خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

انصراف از غیراتنفاعی

سلام دوستان امیدوارم خوب باشید
      ی سوال داشتم که ذهنمو بدجور درگیر کرده
      من سال 97 دومین کنکورم بود برای اینکه بتونم سومین بار کنکور رفتم غیرانتفاعی(موسسه اموزش عالی هست) ثببت نام کردم و ترم اول هم انتخاب واحد کردم
      برای انصراف از دانشگاه غیر انتفاعی یا همون موسسه دوستان گفتن که میتونم تا نتایج انتخاب رشته صبر کنم ولی دوره های روزانه باید تا 30 بهمن انصراف داد
      توی پرینت انتخاب واحد دانشگاه زده دوره روزانه در صورتی من تو موسسه اموزش عالی در حال تحصیلم حالا موندم قبل از بهمن انصراف بدم یا صبر کنم بعد از نتایج؟؟
      لطفا کمک کنید

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      کسی نیست جواب ما رو بده

3. Top | #3
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amirhossien000 نمایش پست ها
      سلام دوستان امیدوارم خوب باشید
      ی سوال داشتم که ذهنمو بدجور درگیر کرده
      من سال 97 دومین کنکورم بود برای اینکه بتونم سومین بار کنکور رفتم غیرانتفاعی(موسسه اموزش عالی هست) ثببت نام کردم و ترم اول هم انتخاب واحد کردم
      برای انصراف از دانشگاه غیر انتفاعی یا همون موسسه دوستان گفتن که میتونم تا نتایج انتخاب رشته صبر کنم ولی دوره های روزانه باید تا 30 بهمن انصراف داد
      توی پرینت انتخاب واحد دانشگاه زده دوره روزانه در صورتی من تو موسسه اموزش عالی در حال تحصیلم حالا موندم قبل از بهمن انصراف بدم یا صبر کنم بعد از نتایج؟؟
      لطفا کمک کنید
      سلام
      اگر شما دانشگاه غیرانتفاعی هستید و در این مقطه ثبت نام کردید ، نیازی به انصراف قبل از تاریخ 30 بهمن ماه نیست
      برای اطمینان از اینکه روزانه نیستین ، میتونید از قسمت اموردانشجویی دانشگاهت ، سوال بپرسی همین موضوع رو ... ضمنا برای انصراف باید جریمه ی انصراف رو هم پرداخت کنی .
      موفق باشید
      " God is that infinite All of which man knows himself to be a finite part "
      |
      خداوند ، آن بی نهایتی است که هر انسانی خودش را یک بخش محدود از آن میداند|

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AceTaminoPhen نمایش پست ها
      سلام
      اگر شما دانشگاه غیرانتفاعی هستید و در این مقطه ثبت نام کردید ، نیازی به انصراف قبل از تاریخ 30 بهمن ماه نیست
      برای اطمینان از اینکه روزانه نیستین ، میتونید از قسمت اموردانشجویی دانشگاهت ، سوال بپرسی همین موضوع رو ... ضمنا برای انصراف باید جریمه ی انصراف رو هم پرداخت کنی .
      موفق باشید
      ممنون از اینکه جواب دادی
      دانشگاه غیر انتفاعی اصن دوره روزانه داره یا کلا غیرانتفاعی غیرروزانه هست؟

5. Top | #5
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amirhossien000 نمایش پست ها
      ممنون از اینکه جواب دادی
      دانشگاه غیر انتفاعی اصن دوره روزانه داره یا کلا غیرانتفاعی غیرروزانه هست؟
      قربونت
      دوره روزانه مخصوص دانشگاه دولتی هست ، به دوره ای میگن که در دانشگاه های دولتی برگزار میشه و افرادی که قبول میشن ، شهریه پرداخت نمیکنن
      شبانه هم همون مدرک روزانه صادر میشه اما شهریه پرداخت میکنن
      درکل غیرانتفاعی چون شهریه پرداخت میکین ، روزانه محسوب نمیشه
      " God is that infinite All of which man knows himself to be a finite part "
      |
      خداوند ، آن بی نهایتی است که هر انسانی خودش را یک بخش محدود از آن میداند|

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن