خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 48
    1. Top | #31
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سجادجان داداش این بنده خدارو پشمکم حساب نمیکنن
      من در جامعه ای زندگی میکنم که در آن مشکلات بیداد میکند و خدایی دارم که مرا در همه ی مشکلات یاری میکند آری این است زندگانی من......

2. Top | #32
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      زمان کنکور امسال تغییر نمی کنه

3. Top | #33
      همکار سابق انجمن
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saj8jad نمایش پست ها
      سرپرست معاونت آموزش متوسطه در گفت‌وگو با فارس:
      سازمان سنجش فقط چند روز زمان کنکور را تغییر داد/ می‌توان کنکور را در مرداد برگزار کرد
      سرپرست معاونت آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش گفت: سازمان سنجش فقط چند روزی زمان کنکور را تغییر داد ولی معتقدیم که می‌تواند به شکلی عمل کند که کنکور در مردادماه برگزار شود.

عبدالرسول عمادی سرپرست معاونت آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش در گفت‌وگو با خبرنگار آموزش و پرورش خبرگزاری فارس در خصوص گلایه دانش‌آموزان پایه دوازدهم به اینکه فرصت برای آماده‌سازی برای کنکور را ندارند، اظهار کرد: سازمان سنجش فقط چند روزی زمان کنکور را تغییر داد ولی معتقدیم که می‌تواند به شکلی عمل کند که کنکور در مردادماه برگزار شود؛ البته آنها به دلیل برنامه‌های خاصی که خودشان دارند و تشخیصی که می‌دهند، زمان کنکور را خیلی تغییر ندادند.
      وی ادامه داد: امتحانات نهایی تا پایان خرداد ماه ادامه دارد و زمان کنکور اواسط خرداد ماه شده است که تنها فرصت ۲ هفته‌ای برای دانش‌آموزان وجود دارد؛ ما در آموزش و پرورش نمی‌توانیم زمان امتحانات نهایی را تغییر دهیم چون قانون قطعی و مصوب مجلس است ولی سازمان سنجش می‌تواتند زمان کنکور را بالا و پایین کند.
      عمادی با بیان اینکه در سال جدید حدود ۸۵ درصد صندلی دانشگاه‌ها از طریق سوابق تحصیلی تکمیل می‌شود، گفت: با توجه به اینکه حجم فعالیت کنکور کمتر می‌شود و نیاز به شرکت تعداد زیادی از داوطلبان در کنکور نیست، سازمان سنجش می‌تواند کنکور را در مرداد ماه برگزار کند تا فاصله بین امتحانات نهایی و کنکور بیشتر شود.

انتهای پیام/
      ببیچاره بچه هایی ک امسال کنکور دارن بین آموزش پرورش و سنجش گیر کردن امسال فک کنم تاریخی ترین سال کنکور بشه با این بی کفایتی های مسوولین اسمشون تو تاریخ ثبت میشه

4. Top | #34
      کاربر باسابقه

Sheytani
      نمایش مشخصات
      سرپرست معاونت آموزش متوسطه در گفت‌وگو با فارس:
      سازمان سنجش فقط چند روز زمان کنکور را تغییر داد/ می‌توان کنکور را در مرداد برگزار کرد
      سرپرست معاونت آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش گفت: سازمان سنجش فقط چند روزی زمان کنکور را تغییر داد ولی معتقدیم که می‌تواند به شکلی عمل کند که کنکور در مردادماه برگزار شود.

عبدالرسول عمادی سرپرست معاونت آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش در گفت‌وگو با خبرنگار آموزش و پرورش خبرگزاری فارس در خصوص گلایه دانش‌آموزان پایه دوازدهم به اینکه فرصت برای آماده‌سازی برای کنکور را ندارند، اظهار کرد: سازمان سنجش فقط چند روزی زمان کنکور را تغییر داد ولی معتقدیم که می‌تواند به شکلی عمل کند که کنکور در مردادماه برگزار شود؛ البته آنها به دلیل برنامه‌های خاصی که خودشان دارند و تشخیصی که می‌دهند، زمان کنکور را خیلی تغییر ندادند.
      وی ادامه داد: امتحانات نهایی تا پایان خرداد ماه ادامه دارد و زمان کنکور اواسط خرداد ماه شده است که تنها فرصت ۲ هفته‌ای برای دانش‌آموزان وجود دارد؛ ما در آموزش و پرورش نمی‌توانیم زمان امتحانات نهایی را تغییر دهیم چون قانون قطعی و مصوب مجلس است ولی سازمان سنجش می‌تواتند زمان کنکور را بالا و پایین کند.
      عمادی با بیان اینکه در سال جدید حدود ۸۵ درصد صندلی دانشگاه‌ها از طریق سوابق تحصیلی تکمیل می‌شود، گفت: با توجه به اینکه حجم فعالیت کنکور کمتر می‌شود و نیاز به شرکت تعداد زیادی از داوطلبان در کنکور نیست، سازمان سنجش می‌تواند کنکور را در مرداد ماه برگزار کند تا فاصله بین امتحانات نهایی و کنکور بیشتر شود.

انتهای پیام/
      رکورد دار حاشیه شده این کنکور لعنتی 98 / فکر نکنم بیش از 1 هفته تغیرش بدن
      برای انکس
      که ایمان دارد ناممکن وجودندارد/دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی کرمان
      اگر بتوانم یک دل را از شکستن باز دارم،به بیهودگی زندگی نخواهم کرد .
      اگر یارای آن داشته باشم که یک تن را از رنج برهانم ، یا دردی را تسکین بخشم ، یا انسانی تنها را یاری کنم، که دیگر بار بسوی شادی بازگردد ، به عبث زندگی نخواهم کرد
      من برای این هدف می خواهم پزشک شوم

5. Top | #35
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Melikamg نمایش پست ها
      ببیچاره بچه هایی ک امسال کنکور دارن بین آموزش پرورش و سنجش گیر کردن امسال فک کنم تاریخی ترین سال کنکور بشه با این بی کفایتی های مسوولین اسمشون تو تاریخ ثبت میشه

سال 98 تاریخی قراره بشه ، سال 99 هم تاریخی تر میشه
      #مسئول_مغز_فندوقی

6. Top | #36
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ali.asghar نمایش پست ها

رکورد دار حاشیه شده این کنکور لعنتی 98 / فکر نکنم بیش از 1 هفته تغیرش بدن
      از این ستون به اون ستون فرجه (!)

7. Top | #37
      همکار سابق انجمن
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات

سال 98 تاریخی قراره بشه ، سال 99 هم تاریخی تر میشه
      #مسئول_مغز_فندوقی
      چرا 99؟؟؟ دیگه نظام قدیم برگزار نمیشه

8. Top | #38
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      هیچ چیز صد در درصدی نیست

9. Top | #39
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      همین جوری! ، معلوم نیست قراره بشه یا نشه

10. Top | #40
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      مگه ما 11 تا درس رو امتحان ندادیم و چند هفته بعدش کنکور؟

11. Top | #41
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط maryam23 نمایش پست ها
      مگه ما 11 تا درس رو امتحان ندادیم و چند هفته بعدش کنکور؟
      برای ما سال چهارم 4 درس نهایی بود ،برای دوازدهمی ها 11درس نهایی.

12. Top | #42
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      الان که فکر میکنم / من دنبال علاقه خودم که زیست بود اومدم تجربی (البته از عربی فراریم هااا) اما الان فکر میکنم واقعا عملا 3 سال زحمت تو این راه و کباب شدن دست چند تا ناشی کله گنده واقعا ظلمه ... کاش ههمین میرفتم رشته فنی درسته علاقه بهش نداشتم اما حداقل 3 سال رو جوونی میکردم و شاد بودم بدون استرس....
      - شب میخوابن بلند میشن میگن فلان شه بهمان شه (اصن از اون وقتی که سنجش واس خودش محدوده و سازمان ایجاد کرد دودستگی میان اموزش پرورش و سنجش ایجاد شد . )

خود اموزش پرورش سنجش و کنکور رو مافیا میدونه (البته شکی در این مورد نیس) اما اخه داداش ارگان تو خیلی خوبهههه؟
      شما قضاوت کنین تو مدارس فرقی بین دانش اموزا مگه جلوه گری نمیکنه . خب دیگه طرفی که ننه بابای با نفوذ داره معلومه که با یه زنگ و سلام علیک معدلش میشه 20 . اون یکی هم که شب و روز رو زحمت کشیده میشه مثلا 19.60

درضمن اصلن امسال ریا نباشه دانش اموزای دوازدهم جسدشون رو میندازن پایه جلسه کنکور ... میگی چرا ؟
      - خب ماه رمضون که اردیبهشت و یه کمی تو خرداده
      - امتحان های خرداد که همه مستحضر هستین
      و اون استرس ناشناس بودن کنکور جدید هم که یه طرف
      و منابع کمک درسی که بیشتر دانش اموزا استفاده کردن ازمایش نشدس (یعنی هنوز چاپ اولشون بوده و امتحان پس ندادن اونم کتابایی که تو 3 ماه تالیف شدن)

انا للالله و انا الیه راجعون . (چراغارو خاموش کنین دلارو ببرین کلاسهای هنرو و ورزش ابتداییی گار بار گران بوووودی و رفتی)
      ویرایش توسط Mohamad_R : 18 آذر 1397 در ساعت 02:39

13. Top | #43
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      وای یعنی میشه مرداد برگزار بشه؟؟؟

14. Top | #44
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      UP
      !LOSE YOURSELF IN SCIENCE

15. Top | #45
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نکنید این کارو
      نکنید این کارو
      نکنید این کارو
      بذارید تموم شه راحت شیم اه

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)