خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: آیا موافق برگزاری کنکور به صورت دو کنکور برای نظام قدیم

رأی دهندگان
    63. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • بله موافقم

43 68.25%
    • خیر موافق نیستم

20 31.75%
    صفحه 10 از 11 نخستنخست ... 91011 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 136 به 150 از 162
    1. Top | #136
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات

2. Top | #137
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      تا بهمن همه چی مشخص میشه

3. Top | #138
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات

4. Top | #139
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      یه چیز بگم ؟
      - تو مملکت ما هیچ ارگگانی فکر اون جمعیت زیر ربطش رو نمیکنه و فقط فکر اینه که چطور امتیاز و پول ریس ریسا زیاد بشه .

99 هم اگه دیدن پشت کنکوری مونده از یه حد مشخص به بالا تر قطعا یه کنکور برگزار میشه که نظام قدیمی ها کتب نظام قدیم رو هم بگیرن و بخونن و گول بره تو جیب مافیا ....

5. Top | #140
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mohamad_R نمایش پست ها
      یه چیز بگم ؟
      - تو مملکت ما هیچ ارگگانی فکر اون جمعیت زیر ربطش رو نمیکنه و فقط فکر اینه که چطور امتیاز و پول ریس ریسا زیاد بشه .

99 هم اگه دیدن پشت کنکوری مونده از یه حد مشخص به بالا تر قطعا یه کنکور برگزار میشه که نظام قدیمی ها کتب نظام قدیم رو هم بگیرن و بخونن و گول بره تو جیب مافیا ....
      خوشابحالت که نظام جدیدی و حالا حالا ها می تونی کنکور بدی و چیزی رو که می خواي قبول شی

6. Top | #141
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sina_hp نمایش پست ها

خوشابحالت که نظام جدیدی و حالا حالا ها می تونی کنکور بدی و چیزی رو که می خواي قبول شی
      تو رو خدا اینجوری نگو ناراحت میشم . وقتی میبینم یه جمعیت جوان با پتانسیل بالا با خواب دیدنای ژن برتر ها ****** میرن و عملا نه این جمعیت بلکه کل جمعیت جوان ایران تو اوج سن و دوره جوانیشون یا با کتاب و دلقک بازیای مافیا پیر شدن
      این روزا که داره میره اســـمش جوونیه

7. Top | #142
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad1397 نمایش پست ها
      چیزی که واضحه سود همین موسسات کنکور ازین موضوعه که نماینده های کمیسیون اموزش به شدت رو این موضوع حساسن چون از اساس حرف مسخره و زوریه که بگن فقط 98 هیچ دلیل منطقی هم پشتش نیست اگه دلیل فنی داشتن میگفتن 99 یک نوع سوال به این دلیل جالبه این تصمیم جلسه 26شهریور که از اساس فقط برا معدل بود تصویب کردن یعنی هیچ کارشناسی پشتش نبودهفقط میخواستن از شر نظام قدیم خودشون راحت کنن چون برا سازمان سنجش زحمت داره
      داداش تو روت کم نشده؟
      خدایش من جای تو بودم روی حرف زدن نداشتم

8. Top | #143
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      @mohammad1397

داداش تمام حرف هات درباره سبطی درست بود
      ویرایش توسط sina_hp : 20 آذر 1397 در ساعت 22:05

9. Top | #144
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sina_hp نمایش پست ها
      @mohammad1397

داداش تمام حرف هات درباره سبطی درست بود
      داش از سبطی تا حالا بدی ندیدیم اگه دیدی بگو ما هم بدونیم چرا رمزی حرف میزنی؟
      ویرایش توسط Amin8569 : 20 آذر 1397 در ساعت 23:21

10. Top | #145
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سنجش اطلاعیه داده که سال 99 فقط ی کنکور برگزار میشه ک واقعا برای خیلیا فشار هم روانی و مالی زیادی داره از طرفی بعضی دوستان با توجه به این تصمیم سنجش دارن مطابق نظام جدید برای کنکور 99 آماده میشن!

به نظرتون بهتر نیست که سنجش برای 99 دو کنکور برگزار کنه ولی انتخاب شرکت در نظام جدید و یا قدیم دست داوطلب باشه ؟؟؟
      من میتوانم

چون سرشار از انرژی هستم

به خدا توکل دارم، خودم را باور دارم

متمرکز و آرامم ...

11. Top | #146
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Shpilman نمایش پست ها
      سنجش اطلاعیه داده که سال 99 فقط ی کنکور برگزار میشه ک واقعا برای خیلیا فشار هم روانی و مالی زیادی داره از طرفی بعضی دوستان با توجه به این تصمیم سنجش دارن مطابق نظام جدید برای کنکور 99 آماده میشن!

به نظرتون بهتر نیست که سنجش برای 99 دو کنکور برگزار کنه ولی انتخاب شرکت در نظام جدید و یا قدیم دست داوطلب باشه ؟؟؟
      در نهایت همین کارو فکر کنم می کنن یعنی سال 99 دو تا کنکور برگزار می کنن ولی انتخاب اینکه هر کس توی کدوم نظام کنکور بده به عهده ی خودش میشه که بهترین تصمیم خواهد بود

12. Top | #147
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      دوستانی که موافقن تا کنکور تا سال ۱۴۰۰ ادامه پیداکنه تاپیکو اوردم بالا همت کنید در گروهی که بچه های همین انجمن زدن عضو شید باهم تلاش کنیم بلکه کنکور نظام قدیم تا ۱۴۰۰ ادامه پیدا کنه در حق کسی ظلم نشه بچه ها خیلی دارن زحمت میکشن پشتشنو خالی نکنیم تا خدا هم پشتمونو خالی نکنه ....به علت اینکه نمیتونم لینک گروه رو بزارم لطفا خصوصی پیام بدید یا به آقای @sina_hp خصوصی پیام بدید ...در پناه حق

13. Top | #148
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات

لینک گروه تلگرامی کنکور نظام قدیم تا 1400 (عضو گروه بشید)

پ.ن : صرفا جهت اطلاع رسانی (به توصیه دوستان)

14. Top | #149
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      Up

15. Top | #150
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      ميزان و نحوه تاثير سوابق تحصيلي براي پذيرش رشته‌هاي با آزمون در آزمون سراسري سال 1399 و بعد از آن، حداكثر ظرف يك ماه توسط كارگروه بررسي و جمع‌بندي و پس از تصويب در شوراي سنجش و پذيرش دانشجو اطلاع‌رساني خواهد شد.
      تاریخ این حرف داخل سایت سازمان سنجش برای 15/8/97 هست
      امروز 24/9/97 هست
      یعنی 39 روز گذشته ( 9 روز از تاریخی که اعلام کردن) تازه گفتن حداکثر یک ماه !!!
      __________________________________________________ ____________
      کم کم وقتشه یه خبرایی ازشون بشه ، اگر میخواید اعتراضی کنید و کنکورتون دوتا بشه ، دیگه امروز و فردا نکنید چون اگر اینبار مشخص شد که تکلیف 99 و بعداز اون قراره چی بشه ، دیگه اعتراض بی فایده هستا
      " God is that infinite All of which man knows himself to be a finite part "
      |
      خداوند ، آن بی نهایتی است که هر انسانی خودش را یک بخش محدود از آن میداند|

صفحه 10 از 11 نخستنخست ... 91011 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن