خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 60
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      دوستان منظورش اینه که دواطلبانی که نمی خوان کنکور بدن و برن دانشگاه های پیام نور می تونن مستقیم و بدون دادن کنکور به نوعی انتخاب رشته کنن حالا بین این افراد چگونه قراره رتبه بندی بشه در ادامه خودش گفته براساس معدل به زبان ساده تر یعنی بنده مثلا معدلم ۱۴ هست یه عزیز دیگه ای ۱۵ و ما هر دو بدون کنکور می خوایم در دانشگاه پیام نور ثبت نام کنیم پس اولویت ثبت نام با معدل های بالاتر یعنی همون ۱۵ هست البته من از متن اینو فهمیدم

2. Top | #17
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hexa01 نمایش پست ها
      دوستان منظورش اینه که دواطلبانی که نمی خوان کنکور بدن و برن دانشگاه های پیام نور می تونن مستقیم و بدون دادن کنکور به نوعی انتخاب رشته کنن حالا بین این افراد چگونه قراره رتبه بندی بشه در ادامه خودش گفته براساس معدل به زبان ساده تر یعنی بنده مثلا معدلم ۱۴ هست یه عزیز دیگه ای ۱۵ و ما هر دو بدون کنکور می خوایم در دانشگاه پیام نور ثبت نام کنیم پس اولویت ثبت نام با معدل های بالاتر یعنی همون ۱۵ هست البته من از متن اینو فهمیدم
      همپنین در این دفترچه ها معدل هایی که مجاز به ثبت نام در کنکور هستند نیز ذکر می شود

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط moeinn نمایش پست ها
      همپنین در این دفترچه ها معدل هایی که مجاز به ثبت نام در کنکور هستند نیز ذکر می شود
      به این تیکه دقت نکردم باید صبر کرد متاسفانه یک بار مثل بچه ادم نمیان بگن که فقط بلدن زجر کشمون کنن

4. Top | #19
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      به این تیکه دقت نکردم باید صبر کرد متاسفانه یک بار مثل بچه ادم نمیان بگن که فقط بلدن زجر کشمون کنن
      واقعا خودشونو مسخره کردن

5. Top | #20
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      capture.png

6. Top | #21
      در انتظار تایید ایمیل

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      هر دم از این باغ بری میرسد

پ.ن:آغا زیاد جدی نگیرین ی چیزی واسه خودش بلغور کرده این ، میدونین ک چقد مردم ایران عشق مصاحبه ن پس ولللللششش

7. Top | #22
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      واقعا انجمن شده جای شیاطین از هر جیزی شایعه میسازن خدا شفا بده همه رو و خصوصااااااااااااا اوناییکه حرف بعضی از این شیطان هایی که با نام کاربری و اکانت فیک میان تو انجمن رو باور دارن
      من در جامعه ای زندگی میکنم که در آن مشکلات بیداد میکند و خدایی دارم که مرا در همه ی مشکلات یاری میکند آری این است زندگانی من......

8. Top | #23
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      واقعا خودشونو مسخره کردن
      واقعا این همه همتی که برای حذف کنکور برخی از مسئولین می کشن برای موضوعات دیگه بکشن کل مشکل این کشور عزیز حل میشه حالا باید دید که منظور این علما چیه هرکی یه روز یه چیزی میگه اگه این قانون رو برای امسال عملی کنن باید گفت که متاسفانه تاثیر قطعی بهتر بود باید تا زمان بیانیه رسمی سازمان سنجش صبر کرد چاره ای نیست مثل اینکه امسال همه کمر همت بستن ما جونا رو جون به لب کنن

9. Top | #24
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      واقعا این همه همتی که برای حذف کنکور برخی از مسئولین می کشن برای موضوعات دیگه بکشن کل مشکل این کشور عزیز حل میشه حالا باید دید که منظور این علما چیه هرکی یه روز یه چیزی میگه اگه این قانون رو برای امسال عملی کنن باید گفت که متاسفانه تاثیر قطعی بهتر بود باید تا زمان بیانیه رسمی سازمان سنجش صبر کرد چاره ای نیست مثل اینکه امسال همه کمر همت بستن ما جونا رو جون به لب کنن
      خخخخخخخخ واقعا من نمیدونم چن تا وزیر علوم داریم هر نماینده برا خودش یه کنکور برگزار میکنه

10. Top | #25
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط BoskabadiHamed نمایش پست ها
      واقعا انجمن شده جای شیاطین از هر جیزی شایعه میسازن خدا شفا بده همه رو و خصوصااااااااااااا اوناییکه حرف بعضی از این شیطان هایی که با نام کاربری و اکانت فیک میان تو انجمن رو باور دارن
      دوست عزیز تابستون امسال هم همه ما گفتیم که خبری نیست و امثال هم تاثیر مثبته ولی شما دید که چه اوضاعی بود حالا شایعه یا واقعیت نباید بزاریم هرکی از سر راه رسید به خودش جرئت بازی کردن با آینده ما رو بکنه

11. Top | #26
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط BoskabadiHamed نمایش پست ها
      درست صحبت کن اگه تکلیف این خبرا رو روشن نکنیم یهو دیدی رفت تو پاچت

12. Top | #27
      کاربر انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      خخخخخخخ زدن چش کنکورو کور کردن از تاثیر قطعی هم بد تره میگه امسال اصلا کسایی که معدل کم دارن نمیذاریم تو کنکور شرکت کنن و باید برن ازاد یا پیام نور
      من همون فوریت پزشکیمو میچسبم میرم سال دیگه فک نکنم با این مصوبه هاشون اصن مجاز به انتخاب رشته بشم

13. Top | #28
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hmiid.r نمایش پست ها
      من همون فوریت پزشکیمو میچسبم میرم سال دیگه فک نکنم با این مصوبه هاشون اصن مجاز به انتخاب رشته بشم
      خخخخخخخ همون روز اول گفتم برو ولی میل خودته بمون حالا این یه حرفی زده الان کامنت بارنش میکنن

14. Top | #29
      در انتظار تایید ایمیل

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      درست صحبت کن اگه تکلیف این خبرا رو روشن نکنیم یهو دیدی رفت تو پاچت
      چرا قیمه ها رو میرزین توو ماستا
      بابا ی تاثیر معدل مثبت شده همه جو برشون داشته میخان هر چی ظلم و بی عدالتیه توو همین سال کنکور ریشه کن کنن
      آقا فک میکنین اینجا اروپاس ک اعتراض کنین همه چی درس شه نه داداش اینجا ایران به دمپایشونم نیس اعتراضات من و تو
      والا بخدا وعه

15. Top | #30
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      دوستان این خبر بررسی شد و نتیجه بررسی به شرح زیر هست:

عزیزانی که سر کنکور نخونده میومدن و چرت میزدن دیگه لازم نیست بیان سر جلسه!!

میتونن بدون شرکت در کنکور پیام نور و آزادشون رو برن! حتی دانشگاه های دولتی پرت که صندلی خالی تا دلتون بخواد زیاد دارن!!

حالا اینا که کنکور نمیدن و میخوان مستقیم برن پیام نور و آزاد و دولتی های پرت چطور قبولیشون ارزیابی میشه؟؟؟ با معدلشون!!!

این رو هم اضافه کنم ظرفیت این دانشگاه هم در دفترچه مشخص میشه!!

اتمام پیام

چیز جالب اینه که گفته بدون نیاز به ثبت نام در کنکور میتونن این داشنگاه ها رو برن!! یعنی دفترچه های انتخاب رشته که ظرفیت ها باهاش مشخص هستن موقع ثبت نام ارائه میشن یا همون موقع اعلام نتایج اولیه؟؟

ویرایش توسط MH.FA2343 : 02 آبان 1397 در ساعت 16:40

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن