط ویژه خلاصه نویسی میکنم برلیه بعضی از فصلا فقط همینا فصل ۴ دوم و ۵ دوم و ۱ سوم و ۳ سوم لازمه مبتکران هم خونده بشه چون خیلی جمع جور درس داده ولی حتما تاکید میکنم اگر منبع تستتون ای کیو هست درسنامه خط ویژه عالیه مولفاشم یکی هستن
      موفق باشید

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

Mariz
      نمایش مشخصات
      Iq شیمی یکم الکی سخت نیس در بعضی از تستا؟

8. Top | #23
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Romina_kh نمایش پست ها
      Iq شیمی یکم الکی سخت نیس در بعضی از تستا؟
      نه معمولا تست های سختی نیستن اتفاقا تنها کتاب آی کیو ای هستش که همسنگ با سطح سوالات کنکوره
      اگه میبینید براتون سخته یا مشکل دارید در حلش حتما از یه کتاب مثل مبتکران استفاده کنیدتا پایتون قوی بشه بعد بیاید سراغ آیکیو

این را بدانید … فقط شما هستید که میتوانید خودتان را به جایی که میخواهید برسانید، نه هیچکس دیگری”

9. Top | #24
      کاربر نیمه فعال

Mariz
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mr.Green نمایش پست ها
      نه معمولا تست های سختی نیستن اتفاقا تنها کتاب آی کیو ای هستش که همسنگ با سطح سوالات کنکوره
      اگه میبینید براتون سخته یا مشکل دارید در حلش حتما از یه کتاب مثل مبتکران استفاده کنیدتا پایتون قوی بشه بعد بیاید سراغ آیکیو
      اخه اینجوری میفته بعد عید که وقت نیس هم موج کار بشه هم ای کیو

10. Top | #25
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      باوا عجب گیری کردیما یه منبع جمع و جور میخاد اخه iq چیه میگید ||||||

11. Top | #26
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Romina_kh نمایش پست ها
      اخه اینجوری میفته بعد عید که وقت نیس هم موج کار بشه هم ای کیو
      ببینید مشکل خیلی از دانش آموزا اینه که فک میکنن باید 4 تا کتاب تست همه تست هاشو 10 دور بزنن و ... از اینجور کارهای جوگیرانه که عملی نیست
      وقتی شما با آیکیو مشکل دارید و میگید سطحش بالاست پس واقعا فک نکنم بتونید با تستای موج کنار بیاید چون هم سطحش چند پله بالاتره هم باید زماندار زده بشه
      شما اکثر رتبه های برتر رو هم که ببینید یا یه کتاب مثل مبتکران رو کار کردن+آیکیو یا موج نه هم موج و هم آیکیو و هم فار و...
      مطمعن باشید مبتکران(اگه خیلی ضعف عمقی در یادگیری مفهوم دارید)و زدن کامل تست هاش بعد از عید هم کم کم شروع کنید زدن تست های آیکیو و دوران جمع بندی فقط تست سراسری 10 سال اخیر
      مطمعن باشید زیر 70-75 هم نمیزنید
      درحالی که اگه خودتون رو درگیر سراب منابع کنید شاید نتونید حتی 40 درصد هم بزنید

12. Top | #27
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MehranWilson نمایش پست ها
      باوا عجب گیری کردیما یه منبع جمع و جور میخاد اخه iq چیه میگید ||||||
      یه منبع جمع و جور هیچوقت از نظر تست آدم رو تجهیز نمیکنه تازه اگر فرد سطحش خوب باشه استفاده از منابع جمع بندی پیشنهاد میشه ولی وقتی کسی میخواد شیمی رو از صفر شروع کنه و فرق بین شرایط استاندار ترمودینامیکی و شرایط Stp رو هم نمیدونه نمیشه که بیاد از رو خط ویژه یا فیل شروع کنه به خوندن
      تازه اگر سطح فرد هم خوب باشه این جور منابع تست اصلااااا کافی ندارند
      و حتما باید از روی یک کتاب تست جامع و کامل خوب تست بزنند

13. Top | #28
      کاربر انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط maryam13 نمایش پست ها
      فقط فیل مبتکران +موج ازمون یا ای کیو
      یا جزوه اقاجانی +موج ازمون یا ای کیو
      که اونم فیلم های اقاجانی خیلی وقت گیره
      شیمی جامع گاجم خوب نیست
      فقط گنجینه های نکات آقا جانی + موج آزمون + کنکورای سالای اخیر
      مبتکران که واقعا چند ساله دیگه سگ نمی خونه
      فیل شیمی هم واقعا جالب نیست

14. Top | #29
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mr.Green نمایش پست ها
      یه منبع جمع و جور هیچوقت از نظر تست آدم رو تجهیز نمیکنه تازه اگر فرد سطحش خوب باشه استفاده از منابع جمع بندی پیشنهاد میشه ولی وقتی کسی میخواد شیمی رو از صفر شروع کنه و فرق بین شرایط استاندار ترمودینامیکی و شرایط Stp رو هم نمیدونه نمیشه که بیاد از رو خط ویژه یا فیل شروع کنه به خوندن
      تازه اگر سطح فرد هم خوب باشه این جور منابع تست اصلااااا کافی ندارند
      و حتما باید از روی یک کتاب تست جامع و کامل خوب تست بزنند
      اخه تو که یه بار تو عمرت فیل شیمی رو از یک فرسخی هم حتی اسمشو نشنیدی چرا الکی مردمو گمراه میکنی ؟
      در اینده مسئول خوبی میشی
      تورو باید میزاشتن ناظر گمراه کردن نه شیمی
      ویرایش توسط MehranWilson : 21 دی 1397 در ساعت 00:46

15. Top | #30
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      [I]
      نقل قول نوشته اصلی توسط MehranWilson نمایش پست ها
      اخه تو که یه بار تو عمرت فیل شیمی رو از یک فرسخی هم حتی اسمشو نشنیدی چرا الکی مردمو گمراه میکنی ؟
      در اینده مسئول خوبی میشی
      تورو باید میزاشتن ناظر گمراه کردن نه شیمی
      مگه فیل شیمی بده ؟
      من خط ویژه دارم کل دارن میگن خاک تو سرت [/
      ?why do we fall
      so that we can learn
      to pick ourselves
      up
      ویرایش توسط Levi_Ackerman : 21 دی 1397 در ساعت 01:08

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن