خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 15 از 15
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

Unhappy کمک_سربازی و پشت کنکور

سلام من متولدآبان 78 هستم. قبل از کنکور رفتم پلیس+10 و معافیت گرفتم یه کاغذ بهم دادن نوشته تا آبان 98 معافیت تحصیلی دارم. کنکور دادم و راضی نبودم و الآن پشت کنکورم. چند وقت پیش دوباره رفتم پلیس+10 و گفتن معافم ولی یه سر نظام وظیفه برم بد نیست. رفتم اونجا گفتن تو سربازی و چند ماه غیبت خوردی. باید بری یه دانشگاه ثبت نام کنی تا معاف بشی. منم چند جارفتم میگن سایت بستس. واقعا نمیدونم چکار کنم بدجوری گیر کردم. سایت نظام وظیفه میرم کد سخا میزنم میگه معافی ولی نمیدونم چرا اینجوری شده. اگه کسی اطلاعاتی داره لطفا کمک کنه. شما چکار کردید که معاف شدید

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من متولد آذر 78 هستم. تو اون برگه معافیت تحصیلی هم زده بود بعد از فارغ التحصیلی از دبیرستان یکسال اجازه داری که تعیین تکلیف کنی یعنی تا آذر 98. دیگه هم نرفتم باید برم؟

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Alimuller نمایش پست ها
      سلام من متولدآبان 78 هستم. قبل از کنکور رفتم پلیس+10 و معافیت گرفتم یه کاغذ بهم دادن نوشته تا آبان 98 معافیت تحصیلی دارم. کنکور دادم و راضی نبودم و الآن پشت کنکورم. چند وقت پیش دوباره رفتم پلیس+10 و گفتن معافم ولی یه سر نظام وظیفه برم بد نیست. رفتم اونجا گفتن تو سربازی و چند ماه غیبت خوردی. باید بری یه دانشگاه ثبت نام کنی تا معاف بشی. منم چند جارفتم میگن سایت بستس. واقعا نمیدونم چکار کنم بدجوری گیر کردم. سایت نظام وظیفه میرم کد سخا میزنم میگه معافی ولی نمیدونم چرا اینجوری شده. اگه کسی اطلاعاتی داره لطفا کمک کنه. شما چکار کردید که معاف شدید
      منم همین مشکل رو دارم تنها راه ارسال دفترچه سربازی و دی ماه ثبت نام تو دانشگاه علمی کاربردی و پیام نور هستش

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط 私の人生をクソ نمایش پست ها
      منم همین مشکل رو دارم تنها راه ارسال دفترچه سربازی و دی ماه ثبت نام تو دانشگاه علمی کاربردی و پیام نور هستش
      متاسفانه هرجا رفتم میگن سایت بسته شده.از دی ماه هم میگن امکانش نیست بزارن کنکور بدم.فکر کنم باید سربازی برم.حالا من چیکارکنم؟

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      [QUOTE=Alimuller;136625]متاسفانه هرجا رفتم میگن سایت بسته شده.از دی ماه هم میگن امکانش نیست بزارن کنکور بدم.فکر کنم باید سربازی برم.حالا من چیکارکنم؟[/QU
      میتونی برسربازی ثبت نام کنی وچندروزقبل از موعداعزام تمدید کنی تابتونی پیام نور ثبت نام کنی... از نظام وظیفه یاپلیس+10بپرس راهنماییت میکنن

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

Sheytani
      نمایش مشخصات
      عزیز کس که غیب خورده نمی تواند دا نشگاه ثبت نام کنه شما تا همون ابان که گفتی معا فیت داری برو دفتر چه رو پست کن هر چی زود تر وزمان یش نهادی رو 4 ماه بعد بگزار بعد قبل اعزام برو دانشگاه نیم دوم ثبت نام کن
      برای انکس
      که ایمان دارد ناممکن وجودندارد/دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی کرمان
      اگر بتوانم یک دل را از شکستن باز دارم،به بیهودگی زندگی نخواهم کرد .
      اگر یارای آن داشته باشم که یک تن را از رنج برهانم ، یا دردی را تسکین بخشم ، یا انسانی تنها را یاری کنم، که دیگر بار بسوی شادی بازگردد ، به عبث زندگی نخواهم کرد
      من برای این هدف می خواهم پزشک شوم

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ali.asghar نمایش پست ها
      عزیز کس که غیب خورده نمی تواند دا نشگاه ثبت نام کنه شما تا همون ابان که گفتی معا فیت داری برو دفتر چه رو پست کن هر چی زود تر وزمان یش نهادی رو 4 ماه بعد بگزار بعد قبل اعزام برو دانشگاه نیم دوم ثبت نام کن
      ممنونم از راهنماییتون فکر کنم باید همین کارو بکنم.فقط میترسم یهو وسطش مشکل پبش نیاد یهو بگن بیا سربازی

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      مهم نیست متولد چه سالی هستی شما اولین کنکورت رو میدی اگه قبول شدی که هیچ اما اگه قبول نشدی یه کنکور دیگه فرصت داری شرکت کنی ( این فرصت برای همه است) حال اگه دوباره قبول نشدی و به فکر کنکور سومت هستی میتونی بری پیامنور رشته های ساده مثل مدیریت و این چیزا تا اشتغال به تحصیل بگیری و برای کنکور بخونی (و حدودا به مدت 4 سال وقتی دانشجو شدی متونی کنکور بدی اما نباید مدرک بگیری از دانشگاه ) و هروقت قبول شدی از پیامنور انصراف بدی و بری دانشگاه جدیدت. موفق باشی
      نه یک احساساتی هست، یک چیزهایی هست که نمی شود به دیگری فهماند، نمی شود گفت، آدم را مسخره می کنند، هر کسی مطابق افکار خودش دیگری را قضاوت می‌کند

10. Top | #10
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      چون نیمه دوم 78 ای یعنی کنکور 97 اولین کنکورت بوده پس اون کسی که بهت این حرفو زده احتمالا اشتباه گفته یا بلد نبوده
      چون تا شهریور 98 معافیت داری و کنکور 98 میتونی بدی
      اصلا چرت و پرته که الان غیبت خوردی برو دانشگاه ثبت نام کن . سرباز غیبت خورده که نمیتونه دانشگاه ثبت نام کنه
      مزخرف گرفتن نگران نباش
      خوشا دیدار ما در خواب ...

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

Sheytani
      نمایش مشخصات
      ممنونم از راهنماییتون فکر کنم باید همین کارو بکنم.فقط میترسم یهو وسطش مشکل پبش نیاد یهو بگن بیا سربازی
      شما باید قبل از غیبت خوردن دفتر چه پستت کنی بعد زمان پیش نهادی رو تا جایی ممکنه عقب بینداز بعد حتی اگه زمان اعزام قبل سربازی بود می توانید اون رو تمدید کنی و بعد در دانشگاه ثبت نام کنی و ایست خدمت بگیری ////// یک چیز خییییلی مهم هم بگم مهلت معرفی نظام وظیفه ومعافیت تحصیلی با هم فرق داره شما برو نظام وظیفه و بگو تا کی مهلت معرفی نظام وظیفه دارم //بری نظام وظیفه نه پلیش +10 // فکر کنم تا 6/31 سال بعد مهلت داری که اون جوری می توانی با همون مهلت معرفی دانشگله ثبت نام کنی /که این جوری راه حل بالا یی من رو بنداز تو چاه
      برای انکس
      اگر یارای آن داشته باشم که یک تن را از رنج برهانم ، یا دردی را تسکین بخشم ، یا انسانی تنها را یاری کنم، که دیگر بار بسوی شادی بازگردد ، به عبث زندگی نخواهم کرد

12. Top | #12
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ممنون ولی الآن برام غیبت خورده متاسفانه

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

Sheytani
      نمایش مشخصات
      ممنون ولی الآن برام غیبت خورده متاسفانه
      نگاه کن عزیز برو نظام وظیفه بگو تا کی مهلت معرفی داری /تو مگه خرداد امسال پیش رو تموم نکردی
      برای انکس

14. Top | #14
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ali.asghar نمایش پست ها
      نگاه کن عزیز برو نظام وظیفه بگو تا کی مهلت معرفی داری /تو مگه خرداد امسال پیش رو تموم نکردی
      دوباره رفتم نظام وظیفه همینو گفتن رفتم مدرسه قضیه رو گفتم و اونا گفتن امکان نداره یک سال حتما مهلت داری گواهی موقت پیش دانشگاهی رو دادن بهم و گفتن دوباره برو صحبت بکن رفتم نظام وظیفه اونو نشون دادم گفتن که فکر میکردن من دومین سالمه و اشتباه کردن.

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

Sheytani
      نمایش مشخصات
      دوباره رفتم نظام وظیفه همینو گفتن رفتم مدرسه قضیه رو گفتم و اونا گفتن امکان نداره یک سال حتما مهلت داری گواهی موقت پیش دانشگاهی رو دادن بهم و گفتن دوباره برو صحبت بکن رفتم نظام وظیفه اونو نشون دادم گفتن که فکر میکردن من دومین سالمه و اشتباه کردن.
      http://forum.konkur.in/images/smilie...hoo%20(23).gif اینا فکر نکنن تو سیستم نگاه کنن چی می شه
      برای انکس

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن