خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 44
    1. Top | #16
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      چرا میگید طرف مهرماه نرید ...به نظرم ترکیب خیلی سبز و مهر و ماه خیلی خوبیه من مثلثاتو که خیلی توش خوب نبودم با خیلی سبز خوندم و سمت مهر و ماه میرم ۷۰-۸۰ درصد تستاشو میزنم و درسته

2. Top | #17
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط kiyana boice نمایش پست ها
      تیپ تستای خیلی سبز تکرارین تعدادشونم زیاده تنوع سوال های سیر تا پیاز بهتره یکی از فامیلامون هم که خودش الان پزشکی میخونه سیر تا پیازو بهم معرفی کرد.من پارسال درسنامه رو کامل میخوندم بعد میرفتم سراغ تست این به نظر من یعنی اشتباه محض!درس های محاسباتی رو باید تیکه تیکه خوند تا یه قسمتو کامل یاد نگرفتی سراغ قسمت بعدی نری.البته وسواسی هم نباید باشی که همش یه قسمت گیر بکنی وقتت تلف شه خلاصه نویسی و تیپ بندی خیلی مهمه خودم امسال یه دفتر برداشتم خلاصه هر تیپ رو مینویسم و یه تست که بیشتر قسمت های اون تیپو شامل میشه رو هم مینویسم هر دو روز یه بار هم خلاصه رو مرور میکنم تستارو مضربی بزن مثلا تستای فردو هفته اول بزن بدون زمان به عنوان تست آموزشی هفته دوم تستای زوجو بزن زمان دار سنجشی پاسخ نامه هارو کامل بخون هر جا روش جالبی دیدی اون سوالو هم تو خلاصه بنویس هم نشان دار کن که موقع جمع بندی دوباره بخونیش سراغ مهر و ماهم نرو چون سطحش برای کسی که متوسطه خوب نیست و پاسخ نامش گیج میکنه اول تستای خیلی سبزو آموزشی بزن بعد برو سراغ سیر تا پیاز همشو هم نزدی مهم نیست چون بعدا دوباره باید یه بار دیگه اون بخشو مرور کنی اون موقع تموم میشه تست ها امیدوارم بتونه کمکت کنه ببخشید زیاد نوشتم
      ممنونم ازت. حرفات واقعا واسم مفید بود.
      فقط تو خلاصه نویسی اصلا خوب نیستم... نمیتونم تشخیص بدم چیو بنویسم! میخواستم اردیبهشت یه کتاب جمع بندی مثل خط ویژه بگیرم ولی خب حالا که فکر میکنم خلاصه ای که خودم بنویسم خیلی بهتره ولی نمیدونم اصلا چجوری بنویسم! خلاصه نویسی میکنم متنش از خود درس بیشتر میشه!

3. Top | #18
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amir.13 نمایش پست ها
      ممنونم ازت. حرفات واقعا واسم مفید بود.فقط تو خلاصه نویسی اصلا خوب نیستم... نمیتونم تشخیص بدم چیو بنویسم! میخواستم اردیبهشت یه کتاب جمع بندی مثل خط ویژه بگیرم ولی خب حالا که فکر میکنم خلاصه ای که خودم بنویسم خیلی بهتره ولی نمیدونم اصلا چجوری بنویسم! خلاصه نویسی میکنم متنش از خود درس بیشتر میشه!
      خلاصه نویسی اتفاقا خیلی راحته ببین مثلا داری فصل دنباله هارو میخونی اول دنباله حسابی رو میخونی که تیپ اول سوالا مربوط به جمله عمومیه پس جمله عمومیو مینویسی تو دفترت بعد تیپ بعدی سوالا مربوط به شرط متوالی بودن سه جمله حسابیه اونم مینوسی تو دفترت بعد یه سوال خوب که این دوتا تیپ رو شامل میشه مینویسی زیرش موضوع بعدی مجموع جمله ها میشه که فرمولاشو مینویسی با یکی دوتا نکته ای که احتمالا از نظرت مهمن بعد هم یه سوال که به نظرت مهمه و شامل بیشتر تیپا میشه.بعدم دنباله های هندسی به این ترتیب.اینجوری برای مرور خیلی هم وقتت گرفته نمیشه نوشتنشم خیلی طول نمیکشه شاید اولش همه چیز به نظرت مهم بیاد ولی کم کم دستت میاد چیا مهمن چیا نه

