نقل قول نوشته اصلی توسط Vahid Bm نمایش پست ها
من خودم دانشجوی روزانه بودم و انصراف دادم ترم 6 از دانشگاه و کنکور مجدد دادم
تا اواسط بهمن بود انصراف
اوایل ترم های یک یا دو میخواستم انصراف بدم ولی او وقت ها 91 گفتن ک باید ترم سه اینا باشی تا بتونی انصراف بدی .
وقتی انصراف میدی باید بری اموزش کل و برات انصراف رو رد کنن و یه برگه میدن صاف میری پیش مدیر گروه و تایید میکنه تو سیستم انصرافت رو
و تسویه میکنی با سلف سرویس ، با کتاب خانه ، با استخر و سالن های ورزشی ، با خوابگاه ، با امور کارت دانشجویی ، و میری مدیر آموزشی امضا و تایید میکنه و برمیگردی اموزش کل و تایید نهایی رو میزنه و انصراف میدی و یه برگه بهت میدن ک تعداد ترم و واحد هات رو نوشته توش .
و اگر مدارکت رو بخوای باید هزینه ش رو بدی و مدارکت رو تحویل بگیری که برای هر ترم یک میلیون میخاستن اون زمان از ما .
ولی اگر بخوای کنکور بدی میگی بهشون و مدارکت تو دانشگاه می مونه ( مثل کاری که ما انجام دادیم )
و اگر رشته ی روزانه قبول شدی تک تک واحد هات رو اگر تطبیق بخوره به همراه مدارک لازم برای تثب نام رو میفرستن دانشگاه جدیدت بدون یک ریال هزینه
ولی اگر ازاد قبول بشی باید برای واحد هایی ک میبری پول بدی / ولی برای مدارکت پولی نمیگیرن ازت و میفرستن مجانی به دانشگاه جدیدت
برای دختر ها ک سربازی معنی نداره
ولی برای پسر ها یک مرحله اضافی داره و میری واحد نظام وظیفه و برات برگه ای میدن و میبری پلیس +10 و ارسال میکنی و یکسال از اون تاریخ فرصت داری تا کنکور بدی و قبول بشی اگر نشی میری خدمت

+ اینکه در نظر بگیرین که مجددا نمیتونین تو رشته ی سابقتون تو دانشگاه دیگه حتی تحصیل کنین ینی تو انتخاب رشته ی جدید نباید رشته ی قبلیت رو بزنی حالا هر دانشگاهی که باشه .

سلام ممنون از توضیحاتی که نوشتید
یه سوال داشتم . من به دلایلی شهریور از دانشگاه انصراف دادم و کارای انصرافم تکمیل شد و در اخر یه برگه تاییدیه انصراف از اون دانشگاه بهم دادن . اون برگه رو بردم نظام وظیفه . فقط گفتن پیش خودت نگه دارتا سال اینده که دانشگاه بعدی قبول میشی و به دانشگاه بعدیت تحویل بده . خود نظام وظیفه به من برگه ای نداد تا تو پلیس +10 ارسال یا تایید کنم . مشلی پیش نمیاد ؟