خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 48
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط dggr نمایش پست ها
      این که شما بی ادبی کردی و تهمت بی اساس به من زدی واقعا جای تاسف داره
      حالا من املای یک کلمه رو اشتباه نوشتم و قبول میکنم اشتباهمو
      اما شما که "فیک" نیستید و من رو "تبلیغ کننده" میدونید بهتره بدونید رفتارتون شایسته نبوده
      در ضمن من نظرمو کاملا محترمانه توی پستی که نوشتم بیان کردم و این شما بودید که این تشر زدن رو شروع کریدید
      اگر فكر مي كنيد، بدين شكل هستش و بي اساس بوده
      من از شما عذرخواهي مي كنم.
      اما باور كنيد طي حدود يك سال و نيمي كه اينجا بودم، مدام ديدم كاربرهاي فيك چه مغالطه و فرافكني در انجمن داشتن.

حالا اگر بازم فكر مي كنيد تأثير معدل به حقه، همينجا انجمن مصاحبه اميرحسين رضايي رو بخونيد كه از سمپاد اخراج شد...

رستگار رحماني هم يكبار با رتبه دورقمي از شريف بخاطر غيبت خدمت محروم شد و هزاران مشكل ديگه من جمله معدل بسيار پايين...
      واقعا چه كسي مي تونه ادعا كنه كه حقشون نبود الان رزيدنت مغزواعصاب باشن ايشون؟!

معدل كتبي من حدود 19.5 هست و پيش دانشگاهي اشتباه نكنم 18.02، ادعايي ندارم بگم فوق العاده هستم يا مانند شما تراز 7000 ميارم، خير...

سال گذشته كه قلمچي بودم، حدود 6700 تا 6900 مياوردم و هيچوقتم به 7000 نرسيدم حالا بنابر تنبلي خودم.
      Mathematics, rightly viewed, possesses not only truth, but supreme beauty—a beauty cold and austere, like that of sculpture, without appeal to any part of our weaker nature, without the gorgeous trappings of painting or music, yet sublimely pure, and capable of a stern perfection such as only the greatest art can show. The true spirit of delight, the exaltation, the sense of being more than Man, which is the touchstone of the highest excellence, is to be found in mathematics as surely as poetry

2. Top | #17
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saj8jad نمایش پست ها
      آفرین ، خیلی خوبه ، تبریک میگم بهت
      من ادعایی ندارم که چیزی رو میدونم یا نمیدونم ، بخاطر اون حرفت اینو گفتم ، قبول کن واقعا حرف سطحی و نسنجیده ای زدی
      شما (نوعی) پولدارم باشی و بهترین معلم و مشاور رو هم که داشته باشی تا وقتی خودت زحمت نکشی و آستین بالا نزدی ، اون پول و معلم و مشاور هیچکار نمیتونن برات بکنن و هیچ نتیجه ای برات به ارمغان نمیارن
      درسته قبول دارم فلسفه کنکور با امتحانات نهایی به کلی فرق میکنه و ...

اما در مورد کسانی که معدل پایین دارن احیانا ، کسی که 3 سال زحمت کشیده طبیعیه که اون سال آخر کار به شدت براش ساده تر خواهد به نسبت کسی که 2 سال نخونده و در عرض 1 سال بخواد دروس 3 سال رو بخونه و طبیعتا فشار و استرس بسیار زیادی رو باید متحمل بشه ، به نظر من کسی که بتونه از پس این مهم بر بیاد و تو 1 سال مباحث 3 سال رو بخونه و رتبه خوبی هم کسب کنه بدون اغراق حقشه بهترین دانشگاه رو بره ، حالا میخواد معدلش 10 باشه میخواد 20 باشه ، مهم نیست ، همین آلبرت خودمون (اینشتین) شما نمرات دوره دبیرستانش رو یه چک بزنی تعجب میکنی ، میتونی الان بگی نخیر من نظریه نسبیت عام و خاص ایشون رو قبول ندارم چون تو دبیرستان دانش آموز تنبلی بوده و اصلا هم لایق جایزه نوبل فیزیکی که سال 1921 گرفته نیست!

چشم ها را باید شست جور دیگر باید دید دوست من
      درسته
      من منظورم این بود که من باید برای یه اشکال درسی مشاوره ای یا هر چیزی بیام با 20 نفر صحبت کنم و بعد خودم نتیجه بگیرم اما اونی که امکانات مالی کافی داره کافیه اراده کنه تا مطالب اماده براش تدریس بشن و بهترین مشاور ها رو داشته باشه (امکانات مالی قطعا منظورم توانایی شرکت تو کلاس یا قلم و مشاور نیست، منظورم توانایی اینه که کسی بهترین معلم ها رو در اختیار داشته باشه)
      اینم حرف منطقی هست اما هستن کسایی که معدشون بالاست و کنکور خوب نمیدن (چون یه امتحان 4 ساعتس دیگه) و بر عکس یعنی معدل پایین دارن اما کنکورو حالا خوب میدن و من میگم این باید یکم تعدیل بشه
      ویرایش توسط dggr : 16 آذر 1397 در ساعت 18:29

3. Top | #18
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MyDestiny نمایش پست ها

اگر فكر مي كنيد، بدين شكل هستش و بي اساس بوده
      من از شما عذرخواهي مي كنم.
      اما باور كنيد طي حدود يك سال و نيمي كه اينجا بودم، مدام ديدم كاربرهاي فيك چه مغالطه و فرافكني در انجمن داشتن.

حالا اگر بازم فكر مي كنيد تأثير معدل به حقه، همينجا انجمن مصاحبه اميرحسين رضايي رو بخونيد كه از سمپاد اخراج شد...

رستگار رحماني هم يكبار با رتبه دورقمي از شريف بخاطر غيبت خدمت محروم شد و هزاران مشكل ديگه من جمله معدل بسيار پايين...
      واقعا چه كسي مي تونه ادعا كنه كه حقشون نبود الان رزيدنت مغزواعصاب باشن ايشون؟!

معدل كتبي من حدود 19.5 هست و پيش دانشگاهي اشتباه نكنم 18.02، ادعايي ندارم بگم فوق العاده هستم يا مانند شما تراز 7000 ميارم، خير...

سال گذشته كه قلمچي بودم، حدود 6700 تا 6900 مياوردم و هيچوقتم به 7000 نرسيدم حالا بنابر تنبلي خودم.
      من عذر میخوام از شما، اما واقعیتش از این که گفتید من تبلیغ میکنم و فیکم خیلی دلخور شدم و بابت برخوردم عذر میخوام
      من نمیگم کسی که معدلش پایینه نره پزشکی تهران! امثال رستگار رحمانی نابغه هایی هستند که باید قدرشون رو دونست
      حرفم اینه کسایی هستن که معدلشون مثلا 20 هست اما ازمون کنکورو خوب نمیدن و میرن پشت کنکور میمونن و یا یه رشته داغون میزنن و در نهایت مجبورن صرف نظر کنن از دانشگاه خوب و اینا و برن دنبال شغل ازاد
      اکه این قانون این طوری باشه که افرادی که بین تراز معدل و تراز کنکور اون درسشون انحراف زیادی هست بدون تاثیر معدل اما اگه نزدیک بود تاثیر قطعی باعث میشه این مثالایی که زدین بدون احتساب معدلم اون چیزی که میگین بتونن برن

4. Top | #19
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      درسته
      من منظورم این بود که من باید برای یه اشکال درسی مشاوره ای یا هر چیزی بیام با 20 نفر صحبت کنم و بعد خودم نتیجه بگیرم اما اونی که امکانات مالی کافی داره کافیه اراده کنه تا مطالب اماده براش تدریس بشن و بهترین مشاور ها رو داشته باشه (امکانات مالی قطعا منظورم توانایی شرکت تو کلاس یا قلم و مشاور نیست، منظورم توانایی اینه که کسی بهترین معلم ها رو در اختیار داشته باشه)
      اینم حرف منطقی هست اما هستن کسایی که معدشون بالاست و کنکور خوب نمیدن (چون یه امتحان 4 ساعتس دیگه) و بر عکس یعنی معدل پایین دارن اما کنکورو حالا خوب میدن و من میگم این باید یکم تعدیل بشه
      از این بعد بخوایم به موضوع نگاه کنیم گفتار شما درسته
      به هر حال عدالتی وجود نداره و نداشته ، نه تنها در زمینه کنکور بلکه در همه زمینه ها همینطوره

5. Top | #20
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      حالا واقعا ممکنه تاریخشو عقب بندازن؟

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من عذر میخوام از شما، اما واقعیتش از این که گفتید من تبلیغ میکنم و فیکم خیلی دلخور شدم و بابت برخوردم عذر میخوام
      من نمیگم کسی که معدلش پایینه نره پزشکی تهران! امثال رستگار رحمانی نابغه هایی هستند که باید قدرشون رو دونست
      حرفم اینه کسایی هستن که معدلشون مثلا 20 هست اما ازمون کنکورو خوب نمیدن و میرن پشت کنکور میمونن و یا یه رشته داغون میزنن و در نهایت مجبورن صرف نظر کنن از دانشگاه خوب و اینا و برن دنبال شغل ازاد
      اکه این قانون این طوری باشه که افرادی که بین تراز معدل و تراز کنکور اون درسشون انحراف زیادی هست بدون تاثیر معدل اما اگه نزدیک بود تاثیر قطعی باعث میشه این مثالایی که زدین بدون احتساب معدلم اون چیزی که میگین بتونن برن
      تمامي حرف هاتون رو قبول دارم.
      آموزش و پرورش نه بايد كاري كنه كه معدل هاي بالا ناديده گرفته بشن،
      نه طوري باشه كه معدل هاي پايين بهشون ظلم بشه.

متأسفانه آموزش و پرورش به تنهايي نه قدرت استدلال و تفكر چنين رويكردي رو داره و نه زير ساختش رو...

باور كنيد اگر امتحانات نهايي توسط سنجش برگزار ميشد، من خودم از حاميان سرسخت تأثير قطعي مي بودم...
      چرا كه تنها سازمان سنجش توانايي تفكيك رو در نمرات نهايي مي تونه بوجود بياره.

به نظرم بهتره آموزش و پرورش مادامي كه هست، تنها يك نهاد تربيتي و تعليمي باقي بمونه.
      Mathematics, rightly viewed, possesses not only truth, but supreme beauty—a beauty cold and austere, like that of sculpture, without appeal to any part of our weaker nature, without the gorgeous trappings of painting or music, yet sublimely pure, and capable of a stern perfection such as only the greatest art can show. The true spirit of delight, the exaltation, the sense of being more than Man, which is the touchstone of the highest excellence, is to be found in mathematics as surely as poetry

7. Top | #22
      نفر برتر کنکور

نمایش مشخصات
      قبول دارم کسی که چندین سال تلاش میکنه با کسی که یک ساله میخونه برابر نیست.ولی مگه امتحان نهایی چی رو ثابت میکنه؟چهار تا نمونه سوال حفظ کنی میری بیست میگیری دیگه ولی باز کنکور سوالات مفهومی تری داره.به نظرم بهترین کار اینکه برای امتحان نهایی یه حداقل نمره ای تعیین بشه تا فرد مجاز بشه در کنکور شرکت کنه وگرنه معدل۲۰ با ۱۹.۹۹ که پنج هزار رتبه تفاوت دارن،خیلی فرق نداره.
      درضمن واقعا امکانات خیلی خاص برای کنکور لازم نیست.یه کمک درسی میگیری درسنامه میخونی بعدم تست میزنی همینه دیگه

8. Top | #23
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      خعلی خوبه ک
      کاش واقعا عقب بیوفته

9. Top | #24
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      این که چند صد نفر دارن تقلب میکنن یا نظام قدیم و جدید ایرادی به حرف من وارد نمیکنه
      در ضمن واسه سه سال گفتم دهم یازدهم و دوازدهم اگه معدل قطعی بشه و کنکور یه تاثیر 30 40 درصدی داشته باشه کسایی که حقشونه به دانشگاه های بهتر میرسن نه کسایی که یه ساله با دوپینگ معلم های خفن و رتبه های خوب بالا میان
      همین دیگه ! شما که میگی درس خونی و بچه درس خونی دیگه چرا از کنکور باید بترسی ؟ هان ؟! از استرس یا هر هزار علت دیگه ای سرجلسه ممکنه خوب در نیاد؟ خوب حالا عین همین می مونه که یه داوطلب کنکور دیگه با هزار مشکل زندگی روبر باشه و معدل خوب در نیاد .... طوری شما حرف می زنید که اگه کسی ول بوده و الافی کرده و دنبال ولگردی بوده سر کنکور نیاد رتبه بیاره ! خوب اونها که اصلا مهم نیستن و رتبه در حد خودشون رو میارن و لی کسایی که اهل روستا و یا خانواده های که مشل داشتند ( مثل یکی از کاربران محترم همین انجمن که بنده خدا در خون های 40 متری جای درس خوندن هم نداشت ) باید محروم باشند از حق برابر ؟
      در ضمن به قول شما معلم های خفن و دوپینگ که مطرح کردید : با اول جمله ای که گفتید بچه های که درس خونده باشند و تلاش کرده باشن که منافات ماهوی داره ! و از طرفی همین بچه های که حالا دسترسی به دوپینگ و معلم های خفن ندارند چی کار کنند که پدر و مادر پولدار ندارند ؟ ژن خوب هم نیستند بنده های خدا ژن های هستند که چون مایه تیله دار نیستن باید سختی بسیار بکشن تا یه نور چشمی های پولدار در کنکور که تنها امیدشون هم هست حقشون خورده بشه !؟

10. Top | #25
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MYDR نمایش پست ها
      همین دیگه ! شما که میگی درس خونی و بچه درس خونی دیگه چرا از کنکور باید بترسی ؟ هان ؟! از استرس یا هر هزار علت دیگه ای سرجلسه ممکنه خوب در نیاد؟ خوب حالا عین همین می مونه که یه داوطلب کنکور دیگه با هزار مشکل زندگی روبر باشه و معدل خوب در نیاد .... طوری شما حرف می زنید که اگه کسی ول بوده و الافی کرده و دنبال ولگردی بوده سر کنکور نیاد رتبه بیاره ! خوب اونها که اصلا مهم نیستن و رتبه در حد خودشون رو میارن و لی کسایی که اهل روستا و یا خانواده های که مشل داشتند ( مثل یکی از کاربران محترم همین انجمن که بنده خدا در خون های 40 متری جای درس خوندن هم نداشت ) باید محروم باشند از حق برابر ؟
      در ضمن به قول شما معلم های خفن و دوپینگ که مطرح کردید : با اول جمله ای که گفتید بچه های که درس خونده باشند و تلاش کرده باشن که منافات ماهوی داره ! و از طرفی همین بچه های که حالا دسترسی به دوپینگ و معلم های خفن ندارند چی کار کنند که پدر و مادر پولدار ندارند ؟ ژن خوب هم نیستند بنده های خدا ژن های هستند که چون مایه تیله دار نیستن باید سختی بسیار بکشن تا یه نور چشمی های پولدار در کنکور که تنها امیدشون هم هست حقشون خورده بشه !؟
      راستش ب نظر خودم کنکور توش 20 الی 30 درصد شانس دخلیه یعنی ب نظرم رتبه 1 با رتبه 100 و طرف دیگه رتبه 200 با رتبه 400 عملا تفاوت سوادی ازمونی ندارن صرفا شرایط اینجوری ایجاب میکنه (مثلا یکی ریاضی خوب خونده یا مهارت ذاتیش بالاست اون سال ریاضی سخت میاد این خوب میزنه اون یکی یکم بدتر میزنه و از این حرفا)
      اما این که کلن عدالت آموزشی نیست یه چیز بدیهیه و نمیشه کاریش کرد (پول یکی از همین اختلاس ها فک کنم برای ساخت حداقل یه مدرسه توی کل شهرای ایران کافی باشه البته )))
      و اینکه خودم خیلی نگران کنکورم چون رتبه برترشم ترازش 500 تا اینور اونور میشه که این نشون میده همون شانسه چقدر مهمه

11. Top | #26
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      راستش ب نظر خودم کنکور توش 20 الی 30 درصد شانس دخلیه یعنی ب نظرم رتبه 1 با رتبه 100 و طرف دیگه رتبه 200 با رتبه 400 عملا تفاوت سوادی ازمونی ندارن صرفا شرایط اینجوری ایجاب میکنه (مثلا یکی ریاضی خوب خونده یا مهارت ذاتیش بالاست اون سال ریاضی سخت میاد این خوب میزنه اون یکی یکم بدتر میزنه و از این حرفا)
      اما این که کلن عدالت آموزشی نیست یه چیز بدیهیه و نمیشه کاریش کرد (پول یکی از همین اختلاس ها فک کنم برای ساخت حداقل یه مدرسه توی کل شهرای ایران کافی باشه البته )))
      و اینکه خودم خیلی نگران کنکورم چون رتبه برترشم ترازش 500 تا اینور اونور میشه که این نشون میده همون شانسه چقدر مهمه
      خوب شماهم که نگرانی اگر انقدر معدل دخیل نبود انقدر استرس نداشتی و اگر میخواستی جز بچه های درس خون باشی بهت شاگرد اولی جایزه بدن خوب برو خیلی درس بخون و یا اگر معدلی هست برو دانشگاه و رشته های که با معدل به راحتی می گفن بفرمایید بشینید . ولی برای رشته های مثل پزشکی یا مهندسی کامپیوتر و آتی و حقوق و قضاوت که نباید معدل بزارن ! شرایط رو برای همه برابر قرار بدن مثل قبل.
      و کسی مثلا شخص a که شرایط تحصیل خوب نداشته و مشکلات زیاد داشته وقتی یه رتبه کنکور خوب میاره همین طوری رو هوا و الکی که بدست نیاورده حالا یه نفر مثل شخص b که چون شرایط مادی و خانوادگی بالاتری داشته و نور چشمی ها هم در نظر بگیرید رتبه ای مثل شخص a بیاره : کلا حقش a نابود نمیشه ؟ فقط چون پول نداشته یا خانواده فقیر تری داشته که پول کلاس چند میلیونی بده !!!!
      دیگه توکل بر خدا باید کرد و دید برای سرنوشت ما چه چیزی رقم می خوره .

12. Top | #27
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      دوستان یک سوال در همین رابطه می پرسم و چون سوال از لحاظ مفهوم با پست قبلی جدا هست به صورت مجزا ارسالش میکنم :

الان با توجه به تاثیر قطعی معدل برای کنکور ، در یکی از مصاحبه ها شنیدم که : اونهای که تاثیر معدل کنکور ندارند از اونهای هم که معدلشون بسیست هست می تونند جلو بزنند !
      یعنی چی ؟؟ چه طور کسی که تاثیر معدل نداره براش بهتر هم میشه ؟
      ولی از طرف دیگه :
      دکتر خدایی تایید کردند که علی رغم رسیدن به درصد ۹۰ در تمام درس ها، داشتن معدل ۱۹ یا پایین تر، در سال 98 مانع قبولی داوطلبان در رشته های پر طرفدار مانند پزشکی، حقوق، برق و … می شود.
      الان طرف اگه یه نفر پزشکی بخواد باید معدلش 20 باشه توی کنکورهم تراز اون درس رو طوری بزنه که از تراز درسی دیپلمش پایین تر نیاد ؟

13. Top | #28
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MYDR نمایش پست ها
      دوستان یک سوال در همین رابطه می پرسم و چون سوال از لحاظ مفهوم با پست قبلی جدا هست به صورت مجزا ارسالش میکنم :

الان با توجه به تاثیر قطعی معدل برای کنکور ، در یکی از مصاحبه ها شنیدم که : اونهای که تاثیر معدل کنکور ندارند از اونهای هم که معدلشون بسیست هست می تونند جلو بزنند !
      یعنی چی ؟؟ چه طور کسی که تاثیر معدل نداره براش بهتر هم میشه ؟
      ولی از طرف دیگه :
      دکتر خدایی تایید کردند که علی رغم رسیدن به درصد ۹۰ در تمام درس ها، داشتن معدل ۱۹ یا پایین تر، در سال 98 مانع قبولی داوطلبان در رشته های پر طرفدار مانند پزشکی، حقوق، برق و … می شود.
      الان طرف اگه یه نفر پزشکی بخواد باید معدلش 20 باشه توی کنکورهم تراز اون درس رو طوری بزنه که از تراز درسی دیپلمش پایین تر نیاد ؟
      تاثیر مثبت هس نه قطعی

14. Top | #29
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط shirepesar نمایش پست ها
      تاثیر مثبت هس نه قطعی
      اره داداش قبول دارم برای 98 تاثیر مثبت هست ...
      ولی برای کنکور 99 قطعی هست : اون وقت چه طور میشه ؟ ( درسته که هنوز نیومده و ممکنه تغییر کنه ولی اگه همین طور بمونه و تغییر نکنه چه طور میشه ؟یعنی فقط معدل 20ها باید برن پزشکی ؟

15. Top | #30
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      سرپرست معاونت آموزش متوسطه در گفت‌وگو با فارس:
      سازمان سنجش فقط چند روز زمان کنکور را تغییر داد/ می‌توان کنکور را در مرداد برگزار کرد
      سرپرست معاونت آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش گفت: سازمان سنجش فقط چند روزی زمان کنکور را تغییر داد ولی معتقدیم که می‌تواند به شکلی عمل کند که کنکور در مردادماه برگزار شود.

عبدالرسول عمادی سرپرست معاونت آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش در گفت‌وگو با خبرنگار آموزش و پرورش خبرگزاری فارس در خصوص گلایه دانش‌آموزان پایه دوازدهم به اینکه فرصت برای آماده‌سازی برای کنکور را ندارند، اظهار کرد: سازمان سنجش فقط چند روزی زمان کنکور را تغییر داد ولی معتقدیم که می‌تواند به شکلی عمل کند که کنکور در مردادماه برگزار شود؛ البته آنها به دلیل برنامه‌های خاصی که خودشان دارند و تشخیصی که می‌دهند، زمان کنکور را خیلی تغییر ندادند.
      وی ادامه داد: امتحانات نهایی تا پایان خرداد ماه ادامه دارد و زمان کنکور اواسط خرداد ماه شده است که تنها فرصت ۲ هفته‌ای برای دانش‌آموزان وجود دارد؛ ما در آموزش و پرورش نمی‌توانیم زمان امتحانات نهایی را تغییر دهیم چون قانون قطعی و مصوب مجلس است ولی سازمان سنجش می‌تواتند زمان کنکور را بالا و پایین کند.
      عمادی با بیان اینکه در سال جدید حدود ۸۵ درصد صندلی دانشگاه‌ها از طریق سوابق تحصیلی تکمیل می‌شود، گفت: با توجه به اینکه حجم فعالیت کنکور کمتر می‌شود و نیاز به شرکت تعداد زیادی از داوطلبان در کنکور نیست، سازمان سنجش می‌تواند کنکور را در مرداد ماه برگزار کند تا فاصله بین امتحانات نهایی و کنکور بیشتر شود.

انتهای پیام/

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)