4. Top | #19
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amir.13 نمایش پست ها
      سطح ریاضیم متوسط به پایینه! بگین خب
      یکی دو ماه اخیر رو با فیلمای آلا و سیر تا پیاز پیش رفتم. باز بگین خب!!
      حالا اتفاقی ریاضی جامع خیلی سبز رو خریدم باز اگه دوست داشتین بگین خب!
      بعدش در حال حاضر به شک افتادم که با همین سیرتاپیاز ادامه بدم یا کلا بزارمش کنار و فقط از خیلی سبز بخونم.
      "پاسخ تشریحی" و مفهومی بودن درسنامه واسم خیلی مهمه.
      اگه ممکنه با "دلیل" راهنماییم کنید که چه کنم.
      پیشاپیش از پاسختون ممنونم.
      سلام دوست عزیز سیر تا پیاز رو نمیدونم اصلا چجوریه
      ولی خیلی سبز رو من داشتم برام عالی بوده توصیه میکنم بشدت

5. Top | #20
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط نگارخانم نمایش پست ها
      سلام دوست عزیز سیر تا پیاز رو نمیدونم اصلا چجوریه
      ولی خیلی سبز رو من داشتم برام عالی بوده توصیه میکنم بشدت
      خداروشکر ک نگفتی دی وی دی آفبا بگیر

پای دوست داشتنت ایستاده‌ام...
      مثلِ درختِ کاج
      روبروی پاییز...

6. Top | #21
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط JAVAD AGHA نمایش پست ها

از خنده .... بخودم
      ایشون باید جای خوشنویسان باید بره توی شبکه اموزش همش تبلیغ افبا کنه

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      به هیچ وجه سراغ سیر تا پیاز ریاضی نرو, من ضرر دیدم ازش؛ امسال خیلی سبز گرفتم تا اینجا کمکم کرده ولی شنیدم مهر و ماه هم خوبه و اینکه دارم دنبال تخت سیاه میگردم ببینم چجوریه

8. Top | #23
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Alirezad_031 نمایش پست ها
      به هیچ وجه سراغ سیر تا پیاز ریاضی نرو, من ضرر دیدم ازش؛ امسال خیلی سبز گرفتم تا اینجا کمکم کرده ولی شنیدم مهر و ماه هم خوبه و اینکه دارم دنبال تخت سیاه میگردم ببینم چجوریه
      الکی دروغ نگو

9. Top | #24
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط JAVAD AGHA نمایش پست ها

آفبا که عالیه همیشه توصیه کردم بازم میگم
      شما چقدر سنگینه برات اسم آفبا من بالای ده تا برند رو محصولاتشو توصیه کردم این یکی واسه شما اینقدر سنگینه بده واقعا ممکنه بقیه فکر کنن از طرف رقبای آفبایید طاقت ندارید اسمش بیاد
      شما با این سابقت

بعیده والا

خخخخخخخخ

10. Top | #25
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehranab نمایش پست ها
      از خنده .... بخودم
      ایشون باید جای خوشنویسان باید بره توی شبکه اموزش همش تبلیغ افبا کنه
      شاد باش شما
      فقط مراقب باش با شادی زیاد بخودتتتتت................................ ......

11. Top | #26
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Alirezad_031 نمایش پست ها
      مهر و ماه یکم سطحش بالاتر از خیلی سبزه ، منظور اینه خیلی سبز روان تر توضیح داده شده
      تخته سیاهم خوبه منم زیاد تعریفشو شنیدم

12. Top | #27
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط نگارخانم نمایش پست ها
      آفبا که عالیه همیشه توصیه کردم بازم میگم
      شما چقدر سنگینه برات اسم آفبا من بالای ده تا برند رو محصولاتشو توصیه کردم این یکی واسه شما اینقدر سنگینه بده واقعا ممکنه بقیه فکر کنن از طرف رقبای آفبایید طاقت ندارید اسمش بیاد
      شما با این سابقت

بعیده والا

خخخخخخخخ
      من کاظم قلم چیم با اکانت فیک اومدم !

من اگ میخواستم با کلک و گول زدن دیگران زندگیمو بچرخونم الان تو داشتی برای من تبلیغ میکردی

در ضمن من خودم کتاب خیلی سبزو دارم و دیگر هیچ ( مهروماه دارما ولی پاسخنامش ضعیف ! توضیحاتشم کم فقط فرمول و اثبات دریغ از یکم توضیح خودمونی ) فقط ی قسمتش خوبه همون پیش نیازاش ک داره ! و بدرد منم داره میخوره !

پای دوست داشتنت ایستاده‌ام...
      مثلِ درختِ کاج
      روبروی پاییز...

13. Top | #28
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      شما اگه بدونید من کیم که اومدم
      .
      .
      .
      .
      .
      .
      .
      .
      .
      .
      .
      .
      من مافیای کنکورم
      تازه از سیسیل ایتالیا و کورلئونه با پدر خوانده فرار کردم اون رفت آمریکا منم اومدم ایران
      “مسولیت زندگیتان را به عهده بگیرید

این را بدانید … فقط شما هستید که میتوانید خودتان را به جایی که میخواهید برسانید، نه هیچکس دیگری”

14. Top | #29
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      یه سوال سیر تاپیاز برای کدوم انتشاراته ؟ (گاج؟)
      همون کتاب سبزه منظورتونه؟
      راستش اولین باره که اسمشو میشنوم
      من سطح ریاضیم خوبه و خیلی سبز میخونم و راضیم
      راستش خیلی سبز شاید یه بدی (یاخوبی ) که داره اینه تستاش از خیلی اسون هستش تا سخت واگه تستاشم یکی درمیون بزنی مشکلی پیش نمیاد
      درسنامه خلاصه و خیلی خوبی داره جوری که من فقط بعضی موقع درسنامشو میخوندم و با مثال های توش و نتیجه هم میگرفتم
      و نکته دیگه اینکه پاسخنامه خیلی خوبی داره شاید فکر کنید بعضی نکات رو نگفته ولی تو پاسخنامه تستا همه چیو میگه و یه جوری تکمیل کرده کمبود های درسنامه رو
      کمتر کتابی پاسخنامه هاش انقدر خوبه
      اگه هدفتون درصد 80 یا 70 فکر کنم این کتاب بدردتون بخوره (اگه از اون دسته ادمایی هستین که به 100 فکر میکنم باید بگم 100 زدن زیاد ربطی به کتاب نداره برای بالای 80 ضریب عملکرد شما مهمه این قضیه بیشتر به هوش و هوش هیجانی و شرایط سر ازمون بستگی داره برای بالای 90زدن یه چیزی بیشتر از تسلط نیازه )
      البته من ابی قلم چی هم میخوندم برای تستای کنکور
      و همینطور سه سطحی
      مهر و ماه دارم ولی لاشم باز نکردم چرته فقط همینو میتونم بگم

15. Top | #30
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mr.Green نمایش پست ها
      شما اگه بدونید من کیم که اومدم
      .
      .
      .
      .
      .
      .
      .
      .
      .
      .
      .
      .
      من مافیای کنکورم
      تازه از سیسیل ایتالیا و کورلئونه با پدر خوانده فرار کردم اون رفت آمریکا منم اومدم ایران
      خوش اومدی به ایران
      joker-smile.jpg

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)