خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: آیاازفعالیت این تاپیک راضی هستیدومایل به ادامه فعالیت

رأی دهندگان
    40. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • بله

31 77.50%
    • خیر

9 22.50%
    نظرسنجی با انتخاب چندگانه
    صفحه 10 از 13 نخستنخست ... 91011 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 136 به 150 از 181
    1. Top | #136
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      شما الان منابعتون مشخصه؟من شیمیم و زیستم خ ضعیفه چون چند ساله از درسا دور بودم رشتمم که ریاصی بود تجربی میدم.میشه منابعتون رو بزارین واس هر درسی؟.نمیدونم من کلاس برم یا دی وی بخرم فقط میدونم با خونه نشیتنو کتاب دور کردن نمیتونم ضعفامو برطرف کنم

2. Top | #137
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط nazii12 نمایش پست ها
      شما الان منابعتون مشخصه؟من شیمیم و زیستم خ ضعیفه چون چند ساله از درسا دور بودم رشتمم که ریاصی بود تجربی میدم.میشه منابعتون رو بزارین واس هر درسی؟.نمیدونم من کلاس برم یا دی وی بخرم فقط میدونم با خونه نشیتنو کتاب دور کردن نمیتونم ضعفامو برطرف کنم
      تجربه دوستای من ازکلاس خصوصی رفتن میگه که فقط جزوه جمع کردنه اگه خیلی ضعیفیدمیتونیدرایگان ازسایت آلا(اینم لینکش)تدریسهاروببیندhttp://sanatisharif.ir/ این تاپیکهاهم درموردمنابع بخونیدبررسی بهترین منابع برای همیشهومنابع نظام قدیم
      نگران منی به توقرصه دلم

3. Top | #138
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      مرسی که زود جواب میدین مرسی که تاپیک منابعم دادین.ینی میگین کلاس رفتن بی خوده ؟و وقت تلف کردنه؟شما ضعفاتونو خودتون برطرف میکنین؟زباد سوال پرسیدم ببخشید

4. Top | #139
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      من نمیخوام دکتر شم
      همون آمپول زن(تزریقاتی) خوبه به چیزی که میخوام میرسم

5. Top | #140
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      مرسی که زود جواب میدین مرسی که تاپیک منابعم دادین.ینی میگین کلاس رفتن بی خوده ؟و وقت تلف کردنه؟شما ضعفاتونو خودتون برطرف میکنین؟زباد سوال پرسیدم ببخشید
      منم زیست ازصفر شروع کردم .کلاس بنظرم فایده نداره بشین خودت باحوصله بخون وتست بزن نم نم راه میفتی اونقدر درس سختی نیست تنیاز به مرور وتست داره
      وقتی نزدیک کنکور میشه میفهمیم نه اونقدر منابع مهم بود نه ازمون ازمایشی ونه کلاسی فقط میگیم ای کاش وقت بود بیشتر میخوندم اما متاسفانه عبرت نمیگیریم

6. Top | #141
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      خواهش عزیزوظیفه است هرچقدردلتون میخواهدبپرسید
      اگه بلدباشیم انجام وظیفه میکنیم
      خب بنظرم الان دیگه کلاس رفتن بی فایده است ولی اگه ضعف عمیق داریدتودرس خاصی همون سایت آلافیلمهای خوبی داره
      من خودم اگه سوالی برام پیش بیادیااینجامیپرسم یاازمعلم هامون که شمارشون رودارم یاخودم جوابم روپیدامیکنم
      نگران منی به توقرصه دلم

7. Top | #142
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ممنون شما هیچ کدومتو ن مدرسه تیز هوشان نخوندین؟.شهر ما معلمای تیز هوشان خ عالین کلاس خصوصی اون معلما جلسه ای ۲۰۰ ت خیلی زیاده هرسالم رتبهای زیر ۱۰۰ .۴ ۵ نفری مییده. به نظر شما جزوهای اونا چیز بدرد بخوری باشه یا اینکه همون کتابای تو بازار کفایت میکنه؟کلاسش که خ گرونه نمیتو نم برم .شیمیم صفره میخوام فیلم الا اقاجانی میگن خوبه دانلود کنم از رو اون بخونم . کتابم مبتکران داشتم پارسال که حجمش زیاد بود ادم زده میشد .و اززمون به نظرتون قلم چی برم؟

8. Top | #143
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من واس زیست الگو دارم منی که رشتم ریاضی هس و اولین کتاب تستو الگو گرفتم بنظرم برام مناسب نبود

9. Top | #144
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من واس زیست الگو دارم منی که رشتم ریاضی هس و اولین کتاب تستو الگو گرفتم بنظرم برام مناسب نبود
      خیلی سبز رو بگیر خصوصن واسه دوم و سوم نظرت عوض میشه

10. Top | #145
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      بسم الله علم (به نام خدای علم)
      سلام و درود
      باور کنید اگه بخوایید دکتر شید ، باید اول خودتونو بشناسید! همین! دکتراش میدونن مدیونید بیشتر ازین دنبال حاشیه باشید
      والسلام علیکم و رحمه الله ..
      ختم جلسه

11. Top | #146
      کاربر نیمه فعال

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      بنا به یه سال تحقیقی ک کردم از رتبه های برتر سایتا مشاوره ای و حتی رتبه های غیر برتر(بعضی مشاورا )
      نتیجه به این رسیدم:
      راه رسیدن به پزشکی فراتر از خر خونیه
      یعنی اگر 12 ساعت در س در روز رو خر خونی در نظر بگیریم
      ما برای رسیدن به پزشکی باید روزی 15 ساعت «حداقلـ »بخونیم دقت کنین گفتم حداقل
      حالا سوالی ک پیش میاد اینکه چگونه بدون خستگی و با بازده بالا به این تایم برسیم؟
      اگر جوابشو میدونین خواهشا ریپلای کنین
      پ ن :الان ی عده ام میان میگن نه تو خنگی و فلان و بسار من با 5 ساعتم پزشک میشم
      ویرایش توسط Seyed Chester : 14 مهر 1397 در ساعت 13:14

12. Top | #147
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Darkbeats نمایش پست ها
      بنا به یه سال تحقیقی ک کردم از رتبه های برتر سایتا مشاوره ای و حتی رتبه های غیر برتر(بعضی مشاورا )
      نتیجه به این رسیدم:
      ميانگين قبل عيد ٥
      بعد عيد ١١

13. Top | #148
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Darkbeats نمایش پست ها
      نتیجه به این رسیدم:
      هرچن ساعت مطالعه روزانه بسته به افراد و شرایط مختلف میتونه متفاوت باشه ولی میشه گفت روزی 10 ساعت کافیه از مهر تا تیر واسه پزشکی تیپ 2
      stay focused and never give up

14. Top | #149
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      الگو که منو از زیست زده کرد..بعصیا میگن ای کیو بگیر خیلی سبز بهتر از اونه؟

15. Top | #150
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      الگو که منو از زیست زده کرد..بعصیا میگن ای کیو بگیر خیلی سبز بهتر از اونه؟
      بله عزیز دل برادر..ای کیو برای منبع نخست اصلن توصیه نمیشه .و در روایت امده است که ابتدا کتاب +خیلی سبز را رنده کرده بعد به سراغ منبع دیگری بروید که این بهترین کارهاست
      محتلمات فی النوم جلد 3 صفحه 8

صفحه 10 از 13 نخستنخست ... 91011 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)