خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 4 از 5 نخستنخست ... 345 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 46 به 60 از 75
    1. Top | #46
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      تبریک تبریک

2. Top | #47
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط seyedali نمایش پست ها
      پزشکی شهید بهشتی نیمسال اول قبول شدم
      الهی شکررررر
      مبارک

ان شالله ک همیشه پیروز و موفق باشی

پای دوست داشتنت ایستاده‌ام...
      مثلِ درختِ کاج
      روبروی پاییز...

3. Top | #48
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      تبریک میگم بهتون

4. Top | #49
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ممنون از همه دوستان

5. Top | #50
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      تبریک میگم بهتون
      میشه بگین از کجا میتونیم ویس های آقای امیر رو پیدا کنیم؟!
      یار ما چون نیستی با هر که خواهی یار باش :‌)

6. Top | #51
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alireza.msv نمایش پست ها
      تبریک میگم بهتون
      میشه بگین از کجا میتونیم ویس های آقای امیر رو پیدا کنیم؟!
      کانال های تلگرامشون
      ویرایش توسط seyedali : 03 تیر 1400 در ساعت 21:18

7. Top | #52
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      مبارک باشه...امیدوارم با تلاشی که تو کنکور داشتی بتونی به همه چی برسی

8. Top | #53
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dahi نمایش پست ها
      @seyedali
      ببخشید شما چجوری طبق برنامه گزینه دو ریاضی و فیزیک رو در سه هفته تقسیم میکردید؟
      برنامه گزینه دو مرور درست حسابی بخصوص برای پایه نداره شما چطور با این موضوع کنار اومدید؟
      با توجه به اینکه برنامه گزینه دو سه هفته ای هستش شما یه هفته اش رو میزاشتید برای مرور یا چی؟
      تنوع درسیتون در روز چقدر بود و بنظرتون اگه کسی نتونه با برنامه متنوع روزانه درس بخونه باید چکار کنه؟
      چرا گزینه دو رو انتخاب کردید چرا مثل بقیه نرفتید قلم چی؟
      ریاضی فیزیک رو مثل بقیه درس ها تقسیم می کردم با این تفاوت که بیشتر تمرکزم رو تست بود.
      بله درست میگید شما گزینه دو مرور پایه اش ضعیفه ولی من چون تابستون هم گزینه دو رفته بودم و تو تابستون پایه رو یه دور خونده بودم این قضیه برام مشکل ساز نبود.
      برای مرور هم,درسای پیش که خود برنامش مرور داشت,درسای پایه رو زیاد مرور نمیکردم چون گفتم قبلا یه بار تابستون خونده بودمشون.
      تنوع درسم حداقل 3 تا بود و 5 یا 6 هم میرسید.سعی کنید خرد خرد تنوع رو زیاد کنید چون خیلی لازمه متنوع درس خوندن.
      چون مدرسمون با برنامه گزینه 2 پیش می رفت منم دیدم اگه بخوام جدا برم قلمچی خیلی سخت میشه برام.

9. Top | #54
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      میشه تابستون پایه نخونی ولی از مهر شروع کنی موفق بشی؟من قلمچی میرم پایه نمیرسم بخونم از بس میخونم پ.ا.ر.ه شدم...پایه هارو نرسیدم بزارم برا اذر خوبه؟
      ریاضی فیزیک رو مثل بقیه درس ها تقسیم می کردم با این تفاوت که بیشتر تمرکزم رو تست بود.
      بله درست میگید شما گزینه دو مرور پایه اش ضعیفه ولی من چون تابستون هم گزینه دو رفته بودم و تو تابستون پایه رو یه دور خونده بودم این قضیه برام مشکل ساز نبود.
      برای مرور هم,درسای پیش که خود برنامش مرور داشت,درسای پایه رو زیاد مرور نمیکردم چون گفتم قبلا یه بار تابستون خونده بودمشون.
      تنوع درسم حداقل 3 تا بود و 5 یا 6 هم میرسید.سعی کنید خرد خرد تنوع رو زیاد کنید چون خیلی لازمه متنوع درس خوندن.
      چون مدرسمون با برنامه گزینه 2 پیش می رفت منم دیدم اگه بخوام جدا برم قلمچی خیلی سخت میشه برام.

10. Top | #55
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      patada:
      سلام عایا پر کردن دفتر خوداموز واجبه؟ با توجه ب این ک وقت زیادی باید صرف نوشتن دوباره سوال بشه!
      و تمام اشکالات ازموناتوی صفحه شخصی بصورت فایل پی دی اف هس، چه نیازی هس ک حتمن پر شه؟
      اگه لازمه لطفا بگید روش شما برای مرتب نوشتن و دسته بندی موضوعاتش چیه؟ ممنونم

11. Top | #56
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ارش.ف نمایش پست ها
      میشه تابستون پایه نخونی ولی از مهر شروع کنی موفق بشی؟من قلمچی میرم پایه نمیرسم بخونم از بس میخونم پ.ا.ر.ه شدم...پایه هارو نرسیدم بزارم برا اذر خوبه؟
      بله شدن که میشه ولی خب تلاش و زحمت بیشتری میخواد.سعی کن پایه رو هم همزمان با پیش بخونی چون اگه جمع شه دیگه خیلی سخته خوندنشون.

12. Top | #57
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط patada نمایش پست ها
      patada:
      سلام عایا پر کردن دفتر خوداموز واجبه؟ با توجه ب این ک وقت زیادی باید صرف نوشتن دوباره سوال بشه!
      و تمام اشکالات ازموناتوی صفحه شخصی بصورت فایل پی دی اف هس، چه نیازی هس ک حتمن پر شه؟
      اگه لازمه لطفا بگید روش شما برای مرتب نوشتن و دسته بندی موضوعاتش چیه؟ ممنونم
      نه نیازی نیست من خودمم از این کارا نمیکردم.ولی تحلیل آزمون خیلی واجبه و حتما بعد هر آزمون اشکالات رو بررسی کن و اگه نکته ی خاصی بود یه جا برا خودت بنویسشون.

13. Top | #58
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      اگه وقت کم بیارم پیش بزارم جبرانی یا پایه....راستی من اصن از تحلیل ازمون چیزی نمیفهمم چیه؟
      بله شدن که میشه ولی خب تلاش و زحمت بیشتری میخواد.سعی کن پایه رو هم همزمان با پیش بخونی چون اگه جمع شه دیگه خیلی سخته خوندنشون.

14. Top | #59
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ارش.ف نمایش پست ها
      اگه وقت کم بیارم پیش بزارم جبرانی یا پایه....راستی من اصن از تحلیل ازمون چیزی نمیفهمم چیه؟
      سوالت رو متوجه نشدم یه بار دیگه بگو.
      تحلیل آزمون یعنی بعد هر آزمون بری بررسی کنی،ببینی سوالایی که تزدی رو چرا نزدی آیا نخونده بودی یا نکته جدید داشت که بلد نبودی یا وقت کم آورده بودی یا هر دلیلی. سوالایی که غلط زدی هم همین آیا بلد نبودی یا بی دقتی کردی یا ....

15. Top | #60
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      میگم اگه وقت کم اوردم پایه رو بخونم و هرچی از پیش موند بره جبرانی یا پیش فول کنم از پایه هرچی موند بزارم جبرانی؟
      سوالت رو متوجه نشدم یه بار دیگه بگو.
      تحلیل آزمون یعنی بعد هر آزمون بری بررسی کنی،ببینی سوالایی که تزدی رو چرا نزدی آیا نخونده بودی یا نکته جدید داشت که بلد نبودی یا وقت کم آورده بودی یا هر دلیلی. سوالایی که غلط زدی هم همین آیا بلد نبودی یا بی دقتی کردی یا ....

صفحه 4 از 5 نخستنخست ... 345 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن