خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: بهترین منبع زیست دوازدهم

رأی دهندگان
    123. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • خیلی سبز ( ماز)

46 37.40%
    • میکرو گاج ( دکتر زارع)

44 35.77%
    • ایکیو گاج

8 6.50%
    • آبی قلمچی

5 4.07%
    • زیست الگو ( دکتر هاشمی)

20 16.26%
    صفحه 13 از 22 نخستنخست ... 3121314 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 181 به 195 از 324
    1. Top | #181
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط M.jrA نمایش پست ها
      ممنون که با حوصله جواب دادین
      در مورد زیست دهم بنظرتون در مورد زیست سبز درسنامه هاش چجوری؟؟

در مورد شیمی هم نظرتونو برای سال دهم بفرمایید درسنامه برام مهم ؟؟؟ و بعدم ی کتاب برای تست خوب و قوی؟؟

راستی شیمی نظام جدید خیلی با نظام قدیم فرق کرده؟؟

خواهش میکنم . ترجیح میدم درباره زیست دهم خیلی سبز نظر ندم چون زمان ما که اولین دوره با کتاب های تازه تالیف بودیم ، ایراداتی داشت و کم دقتی هایی ... حالا ممکنه که این ایرادات اصلاح شده باشه و دور از انتظار نیست !

درباره شیمی بگم که کمتر میشه بین کتاب های تالیف شده از انتشارات موفق و شناخته شده تفاوتی قائل شد ... من از شیمی میکرو استفاده کردم برای 2 پایه و امسال هم پایه دوازدهمش رو میگیرم .
      درسنامه های خیلی خوب و کاملی داره ، تکنیک های محاسبات هم داره ، نکات حوب و جمع بندی های کارآمد ... نسبت به کتاب درسی که خیلی آشفته اس ، مرتبه ... مطالبی رو برای درک بهتر گفته که گاه خارج از کتاب بودن و همون اول در قالب شفافسازی مطالعه اون ها رو اختیاری کرده ...

تست های آسون ، متوسط و سخت داره ... حدود 40% از تستاش کاملا نوین و خلاقانه هستن ....
      در کل من با این که کنکوری هستم ، فکر نمیکنم در کنار این کتاب ، نیازی به کتاب دیگه ای هرچند آزمون هم داشته باشم چون هر نوع تیپ تست و دام آموزشی رو شامل میشه .

احمق آن کسی ست که برای باور خود ، دنبال دلیل است ...
      و احمق تر کسی ست که عمر اش را صرف باور دیگران کند!

2. Top | #182
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام خسته نباشین به نظرتون کتاب میکرو زیست دوازدهم که جلد آموزشش اومده چطوره؟؟پی دی اف اشو دیدین؟خوب بود؟

3. Top | #183
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      خیلی خوب بود ولی کی میتونه کامل بخونه ...من فقط کادرهایی که برا جمعبندی مشخص کرده میخونم
      نقل قول نوشته اصلی توسط Alirezab نمایش پست ها
      سلام خسته نباشین به نظرتون کتاب میکرو زیست دوازدهم که جلد آموزشش اومده چطوره؟؟پی دی اف اشو دیدین؟خوب بود؟

4. Top | #184
      کاربر باسابقه
      پاسخگوی ارشد

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ارش.ف نمایش پست ها
      خیلی خوب بود ولی کی میتونه کامل بخونه ...من فقط کادرهایی که برا جمعبندی مشخص کرده میخونم
      سلام
      همه می‌تونن کامل بخونن. شما دقت نکردین که کتاب دارای بخش‌های مختلف هست و بخش اصلی درسنامه که شما معادل رو در اون کتاب‌های دیگه هم می‌بینین، فقط ۵۰ درصد حجم کتاب رو به خودش اختصاص می‌ده و ۵۰ درصد دیگه مطالب ترکیبی و جمع‌بندی هستن که خوندن یا نخوندنشون اختیاری هست و بخشی از اونا رو هم فقط در زمان‌های خاصی مثل دوران جمع‌بندی باید مطالعه کرد.
      حتماً قبل از شروع مطالعه کتاب، «راهنمای مطالعه» و «درسنامه‌های ماژولار» رو بخونین.

5. Top | #185
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط حمید رضا زارع نمایش پست ها
      سلام
      همه می‌تونن کامل بخونن. شما دقت نکردین که کتاب دارای بخش‌های مختلف هست و بخش اصلی درسنامه که شما معادل رو در اون کتاب‌های دیگه هم می‌بینین، فقط ۵۰ درصد حجم کتاب رو به خودش اختصاص می‌ده و ۵۰ درصد دیگه مطالب ترکیبی و جمع‌بندی هستن که خوندن یا نخوندنشون اختیاری هست و بخشی از اونا رو هم فقط در زمان‌های خاصی مثل دوران جمع‌بندی باید مطالعه کرد.
      حتماً قبل از شروع مطالعه کتاب، «راهنمای مطالعه» و «درسنامه‌های ماژولار» رو بخونین.
      سلام کتاب بانک تست زیست شناسی دوازدهم کی منتشر میشه؟ من امروز جلد اموزش رو تهیه کردم ولی خب تستی نیست

6. Top | #186
      کاربر باسابقه
      پاسخگوی ارشد

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Sajjad1398 نمایش پست ها
      سلام کتاب بانک تست زیست شناسی دوازدهم کی منتشر میشه؟ من امروز جلد اموزش رو تهیه کردم ولی خب تستی نیست
      سلام
      از انتشارات بپرسین.
      البته توصیه من این هست که فعلاً از بانک تست آزمون‌پلاس استفاده کنید که تست‌هاش تطابق کامل با درسنامه‌های میکرو داره

7. Top | #187
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      الان که کتابای دوازدهم اومدن ، این تاپیک رو آپ میکنم ... با یک بررسی کلی در مورد فاگو ....

نظر شخصی من اینه که " "
      اصلا از مطالعه این کتاب خوشم نیومد :/ از وقتی که دستم گرفتمش تا وقتی کنار گذاشتم مغزم درگیر این بود که واقعا لازمه همچین کتابی؟!

اما از حق نگذریم درسنامه های قشنگی داره . برای کسی که به زیست علاقه ای نداره و به اجبار میخونش جذابه ... به خصوص به خاطر به قول نویسنده ها شکر میان درسنامه و تست !! (شاید فکر کنین این مورد گفتن و نگفتنش فرقی نداره ولی باور کنین که برای خیلی ها مهمه !!! مثلا دیدین بعضیا میگن کتاب الگو خشکه دوست نداریم زیست بخونیم به زور تحملش میکنیم؟ یا خیلی سبزو به خاطر همین چیزا دوست دارن؟!!! )
      از نمره 10 به این درسنامه نمره 8 میدم ( با دست و دلبازی تمام!)

تستاش! من این کتابو به خاطر تست گرفته بودم و در کمال تاسف برای خودم به جای جوجه رنگی جوجه کلاغ دیدم :/ بعد از تست زنی همه اش از خودم میپرسیدم که این سرعت و مهارت از تجربه و یادگیری من نشات میگیره یا تستا سادن ؟! ( اولین تستای زیست دوازدهمم رو از فاگو زدم پس نظریه اول رد میشه)
      فقط یکم تست های ترکیبیش جای تامل داشت
      به تست ها هم از 10 ، 6 نمره میدم ... 4 نمره بابت این که کاملا متن کتاب رو پوشش میدادن و 2 نمره برای ترکیبی ها . ...

نتیجه کلی : کتاب بدی ، برای شروع از رده پایین نیست!

8. Top | #188
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط شقایق موسوی نمایش پست ها
      الان که کتابای دوازدهم اومدن ، این تاپیک رو آپ میکنم ... با یک بررسی کلی در مورد فاگو ....

نظر شخصی من اینه که " "
      اصلا از مطالعه این کتاب خوشم نیومد :/ از وقتی که دستم گرفتمش تا وقتی کنار گذاشتم مغزم درگیر این بود که واقعا لازمه همچین کتابی؟!

اما از حق نگذریم درسنامه های قشنگی داره . برای کسی که به زیست علاقه ای نداره و به اجبار میخونش جذابه ... به خصوص به خاطر به قول نویسنده ها شکر میان درسنامه و تست !! (شاید فکر کنین این مورد گفتن و نگفتنش فرقی نداره ولی باور کنین که برای خیلی ها مهمه !!! مثلا دیدین بعضیا میگن کتاب الگو خشکه دوست نداریم زیست بخونیم به زور تحملش میکنیم؟ یا خیلی سبزو به خاطر همین چیزا دوست دارن؟!!! )

تستاش! من این کتابو به خاطر تست گرفته بودم و در کمال تاسف برای خودم به جای جوجه رنگی جوجه کلاغ دیدم :/ بعد از تست زنی همه اش از خودم میپرسیدم که این سرعت و مهارت از تجربه و یادگیری من نشات میگیره یا تستا سادن ؟! ( اولین تستای زیست دوازدهمم رو از فاگو زدم پس نظریه اول رد میشه)
      به تست ها هم از 10 ، 6 نمره میدم ... 4 نمره بابت این که کاملا متن کتاب رو پوشش میدادن و 2 نمره برای ترکیبی ها . ...

سلام شما که الان این کتاب رو مطالعه کردی مگه نمیگفتین که میکرو خوبه؟؟
      من خودمم میکرو میخونم انصافا خوبه
      الگو چطوره؟؟

9. Top | #189
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط شقایق موسوی نمایش پست ها

نظر شخصی من اینه که " "

هه منو بگو می خواستم فاگو بگیرم سطح بالاتر کار کنم این که میگین سادس خیلی سبز هم که عجیب تستاش ساده شده امسال مثل تست های خط به خط قدیمش شده میکرو هم که نیومده میشه یکی بگه چی خوبه اخرش؟

10. Top | #190
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اگه تست سطح بالا میخوای . باید منتظر این سه کتاب باشید (طبق گفته خود مولفان)
      ۱- موج آزمون جامع الگو(دکتر هاشمی)
      ۲- فصل آزمون جامع خیلی سبز(گروه ماز با همکاری برادران خیلی سبز)
      ۳- جامع iq (دکتر زارع)

که من در نظر دارم مورد سوم رو بدون دیدن کتاب بخرم . شما رو نمیدونم؟؟؟؟/

اگه هم خیلی عجله دارید
      شما رو به چالش آزمون آنلاین دعوت می کنم:
      ۱- مایزیست(دکتر زارع) ۲- ماز
      ویرایش توسط dr.Genius : 01 آبان 1397 در ساعت 22:47

11. Top | #191
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      میکرو به تو شاید برسه به ما که نمیرسه
      نقل قول نوشته اصلی توسط dr.Genius نمایش پست ها
      ۱- فصل آزمون جامع خیلی سبز(دکتر هاشمی)
      ۲- موج آزمون جامع خیلی سبز(گروه ماز با همکاری برادران خیلی سبز)
      ۳- جامع iq (دکتر زارع)

اگه هم خیلی عجله دارید

12. Top | #192
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Alirezab نمایش پست ها
      سلام شما که الان این کتاب رو مطالعه کردی مگه نمیگفتین که میکرو خوبه؟؟
      من خودمم میکرو میخونم انصافا خوبه
      الگو چطوره؟؟

میکرو آموزش رو هم دارم

13. Top | #193
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi9090 نمایش پست ها
      هه منو بگو می خواستم فاگو بگیرم سطح بالاتر کار کنم این که میگین سادس خیلی سبز هم که عجیب تستاش ساده شده امسال مثل تست های خط به خط قدیمش شده میکرو هم که نیومده میشه یکی بگه چی خوبه اخرش؟

فکر کنم میکرو تست حداقل حرفی برای گفتن داشته باشه ... حداقل درجه سختی آزمون های مای زیست که اینو نشون میده . خودم که به خاطر محدودیت زمان شرکت نکردم ولی میگن سختن

14. Top | #194
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط dr.Genius نمایش پست ها
      ۱- فصل آزمون جامع خیلی سبز(دکتر هاشمی)
      ۲- موج آزمون جامع خیلی سبز(گروه ماز با همکاری برادران خیلی سبز)
      ۳- جامع iq (دکتر زارع)

اگه هم خیلی عجله دارید

درباره مورد اول نظری ندارم . در مورد دومی هم باید بگم بهش اصلا فکرم نمیکنم . مورد سوم هم که آی کیو نیست اما میکرو دوازدهم ( با همین مولف) رو حتما .

درباره آزمون هم وقتش رو واقعا ندارم

15. Top | #195
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ارش.ف نمایش پست ها
      میکرو به تو شاید برسه به ما که نمیرسه
      از چه لحاظ؟

صفحه 13 از 22 نخستنخست ... 3121314 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن