خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 13 از 18 نخستنخست ... 3121314 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 181 به 195 از 262
    1. Top | #181
      نفر برتر کنکور

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط navidgh نمایش پست ها
      سلام آقای سینا ملکی
      چرا نفرات برتر کنکور از خلاصه نویسی اکثرا استفاده نمی کنند؟ حتی من توی یه کلیپ توی آپارات دیدم که میگفت برای خصوصا زیست شناسی اصلا نباید خلاصه نویسی کرد. در حالی که مشاوران خیلی روی خلاصه نویسی تاکید دارند. نظر شما چیه و چرا؟
      من وقتی تست میزنم نکات تست های مهم رو توی کلاسور زیستم یادداشت میکنم. نظرتون در این مورد چیه و چرا؟
      جعبه لایتنر رو پیشنهاد می کنید؟
      سلام کنکور به شیوه ای شده که تمرکز زیادی روی جزئیات پیدا کرده و چون خلاصه نویسی عمدتا کلیات رو در بر میگیره آنچنان مناسب به نظر نمیرسه. دروسی مثل زیست دینی یا حتی حفظیات شیمی بهتره حاشیه نویسی انجام بشه و مطالب مهم در خود کتاب مشخص بشه چون این دروس خلاصه نویسی سودی نداره و وقت زیادی از شما خواهد گرفت.
      این کار هم کار خوبیست راه دیگری هم که وجود داره این هست که نکات تستها رو به صورت ص غ یادداشت کنید تا برای مرور صرفا نکته رو حفظ نکرده باشید بلکه ذهنتون دوباره درگیر مفهوم بشه .
      من استفاده نکردم

2. Top | #182
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      شما برا کنکور ۹۷زیست الگو رو هم کار کردین و ای کیو زیست رو هم و ۵۷ زدین یا فقط ای کیو ؟

3. Top | #183
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام اقای ملکی تبریک میگم... من چن ساله از دررسا دور بودم رشتمم ریاضی.من شیمیم خ ضعیفه .پارسال مبتکران خوندم اصلا خوشم نیومد نتیجه ای نگرفتم.بم گفتن سیر تا پیاز بگیرم هر ۳مقطع منم نمیدونم خوبه یا نه.مسیله شیمی هم کههیچی نمیتونم بزنم.بنظرتون چه کتابیو برام صلاح میدونین؟و اینکه ایدی تلگرامتونو زدم پیدا نکرد.مییشه ایدیتونو بدین؟

4. Top | #184
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام.منم ایدی تون رو زدم پیدا نکرد

5. Top | #185
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sina1421 نمایش پست ها
      Msinamalk

دوستان میگن پیام های مشاورشونو میخونین ولی جواب نمیدین

6. Top | #186
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      لطفا برنامه روزانه تون رو بگین ک چندتا درس در روز و با چ مدت زمانی میخوندین؟

7. Top | #187
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      patada:
      سلام
      عایا پر کردن دفتر خوداموز واجبه؟ با توجه ب این ک وقت زیادی باید صرف نوشتن دوباره سوال بشه!
      و تمام اشکالات ازمونا، توی صفحه شخصی بصورت فایل پی دی اف هس، چه نیازی هس ک حتمن پر شه؟
      اگه لازمه لطفا بگید روش شما برای مرتب نوشتن و دسته بندی موضوعاتش چیه؟ مثلا مبحث هارو جدا میکردید استو کیومتری جدا محلول جداو... یا اینک به ترتیب ازمون میرفتید جلو و تفکیک مبحثی نمیکردید؟

برای دوران جم بندی باید چطور استفاده بشه؟
      ممنونم

8. Top | #188
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      درود

تبریک میگم

به نظرتون این منابعی که گفتین برای نظام جدید هم خوبه ؟ برای فردی که از صفر می خواد شروع کنه

با تشکر برای پاسخگویی .

9. Top | #189
      نفر برتر کنکور

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ابیرام نمایش پست ها
      لطفا برنامه روزانه تون رو بگین ک چندتا درس در روز و با چ مدت زمانی میخوندین؟

تقریبا تمام دروس با تایم های کم در برنامه بودن

10. Top | #190
      نفر برتر کنکور

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط patada نمایش پست ها
      patada:
      سلام
      عایا پر کردن دفتر خوداموز واجبه؟ با توجه ب این ک وقت زیادی باید صرف نوشتن دوباره سوال بشه!
      و تمام اشکالات ازمونا، توی صفحه شخصی بصورت فایل پی دی اف هس، چه نیازی هس ک حتمن پر شه؟
      اگه لازمه لطفا بگید روش شما برای مرتب نوشتن و دسته بندی موضوعاتش چیه؟ مثلا مبحث هارو جدا میکردید استو کیومتری جدا محلول جداو... یا اینک به ترتیب ازمون میرفتید جلو و تفکیک مبحثی نمیکردید؟

برای دوران جم بندی باید چطور استفاده بشه؟
      ممنونم
      سلام
      نه نیازی نیست . من خودم فایل سوالات غلط نزده از صفحه شخصی چاپ می کردم و هر وقت می خواستم دوباره حلشون می کردم یا این که در خود دفترچه سوالات مهم و پاسخهاشون رو یادداشت می کردم

11. Top | #191
      نفر برتر کنکور

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad_ai69 نمایش پست ها
      درود

تبریک میگم

به نظرتون این منابعی که گفتین برای نظام جدید هم خوبه ؟ برای فردی که از صفر می خواد شروع کنه

با تشکر برای پاسخگویی .
      سلام فکر نمی کنم الزاما برای نظام جدید هم مناسب باشن این منابع چون بعضی مولف ها تغییر کردن

12. Top | #192
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      براى مطالعه شيمى پيش ٢ از صفر چه منابعى پيشنهاد ميديد؟!
      ما زنده به آنيم كه آرام نگيريم...

13. Top | #193
      نفر برتر کنکور

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amin6 نمایش پست ها
      براى مطالعه شيمى پيش ٢ از صفر چه منابعى پيشنهاد ميديد؟!
      شیمی خیلی سبز تالیف نیما سپهری

14. Top | #194
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام
      سینا جان کتابارو به تفکیک چند بار دوره کردی؟بخصوص زیست

15. Top | #195
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      [QUOTE=sina1421;1392255]سلام فکر نمی کنم الزاما برای نظام جدید هم مناسب باشن این منابع چون بعضی مولف ها تغییر کردن[/QUOE]

سلام شما بین فیزیک پایه خیلی سبز و پایه مبتکران به نظرتون کدوم میتونه بهتر باشه؟ چون درسنامه هردو خوبن برا من ولی از نظر تستی راستش نمیدونم کدوم بهتره چون مبتکران حس میکنم تستاش کم هستن

صفحه 13 از 18 نخستنخست ... 3121314 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن