خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدومش ؟!؟

رأی دهندگان
    178. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • « ادبیات جــــــامع موضوعی گــــاج»

116 65.17%
    • « ادبیات جــــــامع خــــیــلی سـبز!»

62 34.83%
    صفحه 12 از 12 نخستنخست ... 21112
    نمایش نتایج: از 166 به 177 از 177
    1. Top | #166
      کاربر انجمن

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط lily7 نمایش پست ها
      به نظرتون لازمه کسی که مبحثی های الگو رو داره یکی از این کتابها رو تهیه کنه ؟
      به نظرم نه

2. Top | #167
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سوال درباره ادبیات موضوعی گاج داشتم.
      تاریخ ادبیاتش تست محوره و باید با تست یاد گرفت؟ لغت و املاش چطوریه؟

3. Top | #168
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      گاج

4. Top | #169
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام. بچه ها من میخام کنکور بدم بعد از هفت سال . الان کتاب عمومی ادبیات رو.ندارم می تونم فقط موضوعی بخونم . کفایت می کنه ؟ راستش موضوعی رو دارم و نگاه کردم بهش برای بخش تاریخ ادبیات انگار خیلی خلاصه هست .درس نامه انچنانی نداره .من که گیج شدم .برای قرابت بهتر هست. به نظر تون باید چیکار کنم . چیزی از درسا خاطرم نیس . میخام قوی کار کنم ادبیات رو .چون انسانی ام و ادبیات برام مهمه .

5. Top | #170
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Paridokhtam نمایش پست ها
      سلام. بچه ها من میخام کنکور بدم بعد از هفت سال . الان کتاب عمومی ادبیات رو.ندارم می تونم فقط موضوعی بخونم . کفایت می کنه ؟ راستش موضوعی رو دارم و نگاه کردم بهش برای بخش تاریخ ادبیات انگار خیلی خلاصه هست .درس نامه انچنانی نداره .من که گیج شدم .برای قرابت بهتر هست. به نظر تون باید چیکار کنم . چیزی از درسا خاطرم نیس . میخام قوی کار کنم ادبیات رو .چون انسانی ام و ادبیات برام مهمه .
      سلام
      ببینید ادبیات موضوعی گاج فقط یه بانک تست قوی هست به همراه یه سری خلاصه های جزیی
      شما که از درس دور بودید بهتره از الان نرید سراغ این کتاب
      برای تاریخ ادببیات مثلا لقمه مهروماه رو مطالعه کنید بعد هر پایه که تموم شد برید سراغ تست ادبیات موضوعی گاج
      برای قرابت با همون ادبیات موضوعی میتونید پیش بیاید اما اگر نیاز به مفهوم ابیات کتاب دارید کتاب مفاهیم و قرابت های معنایی مهروماه مناسبه
      برای آرایه هم یه خلاصه درسنامه ای داره ادبیات موضوعی گاج اما اگر درسنامه کامل تری میخواین لقمه مهروماه یا نشرالگو مناسب هست
      برای زبان فارسی هم برای درسنامه لقمه مهروماه یا نشردریافت هامون سبطی که خیلی حجیمه مناسبه
      برای لغت بهترین منبع بازار به نظرم لقمه مهروماه هست چون لغات رو در قالب جمله کتاب درسی معنی کرده، برای املا هم کتاب هامون سبطی نشر دریافت مناسبه
      به طور کلی کتاب های جیبی مهروماه (لقمه) برای ادبیات مناسب و کامل هستن و شمارو واسه درسنامه راه میندازن
      ادبیات موضوعی گاج هم بعد از مطالعه درسنامه یه منبع تست بسیار کامل و درجه یکیه
      موفق باشید
      ما زنده به آنيم كه آرام نگيريم...

6. Top | #171
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Paridokhtam نمایش پست ها
      توصیه میکنم ارایه و قرابت رو حتما نشر دریافت استفاده کنی(تالیف دکتر سبطی)
      یعنی به ادبیات خوندن علاقه مند میشی

7. Top | #172
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام برای قرابت من از کتاب نشر الگو برای تست زنی استفاده کردم خیلی قدرت تحلیلم و سرعت تست زنیم رو بالا برد
      موفق باشید

8. Top | #173
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      زبان فارسی خیلی سبز / لغت و املا سبطی/قرابت نشرالگو

9. Top | #174
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      موضوعی گاج
      میدونی من مخالف چیم؟ مخالف یه فکرم! یه فکر که این حقو میده تحمیلش بکنی بهم.

تو طول روز عرض شب من به دنبال سه بخشم
      که ( آ ) اولش کلاهی رو سرش نباشه
      ( را ) دومش منو وصل کنه به بخش سومش (مش)
      من زنده میشم حتی با حضور ناقصش
      تو یه لکه نور نشونم بده
      تا من دنیایی بسازم با انفجارو تابشش

10. Top | #175
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      اگه شیوه درس خوندنتون درس به درسه، حتما خیلی سبز رو بگیرید چون اگه گاج بخرید، بجز قرابت توی بقیه بخشا نمیتونید واسه هر درس تست جدا بزنید
      ولی واسه موضوعی خوندن، گاج بهتره

11. Top | #176
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اکثرا گاجو پیشنهاد میدن

12. Top | #177
      کاربر باسابقه

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mr. ARAD نمایش پست ها
      «ادبیات مــوضـــوعی گـــــاج» یــــــا «ادبیات جــــامع خــیـلی سبز!» ؟!؟

فایل پیوست 39302 VS فایل پیوست 39303

1- یکی از سخت ترین، مفهومی ترین، ترکیبی ترین، خلاقانه ترین، هوشمندانه ترین و بهترین سوالات کنکور ادبیات، که میشه پرسید، همینه !!!

2- خـــــــــــــیلی سخته که خاسته باشی به این سوال جواب درست و دقیق داد !

3- با این حال من تمام تلاشمو میکنم به یه نتیجه خوب برسم !!

4- واقعن هر دوش عالین !! ==== > تفکیک این دو از هم مثل انتخاب بین «لامبورگینی و شولت» هستش !

5- ادبیات موضوعی گاج ::

++ تو بخش قرابت : با توضیحات خوبی که اول هر مفهوم ارائه داده، یه شروع خوب به همراه داشته و با اطمینان بیشتری میشه به سوالا جواب داد !! و علاوه بر ساختار درس به درس مربوط به هر کتاب (حتی زبان فارسی)، تستای کنکور سراسری و تالیفی و سنجش رو آورده که قشنگ متوجه میشی که از هر مفهوم هر درس در کجا و چه جوری تست ازش طرح شده (البته چیز زیاد مهمی نیست، ولی شاید واسه بعضیا مهم باشه !)
      ++ راهنمای اول بخش هم خوبه و توضیحات خوبی واسه یادگیری قرابت ارائه داده که در نوع خودش منحصر به فرده !! (البته هرچند خودم به شکل کاربردی متوجه ی خیلی از حرفاش نشدم!)
      ++

++ تو بخش آرایه :: با توضیحات خوب اولیه کارو به شکل تک تک رو هریک از آرایه ها، شروع کرده، و کم کم سختش کرده و با ارائه تستای ترکیبی کارو تا آخر پیش برده !! که چیزی از قلم نیفته !!

++ تو بخش تاریخ ادبیات :: همش تست تست تست ........ == >> واضح داره میگی، تا میتونی تست بزن و برو جلو ==== >> بازهم تست بزن برو جلو == >> یعنی غیرمستقیم بهت میگه == >> باور کن همینا کافیه === > لازم نیست واسه تاریخ ادبیات درسنامه بخونی ==== > همین که قبلن تو کتاب درسی چشت به چهار اسم و کتاب افتاده باشه واسه ی شروع کافیه ==== >> امروز یه صفحه ازش تست میزنی، از 10 ممکنه 8 تاش غلط بشه ==== >>خیالی نیست !! === >> ولی هرچی تست بزنی، حتمن پاسخ تشریحی رو بخون === >> فرداش یه صفحه دیگشو تست بزن و پاسخ تشریحی رو بخون برو جلو === >> پس فرداش تست غلط دو روز پیش کار کن ++ یه صفحه جدید تست بزن و پاسخ تشریحی رو بخون برو جلو ==== >> بـــــــــــــــاور کن به نصفه نرسیده باشی خودت میگی کافیه !! همه چی رو بلدم !! هم همه رو بلدم !! ==== >> دیگه اونقدر تو صورت تست، و تو گزینه ها، تو پاسخ تشریحی و این ور اون ور از «سه قطره خون صادق هدایت» گفته شده و خوندم که قشنگ حفظم و هیچ زمان از خاطر مبارکمان بیرون نخاهد رفت !!

حالا باشه بعدن سر یه فرصت، ادامشو میگم ... (تمام هرچی ازادبیات موضوعی گاج وادبیات جامع خیلی سبز! بدونم، میگم)

ادبیات جــــــامع خیلی سبز!

1- تألیف 4 استاد خوش فکر زبان و ادبیات فارسی : افشین محی الدین, عباس براری, علی لطفی ++ دکتر کوروش بقایی
      2- یکی از بهترین درسنامه های زبان فارسی رو داره
      3- ساختار درس به درسش کارو واسه ی خیلیا که آزمون آزمایشی میدن، راحت کرده !!
      4- بقیشو باید فکر کنم تا یادم بیاد ...

.....................
      عیب و ایراد مشترک هر دوشون ::
      1- هر دو خــــــــــیلی خوبن !!
      2- از همه نظر واسه ی ادبیات کنکور، مایه خرج کردن !
      3- بی مانندن !! (جا واسه عرض اندام بقیه باقی نزاشتن)
      4- در کمال صداقت و مرام و درستی نوشته شدن
      4-

فعلن همینو بدونین :: که واقعن هر دو عالین !! با هرکدوم پیش برین، بارتونو بستین !!

++ الانه که یه نفر بیاد بگه اینا همش تبلیغه !!
      خوبه توضیح داده خودم موضوعی دارم کلا خوبه
      برای انکس
      که ایمان دارد ناممکن وجودندارد/دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی کرمان
      اگر بتوانم یک دل را از شکستن باز دارم،به بیهودگی زندگی نخواهم کرد .
      اگر یارای آن داشته باشم که یک تن را از رنج برهانم ، یا دردی را تسکین بخشم ، یا انسانی تنها را یاری کنم، که دیگر بار بسوی شادی بازگردد ، به عبث زندگی نخواهم کرد
      من برای این هدف می خواهم پزشک شوم

صفحه 12 از 12 نخستنخست ... 21112

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن