خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 29 از 29
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      خط ویژه خیلی خوبه درسته که واسه جمع بندی ولی الانم میتونی ازش استفاده کنی + ترکیب بزنی با ابی کانون 60 رو شاخته

2. Top | #17
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط old seyed نمایش پست ها
      سلام اگه منبع خوبی هست معرفی کنید

منبعی که درسنامش خوب باشه واسه کسی که پایه خوبی نداره و اینکه تست هاش ساده باشن تا متوسط
      از dvd ها اطلاعی ندارم و اصلا هم پیشنهاد نمیکنم که فیلم آموزشی ببینی! هم وقتگیره و هم جواب نمیده، چون باید یه عالمه تست بزنی و صرفا با dvd دیدن توی ریاضی به هیچ جایی نمیرسی
      ولی اینو با قاطعیت میتونم بگم که: ساده ترین و بهترین درسنامه رو کتاب ریاضیات جامع تخته سیاه ( تالیف بابک سادات ) داره! منم به شدت با ریاضیات مشکل داشتم ولی الان دارم با این کتاب به جاهای خوبی میرسم
      درسنامه ها کامل کامل و با زبان خیلی ساده نوشته شدن، 10 سال تست های داخل و خارج کشور کنکور تجربی رو داره و تست های کنکور گروه ریاضی که با تجربی ها مشترکه رو هم داره، تست های 10 سال اخیر سنجش - گزینه 2 و کانون رو هم داره!! تست هاش واقعا عالی و شناسنامه داره. خلاصه میتونبم بهت بگم که اگه ریاضیت ضعیفه بهتر از این کتاب گیرت نمیاد! مطمئن باش پشیمون نمیشی
      البته من نظام قدیم هستم و این چیزایی که گفتم درباره ی نظام قدیم ها صدق میکنه

تارس
      : "
      قانون سوم نیوتون میگه: برای اینکه بخوای به چیزی برسی، باید از یه چیز دیگه دل بکنی ... "

Interstellar 2014 - Director: Christopher Nolan
      ویرایش توسط HossEin_v : 22 آبان 1397 در ساعت 18:10

3. Top | #18
      کاربر اخراجی

Sheytani
      نمایش مشخصات
      من با تخته سیاه خیلی اومدم بالا واسه من عالی بوده یه نگاهی بهش بنداز

4. Top | #19
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط HossEin_v نمایش پست ها
      از dvd ها اطلاعی ندارم و اصلا هم پیشنهاد نمیکنم که فیلم آموزشی ببینی! هم وقتگیره و هم جواب نمیده، چون باید یه عالمه تست بزنی و صرفا با dvd دیدن توی ریاضی به هیچ جایی نمیرسی
      ولی اینو با قاطعیت میتونم بگم که: ساده ترین و بهترین درسنامه رو کتاب ریاضیات جامع تخته سیاه ( تالیف بابک سادات ) داره! منم به شدت با ریاضیات مشکل داشتم ولی الان دارم با این کتاب به جاهای خوبی میرسم
      درسنامه ها کامل کامل و با زبان خیلی ساده نوشته شدن، 10 سال تست های داخل و خارج کشور کنکور تجربی رو داره و تست های کنکور گروه ریاضی که با تجربی ها مشترکه رو هم داره، تست های 10 سال اخیر سنجش - گزینه 2 و کانون رو هم داره!! تست هاش واقعا عالی و شناسنامه داره. خلاصه میتونبم بهت بگم که اگه ریاضیت ضعیفه بهتر از این کتاب گیرت نمیاد! مطمئن باش پشیمون نمیشی
      البته من نظام قدیم هستم و این چیزایی که گفتم درباره ی نظام قدیم ها صدق میکنه
      %D8%A8%D8%A7%D9%86%DA%A9-%D8%AA%D8%B3%D8%AA-%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D8%B6%DB%8C%D8%A7%D8%AA-%D8%AA%D8%AC%D8%B1%D8%A8%DB%8C-%D8%AC%D8%A7%D9%85%D8%B9-%D8%AA%D8%AE%D8%AA%D9%87-%D8%B3%DB%8C%D8%A7%D9%87-350x472.jpg

اینه ؟
      هنوز تو بازار هست ؟

5. Top | #20
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      اره همین کتابه.

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Old seyed نمایش پست ها

برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: بانک-تست-ریاضیات-تجربی-جامع-تخته-سیاه-350x472.jpg
مشاهده: 109
حجم: 31.4 کیلو بایت

اینه ؟
      هنوز تو بازار هست ؟
      ببین من یه بار تو بخش کامنتا دیدم ک جواب یکی رو داده بودن ک این کتاب برای نظام قدیم دیگه چاپ نمیشه حالا میخوای باز پیگیر باش ولی اگه دیگه چاپ نمیشه میتونی تو دیوار یا شیپور .. سرچ کن ببین کسی برا فروش گذاشته...من خودم اینطور پیداش کردم. تو تاپیک دانلود آزمونهای جامع در قالب rar هم فکر کنم تو یه فایلی بود به اسم "riazy ketabhha" اگه اشتباه نکنم که من دانلودشون کردم اونجا دیدمش.

7. Top | #22
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      بنظرم کتابی خوبه که مخصوصا واسه ریاضی و فیزیک که هر چقدر درسنامش خوب باشه پاسخ تشریحیش از درسنامش بهتر باشه
      چون درسنامه یه چیز کلی هست و خب سوالات هروز جدیدتر میشن با صرف خوندن درسنامه نمیشه به همه ی سوالات جواب داد
      پس کتابی بگیر که پاسخ های فرا تشریحی داشته باشه یعنی توی همون پاسخ نامه انگار درس رو بفهمی

8. Top | #23
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات

برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: بانک-تست-ریاضیات-تجربی-جامع-تخته-سیاه-350x472.jpg
مشاهده: 109
حجم: 31.4 کیلو بایت

اینه ؟
      هنوز تو بازار هست ؟
      آره، دقیقا خودشه
      2جلدی با جلد سرمه ای رنگ و DVD آموزش تصویری هم روش نداره ( اونی که 3تا DVD روشه مال چاپ 95 هستش که اصلا نباید سراغ اون بری! چون چاپ 96 این کتاب خیلی عوض شده ) توی این چاپ 96 فیلم های داخل DVD منتقل شدن به سایت خود بابک سادات و میتونی بری توی سایتش و درسنامه های تصویری رو همونجا رایگان ببینی
      یکی از رفیق های خودم 2هفته پیش چاپ 97 این کتابو از نمایشگاه کتاب اصفهان گرفت، چاپ 97 جلد درسنامه و تست رو بهت میده 75 تومن + فایل PDF جلد پاسخنامه رو هم بهت میده که خودت ببری پرینت بگیری ( اینم نهایتش 20 تومن میشه )
      چاپ 96 و 97 به لحاظ محتوا همیچ فرقی باهم ندارن، حتی یک کلمه! فرقی نداره کدوم رو بگیری ( فقط چاپ 97 گرونتر شده اونم خیلی ! ) توی چاپ 97 چون امسال کاغذ و اینا گرون شده دیگه براشون نصرفیده که پاسخنامه ش رو هم چاپ کنن و با قیمت بیشتری یکجا هردوش رو به مشتری بدن، بخاطر همین زحمت و هزینه ی پرینت گرفتن و سیمی کردن پاسخنامه با خودته ( نکبت ها حتی به خودشون زحمت ندادن تست های کنکور 97 رو اضافه کنن! کلا ما نظام قدیما دیگه هیچکس بهمون محل نمیذاره قدیمی شدیم ... )
      خودم چاپ 96 این کتابو با هزار بدبختی از دیوار کرمانشاه پیدا کردم!! خیلی خیلی گشتم و آسمون رو به زمین دوختم تا بالاخره یدونه گیرم اومد! اول یه سر به دیوار و شیپور شهرتون بزن اگه بود که فورا بخرش اگر هم نبود همین چاپ 97 ای که بالاتر توضیح دادم چجوری هستش رو سریع بخر تا تموم نشده!! چون به تعداد خیلی محدود چاپش کردن. از سایت تخته سیاه میتونی بخریش اینم لینک خریدش:

بانک ریاضی تجربی با پاسخنامه در DVD - انتشارات تخته سیاه

تارس
      : "
      قانون سوم نیوتون میگه: برای اینکه بخوای به چیزی برسی، باید از یه چیز دیگه دل بکنی ... "

Interstellar 2014 - Director: Christopher Nolan
      ویرایش توسط HossEin_v : 26 آبان 1397 در ساعت 10:52

9. Top | #24
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام اگه منبع خوبی هست معرفی کنید

منبعی که درسنامش خوب باشه واسه کسی که پایه خوبی نداره و اینکه تست هاش ساده باشن تا متوسط
      والا من هر درس نامه ای بگی امتحان کردم .چون ریاضیم‌ فوق العاده ضعیف بود و فقط با دی وی دی یکم راه افتادم

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

یه عدد پشت کنکوری سابقم،دانشجو طبابت امروز

.................
      رفقای گل انجمن
      میتونید سوالای مشاوره ای تونو تو پ.خ ازم بپرسید
      تا جایی که وقت اجازه بده همه رو جواب میدم

...................

مشاوره و برنامه ریزی کنکور
      از صفر مطلق تا رتبه برتر
      ...........
      این شما نیستید که رویاتونو‌ انتخاب میکنید!
      این رویای شماست،که انتخابتون‌ کرده...

10. Top | #25
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      dvdکدوم موسسه؟
      نقل قول نوشته اصلی توسط mbt.danial نمایش پست ها
      والا من هر درس نامه ای بگی امتحان کردم .چون ریاضیم‌ فوق العاده ضعیف بود و فقط با دی وی دی یکم راه افتادم

11. Top | #26
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دی وی دی های افبا.
      یه چن تا مبحث کنکور آسان است رو هم دیدم ک مزخرفففف‌ بود
      نقل قول نوشته اصلی توسط ارش.ف نمایش پست ها
      dvdکدوم موسسه؟

یه عدد پشت کنکوری سابقم،دانشجو طبابت امروز

.................
      رفقای گل انجمن
      میتونید سوالای مشاوره ای تونو تو پ.خ ازم بپرسید
      تا جایی که وقت اجازه بده همه رو جواب میدم

...................

مشاوره و برنامه ریزی کنکور
      از صفر مطلق تا رتبه برتر
      ...........
      این شما نیستید که رویاتونو‌ انتخاب میکنید!
      این رویای شماست،که انتخابتون‌ کرده...

12. Top | #27
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سال ابی کانون + خط ویژ

13. Top | #28
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      رییس سازمان سنجش یاد آور می شود : در بودجه بندی سوالات 40 تا 45 درصد سوالات مربوط به سال دوازدهم است

14. Top | #29
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      بچه ها تست خیلی سبز بزنم دیگه نیازی نیست یه کتاب تشریحی برا امتحان نهایی بخرم؟اگه یه درسی مث ریاضی با همون درسنامه کتاب تست سوالا حل کنم نمره کامل داره یا روشاش تستیه؟

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن