خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 4 از 5 نخستنخست ... 345 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 46 به 60 از 71
    1. Top | #46
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sahar123 نمایش پست ها

بله متاسفانه همینطوره
      شما خودتون مشاوره نمیدین ؟
      والا دانشجوها هم کم از موسسات نمیگیرن ماهی 300 تومن میگیرن که حساب کنیم باز حول و حوش 4 میلیون میشه
      یه مشاور اگه واقعا هدفش مشاوره دادنه برا هزینه ش باید زیر دو تومن بگیره
      منم تو برنامه ریزی و اینا مشکل داشتم از این رو همون آقا رو بابا گفتن خواستی بگو برات بگیریم ولی بعد گفتم من امسال خودم 5 هزار رو آوردم بدون مشاور اونوخ میخوان با 5 میلیون رفتن همین رتبه رو بیارم !!! دیگه بیخیالش شدم
      ماهی ۳۰۰؟
      من ماهی ۱۵۰ میگیرم میگم یکم زیاده
      نرخ بازار رو شکوندم

2. Top | #47
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط dr.amin نمایش پست ها
      بعد ایشون از کجا میدونه شما چه رتبه ای قراره بیارید که با توجه به اون نرخ میده؟

خب هدفتون رو میپرسن که مثلا من میخوام دندان تبریز قبول بشم بعد اینو دیگه هر کسی میدونه دندان تبریز رتبه زیر 200 میخواد
      با توجه به هدف هر کسی یه برنامه مختص اون دانش آموز میدن
      این مشاوری که من میگم درسته هزینه زیادی میگیرن ولی مثل آقای افشار یه برنامه رو برا هزار نفر کپی پیست نمیکنن
      ایشون هر سال کلهم 20 نفر انتخاب میکنن 4 تا گروه 5 نفری جمع میکنن قبل استارت کار ازشون آزمون میگیرن
      اگه حد نصابو کسب کردن میرن تو تیم مشاورشون
      اون روزی که من باهاشون صحبت کردم ازم پرسیدن تا چه حد کشش داری در روز مطالعه کنی
      منم پارسال چون کم خونده بودم آخرا چن روز 16 ساعتم خونده بودم گفتم تا این حد میتونم گفت ما فقط ازت میخوایم در روز 8 ساعت مطالعه داشته باشی
      ضمناً برنامشون براساس توانایی های فردیه هر کس خودشه و جزئیات این برنامه هدف به هدف دانشگاه به دانشگاه فرق میکنه
      اگه3/4 میلیون میگرفتن حتماً باهاشون کار میکردم

3. Top | #48
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      فعلا با دانشجو گرفتم رتبه ۶۲ بودن.هزینشم مناسب گفتن.ممنون از شما
      خوبه موفق باشید

4. Top | #49
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات

بله متاسفانه همینطوره
      شما خودتون مشاوره نمیدین ؟
      والا دانشجوها هم کم از موسسات نمیگیرن ماهی 300 تومن میگیرن که حساب کنیم باز حول و حوش 4 میلیون میشه
      یه مشاور اگه واقعا هدفش مشاوره دادنه برا هزینه ش باید زیر دو تومن بگیره
      منم تو برنامه ریزی و اینا مشکل داشتم از این رو همون آقا رو بابا گفتن خواستی بگو برات بگیریم ولی بعد گفتم من امسال خودم 5 هزار رو آوردم بدون مشاور اونوخ میخوان با 5 میلیون رفتن همین رتبه رو بیارم !!! دیگه بیخیالش شدم
      چرا منم مشاوره میدم واسه همین این ارقام رو میدونم
      اگه موسسه خیلی خوب بخواد پول بده به ازای هر دانش آموز ماهی 70 تومنه!!! دیگه خیلی بترکونه 100 تومن که بعیده
      زیر 2 تومن واسه خصوصی اصلا فایده نداره....موسسه کم پول میده دیگه واسه منه مشاور انگیزه نمیمونه....بخوام این همه انرژی بذارم زمان بذارم مثلا واسه 5 نفر که آخرش کلا 300 تومن بدن خب ترجیح میدم به همون نسبت کار کنم یا خصوصی بگیرم

5. Top | #50
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mr.amp98 نمایش پست ها
      ماهی ۳۰۰؟
      من ماهی ۱۵۰ میگیرم میگم یکم زیاده
      نرخ بازار رو شکوندم

والا الان که گرونی افتاده بعضیا از این فرصت برا خودشون استفاده میکنن از اینم بیشتر میگیرن خداییش
      نمیدونم واقعاً مشاوره میدن یا بقالی زدن

6. Top | #51
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط INFERNAL نمایش پست ها
      چرا منم مشاوره میدم واسه همین این ارقام رو میدونم
      اگه موسسه خیلی خوب بخواد پول بده به ازای هر دانش آموز ماهی 70 تومنه!!! دیگه خیلی بترکونه 100 تومن که بعیده
      زیر 2 تومن واسه خصوصی اصلا فایده نداره....موسسه کم پول میده دیگه واسه منه مشاور انگیزه نمیمونه....بخوام این همه انرژی بذارم زمان بذارم مثلا واسه 5 نفر که آخرش کلا 300 تومن بدن خب ترجیح میدم به همون نسبت کار کنم یا خصوصی بگیرم
      آهان خوبه
      خب مگه دانشجو ها خودشون جدا کار نمیکنن ؟!
      ینی وابسته به موسسه مشاوره میدین ؟!
      ذهنیت من یه چیز دیگه بود آخه

7. Top | #52
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات

والا الان که گرونی افتاده بعضیا از این فرصت برا خودشون استفاده میکنن از اینم بیشتر میگیرن خداییش
      ببین تجربه ثابت کرده اگه رقم پایین بگی فک میکنن چیزی بلد نیستی و اصن نمیان سمتت.....
      من توی همین جا یکی دو سال پیش به یکی میگفتم ماهی 80 بده من هم برنامه میدم هم پیگیری میکنم هم روش مطالعه میگم....آخرش رفت ماهی 300 400 به یه مشاور داد و بعد از چند ماه با فحش و بدو بیراه اومده که خیلی لطمه زد!

8. Top | #53
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      آهان خوبه
      خب مگه دانشجو ها خودشون جدا کار نمیکنن ؟!
      ینی وابسته به موسسه مشاوره میدین ؟!
      ذهنیت من یه چیز دیگه بود آخه
      اگه مستقل جور بشه که خیلی خوبه
      ولی همیشه اینجوری نیست و مجبوریم واسه جایی کار کنیم

9. Top | #54
      نفر برتر کنکور

نمایش مشخصات

عجبا صد شدن سخت نیس پس چی سخته ؟
      من دیگه با نوع دانشگاهش کاری ندارم که
      مشاور برای رتبه مشاوره میده نه نوع دانشگاه که !
      نوع دانشگاه رو رتبه مشخص میکنه دیگه!تهران و بهشتی رفتن سخته(اگر ظرفیتا کم بشه ایران هم سخت میشه)

10. Top | #55
      نفر برتر کنکور

نمایش مشخصات

خب هدفتون رو میپرسن که مثلا من میخوام دندان تبریز قبول بشم بعد اینو دیگه هر کسی میدونه دندان تبریز رتبه زیر 200 میخواد
      با توجه به هدف هر کسی یه برنامه مختص اون دانش آموز میدن
      این مشاوری که من میگم درسته هزینه زیادی میگیرن ولی مثل آقای افشار یه برنامه رو برا هزار نفر کپی پیست نمیکنن
      ایشون هر سال کلهم 20 نفر انتخاب میکنن 4 تا گروه 5 نفری جمع میکنن قبل استارت کار ازشون آزمون میگیرن
      اگه حد نصابو کسب کردن میرن تو تیم مشاورشون
      اون روزی که من باهاشون صحبت کردم ازم پرسیدن تا چه حد کشش داری در روز مطالعه کنی
      منم پارسال چون کم خونده بودم آخرا چن روز 16 ساعتم خونده بودم گفتم تا این حد میتونم گفت ما فقط ازت میخوایم در روز 8 ساعت مطالعه داشته باشی
      ضمناً برنامشون براساس توانایی های فردیه هر کس خودشه و جزئیات این برنامه هدف به هدف دانشگاه به دانشگاه فرق میکنه
      اگه3/4 میلیون میگرفتن حتماً باهاشون کار میکردم
      پس بر اساس رتبه شما هزینه رو دریافت نمیکنه صرفا بر اساس هدف.هرچند به نظرم این خیلی مسخرس مگه وقتی هدف فرق میکنه زحمت مشاور فرق میکنه؟تلاش شماست که تغییر میکنه.درضمن چرا فکر می‌کنید به خاطر اینا باید هفت میلیون بگیره؟اینا حداقل ویژگی های یه مشاوره.دانشجویی هم که الان باهاشون گرفتم برای یک هفته برنامه یک تا دو ساعت باهام صحبت میکنه و مطمئنم برنامم کپی شده نیست و تواناییش رو هم دارم چون خودمم نظر میدم.

11. Top | #56
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      ببین تجربه ثابت کرده اگه رقم پایین بگی فک میکنن چیزی بلد نیستی و اصن نمیان سمتت.....
      من توی همین جا یکی دو سال پیش به یکی میگفتم ماهی 80 بده من هم برنامه میدم هم پیگیری میکنم هم روش مطالعه میگم....آخرش رفت ماهی 300 400 به یه مشاور داد و بعد از چند ماه با فحش و بدو بیراه اومده که خیلی لطمه زد!
      بله اینم هس
      ولی برا یکی مثل منم رقم زیاد گفتن فراری دادن دانش آموز به این خوبی حالا من قبول نشم یقه کیو بگیرم ؟؟!!

12. Top | #57
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      اگه مستقل جور بشه که خیلی خوبه
      ولی همیشه اینجوری نیست و مجبوریم واسه جایی کار کنیم

خب تو کانال ها یا سایت ها و اینستاگرام تو پیج شخصیتون بذارید تا ببینن شاید اینجوری بهتر باشه

13. Top | #58
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نوع دانشگاه رو رتبه مشخص میکنه دیگه!تهران و بهشتی رفتن سخته(اگر ظرفیتا کم بشه ایران هم سخت میشه)
      نه اونو ما مشخص میکنیم
      مشاور باید براساس هدف دانش آموز بهش برنامه و مشاوره بده
      شاید اصلا من از بهشتی خوشم نیاد مگه زوره

14. Top | #59
      نفر برتر کنکور

نمایش مشخصات
      نه اونو ما مشخص میکنیم
      مشاور باید براساس هدف دانش آموز بهش برنامه و مشاوره بده
      شاید اصلا من از بهشتی خوشم نیاد مگه زوره
      منظورم اینکه رتبه لازم برای قطعی شدن تهران و بهشتی سخته نه اینکه لزوما برید اونجا قطعیشم زیر ۵۰ هست هر چند امسال خیلی بیشتر بود

15. Top | #60
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات

چی بگم والا
      همه چی پول نیست بخدا
      همین که میبینی شاگردت یه رشته خوب قبول میشه و ادم میبینه توی رسیدن به هدف یکی موثر بوده، یه حال خوبی بهش دست میده که واقعا ده میلیون پول هم به ادم چنین حسی نمیده

صفحه 4 از 5 نخستنخست ... 345 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن