خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 9 از 10 نخستنخست ... 8910 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 121 به 135 از 147
    1. Top | #121
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      تبریک.موفق باشید

2. Top | #122
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      سلام...
      داخل مصاحبه تون دانشگاه رو ننوشتین...
      کدوم دانشگاه رو برای تحصیل انتخاب کردین؟ جندی شاپور اهواز؟

3. Top | #123
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط KAVEH.MZ نمایش پست ها
      سلام...
      داخل مصاحبه تون دانشگاه رو ننوشتین...
      کدوم دانشگاه رو برای تحصیل انتخاب کردین؟ جندی شاپور اهواز؟
      سلام
      طبیعتا تهران رو زدم!
      خوزستان میزدم که باز تو خونه بودم میشد مدرسه!
      سوالی داشتید یا منشن کنید یا خصوصی بفرستید
      وگرنه امکان دیدنش نیست دیگه

4. Top | #124
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط matrooke نمایش پست ها
      سلام
      طبیعتا تهران رو زدم!
      خوزستان میزدم که باز تو خونه بودم میشد مدرسه!
      سلام من میرم11میانگین تراز5600همست ودهومواصن خوب نخوندم به نظرتون تواین فرصت باقی مانده از25مردادتا6مهر میشه باساعت مطالعه‌ی بالادهوموببندم (تصمیمم جدیه)من میخوام کلن اختصاصی بخونم چون تواختصاصی خیلی ضعیفم(کارم درسته؟)قیدپیشخوانی روهم میزنم چون دهم مهمتره کمکم کنیدچطوربرنامه بریزم روزی چنتادرس بخونم .شماروبه هرکی دوست دارین قسمتون میدم کمکم کنین چون خیلی نگرانم.

5. Top | #125
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط masume1381 نمایش پست ها
      سلام من میرم11میانگین تراز5600همست ودهومواصن خوب نخوندم به نظرتون تواین فرصت باقی مانده از25مردادتا6مهر میشه باساعت مطالعه‌ی بالادهوموببندم (تصمیمم جدیه)من میخوام کلن اختصاصی بخونم چون تواختصاصی خیلی ضعیفم(کارم درسته؟)قیدپیشخوانی روهم میزنم چون دهم مهمتره کمکم کنیدچطوربرنامه بریزم روزی چنتادرس بخونم .شماروبه هرکی دوست دارین قسمتون میدم کمکم کنین چون خیلی نگرانم.
      سلام
      واقعا این کنکور چه کار کرده که شما هنوز کنکوری نیستید و انقد استرس دارید!یکم ازین استررستون ان شالله بخوره تو سره بعضی پشت کنکوری ها
      شما اختصاصی دهم بخون یازدهم رو هم نمیخوواد پیش بخونی .هر چیم از دهم موند عیب نداره من خودم زیست سال دوم رو سر کلاس سوم دبیرستان خوندم برای اولین بارم!
      یازدهم رو خوبه خوووووب با ازمون برید جلو که سال کنکورتون خیلی خیلی جلو بیوفتید
      موفق باشید

6. Top | #126
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      آقای محسن میشه درمورددروس ازتون سوال بپرسم؟

7. Top | #127
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سلام
      واقعا این کنکور چه کار کرده که شما هنوز کنکوری نیستید و انقد استرس دارید!یکم ازین استررستون ان شالله بخوره تو سره بعضی پشت کنکوری ها
      شما اختصاصی دهم بخون یازدهم رو هم نمیخوواد پیش بخونی .هر چیم از دهم موند عیب نداره من خودم زیست سال دوم رو سر کلاس سوم دبیرستان خوندم برای اولین بارم!
      یازدهم رو خوبه خوووووب با ازمون برید جلو که سال کنکورتون خیلی خیلی جلو بیوفتید
      موفق باشید

8. Top | #128
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط masume1381 نمایش پست ها
      بفرماید!

9. Top | #129
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام...من زبانم اصلا خوب نیس ...تو وویسی که گذاشته بودین گفته بودین از کتاب 1201 لغت استفاده کنیم...میخوام این کتاب و تازه شروع کنم ..فقط یه سوال..یه مدت ریدینگ زبان کار کردم ولی چون دایره لغتم خیلی پایینه اصلا نمیتونستم بفهمم متن راجبه چیه چه برسه بخوام سوالارو جواب بدم...بنظرتون بهتر نیس فعلا فقط لغت حفظ کنم بعد از مهر ریدینگ کار کنم؟بنظرتون دیر نیس؟

10. Top | #130
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      بفرماید!
      سلام
      من دیپلم تجربی گرفتم پیش نخوندم و الان دانشجوی ازاد کاردانی الکترونیکم میخوام انصراف بدم پیش رو پاس کنم و کنکور تجربی بدم
      ولی نمیدونم از کجا و چه درسی شروع کنم شیوه خوندن هر دزسو نمیدونم برنامه ریزی نمیتونم بریزم .و یه ترسی از اینکه به قول معروف از این ور رونده و از اونور مونده بشم دارم.
      از لحاظ ضریب هوشی بالا وخوب بودن درسم مطمعنم ک میتونم.ولی به راهنمایی و نیاز دارم
      به نظر شما میتونم موفق شم ؟
      تو تلگرام هم براتون فرستادم ممنون میشم راهنماییم کنید
      ویرایش توسط Mamad256 : 25 مرداد 1397 در ساعت 14:57

11. Top | #131
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      بفرماید!
      سلام به کمک تون نیاز دارم شدید
      http://forum.konkur.in/thread62648.html

12. Top | #132
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Maryam.kh.k نمایش پست ها
      سلام...من زبانم اصلا خوب نیس ...تو وویسی که گذاشته بودین گفته بودین از کتاب 1201 لغت استفاده کنیم...میخوام این کتاب و تازه شروع کنم ..فقط یه سوال..یه مدت ریدینگ زبان کار کردم ولی چون دایره لغتم خیلی پایینه اصلا نمیتونستم بفهمم متن راجبه چیه چه برسه بخوام سوالارو جواب بدم...بنظرتون بهتر نیس فعلا فقط لغت حفظ کنم بعد از مهر ریدینگ کار کنم؟بنظرتون دیر نیس؟
      اگه همون وویس رو گوش داده باشید متوجه میشدید که گفتم اول از همه دایره لغات بره بالا.وگرنه گرامر و ریدینگ کاملا بی فایده میشه
      این یک ماه روی لغت کار کنید

13. Top | #133
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام امیدوارم حالتون خوب باشه...من این سوالا توی تاپیکا معضل پشت کنکوری ها نوشتم. حالا این جا هم میگم ممنون میشم جواب بدی.....شما برنامتون برای جمعبندی دروس هم با کانون پیش رفتین ؟؟من سال قبل با یک مشاوری پیش میرفتم که بچه هارو مجبور میکرد دیگه بعد عید با کانون پیش نرن و خودش برنامه ای میچیند که توی تقریبا دو ماه ونیم درسا دوباره کامل خونده بشه و یک ماه آخر هم جمع بندی پایانی و آزمونیم که بعد عید میرفتیم سنجش بود البت خودم چون پارسال تو حس وحال در س نبودم واقعا نمیدونم روش خوبیه یا نه؟؟؟...خیلی از پشت کنکوری ها میگن درسا رو قبل عید باید تموم کرد و بعد عید مرور کرد ولی برنامه ی کانون تا عید تموم نمیشه

14. Top | #134
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mortez-dude نمایش پست ها
      سلام امیدوارم حالتون خوب باشه...من این سوالا توی تاپیکا معضل پشت کنکوری ها نوشتم. حالا این جا هم میگم ممنون میشم جواب بدی.....شما برنامتون برای جمعبندی دروس هم با کانون پیش رفتین ؟؟من سال قبل با یک مشاوری پیش میرفتم که بچه هارو مجبور میکرد دیگه بعد عید با کانون پیش نرن و خودش برنامه ای میچیند که توی تقریبا دو ماه ونیم درسا دوباره کامل خونده بشه و یک ماه آخر هم جمع بندی پایانی و آزمونیم که بعد عید میرفتیم سنجش بود البت خودم چون پارسال تو حس وحال در س نبودم واقعا نمیدونم روش خوبیه یا نه؟؟؟...خیلی از پشت کنکوری ها میگن درسا رو قبل عید باید تموم کرد و بعد عید مرور کرد ولی برنامه ی کانون تا عید تموم نمیشه
      سلام
      یکی از دوستانم همون سال کنکور اخرا شهریور رفت یک مشاوره اونم ازین حرفا بش زده بود
      منم حال و حوصله مشاور نداشتم اصلا نمیشد برم سراغش برای همین اومدم اینجا از 5 تا رتبه برتر پرسیدم(سال95) همشون گفتن با کانون برو!
      بالا90 درصد بچه ها میان میگن ما به کانون نمیرسیم بعد میان میگن میخوایم زودترش تموم کنیم!!!چطور اخه؟؟؟
      چیزی که من با تجربم دارم میگم اینه که همچین کاری حتما از کیفیتتون میاره پایین.. اکثر این مشاورا میخوان بگن مثلا ما خیلی خفنیم!برناممون خاصه که صدا درکنن!
      وقتی خیلیا این راه قلم چی رو رفتن و نتیجه گرفتن دیگه چرا راه جدید؟؟؟
      خیلیا رو دیدم زود تموم کردن و ضرر کردن
      موفق باشید

15. Top | #135
      کاربر نیمه فعال

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      سلام و عرض تبریک
      بنظرتون تراز کانون چقدر مهمه؟ ایا تراز کانونتون به رتبتون میخورد یا با هم متفاوت بودن؟

صفحه 9 از 10 نخستنخست ... 8910 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن