خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 6 از 6 نخستنخست ... 56
    نمایش نتایج: از 76 به 88 از 88
    1. Top | #76
      کاربر اخراجی

Mashkok
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط شقایق موسوی نمایش پست ها

والا اصل مباحثی که انتخاب کردم از امساله :// در کل فرقی به حالم نمیکنه ... بالاخره باید این درسا رو خوند ...
      به مثبت شدن هم به اندازه 2% هم امیدی تدارم ....
      شما نظام جدیدی مشکل و دغدغه ات کمتره ما نظام قدیما که دیگه بعد کنکور امسال کنکوری نیس واسمون و کلا اوضاع پیچیدس تو نظام قدیم نظام جدیدم چون سال اول کنکورشه با یکم تلاش میشه قبول شد

2. Top | #77
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط DR._.ALI نمایش پست ها
      شما نظام جدیدی مشکل و دغدغه ات کمتره ما نظام قدیما که دیگه بعد کنکور امسال کنکوری نیس واسمون و کلا اوضاع پیچیدس تو نظام قدیم نظام جدیدم چون سال اول کنکورشه با یکم تلاش میشه قبول شد
      من نظام قدیمم هر چند گفتن که سال 99 کنکور به روال سابق برمیگرده اما خب دهه 80 هم تا سه سال دو کنکور برگزار کردن

3. Top | #78
      کاربر اخراجی

Mashkok
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط 19pf نمایش پست ها
      من نظام قدیمم هر چند گفتن که سال 99 کنکور به روال سابق برمیگرده اما خب دهه 80 هم تا سه سال دو کنکور برگزار کردن
      خدا کنه واسه ما نظام قدیما هم تا 1400 کنکور جدا برگزار کنن

4. Top | #79
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات

اعتراض دانش آموزان پایه دوازدهم اصفهانی به دروس و ساعات حضور در مدرسه

سرپرست معاونت متوسطه اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان گفت: دانش آموزان پایه دوازدهم به برخی از دروس و ساعت حضور در مدرسه اعتراض دارند، اما دروس مورد اعتراض از منابع امتحان نهایی و کنکور است و ساعت حضور آنها نیز طبق بخشنامه و آیین نامه مقررات است و باید حضور یابند.
      سیدرضا موسوی زاده در گفت و گو با ایسنا، در خصوص اعتراض تعدادی از دانش آموزان پایه دوازدهم نسبت به دروس اجباری اظهار کرد: نظام آموزشی در دوره دوم متوسطه تغییر کرده است، این در حالی است که در نظام قبل آموزشی دوره دوم متوسط سه سال به علاوه پیش دانشگاهی به عنوان آمادگی برای دانشگاه بود و ساعات دروس در این دوره 24 ساعت بود.
      وی افزود: سال سوم همواره دانش آموزان با دقت درس می‌خواندند و همیشه اصفهان در کنکور جز سه شهر برتر از نظر قبولی در کنکور به حساب می آمد، اما با تغییر نظام آموزشی در پایه دوازدهم با تغییراتی مواجه شده ایم چراکه در نظام قبل پس از عید همه چیز برای برگزاری کنکور دانش آموز فراهم بود و پیش دانشگاهی تاثیری در کنکور نداشت.
      سرپرست معاونت متوسطه اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان ادامه داد: نظام جدید آموزشی در بخشنامه 32425/400 مورخ 3/3/95 ابلاغ شده است و مصوبه 226 شورای عالی آموزش و پرورش نیز در تاریخ 10/12/94 نیز این موضوع را ابلاغ کرده است که بر اساس این بخشنامه ها سیستم قدیم حذف و پایه دوازدهم با 35 ساعت، در نظر گرفته شده است.
      موسوی زاده با بیان اینکه دانش آموزان به این معترض هستند که فرصتی برای کنکور ندارند، تصریح کرد: در حال حاضر 30 درصد از قبولی کنکور به میانگین امتحانات نهایی دانش آموزان بستگی دارد که 20 درصد به صورت قطعی و 10 درصد به صورت تاثیر مستقیم است.
      وی اضافه کرد: درس‌هایی مثل بهداشت و سلامت و علوم اجتماعی نیز مورد اعتراض این دانش آموزان است که این دروس می‌تواند اختیاری باشد، از سوی دیگر اعلام نشدن منابع کنکور و همچنین ابلاغ نشدن زمان امتحانات نهایی توسط شورای عالی آموزش و پرورش از دیگر اعتراضات دانش آموزان اصفهانی است.
      سرپرست معاونت متوسطه اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان تاکید کرد: دانش آموزانی که امسال پایه دوازدهمی هستند به دلیل اینکه اولین نفراتی هستند که وارد نظام آموزشی جدید شده اند طی این مدت خسته و آزرده هستند چراکه برای یک چنین تغییراتی نیازمند تالیف کتب بسیاری هستیم برای مثال فقط در بحث هنرستان نیازمند تالیف 200 کتاب بوده ایم.
      موسوی زاده گفت: در حال حاضر سایت سازمان سنجش در مورد کنکور راهنمایی‌های جامعی کرده است که دانش آموزان با مراجعه به این سایت می توانند ایرادات خود را بر طرف کنند. وی اظهار کرد: زمان حضور دانش آموزان طبق ماده 11 و 12 مدارس روزانه مشخص شده استنو احتمال دارد که علوم اجتماعی و بهداشت و سلامت نیز جز منابع امتحانی باشد و اگر این اتفاق رخ دهد از منابع کنکور نیز خواهند بود.
      سرپرست معاونت متوسطه اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان خاطرنشان کرد: وزیر آموزش و پرورش در مصاحبه ای اعلام کرد که در تلاشیم که دروسی را کم کنیم و این به صورت مطالبه برای دانش آموزان تلقی شده است.

5. Top | #80
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saj8jad نمایش پست ها

اعتراض دانش آموزان پایه دوازدهم اصفهانی به دروس و ساعات حضور در مدرسه

سرپرست معاونت متوسطه اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان گفت: دانش آموزان پایه دوازدهم به برخی از دروس و ساعت حضور در مدرسه اعتراض دارند، اما دروس مورد اعتراض از منابع امتحان نهایی و کنکور است و ساعت حضور آنها نیز طبق بخشنامه و آیین نامه مقررات است و باید حضور یابند.
      سیدرضا موسوی زاده در گفت و گو با ایسنا، در خصوص اعتراض تعدادی از دانش آموزان پایه دوازدهم نسبت به دروس اجباری اظهار کرد: نظام آموزشی در دوره دوم متوسطه تغییر کرده است، این در حالی است که در نظام قبل آموزشی دوره دوم متوسط سه سال به علاوه پیش دانشگاهی به عنوان آمادگی برای دانشگاه بود و ساعات دروس در این دوره 24 ساعت بود.
      وی افزود: سال سوم همواره دانش آموزان با دقت درس می‌خواندند و همیشه اصفهان در کنکور جز سه شهر برتر از نظر قبولی در کنکور به حساب می آمد، اما با تغییر نظام آموزشی در پایه دوازدهم با تغییراتی مواجه شده ایم چراکه در نظام قبل پس از عید همه چیز برای برگزاری کنکور دانش آموز فراهم بود و پیش دانشگاهی تاثیری در کنکور نداشت.
      سرپرست معاونت متوسطه اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان ادامه داد: نظام جدید آموزشی در بخشنامه 32425/400 مورخ 3/3/95 ابلاغ شده است و مصوبه 226 شورای عالی آموزش و پرورش نیز در تاریخ 10/12/94 نیز این موضوع را ابلاغ کرده است که بر اساس این بخشنامه ها سیستم قدیم حذف و پایه دوازدهم با 35 ساعت، در نظر گرفته شده است.
      موسوی زاده با بیان اینکه دانش آموزان به این معترض هستند که فرصتی برای کنکور ندارند، تصریح کرد: در حال حاضر 30 درصد از قبولی کنکور به میانگین امتحانات نهایی دانش آموزان بستگی دارد که 20 درصد به صورت قطعی و 10 درصد به صورت تاثیر مستقیم است.
      وی اضافه کرد: درس‌هایی مثل بهداشت و سلامت و علوم اجتماعی نیز مورد اعتراض این دانش آموزان است که این دروس می‌تواند اختیاری باشد، از سوی دیگر اعلام نشدن منابع کنکور و همچنین ابلاغ نشدن زمان امتحانات نهایی توسط شورای عالی آموزش و پرورش از دیگر اعتراضات دانش آموزان اصفهانی است.
      سرپرست معاونت متوسطه اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان تاکید کرد: دانش آموزانی که امسال پایه دوازدهمی هستند به دلیل اینکه اولین نفراتی هستند که وارد نظام آموزشی جدید شده اند طی این مدت خسته و آزرده هستند چراکه برای یک چنین تغییراتی نیازمند تالیف کتب بسیاری هستیم برای مثال فقط در بحث هنرستان نیازمند تالیف 200 کتاب بوده ایم.
      موسوی زاده گفت: در حال حاضر سایت سازمان سنجش در مورد کنکور راهنمایی‌های جامعی کرده است که دانش آموزان با مراجعه به این سایت می توانند ایرادات خود را بر طرف کنند. وی اظهار کرد: زمان حضور دانش آموزان طبق ماده 11 و 12 مدارس روزانه مشخص شده استنو احتمال دارد که علوم اجتماعی و بهداشت و سلامت نیز جز منابع امتحانی باشد و اگر این اتفاق رخ دهد از منابع کنکور نیز خواهند بود.
      سرپرست معاونت متوسطه اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان خاطرنشان کرد: وزیر آموزش و پرورش در مصاحبه ای اعلام کرد که در تلاشیم که دروسی را کم کنیم و این به صورت مطالبه برای دانش آموزان تلقی شده است.

20 درصد قطعی 10 درصد مستقیم
      این اراجیف چیه ؟ داره تلاش میکنه چی بگه ؟ کسی فهمید چه ربطی داشت به موضوع اعتراضات؟!

6. Top | #81
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      ببنید من بهتون یه پیشنهاد دارم البته فقط میگم پیشنهاد تصمیم نهایی با خودتونه
      اینکه الان خوب روی دوازدهم تمرکز کنید که حداقل مطالب اون سالو خوب یاد بگیرید که اگر برای کنکور 99 موندید حداقل نیازی نباشه دوباره برگردید و دوازدهم رو بخونید ( من هم دانش آموز خوبی بودم همیشه معدل های خوبی داشتم 19 کمتر نداشتم به جز سال آخر مدرسه ی نمونه دولتی هم درس خوندم اما سال آخر بخاطرتصمیمات اشتباهاتی که معلما و مدیرمون داشتن کل مجموعه کلاسی ما رو بهم ریختن من حتی سالای پایه هندسه هم تست میزدم اما سال آخر جو بدی توی مدرسه داشتیم طوری که میگم هر سال 7-8 پزشکی روزانه داشتیم اما اون سال فقط دو تا تعهدی اگر برگردم به اون دوران اول کتابای درسی همون سال رو خوب میخوندم بعد درسنامه کتاب تست و بعد هم تستاشو میزدم واصلا به مدیر و معلم و.....توجه نمیکردم )
      یه نکته دیگه اینکه اگر خواستید برای 99 کنکور بدید از تابستان شروع کنید به خوندن نه از اول مهر
      بله درست میگید . خود من هم همین تصمیمو دارم و تا حدودی هم اجرا شده ...
      از تابستان دهم هم شروع کردم ولی شروعم اصولی نبود ... تنها خوبیش هم این بوده که تجربه کسب کردم که چه روش مطالعه ای برای من صحیحه و جوابگو ... نقاط قوت و ضعفمم شناختم ... سر فرصت هم منابعمو انتخاب کردم و دقیقه نودی نیستم ... فقط تجربه کلا !
      اگر میخواستم از مهر امسال شروع کنم ، با این فشار ها ، قطعا زود به شکستم ایمان می آوردم و تلاشو کنار میذاشتم

احمق آن کسی ست که برای باور خود ، دنبال دلیل است ...
      و احمق تر کسی ست که عمر اش را صرف باور دیگران کند!

7. Top | #82
      کاربر فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سال 80 اگه تاسه سال کنکوربرگزارکردن قبلش سنجش گفته بود که تاسه سال میگیره بایه سرچ ساده میتونی ببینی!!حتی گفته بودکه نظام قدیم میتونم نظام جدیدهم کنکوربدن! اما الان کلا نظام قدیمی های امسال خودشونوبکشن 200هزارتابیشترنیستن درحالیکه صددرصد نظام جدید 2برابرخواهندبود حداقل جامعه آماری آزمونهای آزمایشی نشون دهنده اینه! پس سازمان سنجش نمیادبه خاطر مثلا 100هزارنفر درسال99خودشو به زحمت بندازه ودوتاکنکوربگیره
      درضمن مطالب نظام جدید خیلی راحت تره بیکاری میخوای نظام قدیم بخونی!!!

8. Top | #83
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      مقایسه با خودتون؛
      شعار پسرا مقابل مجلس در اعتراض به تاثیر قطعی معدل؛
      لاشکی بت شکن/بت تاثیر معدلو بشکن‌
      شعار دخترا در اصفهان
      ما اومدیم حرف بزنیم دارن میرن حرف بزنن!
      احتمالا خندیدن بهتون و جدی نگرفتنتون...

9. Top | #84
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط شقایق موسوی نمایش پست ها

بله درست میگید . خود من هم همین تصمیمو دارم و تا حدودی هم اجرا شده ...
      از تابستان دهم هم شروع کردم ولی شروعم اصولی نبود ... تنها خوبیش هم این بوده که تجربه کسب کردم که چه روش مطالعه ای برای من صحیحه و جوابگو ... نقاط قوت و ضعفمم شناختم ... سر فرصت هم منابعمو انتخاب کردم و دقیقه نودی نیستم ... فقط تجربه کلا !
      اگر میخواستم از مهر امسال شروع کنم ، با این فشار ها ، قطعا زود به شکستم ایمان می آوردم و تلاشو کنار میذاشتم
      آفرین خیلی خوبه پس همین طور ادامه بده

10. Top | #85
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط arshaa نمایش پست ها
      مقایسه با خودتون؛
      شعار پسرا مقابل مجلس در اعتراض به تاثیر قطعی معدل؛
      لاشکی بت شکن/بت تاثیر معدلو بشکن‌
      شعار دخترا در اصفهان
      ما اومدیم حرف بزنیم دارن میرن حرف بزنن!
      احتمالا خندیدن بهتون و جدی نگرفتنتون...
      واو افرین که میتونی اعتراضاتم دختر پسریش کنی
      جدی نگرفته شدن ما هم چیز جدیدی نیس همه ک مث شما سهمیه ای نیستن که پا بندازن روپا و بعدشم پزشکی (یا هر رشته پر طرفداری) رو تو سینی نقره ای بهشون تقدیم کنن

11. Top | #86
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SARA_J نمایش پست ها
      سال 80 اگه تاسه سال کنکوربرگزارکردن قبلش سنجش گفته بود که تاسه سال میگیره بایه سرچ ساده میتونی ببینی!!حتی گفته بودکه نظام قدیم میتونم نظام جدیدهم کنکوربدن! اما الان کلا نظام قدیمی های امسال خودشونوبکشن 200هزارتابیشترنیستن درحالیکه صددرصد نظام جدید 2برابرخواهندبود حداقل جامعه آماری آزمونهای آزمایشی نشون دهنده اینه! پس سازمان سنجش نمیادبه خاطر مثلا 100هزارنفر درسال99خودشو به زحمت بندازه ودوتاکنکوربگیره
      درضمن مطالب نظام جدید خیلی راحت تره بیکاری میخوای نظام قدیم بخونی!!!
      خب قبلا هم سنجش گفنه بود برای سال 98 برای نظام قدیم و جدید سهیه 30 و 70 درصد در نظر میگیرم اما الان میگه بر اساس تراز قبول میشین ( منظورم اینکه حرفشون ثابت نیست )
      من امسال بنا به دلایل شخصی نمی تونم 98 برم دانشگاه و مجبورم کنکور 99 بدم حالا چه با نظام جدید چه با نظام قدیم الان فعلا کتاب های نظام قدیم رو دارم به همین دلیل فعلا با همون کتابا دارم ریاضی فیزیک دینی و عربی رو میخونم ( چون توی این مباحث کمترین تغییرات رو کتابای جدید نسبت به کتابای قدیم داشتن ) که اگر سال بعد گفتن کنکور نظام قدیم رو میگیریم فقط زیست و شیمی و ادبیات بمونه ( زبان بلدم ) و اگر هم جدید رو بگیرن خب بازم زیست وشیمی و ادبیات میمونه چون ریاضی فیزیک عربی و دینی مشترک هستن و کمترین تغییرات رو داشتن
      یه چیزی که قطعیه اینه که اگر شما نظام قدیم باشین باید کنکور نظام قدیم رو بدین بنابراین اگر نظام قدیم هستین و قصد دارین کنکور 99 شرکت کنین شاید کنکور 99 بخاطر اعتراضات بچه ها و تعداد زیاد پشت کنکوری ها ی نظام قدیم دوباره کنکور قدیم رو برگزار کنن در این صورت شما ضرر میکنید
      یه چیز دیگه هم بگم دیروز توی همین انجمن داشتم با یه خانم که ایشون نظام جدید هستن صحبت میکردم میگفتن که معلم شیمی شون درکنار تدریس مطالب درس مطالب تکمیلی بهشون درس داده برای فهم اون فصل ( میتونید وارد پروفایلم بشید و حرفامون رو بخونید ) این یعنی اینکه درسته میگن توی کتابای نظام جدید یک سری مطالب رو حذف کردیم اما عملا داریم میبینیم بچه ها رو معلما میفرستن تحقیق توی اینترنت مثلا همین جا یه نظام جدید میگفت معلم فیزیکشون فرستاده اونا تحقیق برای فهم مطالب اولیه درسی که داره سر کلاس میده یعنی مطالب کتابو با حذف کردن زدن ناقص کردن ( این تیکه منظورم این بود که به قول شما بیکار نیستم که دارم کتابای نظام قدیم خودمو میخونم )
      ( او اینکه در آخر سعی کنیم با لحن مهربون تر و مودبانه تر با هم صحبت کنیم )
      ویرایش توسط 19pf : 26 مهر 1397 در ساعت 13:24

12. Top | #87
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط gray girl نمایش پست ها
      واو افرین که میتونی اعتراضاتم دختر پسریش کنی
      جدی نگرفته شدن ما هم چیز جدیدی نیس همه ک مث شما سهمیه ای نیستن که پا بندازن روپا و بعدشم پزشکی (یا هر رشته پر طرفداری) رو تو سینی نقره ای بهشون تقدیم کنن
      بهت برنخوره ولی خیلی نادونی...
      ۱- من به نحوه اعتراض کردنتون ایراد گرفتم تو چی میگی واسه خودت
      چند ماه پیش بعد از کنکور کارشناسی ارشد و حذف شدن یه سری کد رشته ها
      ۱۰تا ۲۰ نفر ریختن جلو وزارت علوم شعار دادن ننگ ما ننگ ما وزیر الد... ما
      وبا اسپری روی در و دیوار وزارت خونه اعتراضاشونو نوشتن
      نتبجه این شد کدرشته ها دوباره به دفترچه برگشت
      به این میگن اعتراض!. باید بری جلو و حقتو بگیری نه با مسخره بازی خودتو کوچیک کنی
      باید میرفتید داخل اموزش و پرورش میخوابوندید زیر گوششون سر ظهر اومدیم باهاتون حرف بزنیم چرا به هیچ جاتون نگرفتید از فرداشم تحریم میکردید نمی رفتید سر کلاسا تا صداتونو بشنون
      و واقعا پشیمونم ازینکه تو این انجمن تصمیم گرفتم رو باشم و بگم سهمیه دارم باید مثه خیلی ازین دوستان ظاهر و باطن رو جدا میکردم وزیرابی میرفتم
      ب#ا مردم ایران رک و راست بودن فایده نداره
      نکته بعدی اینه تو از کجا فهمیدی من میخوام برم پزشکی باهوش؟

13. Top | #88
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      بشینید تا کنکور 98 رو بنداز عقب تر

صفحه 6 از 6 نخستنخست ... 56

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن