خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کتابخونه یا خونه

رأی دهندگان
    21. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • خونه

11 52.38%
    • کتابخونه

10 47.62%
    صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 25 از 25
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط NVIDIA نمایش پست ها

سلام داداش کدوم کتابخونه میری ؟

ر.ا : کتابخونه بهترین / بدترین مکان ممکنه ! این دیگه بستگی به خود شما داره چطوری استفاده کنید
      نقل قول نوشته اصلی توسط Seyed Chester نمایش پست ها
      دوست دختر حالا اشکال نداره ولی گفتی دوست پسر ک گفتی یکم نگرانم کردیخارج از شوخی حرف شما متین ولی اگر از همون ورودی برم سرم پایین باشه با کسی دوست نشم چطره؟
      در ضمن ممنونم از همه دوستان بازم نظراتونو بگین بشدت برام مهمه و همه رو میخونم مرسی
      همون جور که گفتم کتاب خونه بشرط اینکه سرت تو لاک خودت باشه واصلا با کسی حرف نزنی ویک تایم مشخص بگزار برای میان وعده تو راه هم میشه ویس و.. گوش داد /سید چون گفتی 1 ساعت راه است با تاکسی ودوچرخه اگه در دسترس بود استفاده کن //
      برای انکس
      که ایمان دارد ناممکن وجودندارد/دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی کرمان
      اگر بتوانم یک دل را از شکستن باز دارم،به بیهودگی زندگی نخواهم کرد .
      اگر یارای آن داشته باشم که یک تن را از رنج برهانم ، یا دردی را تسکین بخشم ، یا انسانی تنها را یاری کنم، که دیگر بار بسوی شادی بازگردد ، به عبث زندگی نخواهم کرد
      من برای این هدف می خواهم پزشک شوم

2. Top | #17
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      دوست دختر حالا اشکال نداره ولی گفتی دوست پسر ک گفتی یکم نگرانم کردیخارج از شوخی حرف شما متین ولی اگر از همون ورودی برم سرم پایین باشه با کسی دوست نشم چطره؟
      در ضمن ممنونم از همه دوستان بازم # بگین بشدت برام مهمه و همه رو میخونم مرسی
      سید خیلی دیگه فکرت منحرفه
      خوبه ولی سخت میگذره حالا چندروز برو ضرر نداره ببین شرایط چجوره

3. Top | #18
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Saeed744 نمایش پست ها
      من که یه هفته کتابخونه رفتم کلی دوست پسر ودوست دختر اونجا پیدا کردمو بیشتر از درس خوندن از زندگی نامه دوستان مطلع شدم کلا جو خوب ورفاقتی بوداما بدرد کنکور نمیخورد منم دیگه نرفتم اگه میری سعی کن اونجا دوست نشی وقتت میگیره
      درس خوندنم قبول دارم مفیدتره اما واقعا سخته یعنی ده ساعت خوندن تو خونه خیلی راحت تر از کتابخونست اون تایم رفت وامد ومشکل غذا واین جور چیزاهم باید درنطربگیری
      این چه کتابخونه ای بود دخترها و پسر ها قاطی بودن

mapk.png

4. Top | #19
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Old seyed نمایش پست ها

این چه کتابخونه ای بود دخترها و پسر ها قاطی بودن

برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: Mapk.png
مشاهده: 117
حجم: 200.2 کیلو بایت
      بعضی کتاب خانه ها
      مثل کتابخانه حرم مشهد
      دختر پسر جدان
      یه کتابخونه هم مثل فردوسی
      دختر پسراش درهمن

5. Top | #20
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ZAPATA نمایش پست ها
      بعضی کتاب خانه ها
      مثل کتابخانه حرم مشهد
      دختر پسر جدان
      یه کتابخونه هم مثل فردوسی
      دختر پسراش درهمن
      معلومه دوستمون این کارست

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام دوستان
      همینطور ک از عنوان معلومه
      ببینین من توخونه شرایط خوندن دارم اما نمیتونم زیاد بخونم یا بهتره بگم اصلا تو خونه حس درس خوندن ندارم
      چن نفر از عزیزان پیشنهاد دادن برم کتابخونه اونجوری شاید حس درس خوندن بیاد -نظر شما چیه؟-...(خوب از اینجا فقط جزییاته اگر حوصله ندارین نخونین ، اینم برای دوستان خسته )
      ببینین من وقتی یکم تو خونه میخونم چون سندروم پای بی قرار شدید دارم 1:15 که میخونم باید بیام راه برم یکمی از اتاق بیام بیرون و هوایی عوض کنم بعد همین یکم یکم ک میشه کلی از روزم میره حتی اگر یک ربع حساب کنیم تازه تو خونه بعضی وقتا حواسم پرت میشه به حرفای خانواده یا کسی میاد تو اتاق
      کتابخونه هم حقیقتا یه بار تو کل زندگیم رفتماونم تو مدارس بود ولی اونجا 4 ساعت پشت سر هم خوندم احساس خستگی اصلا نداشتم ولی یه مشکل هست نزدیکترین کتابخونه 1 ساعت با من فاصله داره و ینی روزی 2 ساعت تو مسیر از دس میدم + خستگی راه
      ک از الان حدودا میشه 400 ساعت حدودا وقتم میره تو راه و این ینی در نهایت حداقل حداقلش 8000 تست
      کدوم با این شرایط هم کمیت و هم کیفیت مطالعه رو بالا میبره؟
      حالا خواهشا یه کمکی ب من بکنین شما جای من بودین چه میکردین ؟ ممنون ازتون وقت میزارین میخنونین و پاسخ میدین
      دقیقا منم این مشکلو دارم نمیتونم پای درس بشینم تو خونه... من فک میکردم به خاطر استرسمه ینی سندرومه؟ خخخ من ک خرروز از صب تا ظهر میرم کتابخونه شلوغ هست سخت هست دورم هست ولی هرچی باشه از خونه بهتر میخونم

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام دوستان
      ببینین من توخونه شرایط خوندن دارم اما نمیتونم زیاد بخونم یا بهتره بگم اصلا تو خونه حس درس خوندن ندارم
      چن نفر از عزیزان پیشنهاد دادن برم کتابخونه اونجوری شاید حس درس خوندن بیاد -نظر شما چیه؟-...(خوب از اینجا فقط جزییاته اگر حوصله ندارین نخونین ، اینم برای دوستان خسته )
      ببینین من وقتی یکم تو خونه میخونم چون سندروم پای بی قرار شدید دارم 1:15 که میخونم باید بیام راه برم یکمی از اتاق بیام بیرون و هوایی عوض کنم بعد همین یکم یکم ک میشه کلی از روزم میره حتی اگر یک ربع حساب کنیم تازه تو خونه بعضی وقتا حواسم پرت میشه به حرفای خانواده یا کسی میاد تو اتاق
      کتابخونه هم حقیقتا یه بار تو کل زندگیم رفتماونم تو مدارس بود ولی اونجا 4 ساعت پشت سر هم خوندم احساس خستگی اصلا نداشتم ولی یه مشکل هست نزدیکترین کتابخونه 1 ساعت با من فاصله داره و ینی روزی 2 ساعت تو مسیر از دس میدم + خستگی راه
      ک از الان حدودا میشه 400 ساعت حدودا وقتم میره تو راه و این ینی در نهایت حداقل حداقلش 8000 تست
      حالا خواهشا یه کمکی ب من بکنین شما جای من بودین چه میکردین ؟ ممنون ازتون وقت میزارین میخنونین و پاسخ میدین
      دقیقا منم این مشکلو دارم نمیتونم پای درس بشینم تو خونه... من فک میکردم به خاطر استرسمه ینی سندرومه؟ خخخ من ک هرروز از صب تا ظهر میرم کتابخونه شلوغ هست سخت هست دورم هست ولی هرچی باشه از خونه بهتر میخونم

8. Top | #23
      کاربر انجمن

Maghror
      نمایش مشخصات
      سلام دوستان
      بعنوان کسی که همیشه کتابخونه درس میخوندم باید بگم که امسال که میشه سال دوم پشت کنکور بودنم بخاطر اینکه راه فراری وجود نداره و سایه سنگین سربازی رو سرم و ترس از آینده تیره وتاری که با کم کاری منتظرمه فرق نمیکنه کجا باشم و حتی خونه هم میخونم

9. Top | #24
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام
      من خودم اول خونه میخوندم ولی بعد مجبور شدم برم کتابخونه چون خونه اصلا نمیتونستم
      کتابخونه ما با خونمون یه ربع فاصله داشت و من تو همون یه ربع هم درس میخوندم
      با این چیزی که تو گفتی باید تمام نلاشتو بکنی که تو خونه بخونی.چون یه ساعت زیاده.الکی هم به خودت بیماری نسبت نده!سندرم پای بیقرار روباید پزشک تشخیص بده.خب سعی کن تلاش کن بخاطر هدفت بتونی بیشتر بخونی
      به هر حال اگه نتونستی باید حواست به این چیزا در مورد کتابخونه باشه!
      اینکه اگ رفتی کتابخونه هدفتو بین بچه های اونجا گم نکنی !چون تو کتابخونه اکثرا بچه ها یه ساعت درس میخونن دوساعت استراحت و سیگار و...
      دوم اینکه تنها بشینی .جاییی نشینی که هی با بچه ها بحرفی!
      سوم اینکه دنبال دختر بازی(پسر بازی)!!! با بچه های کتابخونه نباشی!
      این چیزایی بود که من یادم میومد
      خلاصه اینکه من خودم کتابخونه خوندم ولی اگه میتونستم حتما خونه میخوندم!

یه عدد پشت کنکوری سابقم،دانشجو طبابت امروز

.................
      رفقای گل انجمن
      میتونید سوالای مشاوره ای تونو تو پ.خ ازم بپرسید
      تا جایی که وقت اجازه بده همه رو جواب میدم

...................

مشاوره و برنامه ریزی کنکور
      از صفر مطلق تا رتبه برتر
      ...........
      این شما نیستید که رویاتونو‌ انتخاب میکنید!
      این رویای شماست،که انتخابتون‌ کرده...

10. Top | #25
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من که واقعا به کتابخونه ایمان دارم
      ریاضی و فیزیک رو فقط میتونم تو کتابخونه بخونم.
      فقط مهمترین کاری که وقتی میری کتابخونه بکنی اینه که تنها بری و تو کتابخونه سرتو بندازی پایین بخونی مگرنه بدتر ضرر میکنی
      ویرایش توسط alireza.mo79 : 25 آبان 1397 در ساعت 22:59

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 2 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن