خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 5 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 62
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات

شیوه رتبه بندی نظام قدیم و جدید در کنکور 98 چطوریه؟

به نظرتون سنجش میخواد چطوری هم نظام جدیدا و هم نظام قدیمارو باهم رتبه بندی کنه؟
      تا حالا خبری درمورد این موضوع از طرف سنجش اعلام شده؟؟

به نفع نظام قدیماس یا جدیدا؟؟

2. Top | #2
      کاربر انجمن

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      دوست من
      این مسائل مال الان نیست.هرسال سنجش یه شیوه ی جدید و مسخره تر از سال قبل پیاده میکنه.
      همین پارسال همه میومدن تاپیک میزدن مینوشتن ما سهمیه 25 درصدی و 5 درصدی ها رو حلال نمیکنیم و این حرفا!چه فایده داشت؟هیچی!
      فقط وقتشون تلف شد اینجا!
      میدونم شاید برای خود بچه ها باورش سخت باشه ولی با پرداختن به این حواشی خودشونو گول میزنن...
      شما فکر کن امسال سنجش بدترین کارهای ممکن رو بکنه!اصلا 20درصد صندلی ها مال دانش آموزاست 80درصد مال فارغ التحصیل یا برعکس!
      تو اونقدر خوب باش که جزوه اون 20 درصد باشی.تمام تلاشتو بکن،خودتو بکش،توی آزمونا عالی باش(بالای 7000قلمچی)بعد کی میخواد نذاره تو بری دانشگاه؟؟؟
      ویرایش توسط aylar.b : 07 آبان 1397 در ساعت 16:12

3. Top | #3
      کاربر انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط aylar.b نمایش پست ها
      دوست من
      این مسائل مال الان نیست.هرسال سنجش یه شیوه ی جدید و مسخره تر از سال قبل پیاده میکنه.
      همین پارسال همه میومدن تاپیک میزدن مینوشتن ما سهمیه 25 درصدی و 5 درصدی ها رو حلال نمیکنیم و این حرفا!چه فایده داشت؟هیچی!
      فقط وقتشون تلف شد اینجا!
      میدونم شاید برای خود بچه ها باورش سخت باشه ولی با پرداختن به این حواشی خودشونو گول میزنن...
      شما فکر کن امسال سنجش بدترین کارهای ممکن رو بکنه!اصلا 20درصد صندلی ها مال دانش آموزاست 80درصد مال فارغ التحصیل یا برعکش!
      تو اونقدر خوب باش که جزوه اون 20 درصد باشی.تمام تلاشتو بکن،خودتو بکش،توی آزمونا عالی باش،بعد کی میخواد نذاره تو بری دانشگاه؟؟؟
      کاری که امسال سنجش با ما کرده یه ترس عجیبی برامون بوجود آورده که مبادا امسال هم مثل پارسال بشه
      اینا حواشی نیست
      چیزیه که قراره باهاش دسته بندی بشیم و بریم دانشگاه!
      درسته آدم باید انقدر خوب باشه که هیچ چیزی نتونه ارزش تلاششو بیاره پایین اما بازم یه درصدی از کارمون به این روند و روال رتبه بندی ربط داره!

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      مثل اینکه ازمون 16اذر قلمچی قراره نظام جدید و قدیم باهم تراز داده بشه اون موقع حدودا شاید بتونیم بفهمیم

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سوال مشترک از مباحث مشترک و سوال همسطح از مباحث غیرمشترک... و ترازها رو قاطی میکنه یعنی سهمیه جدا نداره

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      سال 81تا 83 اینطوری برگزار شد.من سال 83 کنکور دادم دوتا دفترچه بود سوالای مشترک هم داشت.سوالای غیر مشترک سختیشون از دیدگاه سازمان سنجش یکی بود وواقعا بود.سوالای مشترک سخت بود اکثرا .در کل نظام قدیمی تر ضرر کرد چون دانش اموزای جدید قویتر بودن جای قدیمی هارو گزفتن .درهرصورت سهمیه بندی بشه بهتره.حتی اگر 30درصدم میدادن به نظام قدیم بازم بهتر بود.به نظر من سازمان سنجش موقع ثبت نام باید تعداد داوطلبارو بررسی کنه هرتعدادی بودن نسبت بده.یادتون باشه سهمیه بندی بشه به نفع نظام قدیماست.اگه اشتباه میکنم توضیح بدید.
      ?

7. Top | #7
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط bbehzad نمایش پست ها
      سال 81تا 83 اینطوری برگزار شد.من سال 83 کنکور دادم دوتا دفترچه بود سوالای مشترک هم داشت.سوالای غیر مشترک سختیشون از دیدگاه سازمان سنجش یکی بود وواقعا بود.سوالای مشترک سخت بود اکثرا .در کل نظام قدیمی تر ضرر کرد چون دانش اموزای جدید قویتر بودن جای قدیمی هارو گزفتن .درهرصورت سهمیه بندی بشه بهتره.حتی اگر 30درصدم میدادن به نظام قدیم بازم بهتر بود.به نظر من سازمان سنجش موقع ثبت نام باید تعداد داوطلبارو بررسی کنه هرتعدادی بودن نسبت بده.یادتون باشه سهمیه بندی بشه به نفع نظام قدیماست.اگه اشتباه میکنم توضیح بدید.
      خب شما که میگید به نفع نظام قدیمه، یه توضیح بدید ما هم قانع بشیم

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      چه مشترک چه غیر مشترک فرقی به حال نظام جدیدا نداره
      اما به نظر منم اگ سهمیه بندی بشه بهتره ما ک گناه نکردیم پشت کنکور موندیم

9. Top | #9
      کاربر انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      دانش آموزایه نظام جدید چطوری میخان قوی تر باشن
      این بدبختا نمیدونن کدومو بچسبن
      امتحان نهایی
      کنکور
      مدرسه
      قلمچی
      عین چی تو گل گیرکردن!!!
      بعدشم سال 83 یعنی سومین سال واسه نظام قدیمایه اون زمان
      کسی که 3 سال پشت کنکور بمونه و برای بار چهارم بخواد کنکور بده خب مشخصه نظام جدیدا بهتر نتیجه میگیرن
      اون اگه میخواست قبول شه سه سال پشت کنکور نمیموند!

10. Top | #10
      کاربر انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Alireza_79ez نمایش پست ها
      چه مشترک چه غیر مشترک فرقی به حال نظام جدیدا نداره
      اما به نظر منم اگ سهمیه بندی بشه بهتره ما ک گناه نکردیم پشت کنکور موندیم
      چیزی که من فهمیدم
      اینه که دانشگاه تمایل داره نظام قدیمارو بیشتر جذب کنه تا نظام جدیدا
      چون اصن کتاباشونو و سیستماشونو قبول ندارن
      ولی اگه قرار باشه توی رتبه بندی یه کاری کنن که ما ضرر کنیم
      میشه مثه همین امسال که سهمیه دارا همه اومدن جلو رتبه ی مناطق و بچه های عادی
      یهو همه رتبه هاشون 7 8 هزار تا رفت بالاتر

11. Top | #11
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hmiid.r نمایش پست ها
      دانش آموزایه نظام جدید چطوری میخان قوی تر باشن
      این بدبختا نمیدونن کدومو بچسبن
      امتحان نهایی
      کنکور
      مدرسه
      قلمچی
      عین چی تو گل گیرکردن!!!
      بعدشم سال 83 یعنی سومین سال واسه نظام قدیمایه اون زمان
      کسی که 3 سال پشت کنکور بمونه و برای بار چهارم بخواد کنکور بده خب مشخصه نظام جدیدا بهتر نتیجه میگیرن
      اون اگه میخواست قبول شه سه سال پشت کنکور نمیموند!
      قوي ترن چون هر چي مبحث سخت و چالشي بوده رو براشون حذف كردن
      فقط مباحث گلابي مونده كه تسلط روشون سخت نيست

12. Top | #12
      کاربر فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      ببخشید اونوموقع سنجش ازقبل گفته بودتاسه سال کنکورمیگیره یاهرسال تمدیدش میکرد؟ اخه من دارم نظام جدیدمیخونم واسه 99 ومیگم ممکنه 99 دوباره تمدیدکنه؟

پ.ن: استارتر عزیز الان فکر کردن به این موضوع هیچ فایده ای نداره
      کاش امسالم یه نوع کنکوربرگزارمیشد بخدانظام جدید خیلی راحت تره کسی که نظام قدیم خونده اگه کنکورنظام جدیدبده خیلی خوب کنکورمیده ونتیجه میگیره

13. Top | #13
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      مدیر برتر

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      چقدر تز میدید انصافا
      هر کی میرسه میگه نظام ما قویتره !
      اگه میخواین متوجه بشید
      مراجعه کنید به نفرات برتر فاراغ و دوازدهم
      نفر اول فارغ التحصیلان درصدهاش تقریبا با نفر 170 امه دوزادهم یکیه
      دانشگاه تمایل داره نظام قدیم بگیره
      یه جمله ی قصار دیگه

14. Top | #14
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Saeed79 نمایش پست ها
      چقدر تز میدید انصافا
      هر کی میرسه میگه نظام ما قویتره !
      اگه میخواین متوجه بشید
      مراجعه کنید به نفرات برتر فاراغ و دوازدهم
      نفر اول فارغ التحصیلان درصدهاش تقریبا با نفر 170 امه دوزادهم یکیه
      دانشگاه تمایل داره نظام قدیم بگیره
      یه جمله ی قصار دیگه
      پس نتیجه میگیریم نظام جدیدا یه گونه ی جدید هستن که به واسطه ی نوعی جهش که از سال 79 شروع به رخ دادن در سلول های جنسی والدین کرد ایجاد شدن . این گونه دارای سطح هوش و استعداد حدود 2 برابر نسبت به نظام قدیما هستن و ...
      چرت و پرت نگید دیگه دوستان
      بشینید با هم یه بازی کنید . کی از همه زرنگ تره ؟ من من من من

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SARA_J نمایش پست ها
      ببخشید اونوموقع سنجش ازقبل گفته بودتاسه سال کنکورمیگیره یاهرسال تمدیدش میکرد؟ اخه من دارم نظام جدیدمیخونم واسه 99 ومیگم ممکنه 99 دوباره تمدیدکنه؟

پ.ن: استارتر عزیز الان فکر کردن به این موضوع هیچ فایده ای نداره
      کاش امسالم یه نوع کنکوربرگزارمیشد بخدانظام جدید خیلی راحت تره کسی که نظام قدیم خونده اگه کنکورنظام جدیدبده خیلی خوب کنکورمیده ونتیجه میگیره
      از قبل اعلام کرده بودن تو پیک سنجش
      ?

صفحه 1 از 5 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن