خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 42
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      خوب شما که این همه ازش تنفر داری نرو مگه چاقو گذاشتن رو گردنت که باید بری
      خوبی از درون آدم میاد... خوبی انتخابیه... وقتی آدم نتونه انتخاب کنه، از آدم بودن هم دست می‌کشه.
      A Clockwork Orange 1971/Stanley Kubrick

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      واسه دخترا چی؟

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Unfriendly نمایش پست ها
      جذابیت دانشگاهی کمتر رو بهتره بگیم جذابیت دانشگاهی صفر

بعدشم پیشرفتی نداره این شغل ، برای کسی که پیشرفت میخواد خوب نیست ( حالا نمیدونم این حس پیشرفت خالی ی حس پوچ احمقانیس یا ن! )
      آره میخواستم بگم صفر گفتم شاید اشتباه کنم
      آره ، مگر اینکه بتونی یک دبیر موفق بشی و بری تو کار کنکور! که هم کار سختیه هم بقول آریان حیدری یک بیزینس رو به نزوله

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      [QUOTE=_ Joker _;1352239]آری البته بعد اینکه درستو تموم کردی موقع ورود به دانشگاه ماهی بهت 300 تومن میدن[/QUOTE
      چرا چرند میگی موقع ورود ۷۰۰اگه تو شهر خودت باشی
      موقع خروج ۱۸۰۰
      #الکی حرف نزنیم
      ویرایش توسط dars : 02 شهریور 1397 در ساعت 00:44

5. Top | #20
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      [QUOTE=dars;1352783]
      نقل قول نوشته اصلی توسط _ Joker _ نمایش پست ها
      آری البته بعد اینکه درستو تموم کردی موقع ورود به دانشگاه ماهی بهت 300 تومن میدن[/QUOTE
      چرا چرند میگی موقع ورود ۷۰۰اگه تو شهر خودت باشی
      موقع خروج ۱۸۰۰
      #الکی حرف نزنیم
      ایشون هم با کسر هزینه خوابگاه و غذا و ... این مبلغ رو گفتن

عزیزانی که میرن سمت این رشته میتونن بعد اتمام دوران کارشناسی کنکور ارشد بدن و برن سراغ رشته دومی که دوست دارن در مورد محل تدریس هم بنظرم فکر کنم به عنوان مامور به تحصیل بتونن به شهری که توش تحصیل میکنن انتقال پیدا کنن

قطعا علاقه حرف اول رو میزنه اما عزیزانی که قصد انتخاب این شغل رو دارن پیشنهاد میکنم به فکر شغل دوم هم باشن

6. Top | #21
      کاربر انجمن

Khabalod
      نمایش مشخصات
      سلام.
      به عنوان یه زخم خورده که والدینش هر دو معلم هستن و هر دو تاشون 30سال خدمت هستن و حتی سابقه پیشرفت و پست گرفتن تو اداره کل و مدیریت مدرسه رو دارن، خدمتتون عرض کنم که واقعا به نسبت کارمندای ساده ی بقیه ادارات حقوقشون خییلی کمتره. واقعا در حد بخور نمیره و اگه خدایی نکرده هزینه ی غیرقابل پیش بینی بیاد وسط، جمع کردنش کار سختیه. مزایای کمی داره، اکثر ادارات تو شهرها هتل دارن، سانس ورزش و بدنسازی و استخر و... دارن. اضافه کاری دارن و هزارتا چیز دیگه.

ولی خب تو این شرایط اقتصادی، از بیکار نشستن تو خونه خیلی بهتره. اگه بتونین برین دانشگاه شهید رجایی شرایط متفاونه. چون با مدرک مهندسی میتونین کار جانبی هم انجام بدین تو نظام مهندسی و موسسات و غیره. تربیت معلم واسه دختر ها ایده آله. چون هم محیط کاریش مناسبه هم در آینده نان آور اصلی خانواده نیستن و حقوقشون یه جور مکمل حقوق آقای خونه است. بهترین ترکیب واسه زندگی آقای کارمند بانک و خانم معلمه.
      دیدم که میگم. واقعا هیچ دغدغه ای ندارن اینجور خونه ها.
      در نهایت اینکه زندگی به سختی میگذره، ولی خدا رو شکر میگذره...
      موفق باشید.
      ویرایش توسط amiri : 02 شهریور 1397 در ساعت 04:01

7. Top | #22
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amiri نمایش پست ها
      سلام.
      به عنوان یه زخم خورده که والدینش هر دو معلم هستن و هر دو تاشون 30سال خدمت هستن و حتی سابقه پیشرفت و پست گرفتن تو اداره کل و مدیریت مدرسه رو دارن، خدمتتون عرض کنم که واقعا به نسبت کارمندای ساده ی بقیه ادارات حقوقشون خییلی کمتره. واقعا در حد بخور نمیره و اگه خدایی نکرده هزینه ی غیرقابل پیش بینی بیاد وسط، جمع کردنش کار سختیه. مزایای کمی داره، اکثر ادارات تو شهرها هتل دارن، سانس ورزش و بدنسازی و استخر و... دارن. اضافه کاری دارن و هزارتا چیز دیگه.

ولی خب تو این شرایط اقتصادی، از بیکار نشستن تو خونه خیلی بهتره. اگه بتونین برین دانشگاه شهید رجایی شرایط متفاونه. چون با مدرک مهندسی میتونین کار جانبی هم انجام بدین تو نظام مهندسی و موسسات و غیره. تربیت معلم واسه دختر ها ایده آله. چون هم محیط کاریش مناسبه هم در آینده نان آور اصلی خانواده نیستن و حقوقشون یه جور مکمل حقوق آقای خونه است. بهترین ترکیب واسه زندگی آقای کارمند بانک و خانم معلمه.
      دیدم که میگم. واقعا هیچ دغدغه ای ندارن اینجور خونه ها.
      در نهایت اینکه زندگی به سختی میگذره، ولی خدا رو شکر میگذره...
      موفق باشید.
      چقدر زندگی ما شبیه هم بوده پس
      ولی من چون پدرو مادرم معلم بودن خودم نزدم اصلا تربیت معلمو

8. Top | #23
      کاربر نیمه فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      دعا کنید من معلم بشم الان با این وضع اقتصادی همین هم غنیمت هست

9. Top | #24
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      دوستان که میگن سربازی ندارن،پس لفظ "سرباز معلم" چیه؟فرق میکنه؟

10. Top | #25
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط vivabarca نمایش پست ها
      دوستان که میگن سربازی ندارن،پس لفظ "سرباز معلم" چیه؟فرق میکنه؟
      کسایی که لیسانس و بالاتر دارن و گزینشیون (اعزام به خدمت) توسط اداره آموزش و پرورش انجام میشه

11. Top | #26
      در انتظار تایید ایمیل

Ashegh
      نمایش مشخصات
      میدونم سوالم بی ربطه به عنوان تاپیک اما چون نمیخوام تاپیک جداگانه بزنم
      همینجا میپرسم بنظرتون امسال هم ظرفیت پذیرش فرهنگیان بالاست ؟

12. Top | #27
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _Farzaneh_ نمایش پست ها
      میدونم سوالم بی ربطه به عنوان تاپیک اما چون نمیخوام تاپیک جداگانه بزنم
      همینجا میپرسم بنظرتون امسال هم ظرفیت پذیرش فرهنگیان بالاست ؟
      گفتن 30 هزار معلم کم داریم پارسال 13هزارتا از انسانی و 10هزارتا از ریاضی و تجربی معلم گرفتن
      پس نتیجه میگیریم امسال مثله پارسال دانشجو نمیگیرن

13. Top | #28
      در انتظار تایید ایمیل

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط R3Z4 نمایش پست ها
      گفتن 30 هزار معلم کم داریم پارسال 13هزارتا از انسانی و 10هزارتا از ریاضی و تجربی معلم گرفتن
      پس نتیجه میگیریم امسال مثله پارسال دانشجو نمیگیرن
      امسال ورودیای ۹۲ فارق التحصیل میشن و باالطبع ظرفیت تکمیل شده توسط اونها خالی میشه ، کلی از نیروهای رسمی هم بازنشسته میشن . یعنی ۲۳۰۰۰ نفر میتونن جای همه اونا رو پر کنن ؟ ممکنه مثل ۹۵ اصلا نیرو نگیرن ؟
      ببخشید که زیاد سوال میپرسم

14. Top | #29
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _Farzaneh_ نمایش پست ها

امسال ورودیای ۹۲ فارق التحصیل میشن و باالطبع ظرفیت تکمیل شده توسط اونها خالی میشه ، کلی از نیروهای رسمی هم بازنشسته میشن . یعنی ۲۳۰۰۰ نفر میتونن جای همه اونا رو پر کنن ؟ ممکنه مثل ۹۵ اصلا نیرو نگیرن ؟
      ببخشید که زیاد سوال میپرسم
      نه احتمالش نیست معلم میگیرن غضه نخور
      اما بدبخت اونی نسلیه که دهه هفتادی معلمش باشه

15. Top | #30
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دیر رسیدم فکر کنم همه انتخاب رشته هاشونو کردن، قبول شدن یا نشدن و همه چی تموم شده. ولی دوست داشتم از تجربیات خودم بگم به عنوان یک دبیر:
      من تقریبا همه شرایط کار توی جامعه آموزش و پرورش (کار ستادی، تدریس در مقاطع مختلف و ..) رو تجربه کردم.

این که دانشگاه فرهنگیان چطور دانشگاهیه، خب جواب این سوال به خیلی چیزا بستگی داره.

ظرفیت سه رشته تاپ تجربی بسیار محدوده و خیلیا رو میشناسیم همه، که به امید این سه رشته سالهای متمادی از جوونیشون رو گذاشتن و نرسیدن و متاسفانه خیلیها هم هرگز نخواهند رسید به دلیل محدودیت پذیرش.

استعداد هر کس متفاوته. شخصی رو میشناسم که میخواد برای بار چهارم کنکور بده. خب این شخص میتونست همون سال اول احتمالا بره دانشگا فرهنگیان و درسهای بسیار سبک اون دانشگاه رو پاس کنه. این طوری یه شغل تضمین شده ای داشت تو این وضعیت بیکاری. در کنارش هم میتونست یکی دو سال بشینه با خیال راحت درسهاش رو بخونه و احیانا قبول بشه توی رشته موردعلاقه ش و از فرهنگیان انصراف بده! انصراف از دانشگاه فرهنگیان جریمه داره ولی به اندازخ از دست رفتن جوونیت کمرشکن نیست!

من همچنین شخصی رو میشناسم که سال دوم تربیت معلم داروسازی قبول شد و معلمی رو کلا بیخیال شد! از این موارد به واسطه کار ستادی، زیاد دیدم. استادهایی داشتیم که الان عضو هیئت علمی دانشگاه های سراسری، آزاد و دانشگاه فرهنگیان هستند. میخوام بگم جای پیشرفت همچنان برای یه معلم چه با ادامه تحصیل توی رشته خودش چه رشته های دیگه بسته نیست!

مورد بعدی اینه که نگاه بچه ها به سه تا رشته کمی غیرواقعیه. پزشکی خوندن واقعا صبر و استفامت و تحمل زیادی میخواد. خیلیها هستن که به خاطر پول رفتن دنبال پزشکی و الان نظرشون اینه که اینقدر سختی و تلاش رو اگه توی هر رشته دیگه ای تحمل میکردن حتما میتونستن باز هم موفق بشن. موفقیت مقدار زیادی هم بستگی به تلاش و پشتکار خود آدم داره نه الزاما اون رشته ای که تو دانشگاه میخونی.

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن