خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 11 از 11
    1. Top | #1
      در انتظار تایید ایمیل

bi-tafavot
      نمایش مشخصات

تجربه مشاوره از آکا 100

سلام
      یه موسسه کنکوری هست ب نام آکا 100..
      من هیچ وقت ندیدم حرفی راجع ب این موسسه توی انجمن کنکور زده بشه..ینی اصلا موسسه ی مطرحی نیست؟
      تجربه مشاوره از این موسسه رو داشتید؟
      من یه سر زدم ب سایتشون و فایل صوتی دلایل برتریشون، ب نظرم فوق العاده میومد..ولی میخوام تجربه شما رو بدونم..
      میخوام کل سال رو با این موسسه پیش برم..لطفا نظر بدید
      ویرایش توسط L3Ili.m : 16 آذر 1397 در ساعت 15:16

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      من که نمیشناسمش ولی از ما به شما نصیحت ، توی این گرونی و وضعیت مزخرف اقتصادی انقدر پولای خودتون یا خانوادتون رو نریزید توی حلق مشاور ها ، باورکنید بهترین مشاور برای خودتو ن، خودتونید ، خودتون میدونید کی خوابتون میاد کی بیدارید کی دعوا دارید کی غمگینید کی با خانواده بحث میکنید ، اخلاق بابا و مامان و خانوادتون باهاتون چطوره و رفتار شما بااونا چطوره ولی مشاور هیچی نیمدونه و شما رو یک ربات فرض میکنه ک باید برنامشو اجرا کنید ...
      " God is that infinite All of which man knows himself to be a finite part "
      |
      خداوند ، آن بی نهایتی است که هر انسانی خودش را یک بخش محدود از آن میداند|

3. Top | #3
      در انتظار تایید ایمیل

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      منم اتفاقا به هیچ مشاوری نمیتونم اعتماد کنم ولی وقتی یه سر ب سایتشون و فایل صوتی دلایل برتریشون زدم،ب کل نظرم عوض شد..
      درسته هرکسی بهترین مشاور خودش هست،منم وضع و شرایطمو از همه بهتر میدونم و فک میکنم تو این شرایطی که دارم مشاوره گرفتن بهترین کار باشه.
      اگه کاری نکنم و به همین شعارا گوش بدم عین پارسال ب فنا میرم..بخاطر تمام شکستای عمرم دارم افسردگی شدید میگیرم..

نقل قول نوشته اصلی توسط AceTaminoPhen نمایش پست ها
      من که نمیشناسمش ولی از ما به شما نصیحت ، توی این گرونی و وضعیت مزخرف اقتصادی انقدر پولای خودتون یا خانوادتون رو نریزید توی حلق مشاور ها ، باورکنید بهترین مشاور برای خودتو ن، خودتونید ، خودتون میدونید کی خوابتون میاد کی بیدارید کی دعوا دارید کی غمگینید کی با خانواده بحث میکنید ، اخلاق بابا و مامان و خانوادتون باهاتون چطوره و رفتار شما بااونا چطوره ولی مشاور هیچی نیمدونه و شما رو یک ربات فرض میکنه ک باید برنامشو اجرا کنید ...
      ویرایش توسط L3Ili.m : 16 آذر 1397 در ساعت 15:37

4. Top | #4
      در انتظار تایید ایمیل

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      منم تاحالا اسمشو نشنیدم
      تازه اومده؟

5. Top | #5
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط L3Ili.m نمایش پست ها
      منم اتفاقا به هیچ مشاوری نمیتونم اعتماد کنم ولی وقتی یه سر ب سایتشون و فایل صوتی دلایل برتریشون زدم،ب کل نظرم عوض شد..
      درسته هرکسی بهترین مشاور خودش هست،منم وضع و شرایطمو از همه بهتر میدونم و فک میکنم تو این شرایطی که دارم مشاوره گرفتن بهترین کار باشه.
      اگه کاری نکنم و به همین شعارا گوش بدم عین پارسال ب فنا میرم..بخاطر تمام شکستای عمرم دارم افسردگی شدید میگیرم..
      از این کلیپ ها و صداها زیاد هست ، مثلا موسسه مکتبستان ، یه روزی عالی بود ، مشاوه خوب ، آدمای خوب ، ولی الان چی؟کلا آقای کاویانی دنبال پول جمع کردن شده ، مدام فکر اینه کتاب خودش و یا پکیج هاشو بفروشه و خییییلی هم خوب بلده سخنرانی کنه ، چ انگیزشی چ درسی!!! جا داره بگم مکتبستان یکی از مشهورترین موسسه ها هست.
      اگر مشکل مالی نداری ، با هر مشاوری راحتی ارتباط برقرار کنه ولی اینو یادت باشه ، مشاور ، مثل گواهینامه میمونه ، هیییچ بدردیت نمیخوره توی رانندگی ، فقط وقتی پلیس جلوتو بگیره نشونش میدی ! اصل خودتی که باید بخوانی و تلاش کنی وگرنه اون یه پولی میگیره ، یه برنامه رو کاغذ مینویسه بهت میده ، نهایت یک هفته هم حواسش بهت هست ، بعدش سرد و سرتر میشه و خودت میمونی و کتابا و برنامه ات ، اونو پول بچه های بدبخت و عشق و حال
      مشاور بد نیست ولی اصل خودتی ! یادت نره.
      |

6. Top | #6
      در انتظار تایید ایمیل

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      ببنید بنده کاری ب کلیپا و صداها ندارم...من منظورم شرایط مشاوره ای این موسسه هست که ب نظرم فوق العاده اومد..
      شما یه سر ب سایتش بزن بعدش باهم بحث میکنیم..یکی از شرایط مشاوره ای شون این هست که مشاوران دوهفته با دانش آموز کارمیکنن،درصورت عدم رضایت هزینه تمام و کمال برگردونده میشه..

از این کلیپ ها و صداها زیاد هست ، مثلا موسسه مکتبستان ، یه روزی عالی بود ، مشاوه خوب ، آدمای خوب ، ولی الان چی؟کلا آقای کاویانی دنبال پول جمع کردن شده ، مدام فکر اینه کتاب خودش و یا پکیج هاشو بفروشه و خییییلی هم خوب بلده سخنرانی کنه ، چ انگیزشی چ درسی!!! جا داره بگم مکتبستان یکی از مشهورترین موسسه ها هست.
      اگر مشکل مالی نداری ، با هر مشاوری راحتی ارتباط برقرار کنه ولی اینو یادت باشه ، مشاور ، مثل گواهینامه میمونه ، هیییچ بدردیت نمیخوره توی رانندگی ، فقط وقتی پلیس جلوتو بگیره نشونش میدی ! اصل خودتی که باید بخوانی و تلاش کنی وگرنه اون یه پولی میگیره ، یه برنامه رو کاغذ مینویسه بهت میده ، نهایت یک هفته هم حواسش بهت هست ، بعدش سرد و سرتر میشه و خودت میمونی و کتابا و برنامه ات ، اونو پول بچه های بدبخت و عشق و حال
      مشاور بد نیست ولی اصل خودتی ! یادت نره.

7. Top | #7
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      ببنید بنده کاری ب کلیپا و صداها ندارم...من منظورم شرایط مشاوره ای این موسسه هست که ب نظرم فوق العاده اومد..
      شما یه سر ب سایتش بزن بعدش باهم بحث میکنیم..یکی از شرایط مشاوره ای شون این هست که مشاوران دوهفته با دانش آموز کارمیکنن،درصورت عدم رضایت هزینه تمام و کمال برگردونده میشه..
      فعلا حوصله و وقت سر زدن بهش رو ندارم ، بعدا یادم موند چشم
      این شرایط ، خیلی از موسسه ها دارن ، موسسه تیک هم فکر میکنم داره ، حتی خود مکتبستان هم داره ، همشون اطمینان رضایت میدن و اگرراضی نبودین پولتون رو پس بدن ، ولی خب نه کسی روش میشه بعداز دو هفته سروکله زدن و دیده شدن بهشون بگه خب راضی نبودم پولمو بدید ، نه اونا به این راحتیا قبول میکنن ک پول رو بدن ، اینا سیاست هست ، تهش میگن خب حالا یه هفته دیگه وایسا ، یا اصن مشاورتو عوض میکنیم
      بیخیالش حالا ، امیدوارم اگر انتخابشون کردی ، به آرزویی که داری برسی
      |

8. Top | #8
      در انتظار تایید ایمیل

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      والا من ندیدم موسسات دیگه با صراحت همچین شرطی رو توی سایتشون ذکر کنند..بعدشم چرا روم نشه پولمو پس بگیرم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟
      قبلا بزور پولمو از قلم گرفتم،هرجای دیگه هم حس کنم حقمو میخورن کم نمیارم
      موسسه ماراتن 100هم دقیقا ساز و کارش همینطوره..
      فعلا حوصله و وقت سر زدن بهش رو ندارم ، بعدا یادم موند چشم
      این شرایط ، خیلی از موسسه ها دارن ، موسسه تیک هم فکر میکنم داره ، حتی خود مکتبستان هم داره ، همشون اطمینان رضایت میدن و اگرراضی نبودین پولتون رو پس بدن ، ولی خب نه کسی روش میشه بعداز دو هفته سروکله زدن و دیده شدن بهشون بگه خب راضی نبودم پولمو بدید ، نه اونا به این راحتیا قبول میکنن ک پول رو بدن ، اینا سیاست هست ، تهش میگن خب حالا یه هفته دیگه وایسا ، یا اصن مشاورتو عوض میکنیم
      بیخیالش حالا ، امیدوارم اگر انتخابشون کردی ، به آرزویی که داری برسی

9. Top | #9
      کاربر حرفه ای

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      01-2-300x300.jpgشگرد شون اینه
      تضمین دادن
      رتبه برتر های سال گذشته
      نمایش نتایج افرادی که اصلا وجود خارجی ندارند
      مشاوره با دانشجو هایی که بعضا حتی دانشگاه را از نزدیک ندیده اند ولی در کسوت پزشک و دندانپزشک دارن میلیونی از راه مشاوره به جیب میزنن شگرد تمام موسساتی هستش که دارن بچه مردم رو سرکیسه میکنن
      یه جا شنیدم مادر هایی که طلاهاشونو فروختن رفتن برای بچشون دی وی دی کنکور آسان است رو خریدن ولی حیف حیف حیف
      نه مشاور نه دی وی دی نه کتاب هیچکدومشون به اندازه اراده شخصی مثل عبدالله ویسی حسین بصیر رستگار رحمانی و امثالهم نمیتونه عرض اندام کنه

10. Top | #10
      در انتظار تایید ایمیل

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      شما دارید یه نسخه روتین و تکراری رو واسه همه میپیچی..
      من شرایطم خیلی بحرانیه..دایم برنامه مینویسم و دور میریزم چون ترس از نتایج قبلی دارم..نتایج قبلی داره مجددن باعث افسردگیم میشه..این چندروز رو همش میخوایدم الکی الکی..مدیر حوزه مون تماس گرفته میگه چته چرا افت ترازت 1000تایی داشتی...
      واقعا سردرگم موندم و نمیدونم تکلیفمو ولی چیزی که میدونم اینه که به شعارای شما گوش ندم..و باور داشته باشم همه ی مشاورا بد نیستن..
      میدونم مهم اراده ی منه ولی دیگه نمیخوام این مسیر رو تنها و با ترس و استرس جلو برم چون اگه بازم ببازم کللن میبرم..
      اراده ی من خیلی قویه ولی الان میترسم از مسیر و تکرار نتایج قبلی..

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      شما دارید یه نسخه روتین و تکراری رو واسه همه میپیچی..
      من شرایطم خیلی بحرانیه..دایم برنامه مینویسم و دور میریزم چون ترس از نتایج قبلی دارم..نتایج قبلی داره مجددن باعث افسردگیم میشه..این چندروز رو همش میخوایدم الکی الکی..مدیر حوزه مون تماس گرفته میگه چته چرا افت ترازت 1000تایی داشتی...
      واقعا سردرگم موندم و نمیدونم تکلیفمو ولی چیزی که میدونم اینه که به شعارای شما گوش ندم..و باور داشته باشم همه ی مشاورا بد نیستن..
      میدونم مهم اراده ی منه ولی دیگه نمیخوام این مسیر رو تنها و با ترس و استرس جلو برم چون اگه بازم ببازم کللن میبرم..
      اراده ی من خیلی قویه ولی الان میترسم از مسیر و تکرار نتایج قبلی..
      من این گروه رو نمیشناسم ولی برای کنکور خودم از تیک مشاور گرفتم..واقعا ازشون راضیم..خیلی کارشون درسته..من قصدم تبلیغ نیست ولی دوست دارم بتونم به بقیه هم کمک کنم و اونا هم بتونن به موفقیت برسند
      من گفتم، دیگه انتخاب مشاور و گروه بر عهده خودتون

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن