خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدام کتاب از نظر تست نسبت به دیگری غنی تر و با کیفیت تر ا

رأی دهندگان
    202. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • کتاب جامع گاج ( IQ )

68 33.66%
    • کتاب جامع مهر و ماه

57 28.22%
    • کتاب جامع خیلی سبز

77 38.12%
    صفحه 32 از 33 نخستنخست ... 22313233 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 466 به 480 از 489
    1. Top | #466
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hadi r نمایش پست ها
      سلام من بین مهر و ماه و خیلی سبز مرددم . سطح ریاضیم متوسط و رو به بالاست اما سرعت تست زنیم پایینه و هنوز هم احساس میکنم نیاز به درس نامه دارم و چون خیلی سبز شیمی 3 و پیش رو دارم و استفاده کردم درس نامه هاش واقعا عالیه ولی از مهر و ماه هیچ کتابی نداشتم که ببینم چطوریه؟شما بگید خیلی سبز یا مهر و ماه؟
      اگه مشکلتون در درسنامه س بنظرم خیلی سبز سروش مویینی واستون بهتره چون مهروماه درسنامه های خشکی داره خود من مهروماه داشتم تست های خوبی داره ولی کسانی با ریاضی خیلی رابطه خوبی ندارن خیلی سبز انتخاب بهتریه
      مشاوره دوران جمع بندی
      با دانشجوی دانشگاه تهران
      Telegram ID :@Naseri199

" با جمع بندی صحیح درصد درس زیست را میتوان حداقل ۳۰% بهبود بخشید"

2. Top | #467
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      انتخاب بين اين سه تا بستگي به سطح فرد داره.اگه رياضيت خوبه و با رياضي حال ميكني،آي كيو
      اگه رياضيت خوب نيست ولي با رياضي حال ميكني مهر و ماه
      اگه نه رياضيت خوبه نه باهاش حال ميكني،خيلي سبز
      ...I will revive The Great Alexander

3. Top | #468
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      درسنامه گاج خیلی روون تره و خیلی هم مفید و جامعه و از نظر تست هم زده رو دست خیلی سبز و مهروماه من کلا با درسنامش و تست ها تالیفیش خیلی حال میکنم تست های ایده جدید دارن منم خوشم میاد

4. Top | #469
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      اين هايى كه ميگن با خيلى سبز نميشه درصد بالا زد؛ آيا شما كل فصل هاى اين كتاب رو با كل تست هاش بررسى كرديد و اين كتاب رو كامله كامل خونديد بعد رفتيد سر جلسه كنكور زير ٦٠ زديد؟

5. Top | #470
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      به نظرم اینا درسنامشو خوندن انتظار تست زدن دارن....مهروماه بهتره یا خیلی سبز؟
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amin6 نمایش پست ها
      اين هايى كه ميگن با خيلى سبز نميشه درصد بالا زد؛ آيا شما كل فصل هاى اين كتاب رو با كل تست هاش بررسى كرديد و اين كتاب رو كامله كامل خونديد بعد رفتيد سر جلسه كنكور زير ٦٠ زديد؟

6. Top | #471
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      من خودم مهر و ماه و خیلی سبز ریاضی رو دارم....به نظرم اگه قشنگ تستاشو تحلیل کنی چیزی از مهر و ماه کم نداره و من اونو هم سطحش میدونم ...تستای مهر و ماه کمتره بخش ۱۰۰ ولی بزنی خوبه ولی...در کل با زدن خیلی سبز و بررسی تستای ازموناا میشه به درصد بالایی رسید..من خودم با سبز پیش میرم

7. Top | #472
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ارش.ف نمایش پست ها
      به نظرم اینا درسنامشو خوندن انتظار تست زدن دارن....مهروماه بهتره یا خیلی سبز؟
      قطعا خيلى سبز
      درسنامه مهروماه جالب نيست!

8. Top | #473
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      داداش هر روز خیلی حرف انگیزشی میشنوم ولی انصافا واقع بینانه بهم بگو من که ریاضیم صفره تا عید در حد چند میشه درصدم؟البته مباحث (تابع وارون_ترکیب توابع_مشتق_مقاطع مخروطی_حد پیوستگی )ازش کم کن چون اینارو توی طول سال میخونم میتونم همین الان با معلما پیش برم...این مباحث تا عید میتونم چند درصد کنم از صفر شروع کنم.(مثلثات_تابع_الگو دنباله_هندسه ولی اسونه سختاش حذف شده_معادله و نامعادله گویا و گنگ_معادله درجه2و سهمی_تعیین علامت)...اگه سی دی خوب هست معرفی کن گرچه1تومن دادم منتظری گرفتم ولی همه میگن بده نبین

قطعا خيلى سبز
      درسنامه مهروماه جالب نيست!

9. Top | #474
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      خیلی سبز! > IQ > مهروماه (البته قدیم !)

10. Top | #475
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ارش.ف نمایش پست ها
      داداش هر روز خیلی حرف انگیزشی میشنوم ولی انصافا واقع بینانه بهم بگو من که ریاضیم صفره تا عید در حد چند میشه درصدم؟البته مباحث (تابع وارون_ترکیب توابع_مشتق_مقاطع مخروطی_حد پیوستگی )ازش کم کن چون اینارو توی طول سال میخونم میتونم همین الان با معلما پیش برم...این مباحث تا عید میتونم چند درصد کنم از صفر شروع کنم.(مثلثات_تابع_الگو دنباله_هندسه ولی اسونه سختاش حذف شده_معادله و نامعادله گویا و گنگ_معادله درجه2و سهمی_تعیین علامت)...اگه سی دی خوب هست معرفی کن گرچه1تومن دادم منتظری گرفتم ولی همه میگن بده نبین
      من نميدونم كتاب خيلى سبز و مهروماه براى نظام جديد چطوره
      اما اگر كيفيتش مثل قديم باشه
      اگر وقت بزارى ميتونى به درصد خوبى برسى! نميتونم بهت بگم چند درصد اين بستگى داره به تلاشت و نحوه خوندن و تعداد تستى كه ميزنى
      اينجورى كه ميگى پايت ضعيفه خيلى
      بايد حسابى وقت بزارى تست بزنى
      بهت توصيه ميكنم فيلم نبينى واقعا
      چون ضمن سالى وقتت رو خيلى ميگيره
      فك نكن با فيلم همه چيز رفته تو ذهنت
      فيلم ميبينى دوباره بايد بخونى و تست بزنى
      چه بهتر از اول همين كارو كنى
      درسنامه خ سبز روونه متوجه ميشى؛ حتى اگر ده تا تست جلوت گزاشتى ده تاشم بلد نبودى نااميد نشو ادامه بده

11. Top | #476
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      روزی1ساعت برا ریاضی پایه کنار گذاشتم...ریاضیش مث قدیمه...کنکور ریاضی چند زدی؟

من نميدونم كتاب خيلى سبز و مهروماه براى نظام جديد چطوره
      اما اگر كيفيتش مثل قديم باشه
      اگر وقت بزارى ميتونى به درصد خوبى برسى! نميتونم بهت بگم چند درصد اين بستگى داره به تلاشت و نحوه خوندن و تعداد تستى كه ميزنى
      اينجورى كه ميگى پايت ضعيفه خيلى
      بايد حسابى وقت بزارى تست بزنى
      بهت توصيه ميكنم فيلم نبينى واقعا
      چون ضمن سالى وقتت رو خيلى ميگيره
      فك نكن با فيلم همه چيز رفته تو ذهنت
      فيلم ميبينى دوباره بايد بخونى و تست بزنى
      چه بهتر از اول همين كارو كنى
      درسنامه خ سبز روونه متوجه ميشى؛ حتى اگر ده تا تست جلوت گزاشتى ده تاشم بلد نبودى نااميد نشو ادامه بده

12. Top | #477
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      میشه تو منبع ریاضی تجربی کمک کنین؟
      من تخته سیاه دارم درسنامش خوبه و کلی تست داره ولی پاسخ نامه تستاش خیلی گنگه . پاسخ نامشو خلاصه کرده ۱عدد مینویسه دو ساعت باید فک کنی که این عدد از کجا اومده
      بعد بم گفتن خیلی سبز بگیر گرفتم پاسخ تستاش عالیه اینم درسنامش خوبه پاسسخ تستشم خوبه.ولی اینبار تستای کنکورو خ کم اورده .تعداد تستاش اصلا خوب نیس مهم تست کنکورو و ازمایشیاس که توش زیاد نیاورده.بنطرتون تست کنکور ۳۰سال ابی بگیرم؟پاسخنامش میترسم اینم گنگ باشه مثل تخته سیاه؟شما ۳۰سال استفاده کردین؟میشه راهنمایی کنین تست کنکرو و ازمایشی با پاسخ نامه روون میخوام.و سوال دگه نظرتون راجب خط ویزه ریاضی چیه؟بعصیا میگن قلق تست زنی داره و اینا

13. Top | #478
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      معلمای ما میگن
      تو نظام قدیم خیلی سبز کتاب خیلی خوبی بود
      ولی در نظام جدید هیچ کتابی به مهروماه نمیرسه

اصلا مهروماه خیلی خیلی پیشرفت کرده

14. Top | #479
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من هر ۵، ۶ تا کتاب ریاضیارو دارم همه رو بررسی کردم فقط به این نتیجه رسیدم که ریاضی ریاضیه.. با خط ویژه با اون ترفنداشم بازم نتونسم از پس مقاطع مخروطیو مثلثاتو اینا بر بیام

15. Top | #480
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط shayan_senator نمایش پست ها
      من هر ۵، ۶ تا کتاب ریاضیارو دارم همه رو بررسی کردم فقط به این نتیجه رسیدم که ریاضی ریاضیه.. با خط ویژه با اون ترفنداشم بازم نتونسم از پس مقاطع مخروطیو مثلثاتو اینا بر بیام
      ببخشید نظام قدیم یا جدید؟

صفحه 32 از 33 نخستنخست ... 22313233 آخرینآخرین

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن