خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 36
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

***بهترین dvd ریاضی کنکور*** مهم

دوستای گلم سلام
      یه سورپرایز شگفت انگیزناک دارم .. بعد کلی هزینه و تحقیق بالاخره تونستم منبعی رو برای آموزش پیدا کنم که بنظرم بهترین و کاملترین دی وی دیه که تا به حال دیدم ، مدرس این دی وی دی برخلاف بقیه که میان تو تلویزیون و دادار دو دور راه میندازن و از روش های اعجاب انگیز و تستی که میشه باهاش با نگاه تست حل کرد ، خیلی ساکت و بدور از هیاهو مجموعه دی و دی هایی رو آماده کرده که بدون شک میتونم بگم تا به حال دی وی دی به این اندازه عمیق و مفهومی ندیدم البته از مدرسش هم انتطاری جز این نمیشه داشت ، مدرس این دی وی دی ها برخلاف سایر مدرس سایر دی وی دی ها که شلوغ ترین کلاس هاشون ، استودیوی ضبطه ، مدرس بهترین و بنام ترین مدارس و آموزشگاه های تهران از جمله بهار ، ماهان ، پرستو و... هست و جز معدود اساتیدی هست که کلاسهاش تو سالن همایش برگزار میشه
      منم خیلی اتفاقی از طریق اینستا باهاش آشنا شدم و اولش تردید داشتم به خرید و فقط فصل حد رو خریدم اما واقعا خیلی شگفت انگیزناک بود
      اسم دبیرش سامان سلامیانه
      نفر اول و دوم آزمون 16 آذر امسال قلم چی هم شاگردشن
      من بعد از اینکه حد و پیوستگی و مجانب رو خریدم یه کد تخفیف بهم دادن که بعد از اون میتونم بقیه رو با ۲۰ % تخفیف بخرم و فعلا منتظرم سر برج برسه و بتونم بقیه رو هم بخرم
      امیدوارم کمکی کرده باشم
      ویرایش توسط alireza.ham.76 : 24 آذر 1397 در ساعت 22:49

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      ساامان داداش خودتی دیگه؟؟؟

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      احتمالا منتظری باشه

4. Top | #4
      در انتظار تایید ایمیل

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alireza.ham.76 نمایش پست ها
      دوستای گلم سلام
      یه سورپرایز شگفت انگیزناک دارم .. بعد کلی هزینه و تحقیق بالاخره تونستم منبعی رو برای آموزش پیدا کنم که بنظرم بهترین و کاملترین دی وی دیه که تا به حال دیدم ، مدرس این دی وی دی برخلاف بقیه که میان تو تلویزیون و دادار دو دور راه میندازن و از روش های اعجاب انگیز و تستی که میشه باهاش با نگاه تست حل کرد ، خیلی ساکت و بدور از هیاهو مجموعه دی و دی هایی رو آماده کرده که بدون شک میتونم بگم تا به حال دی وی دی به این اندازه عمیق و مفهومی ندیدم البته از مدرسش هم انتطاری جز این نمیشه داشت ، مدرس این دی وی دی ها برخلاف سایر مدرس سایر دی وی دی ها که شلوغ ترین کلاس هاشون ، استودیوی ضبطه ، مدرس بهترین و بنام ترین مدارس و آموزشگاه های تهران از جمله بهار ، ماهان ، پرستو و... هست و جز معدود اساتیدی هست که کلاسهاش تو سالن همایش برگزار میشه
      منم خیلی اتفاقی از طریق اینستا باهاش آشنا شدم و اولش تردید داشتم به خرید و فقط فصل حد رو خریدم اما واقعا خیلی شگفت انگیزناک بود
      اسم دبیرش سامان سلامیانه
      نفر اول و دوم آزمون 16 آذر امسال قلم چی هم شاگردشن
      من بعد از اینکه حد و پیوستگی و مجانب رو خریدم یه کد تخفیف بهم دادن که بعد از اون میتونم بقیه رو با ۲۰ % تخفیف بخرم و فعلا منتظرم سر برج برسه و بتونم بقیه رو هم بخرم
      امیدوارم کمکی کرده باشم
      داداش این چ وضع تبلیغه ، ی دو نفرم اگه میخاس چیزی بخره ازش قشنگ پشیمون میشه
      سامان و زدی ترکوندی مرسی

5. Top | #5
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      یعنی تا الان همه دی وی دی ها بد بودن

6. Top | #6
      کاربر انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نه دیگه همه بد بودن فقط این خوبه
      تا مقدم نیا و سروش مویین آفبا هست بقیه با ضبط ریاضی وقت تلف میکنن
      البته اگه کسی خودش بخونه به اونم نیاز نداره

7. Top | #7
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      دی وی دی های قبل تو سو تفاهم بود
      #سامان
      “مسولیت زندگیتان را به عهده بگیرید

این را بدانید … فقط شما هستید که میتوانید خودتان را به جایی که میخواهید برسانید، نه هیچکس دیگری”

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ali121 نمایش پست ها
      سلام کاربرد مشتق آفبا بهتره یا منتظری؟؟

9. Top | #9
      کاربر انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      منتظری تمرکزش روی مفهومه و البته خیلی هیجان الکی میده و داد بیداد میکنه واقعا آدمو خسته می کنه
      ولی سروش مویین بیشتر تمرکز روحل تست و مثاله اگه تو مفهوم مشکل داری منتظری اگه تو تست ضعف داری مویین
      اگرم خیلی سطح بالا می خوای #سامان

10. Top | #10
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ..

11. Top | #11
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط yashar.b نمایش پست ها
      سامان و زدی ترکوندی مرسی
      مشکل اینکه بقیه پشیمون بشن ، من نیستم ، بلکه اونایی هستن که یه شبه با تبلیغات تو صدا و سیما و اینستا و و عین قارچ سر در آوردن و با محصولات بی کیفیت باعث شدن بچه ها بدبین بشن
      صلاح مملکت خویش را خسروان دانند

12. Top | #12
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط yashar.b نمایش پست ها
      سامان و زدی ترکوندی مرسی
      مشکل اینکه بقیه پشیمون بشن ، من نیستم ، بلکه اونایی هستن که یه شبه با تبلیغات تو صدا و سیما و اینستا و و عین قارچ سر در آوردن و با محصولات بی کیفیت باعث شدن بچه ها بدبین بشن
      صلاح مملکت خویش را خسروان دانند

13. Top | #13
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط METTIX نمایش پست ها
      سلام کاربرد مشتق آفبا بهتره یا منتظری؟؟
      من صادقانه بهت میگم اگه واقعا میخوای مشتق و کاربرد یاد بگیری سلامیان بخر ، فک کنم 11 dvd درس داده . تا 11 dvd جوک که تعریف نمیکنه ، میاد درس میده
      خود دانی

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alireza.ham.76 نمایش پست ها
      من صادقانه بهت میگم اگه واقعا میخوای مشتق و کاربرد یاد بگیری سلامیان بخر ، فک کنم 11 dvd درس داده . تا 11 dvd جوک که تعریف نمیکنه ، میاد درس میده
      خود دانی
      داش من همینارو هم از تلگرام دان میکنم پولم زیادی نکرده بیام به اینا پول بدم سلامیانم تو تلگرام نیس متاسفانه که دانلود کنم

15. Top | #15
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ali121 نمایش پست ها
      شما 1% از سامان سلامیان شناخت داری ؟ اصلا میدونی تدریس تو بهار یعنی چی ؟ میدونی رتبه 1 و 2 قلم چی که یکیشون علی بیدار هست شاگردت بودن یعنی چی ؟ میدونی معلم یه کلاس دیفرانسیل بودن که همه شاگرداش شریف قبول میشن یعنی چی ؟
      هر ساله کلی از شاگردای سلامیان شریف و علم و صنعت و پزشکی تهران و بهشتی قبول میشن
      این چیزی نیست که من بگم
      سال گذشته دانش آموزای مدرسه ی بهار حاضر نشدن برن سر کلاس یکی از همین اساتیدی که میاد تلویزیون و کتاب داره و بجاش آقای سلامیان رو بردن
      التماس تفکر

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن