خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 5 از 6 نخستنخست ... 456 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 61 به 75 از 78
    1. Top | #61
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Misto نمایش پست ها
      شما کلا همه چیو آسون میگیری ؟ شرایطی که تو زاهدان هست تو تهران یا اصفهان یا شهرای بزرگ نیست ... ببین کسی که تو زاهدانه ... میتونه تمام تلاششو بکنه که فقط از اونجا بره همین که میگید رو سایت هست سوالاتش ... اینترنت پول میخواد ... اینو شما نمیتونی درک کنی چون یه جای دنج تو اتاق خاص خودت نشستی داری درس میخونی ...
      زاهدان شرایط زندگی سخته ... یارو تمام تلاششو میزاره که فقط از اون ....دونی بیاد بیرون ... این خودش انگیزه ایجاد میکنه... لوازم حواس پرت کن هم اونجا نیست ... شما نمیتونی اینارو با کسایی ک تو شهرای بزرگ هستن مقایسه کنی ... اینجا بخوای از جات جم بخوری باس پول بدی ... واقعا چی فکر کردی که میگی موفقیت تو کنکور پول لازم نداره ؟
      همین سارا همتی رتبه 1 کنکور تجربی 94 ... 200 میلیون تومن پول خرج کرده بود که شد رتبه 1 کنکور ...
      چرا فکر میکنی خیلی حالیته ؟ کسی که پول خرج نکنه برا کنکور هیچی نمیشه مگر چندتا استثنا که واقعا آی کیو بالایی دارن
      شهر بزرگ ؟! آقا من هزینه انتقال و مسکن و اینا رو برای شما فراهم میکنم برید زاهدان با انگیزه از اون ... دونی دراومدن بخونید ! جم بخورید پولی خرج نشه ! و بخونید و موفق بشید ببینم میتونید عوضش شما اینا رو درک نمیکنید که تو مناطق محروم تو مدرسه هیچ دبیر خوبی درسشو خوب تدریس نکرده و همه از پایه ضعیفن و خودشون دارن جون میکنن بخونن ، تو شهری مثل تبریز که هر ساله چن نفر تک رقمی داریم خرج اضافی نمیخواد همون سر کلاسو خوب گوش میدادین با یه ذره تمرین و زحمت بیشتر قبول میشدید . سارا همتی رو با خودتون مقایسه نکنید کسی از شما انتظاری نداره رتبه 1 کنکور شید شما با رتبه 500 یا هزار هم میتونید رشته خوب قبول شید دوست خود منم فقط کتابای درسیشو ربشو درآورد با چن تا کتاب گاج و خیلی سبز شد 197 منطقه 3 دندان میخونه وضع مالیشم داغون بود خواهرشم پزشکی میخونه پس چجوری تونست ؟! باش اینو فقط شما میفهمید و حالیتونه !!!
      اگه اینترنت پول میخواد و شما ندارید برای چی این همه وقت تو انجمن آنلاینید ؟! هوم ؟! ضمناً لطفاً وقتی دارید صحبت میکنید با نهایت ادب و احترام حرف بزنید تشکر

2. Top | #62
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      شما کلا همه چیو آسون میگیری ؟ شرایطی که تو زاهدان هست تو تهران یا اصفهان یا شهرای بزرگ نیست ... ببین کسی که تو زاهدانه ... میتونه تمام تلاششو بکنه که فقط از اونجا بره همین که میگید رو سایت هست سوالاتش ... اینترنت پول میخواد ... اینو شما نمیتونی درک کنی چون یه جای دنج تو اتاق خاص خودت نشستی داری درس میخونی ...
      زاهدان شرایط زندگی سخته ... یارو تمام تلاششو میزاره که فقط از اون ....دونی بیاد بیرون ... این خودش انگیزه ایجاد میکنه... لوازم حواس پرت کن هم اونجا نیست ... شما نمیتونی اینارو با کسایی ک تو شهرای بزرگ هستن مقایسه کنی ... اینجا بخوای از جات جم بخوری باس پول بدی ... واقعا چی فکر کردی که میگی موفقیت تو کنکور پول لازم نداره ؟
      همین سارا همتی رتبه 1 کنکور تجربی 94 ... 200 میلیون تومن پول خرج کرده بود که شد رتبه 1 کنکور ...
      چرا فکر میکنی خیلی حالیته ؟ کسی که پول خرج نکنه برا کنکور هیچی نمیشه مگر چندتا استثنا که واقعا آی کیو بالایی دارن
      1-اولا پول رو قبول دارم ولی هستن یه وانت کتاب و ... گرفتن اخرش رتبشون کد پستیه خونشونه
      2-درسته جایی مثل زاهدان امکانات نداره ولی به کتاب و کانون دسترسی دارن و چون معدلشون هم خوبه بورسشیه میشن -دیگه وسواس ندارن الان هستن تو انجمن هنوز تاپیک میزنه شیمی 3مبتکران خوبه یا خیلی سبز
      3-فک نکنم 200میلیون خرج کرده باشه....

3. Top | #63
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      یکی از همشهریامون تو منطقه 3 نه پدر دارن نه مادر عموشون بهشون رسیدگی میکنن که اوشونم وضع مالی خوبی نداره الان اون پسر تو کنکور امسال 145 شد دندان تبریز قبول شد
      باید میومد سر امثال من سرکوفت میزد که پول ندارم بخونم و شما یه جای دنج و راحت نشستی و با کلی امکانات و کتاب و فلان درس میخونید !!!
      من فقط اینو میتونم بگم برای موفقیت تو کنکور باید فقط بخونی با هر چی که هست و نیست بسازی و بخونی و غر نزنی موفقیت با سختی فراهم میشه نه با راحتی !

4. Top | #64
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط moeinn نمایش پست ها
      1-اولا پول رو قبول دارم ولی هستن یه وانت کتاب و ... گرفتن اخرش رتبشون کد پستیه خونشونه
      2-درسته جایی مثل زاهدان امکانات نداره ولی به کتاب و کانون دسترسی دارن و چون معدلشون هم خوبه بورسشیه میشن -دیگه وسواس ندارن الان هستن تو انجمن هنوز تاپیک میزنه شیمی 3مبتکران خوبه یا خیلی سبز
      3-فک نکنم 200میلیون خرج کرده باشه....
      ایشون فکر میکنن زاهدان قحطی ای چیزی اومده هیچی ندارن از اونجا که قبول میشن یعنی کنکور پول نمیخواد چون اونا منطقه فقیری دارن .. هر منطقه ای چه فقیر چه ثروتمند باز کسایی هستن که پول زیادی دارن شما نمیتونی بگی اونجا کسایی که قبول میشن وضع مالی خوبی دارن یا بد ...
      خخخخ برا شیمی مبتکران خوبه برا درسنامه و فهمیدنش خیلی سبز هم بگیر تست بزن تکمیل شی ...
      شخصا از باباش نقل شده که 200 میل خرج کرده ... شما تبریز نیستی در جریان نیسی ...
      امروز یا فردا خیلی شبیه "یا زندگی یا مرگ"هستش ... مسئله اینه ما همیشه راه آسون رو انتخاب میکنیم . ترجیح میدیم بمیریم تا اینکه راه سخت زندگی کردن رو به پیش بگیریم ... شاید به خاطر همینه که میخوام از فردا زندگی کردن رو انتخاب کنم

5. Top | #65
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      ایشون فکر میکنن زاهدان قحطی ای چیزی اومده هیچی ندارن از اونجا که قبول میشن یعنی کنکور پول نمیخواد چون اونا منطقه فقیری دارن .. هر منطقه ای چه فقیر چه ثروتمند باز کسایی هستن که پول زیادی دارن شما نمیتونی بگی اونجا کسایی که قبول میشن وضع مالی خوبی دارن یا بد ...
      خخخخ برا شیمی مبتکران خوبه برا درسنامه و فهمیدنش خیلی سبز هم بگیر تست بزن تکمیل شی ...
      شخصا از باباش نقل شده که 200 میل خرج کرده ... شما تبریز نیستی در جریان نیسی ...
      والا راست میگی بخدا من ازمون میرم طرف از دهات اومده از افریقا هم بدتره ولی وضع مالیش از مایی که تو شهریم هم بهتره حتی کتاباش هم سوال میکردم از من بهتر بودن -این حرف غیر منطقیه بگیم پول باعث موفقیت نیست

6. Top | #66
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sahar123 نمایش پست ها
      من چی میگم شما چی میگید من مسئول برداشت اشتباه شما نیستم !
      باشه ما احمق شما فهمیده
      بیا برو بابا تو حالت خوب نیست ... دست پیش رو می گیره که پس نیافته
      اون شخصی که میگی پدر و مادر نداشت ... مغز و کتاباشو ک داشت ... احتمالا باهوش بوده ... یه کودن هرچقدر هم ک تلاش کنه باز یه کودنه
      موفقیت تو کنکور و رتبه برتر شدن = حمایت مالی نسبتا خوب + هوش کافی و رو به بالا + تلاش به اندازه
      اگه کسی تعطیل باشه هرچقدرم که بخونه هیچی نمیفهمه ... نمونه اش رو بار ها دیدیم و میبینیم ... تلاش وحشیانه و بی فکر ... فقط دست و پا زدن الکی وسط دریاست ..
      لطفا دیگه منو نقل قول نکن از شما خوشم نمیاد ...
      امروز یا فردا خیلی شبیه "یا زندگی یا مرگ"هستش ... مسئله اینه ما همیشه راه آسون رو انتخاب میکنیم . ترجیح میدیم بمیریم تا اینکه راه سخت زندگی کردن رو به پیش بگیریم ... شاید به خاطر همینه که میخوام از فردا زندگی کردن رو انتخاب کنم

7. Top | #67
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      بیا برو بابا تو حالت خوب نیست ... دست پیش رو می گیره که پس نیافته
      اون شخصی که میگی پدر و مادر نداشت ... مغز و کتاباشو ک داشت ... احتمالا باهوش بوده ... یه کودن هرچقدر هم ک تلاش کنه باز یه کودنه
      موفقیت تو کنکور و رتبه برتر شدن = حمایت مالی نسبتا خوب + هوش کافی و رو به بالا + تلاش به اندازه
      اگه کسی تعطیل باشه هرچقدرم که بخونه هیچی نمیفهمه ... نمونه اش رو بار ها دیدیم و میبینیم ... تلاش وحشیانه و بی فکر ... فقط دست و پا زدن الکی وسط دریاست ..
      لطفا دیگه منو نقل قول نکن از شما خوشم نمیاد ...
      نه که من عاشق چشم و ابروی شما آقای بی ادب و گستاخم !
      خودتونو بیشتر از این زیر سوال نبرید
      یا حق

8. Top | #68
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      خب راستش جرات نمیخواد ... پول میخواد بیشتر ...
      پول که داشته باشی جرات هم سرشو میندازه پایین کنارت راه میوفته ...
      ولی در کل ممنون بابت جملاتت شاید اولین جرقه انگیزه ی یکی باشه ... موفق باشید
      به این جور چیزا نیس تو فامیل ما خانواده ها بودن ساعتی به این معلما چه پول هایی که خرج نکردن اخرسرم طرف نتونسته دربیاد حالا به که گفتن دراومده ولی نرفته ولی واقعیت اینه همت میخوادوپشتکار تلاش بدون بازیگوشی مگه اون رتبه برتری که از منطقه مرحوم بودن معملمای عالی مثل شهرای بزرگ داشت؟

9. Top | #69
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط shirin.sa نمایش پست ها
      به این جور چیزا نیس تو فامیل ما خانواده ها بودن ساعتی به این معلما چه پول هایی که خرج نکردن اخرسرم طرف نتونسته دربیاد حالا به که گفتن دراومده ولی نرفته ولی واقعیت اینه همت میخوادوپشتکار تلاش بدون بازیگوشی مگه اون رتبه برتری که از منطقه محروم بودن معملمای عالی مثل شهرای بزرگ داشت؟
      درسته پشتکار و تلاش میخواد پول هم میخواد هوش هم میخواد ... اگه اینطوری نبود که همه پولدارا الان پزشک و دندون پزشک میشدن( نه اینکه نیستن)

10. Top | #70
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      مثلا 500 600 تومن پول بی زبون داشته باشی بری کتاب بخری ... تازه همین قدر هم باس بعد عید خرج کنی برای جمع بندی
      1 و نیم میلیون تومن خرج کانون و آزمون دادن بکنی ... 150 تومن برای آزمون های جامع خرج کنی ..
      اینا پول نیستتتت ؟؟؟ نکنه شما خیلی پولداری این چیزا به چشمت نمیاد ؟
      خداییش این حرفتو قبول دارم جای بحثی نمیمونه

11. Top | #71
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      درسته پشتکار و تلاش میخواد پول هم میخواد هوش هم میخواد ... اگه اینطوری نبود که همه پولدارا الان پزشک و دندون پزشک میشدن( نه اینکه نیستن)
      والا ما قبولی با پول کمو درنظر گرفتیم بعضیا با پول ددی میرن به آرزوشون میرسن ما باید نجیبانه خودمونوواسه کنکور بکشیم

12. Top | #72
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من سه تا حرف دارم امیدوارم کسی ناراحت نشه1>>گیسای هموول کنید بهم احترام بزارید این جور چیزا ارزش نداره که دل همو بشکونید 2>>چرا فک میکنم همتون حق دارید نمیتونم طرف کسیو نگه دارم چون همتون راس میگید3>>شما پشت کامپیوترید نه طرف مقابلتونو میشناسید نه میدونی اون چه لهنی داره برای نوشتن شاید داره با مهربونی جوابتونو میده شما فک کنید با لحن عصبی میگه درکل تجربیاتون از زندگی باهم فرق داره
      قصدم نصیحت نبود شادو سربلند باشید

13. Top | #73
      کاربر نیمه فعال

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      فرق داره کسی ک بخواد و کسی ک نخواد
      ببینین یکی از همون اول خب دوس نداره درس بخونه علاقه ای ب رشته های مدیکال نداره تو تجربی میخواد بره دانشگاه فقط وقتش بگذره
      یکی مث من علاقه داره تلاششو میکنه زور میزنه ولی نمیرسه
      یکی میگفت 99درصد تلاش یک درصد هوش
      کو بیاد ببینم
      من تلاشمو میکنم تا حدی ک میتونم ولی همش درجاعه
      البته تاحالا نشده برای کاری اقدام کنم و توش تلاشمو بزارم و بهش نرسم ان شالله اینم بهش میرسم
      ولی بدونین چرته ک میگن
      99% تلاش
      1% هوش
      حداقلش 50 _50 هس
      کرم ورزد آن سر که مغزی در اوست
      که دون همتانند بی مغز و پوست
      کسی نیک بیند به هر دو سرای
      که نیکی رساند به خلق خدا

14. Top | #74
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Seyed Chester نمایش پست ها
      فرق داره کسی ک بخواد و کسی ک نخواد
      ببینین یکی از همون اول خب دوس نداره درس بخونه علاقه ای ب رشته های مدیکال نداره تو تجربی میخواد بره دانشگاه فقط وقتش بگذره
      یکی مث من علاقه داره تلاششو میکنه زور میزنه ولی نمیرسه
      یکی میگفت 99درصد تلاش یک درصد هوش
      کو بیاد ببینم
      من تلاشمو میکنم تا حدی ک میتونم ولی همش درجاعه
      البته تاحالا نشده برای کاری اقدام کنم و توش تلاشمو بزارم و بهش نرسم ان شالله اینم بهش میرسم
      ولی بدونین چرته ک میگن
      99% تلاش
      1% هوش
      حداقلش 50 _50 هس
      50 -50 هم نیس چون آی کیو تقریبا تو 80/90درصد افراد تو یه سطحه عده خیلی کمی هوششون از بقیه بیشتره
      آی کیو 100 هم باشه اگه به دنبالش تلاش و پشتکار نباشه موفقیت ممکن نیست

15. Top | #75
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط shirin.sa نمایش پست ها
      من سه تا حرف دارم امیدوارم کسی ناراحت نشه1>>گیسای هموول کنید بهم احترام بزارید این جور چیزا ارزش نداره که دل همو بشکونید 2>>چرا فک میکنم همتون حق دارید نمیتونم طرف کسیو نگه دارم چون همتون راس میگید3>>شما پشت کامپیوترید نه طرف مقابلتونو میشناسید نه میدونی اون چه لهنی داره برای نوشتن شاید داره با مهربونی جوابتونو میده شما فک کنید با لحن عصبی میگه درکل تجربیاتون از زندگی باهم فرق داره
      قصدم نصیحت نبود شادو سربلند باشید
      میدونید چیه من دیشب یه نظری دادم طرف انقد با لحن بد و بی ادبانه جواب داد پشیمون شدم از نظر دادنم ولی من واقعیت رو گفتم . اگه تو کنکور یکی n تومن خرج کرده ویک شده در کنار اونا کسایی مثل آقای بصیر هم هستن بچه روستا بودن بدون هیچگونه خرج هزینه افراطی شدن تک رقمی کنکور ! من حرفم اینه وقتی تضادی هس نمیشه گفت پول صد در صد تو موفقیت مهمه . بله پول مهمه ولی اونجایی که طرف دیپلمشم نتونسته بگیره با پول پدر عزیزش میاد میره تو یه کلاس تو یه دانشگاه درکنار رتبه ی 1 کنکور ، رتبه ی 50 کنکور پزشکی میخونه ! ولی این دیگه اسمش موفقیت نیس . حق مردمو خوردنه . تو مملکت ما با رشوه و پارتی بازی تمام مشکلات حل شدنیه . من حتی از رتبه برترا بنام میشناسم به استادای خصوصیش پول اضافی میداده سوالای کنکورو کش میرفته میورده هر شب یه ساعت روشون کار میکرده ! من خودم بچه منطقه 3 ام . شما جای ما نیستین بفهمین چجوری جون میکنیم به اهدافمون برسیم . یه استاد خوب تو شهرمون نداریم بریم اشکالامونو ازش بپرسیم حالا اینجا پول به چه دردم میخوره ؟! وقتی معلم خوب نداشتم مفهوم کتاب درسیو خوب یادگنرفتم برم 6 تومن بدم کتاب تست بگیرم به چه کارم میاد وقتی تو مفهوم اصلی لنگم تو تستم لنگ میزنم . ما خیلی جاها اهدافمون فدای محروم بودنمون شدن . اینا رو تا جای ما نباشید درک نمیکنید . اینجا بچه ها بالای 15 ساعت در روز مطالعه میکنن و سه رقمی میشن کی گفته هوش و آی کیومون زیاده ؟! . وقتی یه عده درک نکرده قضاوت میکنن همین میشه دیگه قبل حرف زدن به این فکر نمیکنن شاید طرف از حرفام ناراحت بشه ...... تقصیر کسیم نیس مملکت ما ایرانه اسمش روشه هر کی زورش به هرکی برسه یه چیزی بارش میکنه بعد تازه طلبکارم میشه ...
      فقط میتونم بگم امیدوارم هر کسی که خدا اون لیاقت موفقیت رو درش میبینه از درس خوندن و رسیدن به اهدافش محروم نمونه

صفحه 5 از 6 نخستنخست ... 456 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن