خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

کتاب های ترم یک پزشکی

سلام دوستان. ما استادهامون یه سری کتاب معرفی کردن برای مثال برای فیزیولوژی کتاب گایتون رو معرفی کردن. می خواستم ببینم کدوم منابع بهتره که از اونا استفاده کنم . برای مثال از بعضی ها شنیدم که انتشارات سیب سبز کتاب های خوبی داره. ممنون

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      Up

3. Top | #3
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سلام
      من پزشکی نمیخوانم در حال حاضر اما اگ شما داری میخوانی پیشنهاد میکنم از لینک زیر ، منابع علوم پایه رو نگاه کنی
      |لینک: مرکز سنجش آموزش پزشکی |
      اینطوری میتوانی از منبعی استفاده کنی ک داخل آزمون علوم پایه هم بدردت بخوره
      " God is that infinite All of which man knows himself to be a finite part "
      |
      خداوند ، آن بی نهایتی است که هر انسانی خودش را یک بخش محدود از آن میداند|

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Aldia نمایش پست ها
      سلام دوستان. ما استادهامون یه سری کتاب معرفی کردن برای مثال برای فیزیولوژی کتاب گایتون رو معرفی کردن. می خواستم ببینم کدوم منابع بهتره که از اونا استفاده کنم . برای مثال از بعضی ها شنیدم که انتشارات سیب سبز کتاب های خوبی داره. ممنون
      سیب سبز واسه امتحان علوم پایه ست که بعد ترم چهاره.
      واسه امتحانای معمولی از جزوه خود استاد استفاده کنید که یا به صورت آماده وجود داره یا بایست تو کلاس وویس بگیرید و هر جلسه رو یکی بنویسه.
      البته برخی دروس و بعضی استادا میگن از کتاب سوال میدن که باید اون مبحثو از کتاب بخونید. در کل نیازی نیست برید کلی کتاب بخرید که بعدها فقط بدرد تزئینات دکور خواهد خورد.
      stay focused and never give up

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط revenger نمایش پست ها

سیب سبز واسه امتحان علوم پایه ست که بعد ترم چهاره.
      واسه امتحانای معمولی از جزوه خود استاد استفاده کنید که یا به صورت آماده وجود داره یا بایست تو کلاس وویس بگیرید و هر جلسه رو یکی بنویسه.
      البته برخی دروس و بعضی استادا میگن از کتاب سوال میدن که باید اون مبحثو از کتاب بخونید. در کل نیازی نیست برید کلی کتاب بخرید که بعدها فقط بدرد تزئینات دکور خواهد خورد.
      یه سری از کتاب هاشون به اسم سیب قرمز نوشته که درس نامه است . اون درس نامه فقط برای امتحان به کار می آد؟

6. Top | #6
      همکار سابق انجمن
      کاربر نیمه فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Aldia نمایش پست ها
      یه سری از کتاب هاشون به اسم سیب قرمز نوشته که درس نامه است . اون درس نامه فقط برای امتحان به کار می آد؟
      دوست عزیز این کتابا خوبن ولی برا امتحان جامع
      برای امتحان های کلاسی باید مطالبی که استاد سر کلاس اشاره میکنن رو بخونید به اضافه گایتون که کتاب خوبی هست
      از کتاب های خلاصه گایتون هم میتونید بهره ببرید

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن