خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: الویت بندی بر اساس استرس کاری

رأی دهندگان
    33. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • پرستاری

19 57.58%
    • علوم ازمایشگاه

1 3.03%
    • رادیولوژی

1 3.03%
    • اتاق عمل

4 12.12%
    • مامایی

5 15.15%
    • هوشبری

5 15.15%
    • تغذیه

1 3.03%
    • فزیوتراپی

9 27.27%
    نظرسنجی با انتخاب چندگانه
    صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 27
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات

الویت بندی رشته های پیراپزشکی بر اساس مسئولیت و استرس کاری

سلام بچه ها
      استرس تو تمام رشته های پزشکی و پیراپزشکی هست اما کم و زیاد
      به نظر شما استرس کدومشون کمتر و کدوم بیشتره
      پ ن * نظر سنجی رو بر اساس بیشترین استرس و مسئولیت کاری انتخاب کنید
      ویرایش توسط pegahmht : 01 آبان 1397 در ساعت 01:38

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط pegahmht نمایش پست ها
      سلام بچه ها
      حتما در این نظر سنجی شرکت کنید تاپیک تکراری نیست
      استرس تودتمام رشته های پزشکی و پیراپزشکی هست اما کم و زیاد
      به نظر من بينايي سنجي از فيزيوتراپي بهتره

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mehran123 نمایش پست ها
      به نظر من بينايي سنجي از فيزيوتراپي بهتره
      الان چه ربطی داشت دوست عزیز ؟؟؟؟
      من پرسیدم کدومشون استرس بیشتری داره!!!

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      الان چه ربطی داشت دوست عزیز ؟؟؟؟
      من پرسیدم کدومشون استرس بیشتری داره!!!
      ببخشيد كه پاسخي بي ربط به نظر سنجي بين الملليتون دادم

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      مگه ما كار همه اينارو تجربه كرديم بدونيم كدوم استرس داره! تاپيكايى ميزنيدا

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amin6 نمایش پست ها
      مگه ما كار همه اينارو تجربه كرديم بدونيم كدوم استرس داره! تاپيكايى ميزنيدا
      ۱. کسی شما رو مجبور نکرده نظر بدی
      ۲. مگه بقیه تو نظر سنجی های دیگه این کارا رو تجربه کردن راجع به مزایا و معایب رشته ها نظر میدن ؟

7. Top | #7
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      همه رو بزن
      ۱. کسی شما رو مجبور نکرده نظر بدی
      ۲. مگه بقیه تو نظر سنجی های دیگه این کارا رو تجربه کردن راجع به مزایا و معایب رشته ها نظر میدن ؟

8. Top | #8
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      از بین این هایی که برای نظر سنجی گذاشتید
      فیزیوتراپی فکرکنم کمترین استرس رو داشته باشه
      ولی یه رشته ای مثل مامایی خیلی پر استرسه ( البته اینها نظر شخصی بنده بود )

9. Top | #9
      در انتظار تایید ایمیل

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      بنظرم پرستاری و مامایی بیشترین استرس رو دارن.
      تغذیه وفیزیوتراپی کمترین.

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      پرستاری، مامایی، اتاق عمل، هوشبری

این شغلا در صورت مسئولیت پذیری شخ استرس بالای کاری ای دارن و فک نکنم بشه میزان استرس رو توی این مشاغل مقایسه کرد چون واقعا سطح استرس کاری بالایی دارن.

در عوض علوم آزمایشگاه، تغذیه، رادیولوژی و فیزیو تراپی فکر نکنم استرس شغلی بالایی رو داشته باشن. (البته این فقط نظر شخصیه منه که از بیرون دارم به قضیه نگاه میکنم وگرنه مشخصا اون شخصی که به عنوان مثال مشاوره تغذیه میده به مراجعه کنندش قطعا باید مسئولیت پذیر باشه در قبال اون رژیم و مشاوره غذایی ای که در اختیار مراجعه کننده میده، پس باید نگران باشه در مورد کارش یه یه وقت اشتباه نکنه و مشاوره غلط نده؛ درنتیجه همین نگرانی خود به خود باعث استرس میشه ولی خب میگم سطح ااسترس این شغل فکر نکنم از مشاغلی بالایی که نوشتم بالاتر باشه)

11. Top | #11
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      خا؟! هدف چیه؟!

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ah.at نمایش پست ها
      پرستاری، مامایی، اتاق عمل، هوشبری

این شغلا در صورت مسئولیت پذیری شخ استرس بالای کاری ای دارن و فک نکنم بشه میزان استرس رو توی این مشاغل مقایسه کرد چون واقعا سطح استرس کاری بالایی دارن.

در عوض علوم آزمایشگاه، تغذیه، رادیولوژی و فیزیو تراپی فکر نکنم استرس شغلی بالایی رو داشته باشن. (البته این فقط نظر شخصیه منه که از بیرون دارم به قضیه نگاه میکنم وگرنه مشخصا اون شخصی که به عنوان مثال مشاوره تغذیه میده به مراجعه کنندش قطعا باید مسئولیت پذیر باشه در قبال اون رژیم و مشاوره غذایی ای که در اختیار مراجعه کننده میده، پس باید نگران باشه در مورد کارش یه یه وقت اشتباه نکنه و مشاوره غلط نده؛ درنتیجه همین نگرانی خود به خود باعث استرس میشه ولی خب میگم سطح ااسترس این شغل فکر نکنم از مشاغلی بالایی که نوشتم بالاتر باشه)
      ممنون دوست عزیز به نکته های خوبی اشاره کردی

13. Top | #13
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام بچه ها
      استرس تو تمام رشته های پزشکی و پیراپزشکی هست اما کم و زیاد
      پ ن * نظر سنجی رو بر اساس بیشترین استرس و مسئولیت کاری انتخاب کنید
      به نظر من لازمه اظهار نظر در مورد هر کدوم از اینها اینه که یا تجربه شده باشه از نزدیک یا حداقل دیده شده باشه...وگرنه صرفا یک دید بیرونی و فاقد نظرات کارشناسی شده هست...جدای از اینها نظرات متفاوتی از جنبه های مختلفی میتونه وجود داشته باشه...در اینکه تو هر کاری باید وجدان کاری و مسئولیت پذیری وجود داشته باشه که قطعا شکی نیست ولی از لحاظ مقایسه ای همون طور که گفتم جنبه های مختلفی وجود داره.مثلا رشته هایی که بیشتر با شخص بیمار و فضای بالین(انجام مستقیم مداخلات بالینی) درگیری قطعا مسئولیت و استرس بیشتری رو در پی داره...رشته ای مثل پرستاری و مامایی مسئولیت زیادی رو داره چون باید وقتی یه مریض رو به شما میدن دیگه همه چیزش مربوط به شماست و همین مسئولیت زیادی رو میطلبه ولی نکته ای که وجود داره همیشه کسی هست که به کمکتون بیاد(پزشک)و مسئولیت قانونی بسیاری از مسائل به عهده پزشکه..ولی رشته ای مثل هوشبری به علت اینکه شما لحظات اورژانسی زیادی رو با مریض میگذرونی قطعا استرس و مسئولیت بیشتری رو متحمل میشی،در این مورد هم پزشک هست ولی در لحظه که میتونه تعیین کننده باشه شاید پزشک حضور نداشته باشه و همین ممکنه استرس زا باشه و همچنین اینکه گاهی مجبوری یه سری کارهای بالینی رو به تنهایی انجام بدی بدون حضور پزشک در صورتی که از نظر قانونی وظیفه پزشکه...رشته ای مثل علوم آزمایشگاهی از لحاظ تماس با نمونه های الوده و مواد مختلف که احتمالش بسیار بسیار کمه میتونه شغل های ریسکی باشه و همچنین رادیولوژی از لحاظ احتمال دریافت اشعه های خطرناک،که این دوتا نمونه مسئولیت و استرس خاصی نداره فقط از لحاظ مخاطرات شغلی...رشته فیزیوتراپی هم از لحاظ جسمانی میتونه مخاطرات شغلی داشته باشه از لحاظ ایستادن های مکرر ولی نه استرس...تغذیه و بینایی سنجی و گفتار درمانی و کار درمانی و شنوایی سنجی هم استرس و مخاطره شغلی خاصی ندارند...امیدوارم که مفید واقع بشود...

14. Top | #14
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      رشته های توابخشی ( فیزیوتراپی، بینایی سنجی، شنوایی سنجی، کاردرمانی..) درامد بیشتر اضطراب کمتر و استقلال بیشتری دارن.
      از بین رشته هایی که گفتی مامایی و پرستاری سخی کار بالایی داره.
      رادیو تماس با اشعه داره.
      علوم آزمایشگاهی احتمال ابتلا به بعضی بیماری ها رو داره.
      اتاق عمل و بیهوشی رو نمیدونم ولی فک نکنم زیاد سخت باشه چون مثلا بیهوشی همیشه زیر نظر متخصص بیهوشی انجام میشه و کارشناس بیهوشی زیاد کاره ای نیس.
      تغذیه؟! گرفتی ما رو؟
      کلا به شخصه اول رشته های توان بخشی رو پیشنهاد میکنم. البته بازم شرایط زیادی هست..

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saeid_NRT نمایش پست ها
      رشته های توابخشی ( فیزیوتراپی، بینایی سنجی، شنوایی سنجی، کاردرمانی..) درامد بیشتر اضطراب کمتر و استقلال بیشتری دارن.
      از بین رشته هایی که گفتی مامایی و پرستاری سخی کار بالایی داره.
      رادیو تماس با اشعه داره.
      علوم آزمایشگاهی احتمال ابتلا به بعضی بیماری ها رو داره.
      اتاق عمل و بیهوشی رو نمیدونم ولی فک نکنم زیاد سخت باشه چون مثلا بیهوشی همیشه زیر نظر متخصص بیهوشی انجام میشه و کارشناس بیهوشی زیاد کاره ای نیس.
      تغذیه؟! گرفتی ما رو؟
      کلا به شخصه اول رشته های توان بخشی رو پیشنهاد میکنم. البته بازم شرایط زیادی هست..
      مرسی دوست عزیز
      تغذیه قسمت فان نظرسنجی بود

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن