خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23
    نمایش نتایج: از 31 به 34 از 34
    1. Top | #31
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط pourya78 نمایش پست ها
      شما برا ازمون فردا خوب خوندی ؟؟؟از قبلی بهتر میشی؟؟؟
      والا تلاشمو کردم البته هفته ی دوم یکم سست شدم ولی در کل بودجه بندیو رسوندم .... نمیدونم احساس میکنم قراره رو تراز قبلیم درجا بزنم . اگه عمومیامو بالای 6500 بتونم برسونم این آزمون تراز کلی م شاید بهتر از دفعه قبل شه ... ولی اختصاصیا دیگه فک نکنم بالاتر از 7100 برسونمشون

2. Top | #32
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sara12345 نمایش پست ها
      جابجایی در هر بازه ی زمانی ای که لازم دارینو میتونین خیلی راجت از رابطه ی مستقل از شتاب بدست بیارین .... لازم نیست فرمولی حفظ کنین !!
      کاملا باهاتون موافقم که نباید فرمول اضافه حفظ کرد ولی خب اکثرا برای جابجایی در ثانیه های متوالی فرمول deltax = 1/2 a ( 2t - 1 ) + V رو حفظ می کنن و برای همین اگر به جای اون فرمول کلیش یاد گرفته بشه خیلی بهتره و این که خیلی هم کاربردیه و تو سوالات سقوط آزاد و حرکت پرتابی در راستای قائم هم کمک می کنه
      سوالات حرکت شناسی را میشه با فرمول های کتاب تقریبا همشون رو حل کرد ( غیر از اونایی که نصف روز طول میکشه ) و فقط باید مجهولات رو یکی یکی بدست آورد برای همین حل سوالات خیلی روش های مختلف داره و بهترین روش برای هر کس اونیه که باهاش راحته
      ویرایش توسط Dmz.official : 05 آبان 1397 در ساعت 12:23

3. Top | #33
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اقا حرکت راحتتر میشه تستاشو جواب داد یا دینامیک؟؟(این رو درنظر بگیرین که هندسم صفره)
      جفتشو نمیخوام بخونم چون فیزیک 40درصد نیاز دارم و تو این دو مبحث به شدت ضعف دارم

4. Top | #34
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Alireza_79ez نمایش پست ها
      اقا حرکت راحتتر میشه تستاشو جواب داد یا دینامیک؟؟(این رو درنظر بگیرین که هندسم صفره)
      جفتشو نمیخوام بخونم چون فیزیک 40درصد نیاز دارم و تو این دو مبحث به شدت ضعف دارم
      گفتی ضعف داری پس ینی خوندی و نفهمیدی. پس هر دوتاشو دیدی خودت ببین کدوم اسونتره.
      حالا بیشتر از ۴۰ هم زدی کسی دعوات نمیکنه یا وقتتو هدر ندادی که. وقتم که هس.هر دوتاشو بخون.
      ولی بینشون حس میکنم حرکت رسم مسم کمتر داره و اونو ترجیح میدم (تجزیه نیرو ها هر چند توی دینامیک ربط به هندسه نداره)

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن