خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 5 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 65
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      این کتابای مبحثی الگو چقدر برای نظام جدید خوب تالیف شدن! نظام قدیماش که درسنامه هاش مفت نمی ارزید! نظام جدیدش چقدر پرپیمون شدن! حتی سبک تالیف عوض شده! قرابت! و آرایه! و زبان فارسی!
      ویرایش توسط MH.FA2343 : 03 آبان 1397 در ساعت 16:09

2. Top | #17
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MH.FA2343 نمایش پست ها
      این کتابای مبحثی الگو چقدر برای نظام جدید خوب تالیف شدن! نظام قدیماش که درسنامه هاش مفت نمی ارزید! نظام جدیدش چقدر پرپیمون شدن! حتی سبک تالیف عوض شده! قرابت! و آرایه! و زبان فارسی!
      اره من قرابت نشر الگو نظام جدید دارم با اینکه به نظرم روی موضوع ابیاتش تو تستا خیلی مانور نداده و توضیح ولی در کل کتاب خوبیه ..ارایشم خوبه

3. Top | #18
      کاربر فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      حالا هی کمپین راه بندازین که99هم نظام قدیم برگزار بشه !!!
      من یه بارگفتم نظام جدیدمیخونم وجدیدراحت تره مخصوصا زیستش که حدود7فصلش حذف شده وبذارید99یه کنکورباشه اما همه اومدن گفتن توخودخواهی!!

4. Top | #19
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SARA_J نمایش پست ها
      حالا هی کمپین راه بندازین که99هم نظام قدیم برگزار بشه !!!
      من یه بارگفتم نظام جدیدمیخونم وجدیدراحت تره مخصوصا زیستش که حدود7فصلش حذف شده وبذارید99یه کنکورباشه اما همه اومدن گفتن توخودخواهی!!
      به درس نیست که به تستاس که چقدر سخت باشه

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط zahra1900 نمایش پست ها
      کاش والا کل تستای ادبیات از تاریخ ادبیات باشن
      قول میدم دوبرابرشم حفظ کنم
      من حاظرم کل تستا از قرابت باشه والا راحت و با تست زنی و تمرین جواب میدادم.

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      حاجی ... مطمئن باش سوالای چرت و پرتو آسون نمیدن تو نظام جدید
      اگه برا اونا کم باشه تاریخ ادبیات مطمئن باش بودجه سوالاتشون عین ما قرار نیست باشه .. مثلا ممکنه قرابت و لغت یا حتی املا بیشتر سوال بدن در هر صورت رعایت میکنن امکان نداره یه دفترچه سوال رو اسون بدن یکی رو سخت ...
      امروز یا فردا خیلی شبیه "یا زندگی یا مرگ"هستش ... مسئله اینه ما همیشه راه آسون رو انتخاب میکنیم . ترجیح میدیم بمیریم تا اینکه راه سخت زندگی کردن رو به پیش بگیریم ... شاید به خاطر همینه که میخوام از فردا زندگی کردن رو انتخاب کنم

7. Top | #22
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      تاریخ ادبیاتو حذف کنن
      دوست داری بیان برات یه سوال تکواژ واژه 5 خطی بزارن؟
      فکرم خوب چیزیه به قرآن

8. Top | #23
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amirfull نمایش پست ها
      تاریخ ادبیاتو حذف کنن
      دوست داری بیان برات یه سوال تکواژ واژه 5 خطی بزارن؟
      فکرم خوب چیزیه به قرآن
      تکواژ و واژه از زبان فارسی نظام جدید حذف شده و بنابر حرف سوال طرح کردن از مباحث مشترک امسال چه نظام جدید چه قدیم سوالی طرح نمیشه!!!

9. Top | #24
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      تکواژ و واژه از زبان فارسی نظام جدید حذف شده و بنابر حرف سوال طرح کردن از مباحث مشترک امسال چه نظام جدید چه قدیم سوالی طرح نمیشه!!!
      نظام قدیم منابع خودش ، نظام جدیدم منابع خودش
      طراح سعی میکنه سطح و کیفیت سوالات در حد امکان بهم نزدیک باشه
      اینطور نیست که چون نظام جدید تکواژ و واژه نداره از نظام قدیم هم از این مبحث سوال ندن
      نظام قدیم دفترچه جدای سوالات خودش رو داره و نظام قدیم هم دفترچه جدای سوالات خودش رو ، اینطور نیست که بیان یک دفترچه سوال مشترک بدن به داوطلبان

10. Top | #25
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saj8jad نمایش پست ها
      نظام قدیم منابع خودش ، نظام جدیدم منابع خودش
      طراح سعی میکنه سطح و کیفیت سوالات در حد امکان بهم نزدیک باشه
      اینطور نیست که چون نظام جدید تکواژ و واژه نداره از نظام قدیم هم از این مبحث سوال ندن
      نظام قدیم دفترچه جدای سوالات خودش رو داره و نظام قدیم هم دفترچه جدای سوالات خودش رو ، اینطور نیست که بیان یک دفترچه سوال مشترک بدن به داوطلبان

طبق این خبر:
      سازمان سنجش آموزش کشور

1- در سال 1398، سنجشبا دو آزمون جداگانه (دو مجموعه سوال) مطابق موارد ذيل انجام مي‌شود، ضمناً از مباحث مشترک دو نظام آموزشی قدیم و جدید (3-3-6) ، سوال یکسان طرح خواهد شد.

حذفیات نظام قدیم بیاد همه چیز رو می فهمید.

پس مباحثی که در نظام جدید نیست و امکان طرح سوال برای نظام جدید نیست سوال طرح نمیشه برای نظام قدیم!

چه تاریخ ادبیات باشه. چه یه مبحث از زبان فارسی. و چه اختصاصی های تجربی ها مخصوصا ریاضی فیزیک زیست و...

سوالا دقیقا از مباحث مشترکه و کنکور نظام قدیم کاملا متفاوت از سال های قبله!

تازه دقت کنید نوشته
      سوالات یکسان طرح میشن! یعنی تفاوتی بین سوالات نظام جدید و قدیم نیست!! ولی بازم دوتا دفترچه میدن که نظام قدیما با نظام جدیدا تفکیک بشن! پس مباحثی که نظام جدید نداره نخونید که وقتتون رو تلف میکنید!
      ویرایش توسط MH.FA2343 : 03 آبان 1397 در ساعت 19:13

11. Top | #26
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      طبق این خبر:
      سازمان سنجش آموزش کشور

1- در سال 1398، سنجشبا دو آزمون جداگانه (دو مجموعه سوال) مطابق موارد ذيل انجام مي‌شود، ضمناً از مباحث مشترک دو نظام آموزشی قدیم و جدید (3-3-6) ، سوال یکسان طرح خواهد شد.

حذفیات نظام قدیم بیاد همه چیز رو می فهمید.

پس مباحثی که در نظام جدید نیست و امکان طرح سوال برای نظام جدید نیست سوال طرح نمیشه برای نظام قدیم!

چه تاریخ ادبیات باشه. چه یه مبحث از زبان فارسی. و چه اختصاصی های تجربی ها مخصوصا ریاضی فیزیک زیست و...

سوالا دقیقا از مباحث مشترکه و کنکور نظام قدیم کاملا متفاوت از سال های قبله!

تازه دقت کنید نوشته
      سوالات یکسان طرح میشن! یعنی تفاوتی بین سوالات نظام جدید و قدیم نیست!! پس مباحثی که نظام جدید نداره نخونید که وقتتون رو تلف میکنید!
      قبول
      ولی آیا به ریسکش می ارزه که شما مباحث غیر مشترک رو حذف کنید؟!
      مثلا برای زیست شما مباحث غیر مشترک رو حذف میکنید واقعا؟!

12. Top | #27
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      قبول
      ولی آیا به ریسکش می ارزه که شما مباحث غیر مشترک رو حذف کنید؟!
      مثلا برای زیست شما مباحث غیر مشترک رو حذف میکنید واقعا؟!

من تجربی نیستم شرمنده

13. Top | #28
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      من تجربی نیستم شرمنده

کلی عرض میکنم عزیز
      مثلا درس اقتصاد یا جامعه شناسی ، آیا شما مباحث حذف شده نظام قدیم در نظام جدید رو واقعا نمیخونید و حذفشون میکنید؟!

من بعید میدونم چون نظام جدید تاریخ ادبیاتش 3 صفحه هستش بیان به قول اون عزیز 75 صفحه رو بخاطر مباحث غیر مشترک از نظام قدیم حذف کنن

14. Top | #29
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amin6 نمایش پست ها
      ينى چى برا چى ١٢ درصد مفت رو حذف كنن!؟!؟ اتفاقا به نفع ماست حالا ببين به جديدا چه سوالايى بدن جاش! جورى طرح ميكنن كه بى عدالتى نشه نميخواد نگران اين موضوع باشيد!
      قرار به حذف تاريخ ادبيات باشه بايد بخشى از مشتق و هندسه ؛ كل انتگرال و ماترس ؛ يخورده از قواعد عربى ؛ كل مسئله ژنتيك و ويروس باكترى قارچ آغازى هم حذف بشن!!!
      اتفاقا این بحثایی که گفتی واسه نظام جديدا حذف شده، بخام دقیق تر بگم اینجوریه:
      نظام جدید این مباحثو ندارن:
      ریاضی:
      کل انتگرال,کل ماتریس و دستگاه معادلات, 75% هندسه,70%مقاطع مخروطی,همگرایی و واگرایی و کرانداری دنباله ها,مجموع جملات تصاعد عددی هندسی,کلیه حدود و مشتقات مثلثاتی,70% کاربرد مشتق,نمودار های آماری,30% احتمال
      زیست:
      ژنتیک مندلی تقریبا حذف شده,شجره نامه اصلا ندارن,سه شاخه گیاهان به کل حذف شده,سه فرمانرو کلا حذف شده,اصلا فصلی به عنوان قارچ و آغازی و ویروس و باکتری ندارن,سه فصل اول زیست دوم خلاصه شده تو ابتدای هر فصل مباحث مولکولی و سلولی به مراتب کمتر هست,پیدایش حیات کلا حذف شده,تکامل که قبلا تو 3فصل گفته شده بود در نظام جدید 1 فصل گفته شده و خلاصه تر,ژنتیک جمعیت هم تقریبا کاملا حذف شده با تکامل فقط 4 فصل تکامل یکی دو صفحه هم بعضی از تعاریف جمعیت گفته شده قطعا سنیگن ترین فصل پیش این فصل بوده که حذف شده + 3 فرمانرو(در درس زیست در کل حجم مطالب نصف شده)
      فیزیک:
      نور و شکست ندارن,اتمی هسته ای ندارن,کل امواج و و نوسان و امواج الکترومغناطیس رو خلاصه کردن تو یه فصل و خیلیاشو حذف کردن,مسائل سطح شیب دار و سقوط آزاد که سخت بودن حذف شده، سینماتیکم بضی قسمتشاشو قیچی کردن
      ادبیات و دین و زندگیم تعداد درس ها کمتر شده مثلا دین و زندگی 8 درس حذف شده(تقریبا 20% مطالب)
      الان کجاش به نفع ماست؟

15. Top | #30
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

کلی عرض میکنم عزیز
      مثلا درس اقتصاد یا جامعه شناسی ، آیا شما مباحث حذف شده نظام قدیم در نظام جدید رو واقعا نمیخونید و حذفشون میکنید؟!

من بعید میدونم چون نظام جدید تاریخ ادبیاتش 3 صفحه هستش بیان به قول اون عزیز 75 صفحه رو بخاطر مباحث غیر مشترک از نظام قدیم حذف کنن

متاسفانه امسال اینطوری شده. انتخاب با دوستانه! قلم چی هم چندتا آزمون مشترک زده که مباحثی که نظام جدید نداره برای نظام قدیم طرح نمیشه! و تراز بندیش با همه!

صفحه 2 از 5 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن