خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: آیا از آزمون های آزمایشی قلمچی راضی هستید؟

رأی دهندگان
    115. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • بله

53 46.09%
    • خیر

62 53.91%
    صفحه 45 از 93 نخستنخست ... 3544454655 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 661 به 675 از 1391
    1. Top | #661
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Saeed79 نمایش پست ها
      متاسفانه چیزی که توی این آزمون دیدم انطباق 100 درصدی آزمون با نظام قدیم بود نه نظام جدید
      مثلا :
      توی زیست 11 ام فصل 5 , گلبول های سفید و سلول های بیگانه خوار دو گروه جدا هستند و اصلا زیرمجموعه همدیگه نیستند
      ولی توی نظام قدیم اینطور نیست
      آزمون هم گفته بود سلول سفید بیگانه خوار که ما چنین چیزی نداریم !
      یا مثلا اصلا توی کتاب ما درمورد اینکه معده پرنده چکار میکنه و ... حرفی نزده ولی زیست نظام قدیم گفته
      آزمون هم تست داده بود ...
      و و و ...
      اگه سلول های فاگوسیت گلبول سفید نیستن پس دقیقا چی ان ؟!!
      اگه گلبول های سفید و بیگانه خوار ازهم جدان پس چرا تو کتاب 11 ام تون نوشته ک نوتروفیل ها بیگانه خوار هایی هستند ک از انواع گلبول های سفید هستند ؟!
      اینکه ذره خوار ها (فاگوسیت ) همه شون زیر مجموعه ی گلبول های سفید نیستن با توجه به کتاب شما درسته . چون ماستوسیت ها رو هم ذره خوار معرفی کرده درحالی ک ما همچین چیزی نداریم . ولی اغلب ذره خوار ها زیرمجموعه گلبول های سفیدن (مونوسیت ، ماکروفاژ . نوتروفیل )

ولی اینکه میگی سلول سفید بیگانه خوار وجود نداره کاملا غلطه !! متن کتابتون اینهمه ب گلبول های سفید بیگانه خوار اشاره کرده !!!!

2. Top | #662
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      مدیر برتر

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sina_hp نمایش پست ها

درسته به طور رسمی صحبت نکرده ولی با توجه به شکل و توضیحات اون صفحه میشه تعمیم داد البته بستگی به سوال هم داره
      دقیقا چطوری تعمیم بدی ؟!
      معده ملخ محل جذبه معده ی پرنده محل گوارش نه جذب !

3. Top | #663
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      مدیر برتر

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sara12345 نمایش پست ها
      اگه سلول های فاگوسیت گلبول سفید نیستن پس دقیقا چی ان ؟!!
      اگه گلبول های سفید و بیگانه خوار ازهم جدان پس چرا تو کتاب 11 ام تون نوشته ک نوتروفیل ها بیگانه خوار هایی هستند ک از انواع گلبول های سفید هستند ؟!
      اینکه ذره خوار ها (فاگوسیت ) همه شون زیر مجموعه ی گلبول های سفید نیستن با توجه به کتاب شما درسته . چون ماستوسیت ها رو هم ذره خوار معرفی کرده درحالی ک ما همچین چیزی نداریم . ولی اغلب ذره خوار ها زیرمجموعه گلبول های سفیدن (مونوسیت ، ماکروفاژ . نوتروفیل )

ولی اینکه میگی سلول سفید بیگانه خوار وجود نداره کاملا غلطه !! متن کتابتون اینهمه ب گلبول های سفید بیگانه خوار اشاره کرده !!!!
      منظور من یه چیز دیگه بود
      ویرایش توسط Saeed79 : 18 آذر 1397 در ساعت 17:09

4. Top | #664
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Saeed79 نمایش پست ها
      دقیقا چطوری تعمیم بدی ؟!
      معده ملخ محل جذبه معده ی پرنده محل گوارش نه جذب !
      سوال چی بود؟ ببین دوست عزیز گوارش شیمیایی در معده هر دو انجام ميشه من از کتاب نظام جدید خبر ندارم ولی اگه توی کتاب نظام جدید درباره معده صحبت شده شما می تونی تعمیم بدی قسمت هايي رو بازم دارم می گم بستگی به سوال داره من سوال رو ندیدم تا جواب قاطع بدم
      ویرایش توسط sina_hp : 18 آذر 1397 در ساعت 17:29

5. Top | #665
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      سلام دوستان
      میخواستم بدونم این اردو نوروزی قلمچی چیز بدردبخوری هست یانه؟
      اگه کسی تجربه ای داره ممنون میشم راهنمایی کنه

6. Top | #666
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Saeed744 نمایش پست ها
      سلام دوستان
      میخواستم بدونم این اردو نوروزی قلمچی چیز بدردبخوری هست یانه؟
      اگه کسی تجربه ای داره ممنون میشم راهنمایی کنه
      اگه عید خونتون خیلیییییییییییییییییییییی ییییییی مهمون زیادددد داری راه فرار از شلوغی خوبیه
      آنانکه دستی را که نان‌ شان می‌ داد، گاز گرفتند

محکوم‌ اند به بوسیدن پاهایی که لگدشان می‌ زند!

7. Top | #667
      کاربر نیمه فعال

khejalati
      نمایش مشخصات
      سلام دوستان عزیز
      همونطور که در جریانید بین ۳۰ آذر تا ۲۱ دی آزمونی نخواهیم داشت .
      موسسه دیگه ای در بین این دو تاریخ آزمون برگزار میکنه ؟ ممنون میشم اگه معرفی کنید

8. Top | #668
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      این تستای منتا رو چجوری رایگان میشه پیدا کرد؟

9. Top | #669
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلام دوستان
      نمیدونم این برنامه جدیدی رو که قلمچی داده دقیق مطالعه کردید یا خیر
      ولی واقعا داغونه اصلا معلوم نیست چه جوری برنامه داده برای جمع بندی پیش و پایه هم که دیگه واقع تو زوج درسا و زیست سنگ تموم گذاشته
      چه جور میشه این اشکالات رو به دفتر مرکزی تهران منتقل کرد من تو سایت کلی بالا و پایین کردم چیزی نتونستم بیابم
      “مسولیت زندگیتان را به عهده بگیرید

این را بدانید … فقط شما هستید که میتوانید خودتان را به جایی که میخواهید برسانید، نه هیچکس دیگری”

10. Top | #670
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mr.Green نمایش پست ها
      سلام دوستان
      نمیدونم این برنامه جدیدی رو که قلمچی داده دقیق مطالعه کردید یا خیر
      ولی واقعا داغونه اصلا معلوم نیست چه جوری برنامه داده برای جمع بندی پیش و پایه هم که دیگه واقع تو زوج درسا و زیست سنگ تموم گذاشته
      چه جور میشه این اشکالات رو به دفتر مرکزی تهران منتقل کرد من تو سایت کلی بالا و پایین کردم چیزی نتونستم بیابم
      قشنگ پشت کنکوریارو ندید گرفته.یه بار برنامه درس ریاضیش یا زیستشو نگاه کنید.ریاضی از هر درس سخنیه.یا زیستش یهو دوصفحه از وسط سال سوم اورده.یا شیمی پیش اسیدوبازو تموم کرده بعد تو زوج درسی که خوندید یه درس دیگه گذاشته.واقعا خیلی احمقه این کاظم.حالا برنامه دانش اموزارو ببین خیلی منسجمه.با این برنامه قطعا جمع بندی خوبی نخواهید داشت.دوتا ازمونو ول کنید مثل سال قبل بخونید وگرنه سمبل کاری میشه.
      ?

11. Top | #671
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      این همه میگفتن قلم چی برنامش خوبه
      سال آخر خراب کرد به همه

12. Top | #672
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      آره واقعا آخه کجا دنیا دیدی بیان واسه آزمون بگن یه صفحه از پیش بخون دو صفحه از سوم برای زیست اونم زیستی که تازه کل یه فصلو میخونی بازم نمیتونی به همه سوالاش جواب بدی انقد که ترکیبیه
      ریاضی یه بار از مثلثات میده مال دوم و پیشش هستش مثلثات سوم نیست مشتق رو میده برای یه آزمون بدون اینکه قبلش حد رو بده
      آخه کجا دنیا نوشتن تو دوهفته میشه مشتق رو خوند با دو فصل از هندسه باهم!!!!

این را بدانید … فقط شما هستید که میتوانید خودتان را به جایی که میخواهید برسانید، نه هیچکس دیگری”

13. Top | #673
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mr.Green نمایش پست ها
      آره واقعا آخه کجا دنیا دیدی بیان واسه آزمون بگن یه صفحه از پیش بخون دو صفحه از سوم برای زیست اونم زیستی که تازه کل یه فصلو میخونی بازم نمیتونی به همه سوالاش جواب بدی انقد که ترکیبیه
      ریاضی یه بار از مثلثات میده مال دوم و پیشش هستش مثلثات سوم نیست مشتق رو میده برای یه آزمون بدون اینکه قبلش حد رو بده
      آخه کجا دنیا نوشتن تو دوهفته میشه مشتق رو خوند با دو فصل از هندسه باهم!!!!
      با ریاضی و شیمیش منم مخالفم
      ولی برا زیستش علت اینکه دو صفحه از پیش سه صفحه از دوم پنج صفحه از سوم دادن اگه دقت کنید مطالب مرتبطه
      مثلاً آزمون قبل تو فصل اول زیست پیش به قارچ و هاگ اشاره شده که تو فصل 11 پیش هم هس از این رو ربطش دادن به اون
      من با همین برنامش جلو میرم با این تفاوت که رو خودم مثل برنامه فشار نمیارم
      تو هر درسی به بودجه آزمون رسیدم که فبها نرسیدم نگهش میدارم تو بازه های دیگه مطالعش کنم
      آزمون اصلاااااااااااا مهم نیس نه رتبش درسته نه ترازش کلی هم تقلب صورت میگیره سر جلسه
      مهم رسیدن به بودجه کنکوره که اونشو میرسیم نگران نباشید
      اگه یه ذره وسواس به خرج ندین مشکلتون با برنامه حل میشه

14. Top | #674
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dahi نمایش پست ها
      دوستان برای آزمون ۲۱دی حدوپیوستگی هم میاد؟
      چون چندتا صفحه داده که مربوط به فصل حدوپیوستگی میشه...
      جمع بندی پیش یک هست این آزمون درسته؟یعنی احتمال و مشتق و مثلثات و تابع یا چیز دیگه ای هم باید خونده بشه...!؟
      @Mr.Green
      @sahar123

بخون اصن توجه نکن که دادن چون مگه میشه بدون خوندن حد به سوالات مشتق جواب داد
      برای قلمچی از اونجاهایی هم که نگفته باید بخونی نکنه سوال ندن !!!

15. Top | #675
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dahi نمایش پست ها
      دوستان برای آزمون ۲۱دی حدوپیوستگی هم میاد؟
      چون چندتا صفحه داده که مربوط به فصل حدوپیوستگی میشه...
      جمع بندی پیش یک هست این آزمون درسته؟یعنی احتمال و مشتق و مثلثات و تابع یا چیز دیگه ای هم باید خونده بشه...!؟
      @Mr.Green
      @sahar123
      والا اساساً که باید باشه چون خب حد و پیوستگی قبل مشتق باید خونده بشه ولی معلوم نیس چه برنامه ی مزخرفیه مشتقو آزمون دادن ولی حد مونده بعد مشتق خونده شه
      ولی شما بخونید کاری به آزمون نداشته باشین
      فقط سعی کنین مباحث مرتبطو با هم بخونید مثلا تو تابع پیش هر چی هس مطالبی که تو پایه هم اومده اونا رو هم دقیق بخونین
      نه دیگه همون مباحثه فقط گفتم با پایه هم پیش برید هماهنگ با پیش دانشگاهی

صفحه 45 از 93 نخستنخست ... 3544454655 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن